صفحه ترحیم

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
بله سابقه داشته ولی کم
در مورد سه چراغ هم معمولا قبلش فریز میکنه خاموش میکنی بعد روشن میکنی وبا یه پدیده ی شوم به نام سه چراغ روبه رو میشی:((:((:((امیدوارم برا ی هیچکس پیش نیاد
یعنی نمی شه اونقد با خیال راحت بشینی بازی کنی تا موقعی که دو چراغ بشه بعد خاموش کنی ؟

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
سلام
اصلا قصد ندارم تو دل کسیو خالی کنم یا جو الکی بدم فقط میخواستم کسایی که 1 درصد هم نمیخوان احتمال بدن که پولشون سوخت شه با خرید 360 اونم هر نوعش این کارو کردن. حتی فالکون با فن 12v حتی اگه خیلی کم بازی کنن حتی اگه وقتی دستتون رو میگیرید پشتش باد سرد بیاد بیرون. خیلی جالب که دستگاه من هیچ جوره هم تعمیر نشد حتی دوبی هم فرستادم ولی نشد و مجبور شدم اوراقش کنم . اولش ارورش 0110 یعنی رمهاش بودن بود ولی بعدا چند تا ارور مختلط با هم میداد. چه شانسی آورد اونی که میخواست این دستگاه رو بخره :cheesygri قبل از اینکه معامله شه 3 چراغ داد :cool: تازه تعمیر کاره میگفت قبل از تو یه الایت هم اومد که اون درست شد . این بود سرگذشت 360 فالکون من با فن 12 ولت .... ;)
توضیحتو کاملتر بده
من دستگاهتو تو نکستژن دیدم که وقتی میخواستی 12 ولت کنی سیمها رو اشتباه زده بودی و کل بورد رو سوزونده بودی

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
مال من آرکید بود از سیم فنها هم نبود من 12V نکردم تعمیر کار کرده بود خود نکست جن هم گفت احتمالا از نوسان برق بوده و دلیل اصلیشو هیشکی نفهمید :confused::confused:

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
مال من آرکید بود از سیم فنها هم نبود من 12V نکردم تعمیر کار کرده بود خود نکست جن هم گفت احتمالا از نوسان برق بوده و دلیل اصلیشو هیشکی نفهمید :confused::confused:

جالبه که بدونی فقط دستگاه شماست که تو سری فالکون برای تعمیر سه چراغ رفته نکستزن

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
یعنی نمی شه اونقد با خیال راحت بشینی بازی کنی تا موقعی که دو چراغ بشه بعد خاموش کنی ؟
موقعی که دو چراغ بشه خاموش کنی که خیلی ضرر داره ولی اگه فالکون داری برا محض احتیاط 12 ولت کن بعد با خیال راحت بشین بازی کن
;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
1-كسي اينجا تا حالا فالكون داشته كه 3چراغ داده باشه؟
2-ديدن فيلم هم به دستگاه فشار مياره و احتمال 3چراغ شدن رو بيشتر ميكنه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چون يه تلويزيون گرفتم و ميخوام باهاش فيلم ببينم ولي كامپيوترم خروجي HD نداره و كابل دو سر VGA هم ندارم و دستگاهي كه خروجي HD ميده همين 360 هستش.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
1-كسي اينجا تا حالا فالكون داشته كه 3چراغ داده باشه؟
2-ديدن فيلم هم به دستگاه فشار مياره و احتمال 3چراغ شدن رو بيشتر ميكنه؟
اگر نخوای 5 تا فیلم 2 ساعته یک ضرب پشت سر هم ببینی:) نه فیلم یا موزیک پخش کردن فشار خاصی به دستگاه نمی یاره.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگر نخوای 5 تا فیلم 2 ساعته یک ضرب پشت سر هم ببینی:) نه فیلم یا موزیک پخش کردن فشار خاصی به دستگاه نمی یاره.
نه بابا، Movie Marathon كه نميريم! لول.
كلا يه فيلم 2ساعته رو 3روز طول ميكشه ببينم.

تشكر از پاسخ ولي من عطاش رو به لقاش ميبخشم.

باز بگين PS3 به درد نميخوره! لول

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بله سابقه داشته ولی کم
در مورد سه چراغ هم معمولا قبلش فریز میکنه خاموش میکنی بعد روشن میکنی وبا یه پدیده ی شوم به نام سه چراغ روبه رو میشی:((:((:((امیدوارم برا ی هیچکس پیش نیاد
همینطوری هم نیست.... مثلا بازی bully فریز تو ذاتشه.... مجبوری خاموش کنی و بعد روشن کنی....

mammads

کاربر سایت
Nov 4, 2007
113
نام
محمد مهدیزاده
اقا اين چه جورشه اون دوستاني كه ميگن 3 چراغ هست اطلاعات دقيق بدن چي ميشه ؟ تاريخ نوع برد و اينكه داشتند چي بازي ميكردند اطلاعاتتتتتت كامل

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
اقا اشکان حرفایی می زنیا ... !!!
من تو هفته 4 5 روز بالای 9 ساعت بازی می کردم دستگاه هیچیش نشد !
ولی الان که هفته ای 1 الی 2 ساعت بازی می کنم دستگاه ارور داد اونم چه اروری !!! ( e74 )
در ضمن خدمت دوستان عزیز عرض بنمایم
فالکون احتمال خرابی داره و اون هایی که میان و می پرسن کسی تا حالا بوده که دستگاهش فالکون باشه و خراب بشه باید بگم بله
نمنونش خودم ! ارورش هم از اون ارور های ...
ولی این رو هم بگم که شاید از 100 تا یا 1000 تا یکیش خراب در بیاد که نگران نباشید همون هم واسه من در اومد

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

کنسول من هم خدا رو شکر! واسه بار دوم 3 چراغ قرمز داد و این بار دیگه رسما به ملکوت اعلی! پیوست . (یعنی خودم فاتحشو خوندم!)
بار اول که سه چراغ داد فرستادمش NextGen با XCamp درستش کرد اما این بار دیگه نه میخوام بدم درستش کنن نه فعلا قصد خرید یکی دیگشو دارم ....... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر