سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید دوست عزیز سونی اعلام کرده ps4 بازی های ps1-ps2-p3 اجرا میکنه من نمیدونم وقتی مسئولین پلی استیشن4 این رو میگن بعضی دوستان این حرفا رو از کجا میارن که نمیشه یعنی مراسم 2 روز پیش سونی دروغ میگفت فقط نمیدونم تاریخ عرضه این کنسول براچی درست اعلام نکرد مثلا موقع ps3 دقیق اعلام کرد.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
منم سوال کاربر بالایی رو دارم
چه مدت بعد از عرضه تو آمریکا و اروپا، تو ایران میاد؟

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
من سوالم اینه که منه 14 ساله چی کار کنم تا بتونم بالای 2 میلیون در آمد داشته باشم تا این کنسول رو بگیرم و ماهیانه براش بازی بخرم؟:|

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
من که تصمیم گرفتم یارانه هامو با این کمک های نقدی دم عید که قراره بدن و جم کنم شاید بتونم پوسترشو بخرم :d

ALI 7

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید دوست عزیز سونی اعلام کرده ps4 بازی های ps1-ps2-p3 اجرا میکنه من نمیدونم وقتی مسئولین پلی استیشن4 این رو میگن بعضی دوستان این حرفا رو از کجا میارن که نمیشه یعنی مراسم 2 روز پیش سونی دروغ میگفت فقط نمیدونم تاریخ عرضه این کنسول براچی درست اعلام نکرد مثلا موقع ps3 دقیق اعلام کرد.

شما داری میری رو اعصاب منو.
منبع خبری که بازی های ps3 را اجرا نمیکنه.
بازی‌سنتر | اخبار | PS3 | PS4 از عناوین PS3 پشتیبانی نمی‌کند
حالا شما از کجات میاری که سونی گفته ps1 تا ps3 را اجرا میکنه من نمیدونم.

منم سوال کاربر بالایی رو دارم
چه مدت بعد از عرضه تو آمریکا و اروپا، تو ایران میاد؟

دو هفته بعد از عرضه جهانی میاد ایران ولی با قیمت فضایی.2 ماه طول میکشه که قیمتش معمولی بشه.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
دو هفته بعد از عرضه جهانی میاد ایران ولی با قیمت فضایی.2 ماه طول میکشه که قیمتش معمولی بشه.
من خودم پول خریدنش رو دارم منتها کلا بهتره اون اوایل نخرید...چون هم گرونتره...هم ممکنه سری اول یه مشکلی داشته باشه که در اون صورت تو ایران خدماتی نخواهد داشت...هم بازی چندانی نداره و ممکنه مدتها بی بازی بمونید... و از طرفی باید یه نگاهی به وضعیت کلی صنعت گیم داشت و دید کدوم پلتفرم موفق تره و بازیهای مورد علاقه شما رو کدوم بیشتر میاد و از این حرفا... حداقل برای من که این موضوعات دقیقا اتفاق افتاده و در نسل بعد هم حواسم بهشون هست ...

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
یه سوال : قضیه GTA V چی میشه؟
دیگه رسما با اومدن نسل جدید وقیمت های فضایی گیم هم مخصوصا قشر پولدار خواهد شد .....:)

آخرین ویرایش:

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
چرا کسی سوال مارو جواب نمیده . ps4 قابلیت remoth play با ویتارو داره ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان سعی کنید با ملایمت بیشتری باهم دیگه صحبت کنید.

در مورد اجرای بازی ها هم کنسول PS4 هیچ یک از بازی های کنسول های قبلی سونی رو اجرا نخواهد کرد و من خودم این رو تو کنفرانس شنیدم و مطمئن هستم اما به واسطه سیستم که Gaikai قرار ایجاد بکنه به مرور زمان قابلیت اجرای همه بازی های PS1 PS2 PS3 بر روی تمامی دستگاه ها که شامل ویتا، تبلت ها، گوشی ها و PS4 میشه رو به دست خواهید آورد که به طبع مجانی هم نیستش و باید دید که در آینده چه توضیحاتی رو در این مورد میدن! اما به طور قطع نمی تونید دیسک The Last of Us رو توی PS4 خودتون بزارید و بازی کنید و این به طور قطع تایید شده هست.

چرا کسی سوال مارو جواب نمیده . ps4 قابلیت remoth play با ویتارو داره ؟
بله دوست عزیز داره!

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
اینجوری که که معلوم هست باید تا کریسمس صبر کنیم تا این کنسول بیاد فقط درمورد این بازی هاش مثلا اعلان بازی کپی هیتمن پلی استیشن3 قیمتش 10 تومن هست بعدش بازی های کپی پلی استیشن4 چقدر است؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اینجوری که که معلوم هست باید تا کریسمس صبر کنیم تا این کنسول بیاد فقط درمورد این بازی هاش مثلا اعلان بازی کپی هیتمن پلی استیشن3 قیمتش 10 تومن هست بعدش بازی های کپی پلی استیشن4 چقدر است؟
تو رو خدا کسانی که میان اینطوری اینجا صحبت میکنند و اینطور کامنت هایی رو میدن اجازه ندین کامنت بدن!
یا بنشون کنین یا کلا اجازه کامنت دادن در هر جایی رو بهشون ندین یا حداقل یه اخطار بهشون بدین!
کلا یه سر به آخرین نوشته ها بزنید تمام نوشته ها یا چرت و پرت بوده یا جنجال آفرین!

masi

کاربر سایت
Mar 6, 2007
2
پرسش عجیب در مورد قدرت گرافیکی Ps4!

دوستان یه سوال عجیب داشتم ممنون میشم جواب بدید!
طبق گفته سونی در کنفرانسش بخش گرافیکی Ps4 1.84 ترافلاپس قدرت داره که این عدد میشه همون 1840 گیگا فلاپس!
و طبق گفته این سایت ( Xbox-Scene News: How many FLOPS are in game consoles? ) و خیلی جاهای دیگه Ps3 1800 گیگا فلاپس قدرت داره ..یعنی با این حساب فقط 40 تا فرق دارن؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید : )

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستان یه سوال عجیب داشتم ممنون میشم جواب بدید!
طبق گفته سونی در کنفرانسش بخش گرافیکی Ps4 1.84 ترافلاپس قدرت داره که این عدد میشه همون 1840 گیگا فلاپس!
و طبق گفته این سایت ( Xbox-Scene News: How many FLOPS are in game consoles? ) و خیلی جاهای دیگه Ps3 1800 گیگا فلاپس قدرت داره ..یعنی با این حساب فقط 40 تا فرق دارن؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید : )
زیاد رو این قضیه فکر نکن!
اون معماریش سل بود این X86!بعد هم در عمل باید تست بشه پردازنده CORE I7 3930 دارای حداکثر 182 گیگافلاپس هست!بعد این 1840 گیگافلاپس!
معمولا گرافیک ها اینقدر قدرت پردازش دارن gtx 660 قدرت پردازشیش برابر با 1800 گیگافلاپس هست!(دقیق ننوشتم یه 40 پنجاه تایی بالاتر هست!)
پردازنده این همه توان پردازشی داره!قبلی سل بود میگفتی معماریش خاصه اینقدر توان پردازشی داره این که X86 هست!
چه طوری امکان داره!
کسی میدونه به ما هم بگه!
((آخه اگه این طور پردازنده ای میتونن بسازن چرا برای PC نمیدن بیرون خداییش از لحاظ فروش میترکونه!))

Last edited by a moderator:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان قضیه H.D.D کنسول رو یکی توضیح میده من روشن بشم:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر