نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
به هر حال هلبلید ۲ با هر اسکوپ و بودجه و اینا ببینیم از نظر متا چه جوری عمل میکنه. آقایون مدافع حرم بی بی سنوعا! آیا میتونیم انتظار متای بالای ۹۰ از بازی داشته بیاشیم یا اینم انتظار بیجاست؟
هل بلید اساسا مثبت نود متریال نیست:D
من هرچی فکر می‌کنم نمی‌تونم توی هل‌بلید۲ چیزی ببینم که ازش مثبت نود در بیاره. و این رو دارم به عنوان کسی میگم که در لحظه انتشار بازی، هرچی بازی دیگه دارم رو کنار می‌ذارم و میرم سراغ هل‌بلید.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
هل بلید اساسا مثبت نود متریال نیست:D
من هرچی فکر می‌کنم نمی‌تونم توی هل‌بلید۲ چیزی ببینم که ازش مثبت نود در بیاره. و این رو دارم به عنوان کسی میگم که در لحظه انتشار بازی، هرچی بازی دیگه دارم رو کنار می‌ذارم و میرم سراغ هل‌بلید.
فکر کنم از بابت اون شایعه‌ای میگه که اعضای خود مایکروسافت انتظار متا بین ۹۰ تا ۹۲-۳ اینا داشتن :D
امیدوارم که در حد همون شایعه الکی باقی بمونه وگرنه اوضاع خیلی خیط میشه. متا نسخه اول ۸۱ شده بود. بازی که در همون حده حالا با بودجه بیشتر که همون ۸۵ اینا منطقیه براش.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
انتظارم از ایندیانا جونز خیلی بیشتر بود.

بازی در حد یه AA ظاهر شد در حالی که توقع یه چیز یونیک تر و jaw dropping تر داشتم.

انیمیشن های بازی خیلی ساده بودند و یه جاهایی غیر منطقی می‌زدند شدیدا. کات هایی هم که نشون می‌دادند خیلی meh بودند و چیزی نشون ندادند که بگم اوه من الان باید اینو بازی کنم حتما.

====
در مورد هلبلید هم سازنده وقتی سه چهار ماه قبل انتشار یه گیم پلی یکپارچه نشون نداده یکم نگران کننده ست. غیر از این موضوع مدت زمان طول ساخت بازی بی نهایت طولانی بوده ولی بنظر میاد 7 ساعت هم بیشتر نیست.

==
اون یکی avowed هم تایپ من نیست کلا و زیاد حال نمیکنم از درگیری با چنین موجودات فوق فانتزی.
مثل اکثر گیمرا دارک فانتزی رو ترجیح میدم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خب مثل بچه آدم بیان معرفیش کنن دیگه بابا، دلمون خونه از دست اینا. الان فقط خوشحالم که دارم اون لوگوی Quake رو میبینم بالاخره و اینکه بالاخره نسخه شماره دار درست و حسابی ازش بسازن، با اینکه Quake wars رو خیای خیلی دوست داشتم زمان خودش سال ۲۰۰۷ و به نظرم کتک مارکتینگ ضعیفشو خورد. ولی بعد از اون و نسخه champions بالاخره میتونیم انتظار یک نسخه واقعی از این آی پی افسانه ای رو داشته باشیم.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
هل بلید AAA نیست؟😕
بازی با این تکنولوژی که تو ساختش بکار رفته از گرافیک و فیزیک و موشن کپچر و .... چجور AAA نیست؟
چند ساله دارن میسازن روزی هزار تومنم خرجش میکردن AAA میشد خدایی. کلا بازی بازی عجیبیه از درک من خارجه...

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
با سلام ... نظر کاملا شخصی و غیر کارشناسی خویش را مثل دوستان پس از تمشای شوکیس اعلام میدارم:
1- آرا برا من چیزی نداشت چون از این سبک چیزی نمیدونم. در نتیجه نظر نمیدم.
2- بازی اسکوئر هم برایم بی ارزش تلقی شده و حتی تریلرش را تند تند اسکیپ کردم.
3- اوود گرافیک فوق العاده ای داشت اما کمبت سیستمش به دل ننشست امیدوارم تا پاییز خوب رویش کار کنند.
4- هلببلید همان چیزی است که انتظار داشتم
5- ایندیانا جونز از نظر اتمسفر و جو و شخصیت ها بسیار عالی بود. با اول شخص بودنش مشکلی نداشتم ولی گرافیکش بنظرم یک جوری غیر ریلستیک و فانتزی طور بود که دوست نداشتم ایگونه باشد. معماها از دید اول شخص جذاب بنظر میایند و خوب بنظر میرسند.

• Like
Reactions: saeedonly

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,144
نام
Melkor
از هلبید ۲ چیزی به جز همون هل بلید ۱ با گرافیک خفن تر در نمیاد . اینکه مشخصه .

Avoewd هم به شخصه منو نگرفت کاش یکم کامبش سنگین تر بود و ایمپکت ضربه ها حس میشد توش :‌| گرافیکش هم چیز خاصی نیست انصافا به نظرم با BG3 برابری میکنه که با بودجه مایکروسافت انتظار بیشتری رو داشتم.

ایندیانا جونز ولی به نظرم جالب و خلاقانه میاد ببینیم چی میشه :D

• Like
Reactions: m.a.t

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
GEStpBTagAA65uv.jpg

به نظرم Developer Direct بهترین فرمت Personation حال حاضر صنعت گیمینگ . یعنی بازی بورینگ و چرت و پرت رو هم که با این فرمت و تا خرخره کارگردانی شده نشون بدی بازم خسته کننده نمیشه !
پ.ن : نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ولی شو دیگه Xbox Developer Direct نیست و Developer Direct تایتل خورده !!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دقت کنی لوگو xbox بالای developer هست و فقط به صورت متنی نوشته نشده
کاری به لوگو نداره تو تمام مقالات و صفحات خبری و فضای مجازی خودشون حذفش کردن مثلا عنوان مراسم تو یوتیوب Developer_Direct 2024 ـه

• Like
Reactions: ravi

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
ا
کاری به لوگو نداره تو تمام مقالات و صفحات خبری و فضای مجازی خودشون حذفش کردن مثلا عنوان مراسم تو یوتیوب Developer_Direct 2024 ـه
احتمالا کم کم دارن استارت اینو میزنن که ذهن ها آماده بشه برای خارج شدن xbox از مجموعه مایکروسافت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر