صفحه ترحیم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان سلام !

کنسول من هم خدا رو شکر! واسه بار دوم 3 چراغ قرمز داد و این بار دیگه رسما به ملکوت اعلی! پیوست . (یعنی خودم فاتحشو خوندم!)
بار اول که سه چراغ داد فرستادمش NextGen با XCamp درستش کرد اما این بار دیگه نه میخوام بدم درستش کنن نه فعلا قصد خرید یکی دیگشو دارم ....... .
ایمن کنسول تو هم بالاخره از میان ما رفت (3 ثانیه سکوت)
ولی امین حیفه کنسوله. بده درستش کنن

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ایمن کنسول تو هم بالاخره از میان ما رفت (3 ثانیه سکوت)
ولی امین حیفه کنسوله. بده درستش کنن

مرسی نوید جان !

راسشو بخوای میبینم فعلا نیازی بهش ندارم .

چنتا بازی بیشتر نمیخوام بازی کنم که یکیش FiFA 09 هسش که واسه PS3 دارمش و چنتا بازی مثل L.B.P & Heavy Rain که انحصاری PS3 هسن ....... .

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان سلام !

کنسول من هم خدا رو شکر! واسه بار دوم 3 چراغ قرمز داد و این بار دیگه رسما به ملکوت اعلی! پیوست . (یعنی خودم فاتحشو خوندم!)
بار اول که سه چراغ داد فرستادمش NextGen با XCamp درستش کرد اما این بار دیگه نه میخوام بدم درستش کنن نه فعلا قصد خرید یکی دیگشو دارم ....... .

درود،

يک سؤال.. تاريخ ساخت کنسول شما برای کی بود ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
دوستان سلام !

آقا اميدتو از دست نده..منم تو اخرين لحظها که هيچ اميدی به 360 ام نداشتم ، درست شد دستگام..
الان دستگاه شما x-clamp شدست پس..شما به طور کامل برد رو باز کن و پيچ های سينک gpu رو شلو سفت کن..اگر يه مقدار همت کنی و حوصله به خرج بدی شايد دستگات درست بشه..البته اگه نسوخته باشه.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یکی دیگه از اون 360 های اولیه ی سایت هم تموم کرد !
دستگاه من ساخت 06/06/06 بود ! حدود آبان ماه 2 سال پیش خریدمش ، هیچ کاری از لحاظ Cooling هم روش نکردم ، تا حدود 3 هفته پیش که بعد از 2 سال 3 چراغ شد با ارور 0100 ، بعدش فن هاشو 12 ولت کردم و X-Clamp ، درست شد . پریروز دوباره 3 چراغ شد با ارور 0102 و دیگه هم قصد تعمیرشو ندارم . :)
دستگاه خوبی بود . یکی از پرکارترین و طولانی عمر ترین (!) 360 ها بود فکر کنم ! :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دستگاه من ساخت 06/06/06 بود ! حدود آبان ماه 2 سال پیش خریدمش ، هیچ کاری از لحاظ Cooling هم روش نکردم ، تا حدود 3 هفته پیش که بعد از 2 سال 3 چراغ شد با ارور 0100 ، بعدش فن هاشو 12 ولت کردم و X-Clamp ، درست شد . پریروز دوباره 3 چراغ شد با ارور 0102 و دیگه هم قصد تعمیرشو ندارم . :)
دستگاه خوبی بود . یکی از پرکارترین و طولانی عمر ترین (!) 360 ها بود فکر کنم ! :D

مبارکت باشه.ایشالا بهترشو بخری :D
اینم خودش خاطرست.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
شرمنده من دستگام همین امشب 3 چراغ شد قبلش 2بار صفحه ی بازی شطرنجی شد بعد که روشنش کردم 3 چراغ داد چشمک زن میخواستم بدونم میتونم امیدی به دستگاهم داشته باشم یا نه:(خیلی توی حالم زد:((من در کرمان هستم اگه کسی ادرسی میدونه بگه برای تعمیر

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
شرمنده من دستگام همین امشب 3 چراغ شد قبلش 2بار صفحه ی بازی شطرنجی شد بعد که روشنش کردم 3 چراغ داد چشمک زن میخواستم بدونم میتونم امیدی به دستگاهم داشته باشم یا نه:(خیلی توی حالم زد:((من در کرمان هستم اگه کسی ادرسی میدونه بگه برای تعمیر

شما اگه بری تهران تعمیر گاهای زیادی هست که میتونه کارتو راه بندازه از جمله نکس جن.وست گیم و......

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
البته خيليها هستند که تاريخ کنسولشون 2006 هست..به نظر من بازم اميدتو از دست نده..نميخواد بدی بيرون تعميرش کنن . خودت دست به کار شو..
کنسول من واسه سال 2005 هست..از اون سری ها که remote control داره...تقريباً 3 سال هست که دارم..تا الان 3 بارم سکته زده ولی دوباره درست شده..ايشالا تا اخره اين نسل باقی بمونه ببينبم ميتونم رکورد بزنم يا نه:biggrin1:..البته کاريست بسی دشوار که فقط با سلامو صلوات شايد دووم بياره.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
البته خيليها هستند که تاريخ کنسولشون 2006 هست..به نظر من بازم اميدتو از دست نده..نميخواد بدی بيرون تعميرش کنن . خودت دست به کار شو..
کنسول من واسه سال 2005 هست..از اون سری ها که remote control داره...تقريباً 3 سال هست که دارم..تا الان 3 بارم سکته زده ولی دوباره درست شده..ايشالا تا اخره اين نسل باقی بمونه ببينبم ميتونم رکورد بزنم يا نه:biggrin1:..البته کاريست بسی دشوار که فقط با سلامو صلوات شايد دووم بياره.

من هم ديدم يک سری از دوستان کنسول برای 2005 هست ولی هنوز دارم کار ميکنن باهاش ! البته يک سری نکات رو کاملاً انجام ميدن... :biggrin1:

اميدوارم برای عمر نوح کنه :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

البته من برای تعمير فقط نکست جن رو پيشنهاد ميکنم... ولی برای کپی خور کردن اصلاً پيش اينها نبريد.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر