صفحه ترحیم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این تاپیک رو برای آمار گیری صحیح و درست از کسانی زدم که کنسولشون خراب شده . البته امار گیری توی تاپیک تاثیر فن هست ولی فکر کنم این تاپیک معتبر تر امار گیری کنه . درضمن دوستان تاریخ کنسول ، مدت داشتن کنسول ، تعداد بازیهایی را که تموم کردن و متوسط ساعت بازی در روز رو بنویسن تا بقیه حساب کار دستشون بیاد.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
كنسول من 2005 بود
دست دوم خريده بودم
روزي 4 ساعت كار ميكردم باهاش
فن هم نداشت
فن هاي خودش رو از همون روز اول 12ولت كرده بود
بعد از دو هفته تموم كرد
:((

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
کنسول من هم همین امشب تموم کرد.:confused:
واقعا که بازی کردن چندتا بازی بظاهر نسل جدید ارزشو داشت؟:-"
منکه بشدت از خریدم پشیمونم

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
این تاپیکو زودتر قفلش کنید من که این خبر ها رو میشنوم تنم داره میلرزه:blink:
لطفا اگر در نگهداری از 360 کوتاهی انجام دادید بگید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

دکتر مهام عزیز تسلیت میگم:((
میگم ببرش پیش اقا طاهر احتمال داره درست بشه ها! حتما اینکار رو بکن!

پ.ن:دکتر منم 360 خریدم بازی هاتو بده به من:biggrin1::blushing::cheesygri

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
تسلیت میگم ! تو این زمونه آدم 360 رو از دست بده خیلی سخته ! چرا پشیمون ؟! لابد شما هم زیاد از کنسول کار کشیدی ! به نظر من دوباره یکی دیگه بگیری ارزششو داره, چون بازی های خوب و درجه یک قراره که عرضه بشن.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
تسلیت میگم ! تو این زمونه آدم 360 رو از دست بده خیلی سخته ! چرا پشیمون ؟! لابد شما هم زیاد از کنسول کار کشیدی ! به نظر من دوباره یکی دیگه بگیری ارزششو داره, چون بازی های خوب و درجه یک قراره که عرضه بشن.
in baba rast mige!man ham consol am kharab shod zoodi yeki dige kharidam!allanam aslan pashimoon nistam
nsole ghablim 2005 bood va bad az 7 mah 2 bar 3 cheram gh shod raftam jadidesho gereftaheragh shod hamoon rooz ke bara dovvomin bar 3

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
از همه بچه ها بابت همدردیشون ممنونم
در کمال تعجب باید بگم گه ظاهرا کنسولم کاملا تموم نکرده بود و فقط سکته کرده بود.دیشب هر کاری کردم نتونستم از شر سه چراغ قرمز خلاص بشم تا اینگه امروز بفکر یک شک قوی به کنسول افتادم.:cheesygri
کنسول رو رو شن کردم وگذاشتم حسابی گرم شد بعد با دست مبارکم یه ضربه ی مهلک بر بدنه اش وارد کردم و شک مفید واقع شد و دستگاه بالا اومد و از ظهر تا حالا ارور سه چراغ دیگه نداده فقط هر از گاهی هنگ میکنه منم یه شک دیگه وارد گردم و الان سه ساعته که بدون هنگ و ارور داره مثل بچه ادم کار میکنه ولی مطمئنا میفروشمش.:mad:
شاید wii خریدم شایدم ps3.به هر حال بی کنسول نمیمونم;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
از همه بچه ها بابت همدردیشون ممنونم
در کمال تعجب باید بگم گه ظاهرا کنسولم کاملا تموم نکرده بود و فقط سکته کرده بود.دیشب هر کاری کردم نتونستم از شر سه چراغ قرمز خلاص بشم تا اینگه امروز بفکر یک شک قوی به کنسول افتادم.:cheesygri
کنسول رو رو شن کردم وگذاشتم حسابی گرم شد بعد با دست مبارکم یه ضربه ی مهلک بر بدنه اش وارد کردم و شک مفید واقع شد و دستگاه بالا اومد و از ظهر تا حالا ارور سه چراغ دیگه نداده فقط هر از گاهی هنگ میکنه منم یه شک دیگه وارد گردم و الان سه ساعته که بدون هنگ و ارور داره مثل بچه ادم کار میکنه ولی مطمئنا میفروشمش.:mad:
شاید wii خریدم شایدم ps3.به هر حال بی کنسول نمیمونم;)
اگه خواستی شماره تلفن میدم ، برا تعمیر باهاش تماس بگیر! :phone:
کارش یکه! یه کنسول هایی رو زنده کرده که آدم شاخ در میاره :o :shocked: ، مخ تعمیر کنسوله تو ایران!:worthy:
مشکل تو هم که اگه با ضربه حل شده :wallbash: ایشون می تونه برات اساسی تعمیرش کنه ، که تا 10 سال دیگه هوس 3 چراغ نکنه! :peace::clap:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
زیاد دووم نمیاره ! برای منم همین طوری شد. 3 چراغ زد و با هزار بدبختی درستش کردم ولی دوباره 3 چراغ زد و عمرشو داد به شما ! آخه آدم باید چقدر بدشانس باشه که تا Bioshock میاد کنسولش بمیره ؟ :(

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
میدونم این پست رو نباید اینجا بدم.
ولی من واقعا در عجبم یا من خیلی خوش شانسم یا بقیه خیلی بدشانسند.
من کنسولم مال اوایل2006 هست و تا الان حتی اخ هم نگفته شده که من 2 روز پشت سر هم روشن بزارمش فایل دانلود کنه اما اخ هم نگفته. همه بازی ها رو هم اجرا میکنه و اصلا ندیدم تا حالا چراغی توش قرمز بشه/:).
والا اصلا صدا هم نمیده یعنی من توی اتاقم هیچ صدایی نمیاد و وقتی که کولر رو هم خاموش میکنم صدای بازی هم قطع میکنم هیچ صدایی نمیشنم. گرم هم نمیکنه. من هیچ فن خاصی براش نگرفتم و همیشه هم عمودی گذاشتمش و بعضی موقع ها که خیلی ازش کار میکشم دستمو که پشتش میگیرم یه کمی حرارت داره میاد بیرون که اونم انقدر نیست که اسیبی برسونه.
اصلا هم نمیدونم چرا انقدر بچه ها مشکل پشکل دارن تا حالا هم هر چقدر که تونستم فریمورشو عوض کردم الانم دستگاهم:
premium-ntsc/u-2006-samsung ms25

واقعا نمیدونم چرا انقدر ملت باهاش مشکل دارند من با X360 فیلم DVD هم نگاه میکنم اونم بطور متداول اما تا حالا لنز دستگاهم اخ هم نگفتهو DVD های کثیف و نسبتا خش دار رو هم روون میخونه .

واقعا نمیفهمم مشکلات بعضی از بچه ها رو!!

تا حالا هم 2 تا ضربه خورده که هر وسیله دیگه ای بود خراب شده بود اما این... .
واقعا باید به مایکروسافت به خاطر ساخت چنین وسیله ای افرین گفت:cheesygri.

پ.ن: اون روز یکی از دوستام گفت بیا X360تتو بفروش با قیمت خیلی عالی میخرند و با این 20 تا بازی که تو داری ازت 450 میبرند تازه کنسولتم که تک هست. بهش گفتم خوب بعدش چی کار کنم میخوام کنسول داشته باشم که باهاش بازی کنم. گفت بیا یه 2007 بخر. منم بهش گفتم: ملت 2007 میخرند که کیفیتشون خوب باشه اونوقت چه ...یه که بیام کلی دردسر بکشم و یه مقداری هم پول روش بزارم یه دستگاه دیگه بخرم که معلوم نباشه چی باشه؟؟:)

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
زیاد دووم نمیاره ! برای منم همین طوری شد. 3 چراغ زد و با هزار بدبختی درستش کردم ولی دوباره 3 چراغ زد و عمرشو داد به شما ! آخه آدم باید چقدر بدشانس باشه که تا Bioshock میاد کنسولش بمیره ؟ :(
آریا جان شما فن روش گذاشته بودی و خراب شده یا اینکه بدونه فن ؟
خیلی ناراحت شدم بابات دستگاهت!
دستگاه اولیه منم مال 2005 بود ولی سوخت همه جا گفتند که درست نمیشه ولی طاهر جان تونست درستش کنه ولی دوباره اشتباه کردم و فن نزاشتم و دوباره چراغ قرمز زد ، در عوض یکی از دوستام یه بار خراب شد داد تهران درست کنند درست شد ولی دوباره خراب شد اینبار که داد تعمیر کردند فن گذاشت براش دیگه هم مشکل پیدا نکرد از اون روز

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریا جان شما فن روش گذاشته بودی و خراب شده یا اینکه بدونه فن ؟
خیلی ناراحت شدم بابات دستگاهت!
دستگاه اولیه منم مال 2005 بود ولی سوخت همه جا گفتند که درست نمیشه ولی طاهر جان تونست درستش کنه ولی دوباره اشتباه کردم و فن نزاشتم و دوباره چراغ قرمز زد ، در عوض یکی از دوستام یه بار خراب شد داد تهران درست کنند درست شد ولی دوباره خراب شد اینبار که داد تعمیر کردند فن گذاشت براش دیگه هم مشکل پیدا نکرد از اون روز
به به آقا احسان ! چند وقت بود ندیده بودمت ! چطوری ؟!
راستش من هیچ فنی براش نزاشته بودم ولی با وجود اینکه اتاقم قبلآ گرمتر از تابستون بود هیچ مشکلی نداشت. دقیقآ 1 هفته بعد از اینکه کولر گازی توی اتاقم گذاشتم و دمای کولر هم همیشه 18 درجه بود این طوری شد !! کلآ امکان داره از سرمای زیاد این طوری بشه ؟!! :confused:
راستی تاریخ کنسولم هم آخرای 2006 بود.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
میدونم این پست رو نباید اینجا بدم.
ولی من واقعا در عجبم یا من خیلی خوش شانسم یا بقیه خیلی بدشانسند.

نه دوست عزیز. خیلی ها مثل شما هستن و از کنسولشون بسیار راضی. نمونش خودم و خیلی های دیگه که تو این انجمن هستن که شاید بالغ بر 100 نفر اینجا 360 دارن. شایدم خیلی بیشتر...
ربطی به خوش شانسی نداره. بعضی ها هم متاسفانه کنسولشون مشکل دار شده که البته ربطی به بدشانسیشون نداره. باید دقیقا علتشو پیدا کرد. شاید یکی از دلایلش (گفتم یکی) استفاده نامناسب و بد باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر