صداگذار Wesker خواستار نقش در RE بعدی شد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
residentevil6logo-610.jpg

D.C. Douglas صداگذار Albert Wesker در RE 5 از کپکام نقشی در RE 6 خواست.
در گفتگو با وبسایت Hell Descent داگلاس از علاقه ی خود برای صداگذاری دوباره ی وسکر صحبت کرد.
"میدانم که RE 6 در حال ساخت است.خوشبختانه من شانس این را خواهم داشت که دوباره در آن نقش داشته باشم...یا شما میتونید کپکام را مجبور به این کار کنید!!!"

داگلاس روشن کرد که ادعای او درباره ی در حال ساخت بودن یک RE جدید,بیشتر بر مبنای شایعات اینترنتی است تا اطلاعات دست اول شخصی خودش.
به هر حال با توجه به محبوبیت زیاد این سری,احتمال صحت این شایعات بسیار زیاد است.کپکام نیز به این موضوع اشاراتی داشته است.از جمله اینکه تهیه کننده ی RE 5 آقای تاکئوچی در ساخت عنوان بعدی دخالت نخواد داشت.
اگر کپکام بخواهد از Wesker در دنباله ی RE استفاده کند,باید خلاقیت زیادی به خرج بدهد!چون آخرین بار,همانطور که به یاد داری, Wesker بعد از پرتاب شدن به درون مواد مذاب,با 2 راکت لانچر به سرش شلیک شد!!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اکشن RE4 با توجه به زمان خودش، و نوآوری هایی که داشت ( که تاثیر زیادی روی ژانر TPS داشت ) خوب بود. با توجه به بازی های اکشن اون موقع و کلا اون نسل. اما این نسل RE5 از نظر گیم پلی و بُعد اکشن، نه هیجانی داشت و نه حرفی برای گفتن جلوی اکشن های دیگه. بعدشم جدای این بحثا، ما RE بازی می کنیم برای ترسش! نه اکشن... هیچ کس RE رو بخاطر اکشنش نمی خواد... اگر هم بگیم اکشن، اکشن کاملا متوسط ِ رو به ضعیفی داشتش. حقیقتش من به بازی هایی که گفتی میگم مضخرف، اما به این RE هم می گم مضخرف! چون RE ـه و باید RE باشه! یه اسم و رسمی داره.
نمیدونم هدفت از تکرار کردن اون قسمتی که بُلد کردم چیه!!مگه من چیزی غیر از این فکر میکنم!؟
در مورد بقیه ی حرفات,بیا به جای ایراد گرفتن یه کم واقع بین باشیم.کپکام واسه گیم پلی RE5 سه تا راه داشت.یا باید به سبک کلاسیک میزد که بهت قول میدم به هیچ وجه تو این نسل واسه یه بلاک باستر جواب نمیداد!یا باید همون گیم پلی RE4 رو با کمی تغییر مثل عوض شدن Inventory و اضافه شدن Coop و سنگر گیری بعضی جاها و ... (با خوب و بد بودن تغییرا کاری ندارم.فقط دارم نام میبرم!)تو 5 استفاده میکرد.یا باید میکردش GeOW!! حالا تو بگو از بین این سناریوها کپکام کدوم رو انتخاب میکرد بهتر بود!؟
حقیقتش من به بازی هایی که گفتی میگم مضخرف، اما به این RE هم می گم مضخرف! چون RE ـه و باید RE باشه! یه اسم و رسمی داره
در مورد این هم,خُب بگو!من که نگفتم نگو!!:D من گفتم خودم نمیگم و مخالف هم هستم کسی بگه.به کسی تحمیل نکردم که نگه.حتی همون USA که قانع شد رو من بهش نگفتم نگو!دلایل مخالفتم رو گفتم و ایشون قانع شد.ولی با توجه به پیشینه ای که من و تو با هم داریم( :D ) میدونم نه تو حرف منو قبول میکنی و نه من حرف تو رو.ترجیح میدم هر شخص ثالثی بنا به منطق و سلیقه ی خودش هر جور برداشتی خواست از این بحث ما بکنه.من که برداشتهامو کردم.

• Like
Reactions: Bayonetta

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
اگه بخوان وسکر دوباره تو سری بعدی رزیدن اویل بزارن میشه دقیقا مثل رزیدت اویل کد ورونیکا که تو اون بازی اگه یادتون باشه تو اخر بازی وسکر با کریس مبارزه میکنه و نشون میده که به ظاهر وسکر کشته شده ولی دوباره تو سری بعد رزیدن اویل پیداش شد!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نمیدونم هدفت از تکرار کردن اون قسمتی که بُلد کردم چیه!!مگه من چیزی غیر از این فکر میکنم!؟
در مورد بقیه ی حرفات,بیا به جای ایراد گرفتن یه کم واقع بین باشیم.کپکام واسه گیم پلی RE5 سه تا راه داشت.یا باید به سبک کلاسیک میزد که بهت قول میدم به هیچ وجه تو این نسل واسه یه بلاک باستر جواب نمیداد!یا باید همون گیم پلی RE4 رو با کمی تغییر مثل عوض شدن Inventory و اضافه شدن Coop و سنگر گیری بعضی جاها و ... (با خوب و بد بودن تغییرا کاری ندارم.فقط دارم نام میبرم!)تو 5 استفاده میکرد.یا باید میکردش GeOW!! حالا تو بگو از بین این سناریوها کپکام کدوم رو انتخاب میکرد بهتر بود!؟
این سه تا سناریو چیزایی بودن که به ذهن شما رسیده و هیچ دلیلی بر محدود بودن به این چیزایی که شما گفتی برا RE وجود نداره!
اصلا کی گفته که برگشتن به دنیای تاریک نسخه های گذشته که توی راکن سیتی بوده جواب نمیده؟ این کار نیازمند مقداری خلاقیت و صرف وقته همین. اگه غیر این بود که سازنده ها برای نسخه بعدی یا حتی اون بسته مکمل RE5 سعی نمیکردن دوباره به نسخه های کلاسیک، کارشون رو نزدیک کنن یا وعده اتفاقات بعدی رو تو جاهایی مثل لندن بدن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این سه تا سناریو چیزایی بودن که به ذهن شما رسیده و هیچ دلیلی بر محدود بودن به این چیزایی که شما گفتی برا RE وجود نداره!
اصلا کی گفته که برگشتن به دنیای تاریک نسخه های گذشته که توی راکن سیتی بوده جواب نمیده؟ این کار نیازمند مقداری خلاقیت و صرف وقته همین. اگه غیر این بود که سازنده ها برای نسخه بعدی یا حتی اون بسته مکمل RE5 سعی نمیکردن دوباره به نسخه های کلاسیک، کارشون رو نزدیک کنن یا وعده اتفاقات بعدی رو تو جاهایی مثل لندن بدن.
من از لحاظ گیم پلی گفتم.منظورم اون دوربین ایزومتری بود.وگرنه ار لحاظ اتمسفر و حس ترس که تو پستهای قبلیم اشاره کردم.
اگه میخواستن دوربین ایزومتری به کار ببرن میشد مثل یه بازی آرکید.مثل Lara Croft and the guardian of light که باید رو XBL و PSN میومد.چون این دوربین و این سبک تو این نسل واسه یه عنوان بلاک باستر(یه عنوان پر هزینه,یه عنوانی که میخواد رو دیسک عرضه بشه و ملت واسش 60 دلار بدن,یه عنوان که قراره یه دنباله ی اصلی از یکی از محبوبترین و بهترین فرنچایزها باشه و و و...) جواب نمیده.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اگه بخوان وسکر دوباره تو سری بعدی رزیدن اویل بزارن میشه دقیقا مثل رزیدت اویل کد ورونیکا که تو اون بازی اگه یادتون باشه تو اخر بازی وسکر با کریس مبارزه میکنه و نشون میده که به ظاهر وسکر کشته شده ولی دوباره تو سری بعد رزیدن اویل پیداش شد!

نه
اون قضیه فرق داره
اونجا مشخصه که وسکر نمیمیره. همونجا وسکر به کریس میگه که تا "ملاقات بعدی ...

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کپکام اغلب یه سورپرازی تو رزیدنت اویل داره مثل اون ترایلری و عکس هایی که قبل از اومدن رزیدنت اویل 5 دیدیم که نشون میداد جیل مرده و کریس کنار قبر جیل نشسته بود و همه فکر کردن جیل مرده (حداقل خود من که اینطور فکر کردم) ولی کپکام همه رو سورپراز کرد. فکر میکنم البته نمیشه قطعی گفت ولی احتمالا البرت وسکر تو رزیدنت اویل 6 باشه.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
داستان رزیدنت ایول به مرور از اون جدابیت و طوفانی بودن قسمت های اولش دور شد و کم کم به مسخرگی رفت! کاش رزیدنت بعدی شامل لیان؛ جیل، کلیر؛ هانک؛ بیرکین، شخصیت یخی :D ، و تمامی موارد رزیدنت ایول 2 و سه و البته کریس!! با هم باشه و البته آخر داستان همه با هم خوب بشن! بیرکین هم بتونه به زندگی برگرده!!! و با یک رو بوسی سر و ته قضیه هم بیاد!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
داستان رزیدنت ایول به مرور از اون جدابیت و طوفانی بودن قسمت های اولش دور شد و کم کم به مسخرگی رفت! کاش رزیدنت بعدی شامل لیان؛ جیل، کلیر؛ هانک؛ بیرکین، شخصیت یخی :D ، و تمامی موارد رزیدنت ایول 2 و سه و البته کریس!! با هم باشه و البته آخر داستان همه با هم خوب بشن! بیرکین هم بتونه به زندگی برگرده!!! و با یک رو بوسی سر و ته قضیه هم بیاد!

داری شوخی شوخی میگی یا جدی ؟ اگه جدی میگی پس مگه فیلم هندیه ؟ :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

شخصیت یخی کدومه باز؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر