شایعه شایعه : Forza 6 و Forza Horizon 3 در راه ویندوز 10

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شایعات تازه ای در رابطه با برنامه های مایکروسافت برای windows 10 منتشر شده است که بر اساس آنها ، این کمپانی برنامه دارد تا نسخه PC بازی شبیه ساز انحصاری XB1 ، یعنی Forza Motorsports 6 را به طور انحصاری برای فروشگاه ویندوز عرضه کند .

به گفته WPDang تمام این فعالیت ها ، جزو برنامه های مایکروسافت برای تقویت و پشتیبانی از بخش گیمینگ ویندوز 10 ، از طریق عرضه این عناوین به طور انحصاری برای فروشگاه ویندوز میباشد . همچنین این سایت مدعی شده است که به گفته یک منبع ناشناخته ممکن است Gears 4 نیز در کنار Scalebound برای ویندوز 10 عرضه شود . علاوه بر این یک بازی معرفی نشده دیگر هم نام برده شده که درکنار xb1 برای PC نیز عرضه میشود و آن ، Forza Horizon 3 خواهد بود .

هفته گذشته ، مایکروسافت به طور رسمی عرضه Quantom Break برای PC را تایید کرد و اعلام کرد که هر دو نسخه ( XB1 - PC ) در 5 آپریل منتشر خواهند شد . همچنین این کمپانی در سال گذشته اعلام کرد که عناوین Gears of War Ultimate Edition, ReCore, Halo Wars 2 و Killer Instinct نیز در کنار کنسول ، برای ویندوز 10 عرضه خواهند شد .

علاوه بر نکات بالا ، سایت گیم اسپات نیز در هفته گذشته خبر از عرضه GEARS 4 و ScaleBound بر روی PC داده بود که به سرعت خبر خود را ویرایش ، و آن را به طور کامل رد کرد .

TVG-Quantum-Break-2-11-4.jpg

لازم به ذکر است که WPDang سابقه درخشانی در زمینه درج اخبار و شایعات پیرامون ویندوز و ویندوز فون دارد ، پس نتیجتا با یک بلاگ دروغین طرف نیستیم .

منبع1 و 2

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
یکی باید به ماکروسافت بگه گیمینگ رو روی Windows اینحوری گسنرش نمیدن.اگه قصد گسترش گیمینگ روی Windows داری 4-5 استدیوی خوب بخر که هردوتا پلتفرمت رو بتونی پشتیبانی بکنی.

منکه زیاد آینده جالبی با این نوع حرکت برای ONE متصور نیستم.گرچه شاید Windows Gaming پیشرفت هایی بکنه.حس میکنم ماکرو هم داره با دست خودش گور وان رو میکنه.امیدوارم اشتباه کرده باشم.شایدم حس کردن روش سنتی کنسول گیمینگ داره به آخرش میرسه.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
ماکرو ایده های بزرگ برای ویندوز ۱۰ داره، در حال حاضر داره روی سورفیس فون کار میکنه که سخت افزار قدرتمند داره و میتونه ویندوز ده رو تمام کمال اجرا کنه...
منتظر باشید بزودی قابلیت اجرا بازیهای ۳۶۰ برای ویندوز ده معرفی میکنه.
ولی فعلا خبری از نسخه های جدید فورزا برای ویندوز نیست اینا شایعه هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
یکی باید به ماکروسافت بگه گیمینگ رو روی Windows اینحوری گسنرش نمیدن.اگه قصد گسترش گیمینگ روی Windows داری 4-5 استدیوی خوب بخر که هردوتا پلتفرمت رو بتونی پشتیبانی بکنی.

منکه زیاد آینده جالبی با این نوع حرکت برای ONE متصور نیستم.گرچه شاید Windows Gaming پیشرفت هایی بکنه.حس میکنم ماکرو هم داره با دست خودش گور وان رو میکنه.امیدوارم اشتباه کرده باشم.شایدم حس کردن روش سنتی کنسول گیمینگ داره به آخرش میرسه.

من خودمم از همین موضوع ناراحتم ... من انتظار دارم حداقل دو نسل دیگه کنسول گیمینگ ادامه داشته باشه ... ولی این کارای مایکرو مثل اینه یه بوستر گذاشته باشن پشت کنسول گیمینگ با نهایت سرعت به سمت خط پایان ....

همین فردا ..پس فرداست که چشممون به جمال کلود گیمینگ هم روشن بشه ...

اون وقته همه کسایی که هلهله راه انداختن ... گریه و زاری رو شروع کنن

ما تو ژاپن و کره و امریکا و انگلیس زندگی نمیکنیم ..منتظر پیشرفت باشیم و ازش خوشحالم بشیم .. بعضی پیشرفت ها باعث میشع از قافله تمدن عقب بیفتیم

امیدوارم تو e3 امسالم شاهد چند تا از اون ترول های تر و تمیز 2013 ای باشیم

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

اینکه همه شرکتهای گیم دارن دنبال بازارهای جدید میرن که چیز عجیبی نیست. سونی PS Now رو راه انداخته، نینتندو همین که اولین بازی موبایلش رو بده مطمعن هستم بازیهای بعدیش هم سرازیر میشن روی موبایل، مایکروسافت هم از همین ویندوزش میتونه استفاده کنه و وقتی پهنای باند اینترنت به اندازه کافی خوب شد میتونن سیستم استریم بازیها رو هم راه اندازی کنن. همه این شرکتها آینده رو دیدن و میبینن که چنین سرمایه گذاریهایی میکنن.

در ثانی اگر 4-5 تا استدیو دیگه رو هم بخرن بعدش باید چه اتفاقی بیافته؟ یعنی یسری استدیو ها فقط برای کنسول بازی بسازن و بقیه فقط برای ویندوز؟ البته مخالف این نیستم که یسری بازی رو برای خود کنسول نگه دارن ولی فقط با روی کنسول موندن دیگه نمیشه IPهایی مثل Halo و ماینکرفت و ... تولید کرد. الان عناوین مولتی پلتفرم بزرگ مثل GTA و CoD و BF و Destiny و ... خیلی راحت حجم زیادی از تبلیغات و مارکتینگ و فروش این بازار رو دست خودشون دارن. هیچ عنوان انحصاریی دیگه توان رقابت با این بازیها رو نداره چون مخاطبهای این بازیها روی چند پلتفرم هستن در حالی که عناوین انحصاری بازار محدودتری دارن و کمتر دیده میشن.

به نظر من یا مایکروسافت اصلاً نباید به این سمت میرفت یا حالا که داره به این سمت میره باید تمام قد پشت این طرح بایسته و اگر هم کمی و کاستیی در کار بود باید با درایت عمل کنه و حلشون بکنه. اگر هم که بفرض تمام بازیهای XB1 روی ویندوز بیان هم اون موقع XB1 حالت Ouya یا Steam Machin ها رو پیدا میکنه که الزاماً چیز بدی نیست. یعنی هنوز هم میتونن کنسول بزنن ولی نه به این شکل. شاید بگید این دیگه اسمش کنسول نیست ولی خب چنین چیزی دیگه یک PC هم نیست. این خبر خیلی وقت پیش اومده بود و اون موقع کسی جدیش نگرفت و گفتن استور مایکروسافت مگه چی داره و ... ولی الان میشه جدی گرفتش:

” The Xbox may also receive an update next year, rumors of an Xbox slim style device picked up late 2015. I have heard from internal sources that the company is considering plans for a lightweight Xbox One that may only be for Windows store games and would compete with the Apple TV, but it’s not clear if these plans have been scrapped.”

Microsoft Xbox One Slim Rumors: A Smaller, Lighter Xbox One in the Making? | N4BB

در هر صورت این کاری که مایکروسافت داره میکنه خیلی بهتر از کلود گیمینگ و ... هست. اینکه یک استور داشته باشن که بتونه انواع و اقسام وسایل رو پشتیبانی کنه (تا روزی که توان پردازشیشون در اون حد برسه) و اینکه پلتفرمی رو در اختیار دارن که میتونه به راحتی کیفیت عناوین کنسولی و به مراتب بالاتر از اون رو ارائه بده بهتر از کلود گیمینگ هست. در آینده هم که کلود گیمینگ به جایی رسید که کیفیتش قابل قبول شد و ... باز هم از همین عناوین و استور میتونن بهترین استفاده رو بکنن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
زیاده روی بیش از حد با وجود pc باز بودن خودم اشتباه محضه
درسته اصل وجود این دو پلتفرم متفاوته
اما pc چند کاره هست و حتی اگه بازی هم نباشه برای خونه لازمه ولی کنسول صرف بازی هست و نمیشه کار دیگه ای باهاش کرد
qb معلوم بود میاد scale bound هم بیاد بد نیست ولی اومدن halo و gears 4 و forza اشتباه محضه
البته به نظرم تو این سه تا gears هم میاد ولی فکر نکنم یه همچین خبطی کنه و اون دو تا رو هم بده
اگه مایکرو میخواد اینکار رو ادامه بده باید با افزایش درامدش با فروش رو pc ،هزینه بیشتری صرف تولید عناوین انحصاری کنه
بهترین کار در حال حاضر عرضه بازیهای 360 رو pc هست

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent

البته این روش سننتی الان با پلی 4 بسیار خوب جواب داده و فروش رکورد دار تاریخیش و جذب کلی گیمر جدید و بازیساز جدید و هزار فاکتور دیگه نشون دهنده کارآمدی فوق العاده عالی این روش هست

متاسفانه ماکروسافت خیلی از سیاست های مربوط به کنسولش رو بد مدیریت کرد ، عقب افتاد ، دیگه داره به در و دیوار چنگ میزنه یه حرکتی کنه و یه جبرانی کنه و ... !! حالا این حرکت بخواد از بین بردن ایکس باکس خودش هم باشه خیالش نیست دیگه گویا !!!!

بدون جانب داری میگم . اصلا بحث رقابت و مقایسه بین کنسولها نیست .

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
مایکروسافت یک لطفی بکنه با EA همکاری کنه Cross Buy/Cross Save برای SW Battlefront بزاره من ممنون می شم ازش، همون روز می رم X1 ام رو می فروشم :x

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
به عنوان یک پی سی گیمر به نظرم مایکروسافت نباید اینکار رو کنه:D البته بیاد هم به شخصه حتما تجربه میکنم ولی به نظرم منتشر شدنش حرکت زیاد جالبی نیست:D ولی خب انتشار IP های جدید یا نسخه های فرعی از فرانچایزهای محبوب(مثل Halo Wars 2) حرکت پسندیده ای هست:D به شخصه هم برای یه سری بازی RPG بر مبنای Halo یا GeOW که برای Xbox و ویندوز منتشر بشه سر و دست میشکونم:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
البته این روش سننتی الان با پلی 4 بسیار خوب جواب داده و فروش رکورد دار تاریخیش و جذب کلی گیمر جدید و بازیساز جدید و هزار فاکتور دیگه نشون دهنده کارآمدی فوق العاده عالی این روش هست

متاسفانه ماکروسافت خیلی از سیاست های مربوط به کنسولش رو بد مدیریت کرد ، عقب افتاد ، دیگه داره به در و دیوار چنگ میزنه یه حرکتی کنه و یه جبرانی کنه و ... !! حالا این حرکت بخواد از بین بردن ایکس باکس خودش هم باشه خیالش نیست دیگه گویا !!!!

البته دو روزه میخواستم این پاراگراف دوم رو یه جوری بیان کنم (خوصله نقل قول شدن رو نداشتم)که شما زحمتش رو به بهترین شکل کشیدید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
والا بنظر من چندان هم به فروش کنسولش ضرر نمیزنه ، به دلایل کاملا واضح . اونی که نداره پول پی سی های اند بده ، کنسول و نسخه 1 رو میخره اونیم که میتونه رو پی سی میخرتش ( بدون در نظر گرفتن این نکته که بازی رو استیم نیست و صددرصد تهیه ش سخت میشه و رو فروش بازی هم تاثیر خاص خودشو میتونه بذاره ) . با این حرکتم مایکرو خواسته یه جوری فروش بازیاشو تضمین کنه که بنظر من حرکتش جالب بوده . قابلیت های مشابه اکوسیستم سونی هم داره وارد کار میکنه ( کراس بای و ... ) که در نوع خودش جالبه :D

اینم بگم همیشه هم مسئله پول درمیون نیست ، خیلی وقتا ملت قابلیت plug n play کنسول رو به pc ترجیح میدن .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

AiKxkVS.png

زمانی که این طرح رو ارائه دادن که 360 وضعیت به مراتب بهتری از PS3 داشت. الان هم وضعیتشون بد نیست که بخوان به در و دیوار بزنن و اصلاً PS4 جایی روی PC نداره که بخوان به در و دیوار بزنن و اگر PS4 کنسول و یا محصولی باشه که بخوان بخاطر 15 میلیون کمتر فروختن از اون دست پاچه بشن و به در و دیوار بزنن پس اونقدر احمق نیستن که بخوان بخاطر جبرانش خودشون رو با Steam و Origin و ... جامعه گیمری چند میلیونیشون درگیر کنن. این اسمش در و دیوار چنگ زدن نیست. طبق این جدول یک سال هم از برنامشون عقبتر هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر