صداگذار Wesker خواستار نقش در RE بعدی شد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
residentevil6logo-610.jpg

D.C. Douglas صداگذار Albert Wesker در RE 5 از کپکام نقشی در RE 6 خواست.
در گفتگو با وبسایت Hell Descent داگلاس از علاقه ی خود برای صداگذاری دوباره ی وسکر صحبت کرد.
"میدانم که RE 6 در حال ساخت است.خوشبختانه من شانس این را خواهم داشت که دوباره در آن نقش داشته باشم...یا شما میتونید کپکام را مجبور به این کار کنید!!!"

داگلاس روشن کرد که ادعای او درباره ی در حال ساخت بودن یک RE جدید,بیشتر بر مبنای شایعات اینترنتی است تا اطلاعات دست اول شخصی خودش.
به هر حال با توجه به محبوبیت زیاد این سری,احتمال صحت این شایعات بسیار زیاد است.کپکام نیز به این موضوع اشاراتی داشته است.از جمله اینکه تهیه کننده ی RE 5 آقای تاکئوچی در ساخت عنوان بعدی دخالت نخواد داشت.
اگر کپکام بخواهد از Wesker در دنباله ی RE استفاده کند,باید خلاقیت زیادی به خرج بدهد!چون آخرین بار,همانطور که به یاد داری, Wesker بعد از پرتاب شدن به درون مواد مذاب,با 2 راکت لانچر به سرش شلیک شد!!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

متاسفانه کسی دوستانه بلد نیست بحث کنه.من اویل 5 رو دقیقا 6 بار تموم کردم.نه فقط اونو.همه شماره هاش رو.عاشق این سری هستم.اویل 5 گیم پلی خیلی خوبی داشت و یک شوتر ناب بود.اما هرچی بود به جز اویل.و دریغ از اپسیلونی تغییر نسبت به شماره 4.
اینا رو که قبول داری؟:d

ویرایش:سینا جان راست میگی حواسم نبود اشتباه خوندم!!!!من پستم رو پاک کردم شما هم نقل قولی که کردی رو پاک کن بی زحمت
بستگی داره از چه زاویه ای نگاه کنی!:D
اگه به خاطر عوض شدن گیم پلیش نسبت به عناوین کلاسیک باشه که نه قبول ندارم!چون این تغییرات رو شخص میکامی خالق بازی داده و اگه قراره ایرادی گرفته بشه باید به اون بگیریم.
ولی اگه از لحاظ نداشتن حس ترس و دلهره و اون اتمسفر Mystery ـه سری باشه(که به نظر من تو RE4 با وجود اون تغییرات,این اتمسفر کماکان بود,ولی تو RE5 متاسفانه نبود) موافقم.
ولی بازم با لفظ مزخرف واسش موافق نیستم.چون هر چه قدر REته خوبی نبوده باشه(از اون جهاتی که گفتم)ولی بازی بسیار خوبی بود.حداقل از لخاظ داستانی در سطح عناوین قبلی سری بود.
Done.
راستی اگه جوابت رو نمیدم واسه اینه که پروفایلت واسم بسته.نگی جوابمو نمیده!!:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بستگی داره از چه زاویه ای نگاه کنی!:D
اگه به خاطر عوض شدن گیم پلیش نسبت به عناوین کلاسیک باشه که نه قبول ندارم!چون این تغییرات رو شخص میکامی خالق بازی داده و اگه قراره ایرادی گرفته بشه باید به اون بگیریم.
ولی اگه از لحاظ نداشتن حس ترس و دلهره و اون اتمسفر Mystery ـه سری باشه(که به نظر من تو RE4 با وجود اون تغییرات,این اتمسفر کماکان بود,ولی تو RE5 متاسفانه نبود) موافقم.
ولی بازم با لفظ مزخرف واسش موافق نیستم.چون هر چه قدر REته خوبی نبوده باشه(از اون جهاتی که گفتم)ولی بازی بسیار خوبی بود.حداقل از لخاظ داستانی در سطح عناوین قبلی سری بود.
Done.
راستی اگه جوابت رو نمیدم واسه اینه که پروفایلت واسم بسته.نگی جوابمو نمیده!!:D
با تک تک حرفات موافقم.به اویل 4 هم هیچ ایرادی نیست.چون شاهکار بود.

اوکی حق با شماست دیگه نمیگم مزخرف:d
راست میگی:dالان ردیف میشه

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوست عزیز ببخشید ها چرا جوک می گی از هر کسی که فقط re zero remake 123 رو بازی کرده باشه بپرسی متوجه میشی re4 از لحاظ داستانی هیچی نداشت یعنی اصلا ربطی به شماره های دیگه نداشت
جناب دوست عزیز(!) شما جوک میشنوی! من گفتم RE 5!نه 4!یه بار دیگه خط آخر رو بخون...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آدم خوبه یه نمه جنم داشته باشه.RE بازیه بزرگیه و تو داستانش به کار های بزرگ احتیاج داره.سازندگان بتمن یکبار برای همیشه گفتند جوکر آخرین حضورشه,مطمئنا برای تاثیر بیشتر داستان به حرفشون عمل می کنند.چون شاید نتونن چیزی مثل جوکر بسازن دوباره,ولی می تونن یکاری بکنند که جوکر همیشه جوکر بمونه.وسکر نباید برگرده.تا همیشه به عنوان یکی از بهترین ویلین های صنعت گیم باقی بمونه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
احتمالا اونم يه جرياني از بازي باشه !
چون معمولا نسخه هاي فرعي ( غير شماره دار) يه جورايي بين نسخه هاي بازي پيوند ميخوره

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
re 5 هیچ ربطی به شماره های قبلی و اصالت خودش نداشت.و فقط روی خلاقیتی که شماره 4 داشت اومده بودن اسکی رفته بودن.
اون اویل نبود.یه شوتر عالی بود.ولی به عنوان سری اویل آشغالی بیش نبود.تمام فنهای قدیمی هم اینو قبول دارن.

اصالت رزیدنت ایول داستانش هست که به در شماره ی پنجم به خوبی از آب در اومده بود.
اتفاقا همه ی فن های قدیمی فقط گیم پلی بازی رو مورد انتقاد قرار میدن و در همه ی زمینه ها مخصوصا داستان بازی این شماره رو برترین شماره میدونند.
اینکه فقط به خاطر گیم پلی همه ی ویژگی های بازی رو زیر سوال ببریم کار درستی نیست.
درسته که بازی تقلید محض از RE4 بود و حس ترس سری های کلاسیک نداشت, اما در کنار همین اشکالات ویژگی های بسیار مهمی هم داشت.
شما جملاتی که توی RE5 ردوبدل میشه رو در هیچ شماره ای نمیتونید پیدا کنید. ( از لحاظ مفهومی)

آدم خوبه یه نمه جنم داشته باشه.RE بازیه بزرگیه و تو داستانش به کار های بزرگ احتیاج داره.سازندگان بتمن یکبار برای همیشه گفتند جوکر آخرین حضورشه,مطمئنا برای تاثیر بیشتر داستان به حرفشون عمل می کنند.چون شاید نتونن چیزی مثل جوکر بسازن دوباره,ولی می تونن یکاری بکنند که جوکر همیشه جوکر بمونه.وسکر نباید برگرده.تا همیشه به عنوان یکی از بهترین ویلین های صنعت گیم باقی بمونه.

جوکر بتمن با آلبرت وسکر رزیدنت ایول فرق داره. بتمن روی جوکر استوار نیست اما کل RE روی آلبرت وسکر استوار است.

• Like
Reactions: TCSCELL

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
شما جملاتی که توی RE5 ردوبدل میشه رو در هیچ شماره ای نمیتونید پیدا کنید. ( از لحاظ مفهومی)
همین جملات در مقابل دیالوگهای رد وبدل شده بین Ada و Leon در RE4 مثل Crap میمونه دوست گرامی !
شما بگین گیم پلی این شماره چه ضعفی نسبت به شماره 4 داشت ؟!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
همین جملات در مقابل دیالوگهای رد وبدل شده بین Ada و Leon در RE4 مثل Crap میمونه دوست گرامی !
شما بگین گیم پلی این شماره چه ضعفی نسبت به شماره 4 داشت ؟!

شما 5 تا جمله از RE4 بگو من هم 5 تا از RE5
بعد این ها رو مقایسه کنیم تا ببینیم کدومشون بهتره.

ویرایش : یه کارم میشه کرد
من 5 تا جمله ی بی معنا از RE4 بگم و بعد شما هم 5 تا جمله ی بی معنا از RE5
گیم پلی بازی در برابر شماره 4 چیز کمتری نداشت اما انتظار میرفت نسبت به RE4 تغییراتی داشته باشه نه اینکه بیاد همون رو ولی این بار به شکل آراسته تحویلمون بده

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
گیم پلی بازی در برابر شماره 4 چیز کمتری نداشت اما انتظار میرفت نسبت به RE4 تغییراتی داشته باشه نه اینکه بیاد همون رو ولی این بار به شکل آراسته تحویلمون بده
خوب این طبیعیه ... شماره چهارم کاری کرد کارستون ! یعنی "نمیشد" همچین جهشی رو تو شماره 5ـم هم شاهد باشیم . همین که بقول شما آراسته تر و کامل تر شده ، خودش نمره قابل قبولی میگیره . من Uncharted رو مقال میزنم ، گیم پلی نسخه اول و دومش خیلی باهم فرقی نمیکرد . اما نسخه دوم با همون تغییرات اندک تونست موفق تر عمل کنه :)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اصالت رزیدنت ایول داستانش هست که به در شماره ی پنجم به خوبی از آب در اومده بود.
اتفاقا همه ی فن های قدیمی فقط گیم پلی بازی رو مورد انتقاد قرار میدن و در همه ی زمینه ها مخصوصا داستان بازی این شماره رو برترین شماره میدونند.
حقیقتا من از هر طرفداری که پرسیدم نه از داستان راضی بودن نه از هیچی. چه چیزی این داستان از شماره اول و دوم سرتر بود؟
مخالفم سینا. میدونی چرا؟ اولا که ما RE رو بخاطر حس ترسش دوست داریم. اگر ترس نداشته، عملا RE نیست! اما، اگر بخوایم بگیم خب حالا اکشن شده، اکشن خیلی ضعیفی هم داره. با توجه به طراحی گیم پلی. من از RE ترس میخوام. نه اکشن. اکشن بخوام میرم GeOW بازی می کنم. در حالی اکشن RE کوچکترین هیجانی واسه من نداشت.

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب این طبیعیه ... شماره چهارم کاری کرد کارستون ! یعنی "نمیشد" همچین جهشی رو تو شماره 5ـم هم شاهد باشیم . همین که بقول شما آراسته تر و کامل تر شده ، خودش نمره قابل قبولی میگیره . من Uncharted رو مقال میزنم ، گیم پلی نسخه اول و دومش خیلی باهم فرقی نمیکرد . اما نسخه دوم با همون تغییرات اندک تونست موفق تر عمل کنه :)

خوب از لحاظ ساختاری RE با UC فرق داره. جملم رو بیشتر توضیح میدم.
میزان خواسته های یک بازیباز از سری رزیدنت ایول با بازیباز دیگه ی طرفدار سری فرق داره. کلا رزیدنت ایول 2 نوع طرفدار داره
1- اونهایی که مثل خودم و خیلی از بچه های سایت از سری های قبلی و کلاسیک با بازی آشنا شدند
2- دسته ی دوم کسانی هستند که با شماره ی چهارم وارد سری شدند. سلایق و علایق این دسته با طرفداران سری کلاسیک فرق داره

RE5 اومد فقط و فقط به علایق دسته ی دوم جواب داد. به همین خاطر دسته ی اول طرفداران ناراضی شدند و به خواسته هاشون توجه کمی شد. به همین علت یک نوع یک جانبه روی در گیم پلی بازی مشاهده شد و هیچ گونه تعدیل سازی مشاهده نشد. فکر کنم خیلی خوب توضیح دادم

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خوب از لحاظ ساختاری RE با UC فرق داره. جملم رو بیشتر توضیح میدم.
میزان خواسته های یک بازیباز از سری رزیدنت ایول با بازیباز دیگه ی طرفدار سری فرق داره. کلا رزیدنت ایول 2 نوع طرفدار داره
1- اونهایی که مثل خودم و خیلی از بچه های سایت از سری های قبلی و کلاسیک با بازی آشنا شدند
2- دسته ی دوم کسانی هستند که با شماره ی چهارم وارد سری شدند. سلایق و علایق این دسته با طرفداران سری کلاسیک فرق داره

RE5 اومد فقط و فقط به علایق دسته ی دوم جواب داد. به همین خاطر دسته ی اول طرفداران ناراضی شدند و به خواسته هاشون توجه کمی شد. به همین علت یک نوع یک جانبه روی در گیم پلی بازی مشاهده شد و هیچ گونه تعدیل سازی مشاهده نشد. فکر کنم خیلی خوب توضیح دادم
بحث این نیست که از کی آشنا شدیم با RE . آمار های معتبر نشون میدن RE4 ، بهترین نسخه RE هست ... من میگم این اصلا کار درستی نیست که بخوایم RE ها رو از هم جدا کنیم ، RE4 یه دنباله موفق بر RE ـهای اصلی (همون 3) هستش ... که ساختار گیم پلی رو عوض کرده ، موفق هم بوده ، کار عاقلانه ای نبوده بخوان تو شماره 5 به شکل کلاسیک عمل کنن ...

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
حقیقتا من از هر طرفداری که پرسیدم نه از داستان راضی بودن نه از هیچی. چه چیزی این داستان از شماره اول و دوم سرتر بود؟

خوب مهمترین کار رزیدنت ایول 5 از لحاظ داستانی این بود که اومد اکثر داستان های پهن شده رو در سری جمع کرد.
1-شخصیت اسپنسر رو که مدت ها قبل فقط اسشم رو میشنیدیم به تصویر کشید
2-گدشته ی آلبرت وسکر رو معرفی کرد
3- ریکاردو اروینگ رو رابط ایدا معرفی کرد
4- وسکر تمامی ویروس ها و انگل هایی که جمع کرده بود رو در این شماره یک جمع بندی اساسی کرد و اوروبوروس رو ساخت.
شخصیت جیل رو به خوبی به تصویر کشد و داستان رو به زیبایی با Resident Evil 3 مرتبط کرد
5- یک شخصیت جدید با گدشته ی بسیار قابل قول وارد سری کرد
6-شخصیت آلبرت وسکر رو با اون جملات معروفش به اوجش رسوند.
7- بچه های وسکر رونمایی شدند که مشخص شد آلبرن وسکر تنها وسکر بازی نیسن بلکه شخصیت دیگه ای مثل الکس وسکر هم توی بازی هست.
8- یک رابطه ی خیلی خوب بین RE4 و RE5 برقرار کرد
9- وسکر و کریس بعد از چندین سال دشمنی روبروی هم قرار گرفتند (این خودش توضیحات فراوانی داره)

بحث این نیست که از کی آشنا شدیم با RE . آمار های معتبر نشون میدن RE4 ، بهترین نسخه RE هست ... من میگم این اصلا کار درستی نیست که بخوایم RE ها رو از هم جدا کنیم ، RE4 T یه دنباله موفق بر RE ـهای اصلی (همون 3) هستش ... که ساحتار گیم پلی رو عوض کرده ، موفق هم بوده ، کار عاقلانه ای نبوده بخوان تو شماره 5 به شکل کلاسیک عمل کنن ...

علت همون آمار معتبر رو در پست قبلیم گفتم. RE4 اکشن شد به همین جهت طرفدارانش زیاد شد. به دنبال اون بازی از سبک کلاسیک فاصله گرفت. عنصر ترس به عنوان یکی از شاخصه های RE بیرنگ شد ومعماهای معروف سری جای خودشون رو در RE5 خالی دیدند.

در ضمن منظور از بازگشت به سری کلاسیک حس ترس و معماهای بازی هست. منظور این نیست که دوربین بازی دوباره برگرده به سری کلاسیک.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

re 5 هیچ ربطی به شماره های قبلی و اصالت خودش نداشت.و فقط روی خلاقیتی که شماره 4 داشت اومده بودن اسکی رفته بودن.
بهترین جمله ای که میشه در وصف شماره 5 گفت همینه! دقیقا 5 تنها کاری که تونست بکنه اسکی رفتن رو شاهکار میکامی بود.

با این تیکه از حرفت موافقم ولی تو حق نداری u1,2 ر. با سری RE 4,5 مقایسه کنی چون ارتقا کیفیتی که u2 نسبت به u1 داشت اصلا قابل مقایسه با re5 نسبت به re4 نیست! من وقتی داشتم re5 رو بازی میکردم اصلا حس نمیکردم که دارم RE بازی میکنم بلکه فقط یه IP جدید جلو روم بود که سعی میکرد RE باشه!

بحث این نیست که از کی آشنا شدیم با RE . آمار های معتبر نشون میدن RE4 ، بهترین نسخه RE هست ... من میگم این اصلا کار درستی نیست که بخوایم RE ها رو از هم جدا کنیم ، RE4 یه دنباله موفق بر RE ـهای اصلی (همون 3) هستش ... که ساختار گیم پلی رو عوض کرده ، موفق هم بوده ، کار عاقلانه ای نبوده بخوان تو شماره 5 به شکل کلاسیک عمل کنن ...

یه دونه از این امارها رو لطف کن:).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر