نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
نمی‌خوان یه مشت کال او دیوتی رو رو گیمپس بذارن؟😁

Infinite Warfare رو بدن من دیگه چیز بیشتری نمیخوام:D یکی از بهترین CoD ها و کلا شوترهای نسل قبل که الکی هیت ورزیده شد بهش.

البته با جاجمنت🙂

این جاجمنت لامصب هیچ رقمه جا نمیشه. دوبار سعی کردم بازی کنمش، هر بار بعد یه مدت ولش میکنم میره.

گیرز 6 هم هامیدوارم حداقل با مدت زمان گیم پلی 20 ساعته بیرون بدن که حسابی خلا نبودش جبران بشه🙂

منم امیدوارم یه چیز پر و پیمون و مفصلی باشه. سر Gears 5 من حس میکردم وقتی بازی تازه راه افتاد یهو تمومش کردن! چپتر آخر هم کمترین اکت رو داشت و به مفصلی دو سه تا اول نبود. دوست دارم این دفعه بشینن اساسی یه چیز خفن درست کنن.

نسخه چهارم هم زياد از همو اول جذبم نكرد دراپش كردم.
دقيقا واسه اقتتاحيه سرى ايكس نشستم پاى كل سرى ولى قشنگ گيرز ٤ به زور تموم كردم و پنج هم همون وسطاش ولش كردم.

Gears 4 رو منم نیستم، اما Gears 5 بازی خوبی بود. من هنوز تمام قد ازش دفاع میکنم و به نظرم یکی از بهترین شوترهای نسل قبل حساب میشه. نمیدونم ملت چرا باهاش حال نمیکنن؟:D

ه نظرم مايكروسافت علاوه بر ريميك يا هر چى بايد يه ريبوتى انجام بده.
ديگه با اين فرمون كشش نداره بازى.

ریبوت این IP های فوق بزرگ کار بی نهایت سختیه و مطمعن نیستم کوآلشن از پسش بر بیاد. شاید خود کلیف بی بتونه فقط درش بیاره. ولی نکته اینجاست از بس این ِژانر کویره و هیچی نداریم، همون فرمول قبلی هم الان جوابه به نظر من. هیچ کس چیز مشابه نمیسازه، من فقط یه مقدار این وارهمر رو دوست دارم و به نظرم وایب Gears داره. در کل هر چه از دوست رسد نکوست:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,681
نام
Mehrdad
کاش age of mythology ریمیک؟یا ریمستر که داشتن میساختن شدو پراپ کنن 🤤
یه خبری هم از age of empires mobile بشه
ممنون 😍
دقیقا هیچی به اندازه ایشون منو خوشحال نمیکنه، یعنی بیاد میپرم تو بازی و همون روز اول حداقل تا رسیدن به پای دیوار های تروا ادامه میدمش :D بعدشم تا تموم شدن کمپین یونان و شروع مصر سراغ بازی دیگه ای نمیرم...

با توجه به کیفیت به شدت زیاد ریمیک/ریمستر دفینیتیو های ایج اف امپایرز (مثلا اون نبرد ها و اوردگاه های تاریخی سینماتیک مانند که اول هر اکت بازسازی کرده بودن) میشه تصور کرد که ریمیک/ریمستر دفینیتیو Age of Mythology به شدت قراره خفن باشه و بترکونه...

خداوکیلی این بازی بیاد، من تا مدت ها نیاز به چیز دیگه ندارم..

**همچنین ریمستر Fallout 3 و اپگرید نکست جن Fallout 4 8->8-> حتی فکر کردن بهشون هم خوشحالم میکنه...

**باقی بازی ها هم که دوستان به اندازه کافی اشاره کردن.. نمایش و توضیحات در مورد استاکر هم به شدت استقبال میشه..

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
یادی کنیم از لاو کنسول فقید که وسایل ایاب و ذهاب مراسم قبل رو تامین کرده بود.
ایونت دیابلو دو ساعت دیگه شروع میشه ساعت 20:30
یوتیوب توییچ
ایونت ماکرو ساعت 23:30
یوتیوب توییچ
ایونت الدرم 00:30 بامداد
یوتیوب توییچ

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,696
اولین باره تو زندگیم برای diablo هایپ نیستم.تا قبل این که diablo 4 رو تجربه کنم اسم diablo میومد ارضا میشدم.این قضیه اضافه کردن raid هم خیلی بی سر و تهه.بازی با یه raid ای که نهایت 10 تا باس داشته باشه بازم بعد یه ماه به تکرار میوفته.تنها چیزی که امید دارم اینه که کلا بنیادی بخوان بازی رو بکوبن و چند نوع کانتنت جدید رو کنن.حداقل وقتی پیشنهاد دی ال سی 100 دلاری میدن همچین قصد های بنیادی باید داشته باشن دیگه؟

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
اولین باره تو زندگیم برای diablo هایپ نیستم.تا قبل این که diablo 4 رو تجربه کنم اسم diablo میومد ارضا میشدم.این قضیه اضافه کردن raid هم خیلی بی سر و تهه.بازی با یه raid ای که نهایت 10 تا باس داشته باشه بازم بعد یه ماه به تکرار میوفته.تنها چیزی که امید دارم اینه که کلا بنیادی بخوان بازی رو بکوبن و چند نوع کانتنت جدید رو کنن.حداقل وقتی پیشنهاد دی ال سی 100 دلاری میدن همچین قصد های بنیادی باید داشته باشن دیگه؟
صبر کن Path of Exile 2 بیاد که خیلی خیلی از دیابلو ۴ بهتر خواهد بود. خوب بودنش قطعا باعث میشه بلیزاردم یکم به خودش بیاد و از این وضع آشفته دربیاره بازیشو.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,681
نام
Mehrdad
نظر نامحبوب (شایدم نه) من که گیرز اف وار بهتره تا اخر نسل بره تو استراحت، نهایتا یک ریمستر کالکشن از نسخه های 360 که رو PC هم قابل دسترس بشن خوبه، به جاش بازی جدید بسازن... البته ریبوت ریمیک فرنچایز های بزرگ هم همیشه استقبال میکنم... گرز کلا به نظرم باید راه گاو رو بره، عجله هم نکنن...

های فای راش 2 اگه قراره بسازن ای کاش سبک موسیقی رو یکمی جدی تر مانند و عجیب غریب و هارد ترش میکردن، در نتیجه فضای بازی هم همچنین، اینطوری به نظرم خیلی خفن میشه چون سیستم بازی خیلی خفن و خلاقانه است فقط من از فضای نسخه یک (فضای موسیقیش) خیلی خوشم نیومد چون دقیقا اون سبکی بود که دوست ندارم : l

کاد هم بدم نمیاد، من حتی کمپین مدرن وارفر هم تموم نکردم و فقط یه سری هارو کوتاه تست کرده بودم، از قدیم شوتر باز بودم رو PC و کنسول ولی کمپین کاد رو خیلی نه، اخرین کمپینم کاد 2 بود، شایدم 3، ولی مولتیش رو از قدیم زیاد زدم، مخصوصا ورد ات وار که عالی بود، خیییییلیییی زدم، تو گیم نت و خونه(همونم به اجبار بچه ها بیشتر، وگرنه به انتخاب من بود به جای کاد، هف لایف و امثالهم میزدیم) برای همین دوست دارم همه نسخه ها بیان، که یهو بشینم کمپین هاشم برای اولین بار درست حسابی بزنم، از اولین نسخه ای که میاد تا اخری...

*مدال اف هانر رو همیشه از کاد بیشتر دوست داشتم، نسخه 2010 افغانستان یادش بخیر خیلی باحال بود فقط کوتاه بود... لینکین پارک هم داشت : (

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,696
صبر کن Path of Exile 2 بیاد که خیلی خیلی از دیابلو ۴ بهتر خواهد بود. خوب بودنش قطعا باعث میشه بلیزاردم یکم به خودش بیاد و از این وضع آشفته دربیاره بازیشو.
دقیقا امید همه تو این سبک شده pox2
------------
احساس میکنم میخوان دیابلو رو روی گیم پس بیارن .بریم ببینیم چیکار میخوان کنن.

• Like
Reactions: Little John

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر