صداگذار Wesker خواستار نقش در RE بعدی شد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
residentevil6logo-610.jpg

D.C. Douglas صداگذار Albert Wesker در RE 5 از کپکام نقشی در RE 6 خواست.
در گفتگو با وبسایت Hell Descent داگلاس از علاقه ی خود برای صداگذاری دوباره ی وسکر صحبت کرد.
"میدانم که RE 6 در حال ساخت است.خوشبختانه من شانس این را خواهم داشت که دوباره در آن نقش داشته باشم...یا شما میتونید کپکام را مجبور به این کار کنید!!!"

داگلاس روشن کرد که ادعای او درباره ی در حال ساخت بودن یک RE جدید,بیشتر بر مبنای شایعات اینترنتی است تا اطلاعات دست اول شخصی خودش.
به هر حال با توجه به محبوبیت زیاد این سری,احتمال صحت این شایعات بسیار زیاد است.کپکام نیز به این موضوع اشاراتی داشته است.از جمله اینکه تهیه کننده ی RE 5 آقای تاکئوچی در ساخت عنوان بعدی دخالت نخواد داشت.
اگر کپکام بخواهد از Wesker در دنباله ی RE استفاده کند,باید خلاقیت زیادی به خرج بدهد!چون آخرین بار,همانطور که به یاد داری, Wesker بعد از پرتاب شدن به درون مواد مذاب,با 2 راکت لانچر به سرش شلیک شد!!!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بدترین چیزی که من میتونم منتظرش باشم زنده شدن مجدد وسکره چون اگه اینطور باشه کپکام بهتره بره با کارگردانای هندی قرارداد ببنده:|. بهترین چیزی هم که میتونم براش تصور کنم یه عنوان پر از خلاقیت در کنار حفظ کلیشه های این سریه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به نظرم بهتره بجای ساخت شماره 6 و ادامه اون اویل 5 که مزخرفی بیش نبود-یه اسپین آف بسازن و به همون سبک و سیاق اویلهای قدیمی.

شما اين مزخرف رو يه ذره توضيح بده و كلا بگو كه كدام قسمت هاي RE5 مزخرف بودند؟
RE5 به جز گيم پلي تكراريش در بقيه ي موارد قابل قبول بود !!

بدترین چیزی که من میتونم منتظرش باشم زنده شدن مجدد وسکره چون اگه اینطور باشه کپکام بهتره بره با کارگردانای هندی قرارداد ببنده:|. بهترین چیزی هم که میتونم براش تصور کنم یه عنوان پر از خلاقیت در کنار حفظ کلیشه های این سریه.

آلبرت وسكر به چندين روش بدون اينكه RE تبديل به فيلم هندي بشه ميتونه دوباره به سري برگرده.

البته ممكنه كه داگلاس صداگذاري الكس وسكر رو بر عهده داشته باشه. چون ممكنه كه همه ي وسكر ها هم شكل و صدا باشن.
از طرفي ممكنه خود آلبرت وسكر به صورت فلش بك دوباره پيداش بشه

از اون طرف هم ممكنه كه اصلا آلبرت وسكر زنده باشه و اوني كه مرده خود آلبرت نباشه.

در ضمن هي نگين وسكر مرد و سكر فلان شد. بگين آلبرت مرد و آلبرت فلان شد.

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
آلبرت وسكر به چندين روش بدون اينكه RE تبديل به فيلم هندي بشه ميتونه دوباره به سري برگرده.

البته ممكنه كه داگلاس صداگذاري الكس وسكر رو بر عهده داشته باشه. چون ممكنه كه همه ي وسكر ها هم شكل و صدا باشن.
از طرفي ممكنه خود آلبرت وسكر به صورت فلش بك دوباره پيداش بشه

از اون طرف هم ممكنه كه اصلا آلبرت وسكر زنده باشه و اوني كه مرده خود آلبرت نباشه.

در ضمن هي نگين وسكر مرد و سكر فلان شد. بگين آلبرت مرد و آلبرت فلان شد.

احد در هر صورتی به جز نشون دادن آلبرت تو فلش بک ها یکم مسخره میشه مگر واسه چندتا re بعدی همون طور که اگه بخواد اینجوری نشون داده بشه پس میشه انتظار داشت بریکین زندست
الان الکس وسکر که سر زن بودن یا مرد بودنش هم شک مهم تر
در ضمن بقیه بحث رو هم بیا تاپیک

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این صدا گذار وسکر هم خیلی پر رو تشریف دارن.:d
باو بذار RE6 رسما تائید بشه، بعد تازه وسکر تو بازی باشه، اون وقت تقاضای شفاهی برای صداگذاری وسکر بده.

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
این صدا گذار وسکر هم خیلی پر رو تشریف دارن.:d
باو بذار RE6 رسما تائید بشه، بعد تازه وسکر تو بازی باشه، اون وقت تقاضای شفاهی برای صداگذاری وسکر بده.
من 80% احتمال میدم که آلبرت وسکر زنده تشریف دارن و در این قسمت هم حضور خواهند داشت :D
چون داستان قسمت پنجم احتمالاتی رو مبنی بر زنده بودن آلبرت وسکر به جا گذشته که اصلا ربطی‌ به اون آلبرت وسکری که در قسمت پنجم دیدیم نداره، بلکه موضوع چیز دیگه‌ای هست :D
این صدا پیشهٔ آلبرت وسکر هم، حتما چیزی میدونه که این درخواست رو داده :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
شما اين مزخرف رو يه ذره توضيح بده و كلا بگو كه كدام قسمت هاي RE5 مزخرف بودند؟
RE5 به جز گيم پلي تكراريش در بقيه ي موارد قابل قبول بود !!
re 5 هیچ ربطی به شماره های قبلی و اصالت خودش نداشت.و فقط روی خلاقیتی که شماره 4 داشت اومده بودن اسکی رفته بودن.
اون اویل نبود.یه شوتر عالی بود.ولی به عنوان سری اویل آشغالی بیش نبود.تمام فنهای قدیمی هم اینو قبول دارن.

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
آخ جووووووووووووووووووووووون>:d<
بازم Resident Evil ... خدایی دلم واسه این ip تنگ شده بود ...
با تک تکشون ، حتی 5 (بخاطر گیم پلی عرش لعلاش ) حال میکنم ...
امیدواریم Ada رو ببینیم باز :D ...
@ ایالات متحده :D :
بابا اصیل :D ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
آخ جووووووووووووووووووووووون>:d<
بازم Resident Evil ... خدایی دلم واسه این ip تنگ شده بود ...
با تک تکشون ، حتی 5 (بخاطر گیم پلی عرش لعلاش ) حال میکنم ...
امیدواریم Ada رو ببینیم باز :D ...
@ ایالات متحده :D :
بابا اصیل :D ...
کیوان تو بگو.اویل 5 قابل قیاس با شماره های قبلی بود؟اویل 5 اگر با یه اسم دیگه اومده بود شاهکار بود.اما به عنوان اویل یک اثر ضعیف که کاری جز اسکی رفتن رو شماره 4 بلد نبوده.غیر این هست؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

بعدش re 5 مزخرف نبود.یه آشغال به تمام معنا بود که هیچ ربطی به شماره های قبلی و اصالت خودش نداشت.و فقط روی خلاقیتی که شماره 4 داشت اومده بودن اسکی رفته بودن.
اون اویل نبود.یه شوتر عالی بود.ولی به عنوان سری اویل آشغالی بیش نبود.تمام فنهای قدیمی هم اینو قبول دارن.شما هم اگر قبول نداری اصلا مهم نیست.
!!!!!!
ایالات جان,احد که خودش هم گفت که "بجز گیمپلی تکراریش" !!
اگه به حرف فنهای قدیمی هم باشه,احد خودش جزو هموناست.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
!!!!!!
ایالات جان,احد که چیزه بدی بهت نگفت که اینجوری جواب میدی!
بعد,خودش هم گفت که "بجز گیمپلی تکراریش" !!
اگه به حرف فنهای قدیمی هم باشه,احد خودش جزو هموناست.

متاسفانه کسی دوستانه بلد نیست بحث کنه.من اویل 5 رو دقیقا 6 بار تموم کردم.نه فقط اونو.همه شماره هاش رو.عاشق این سری هستم.اویل 5 گیم پلی خیلی خوبی داشت و یک شوتر ناب بود.اما هرچی بود به جز اویل.و دریغ از اپسیلونی تغییر نسبت به شماره 4.
اینا رو که قبول داری؟:d

ویرایش:سینا جان راست میگی حواسم نبود اشتباه خوندم!!!!من پستم رو پاک کردم شما هم نقل قولی که کردی رو پاک کن بی زحمت

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
کیوان تو بگو.اویل 5 قابل قیاس با شماره های قبلی بود؟اویل 5 اگر با یه اسم دیگه اومده بود شاهکار بود.اما به عنوان اویل یک اثر ضعیف که کاری جز اسکی رفتن رو شماره 4 بلد نبوده.غیر این هست؟
دقیقا موافقم . به عنوان RE واقعا ضغعیف بود . اما اگه به چشم یک بازیه جدا از RE بهش نگاه کنیم بازیه فوق العاده خوش ساختی بود

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377

خوب راستش این سلیقه ایه ، من بهترین گیم پلی رو توی سری RE ، ازآن نسخه 5ـش میدونم ، بسیار بهتر از نسخه قبلیش بود ؛ شوتینگ ، پلتفرمینگ ، ...
البته به متنوعی اون نبود . درعوض داستان و Boss-Fight ـها و شخصیت پردازی و از همه مهم تر عنصر ترس رو تو شماره 4 به خوبی میدیدیم ... کلا RE4 از "انقلاب ها" ـست ؛ این همه به هر آت آشغالی میگیم انقلاب ، اما به راستی که حق مسلم RE4 هست . پر بیراه نگفتیم اگه بگیم از بهترین بازی های تاریخ هم هست ، فروش و امتیازاتش هم همینو ثابت میکنه ...
اما این که به منزله این موفقیت عظیم ، بخوایم کل RE5 رو بکوبیم ، یکم بی انصافی بود ...
آره ، قبول دارم اصلا اصیل نبود ... پَ کو دستگاه چاپش ؟ :D
اما اینو قبول داری یه بازی عالی بود ؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
خوب راستش این سلیقه ایه ، من بهترین گیم پلی رو توی سری RE ، ازآن نسخه 5ـش میدونم ، بسیار بهتر از نسخه قبلیش بود ؛ شوتینگ ، پلتفرمینگ ، ...
البته به متنوعی اون نبود . درعوض داستان و Boss-Fight ـها و شخصیت پردازی و از همه مهم تر عنصر ترس رو تو شماره 4 به خوبی میدیدیم ... کلا RE4 از "انقلاب ها" ـست ؛ این همه به هر آت آشغالی میگیم انقلاب ، اما به راستی که حق مسلم RE4 هست . پر بیراه نگفتیم اگه بگیم از بهترین بازی های تاریخ هم هست ، فروش و امتیازاتش هم همینو ثابت میکنه ...
اما این که به منزله این موفقست عزیم ، بخوایم کل RE5 رو بکوبیم ، یکم بی انصافی بود ...
آره ، قبول دارم اصلا اصیل نبود ... پَ کو دستگاه چاپش ؟ :D
اما اینو قبول داری یه بازی عالی بود ؟
ترشی نخوری یه چیزی میشی:dتمام حرفات رو قبول دارم و به طور حتم اویل 4 یک انقلاب واقعی بود.

بله کاملا قبول دارم یک شوتر ناب و عالی بود.کاملا تائید میشه>:d<:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر