سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
چرا هیچ عکسی از خود دستگاه نشون داده نشده؟ فقط جوی استیکش عکسش هست
دموی دیپ یا همچین چیزی رو دیدم(ماله کپکام) تو گیم اسپات از خود بیخود شدم!!!
هنوز ساخت و طراحی نسخه نهایی کنسول در حال ادامه هست... اون چیزی هم که دست استودیو ها هست کیت نهایی ps4 هست... هر چه بیشتر روش کار کنند هم بهتره تا بلکه هیچ ایرادی موقع عرضه نداشته باشه...

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
توي فروردين امكان نداره !
چون هنوز كنسول رو نشون ندادن كلي از چيزهاشون روهم گذاشتن براي E3 بعدي ! پس همون كريسمس و قبلش منظورشونه !

اقا كسي نفهميده اين جريان اجراي بازي هاي PS3 از طريق سيستم ابري روي PS4 چه جوري ميشه ؟
يعني منشورم اينه كه من الان يه سري بازي خريدم روي اكانت اينهارو بعدا" بزنم داخل PS4 ميتونم بازيشون كنم يا بازم بايد بخرمشون ؟!
اجرای بازی به صورت ابری فکر کنم چیزی مثل آنلایو باشه!که در اون صورت تو ایران باید قیدش رو بزنیم!
ولی بازم هیچی معلوم نیست!طبق فروم های خارجی که خوندم گفته بودن سخت افزار PS4 نمیتونه به طور کامل بازی های PS3 رو اجرا کنه و برای همین نیاز هست قسمتی از بازی در سرورها اجرا بشه حالا ایمن قسمت چقدره تماما در سرورها اجرا میشه یا نه!

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
اقا من که میگم فروردین یا تابستان میاد.شک نکنید این حرف که کیریسمس میاد منتفی. اخه تا کریسمس خیلی دور هست بعدش پلی استیشن3 و2 اگه یادتون میاد تو فکر میکنم عید میاد.بعدش اگه میخواستن تو کریسمس بیارنش میگفتند تعطیلات 2014 میاد نه 2013.بعدش اگه اینطوری بود که قرار بود کریسمس بیاد تو کنفرانس دیشب به اون سوال کننده که گفت منظورتون از تعطیلات 2013 عید پاک میگفتن بهش نه کریسمس پس نتیجه میگیریم کیریسمس نیست

بعدش این که نشونش ندادن شاید میخوان همه رو سوپرایز کنند.اخه بعد از اون مراسم دیشب از رئیس سونی پرسیدند که میخواین کنسول رو در E3 نمایش بدین گفت هنوز در حال تصمیم گیری درباره این مسئله هستیم و معلوم نیست

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
اقا من که میگم فروردین یا تابستان میاد.شک نکنید این حرف که کیریسمس میاد منتفی. اخه تا کریسمس خیلی دور هست بعدش پلی استیشن3 و2 اگه یادتون میاد تو فکر میکنم عید میاد.بعدش اگه میخواستن تو کریسمس بیارنش میگفتند تعطیلات 2014 میاد نه 2013.بعدش اگه اینطوری بود که قرار بود کریسمس بیاد تو کنفرانس دیشب به اون سوال کننده که گفت منظورتون از تعطیلات 2013 عید پاک میگفتن بهش نه کریسمس پس نتیجه میگیریم کیریسمس نیست

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

باو چرا لقمه رو میپیچونید ! از میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) تا الان هرموقع بحثی از holiday یا holiday Season بوده منظور کریسمس بوده ! هر بازی یا کنسول یا کتاب یا فیلم که گفتن Holiday عرضه میشه دوروبر کریسمس Release شده !
هیچا هم همچین بحثی ندیدم که روی Holiday بحث کنن فقط اینجا از این بحثا هست !
شاید دوستان فکر کردن Holiday منظور عید نوروز هست !

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
بعدش این که نشونش ندادن شاید میخوان همه رو سوپرایز کنند.اخه بعد از اون مراسم دیشب از رئیس سونی پرسیدند که میخواین کنسول رو در E3 نمایش بدین گفت هنوز در حال تصمیم گیری درباره این مسئله هستیم و معلوم نیست

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:10 PM ارسال شده بود ----------

معنی Holiday در انگلیسی این چند جمله پایین هستند

روزبیکاری‌، تعط‌یل‌، روز تعط‌یل‌، تعط‌یل‌ مذهبی‌.

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
اي جانم انجمن ps4 :x
چه قدر من منتظر ايجاد شدن اين فروم بودم>:d

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
:| :| :|

این خبری که GSMArena گذاشته !

Sony announces the PlayStation 4, arriving this holiday season - GSMArena Blog

این هم معنی Holiday Season که GSM گفته از Wikipedia !

دیگه من نمیدونم به چه زبونی بگم اگه میخوای هنوز هم در توهم به سر ببرید خوش باشید :d

پ.ن: دوست عزیز مطمعن باش من معنی Holiday رو میدونم ;)

---------------------------------------------
ببخشید پس اونی که سوال کرد که عید پاک تاریخ عرضش چی بود.اگه قرار بود کریسمس بیاد بهش میگفتند کریسمس میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما یه قسمت رو اشتباه متوجه شدی ، اگه لینکی از اون مصاحبه داری بده برم ببینم چی گفته !
----------------------------------------
01:04Ellie Gibson

Here's hoping they mean Easter holiday.
البته این LiveBlog هست و مصاحبه نیست ! یکی داشته مراسم رو گزارش میکرده !
این بیشتر یه حالت شوخی داره گفته ، "امیدوارم منظورشون از Easter Day ، Holiday باشه ! (درحالی که خودش میدونه holiday اشاره به کرسیمس

آخرین ویرایش:

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید پس اونی که سوال کرد که عید پاک تاریخ عرضش چی بود.اگه قرار بود کریسمس بیاد بهش میگفتند کریسمس میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
این بحث بیخود زمان عرضه را ول کنید این که معلومه همیشه قبل از تغییر سال نو میلادی تعطیلات دارند که به همون زمان میگن holiday شما معنی کلمه ایش را ول کن.
این را یکی بگه یعنی چی:
8 گیگابایت حافظه ی مجتمع و از نوع GDDR5
این یعنی رمش 8 گیگابایته یا حافظه گرافیکش 8 گیگابایته؟ اخه برای حافظه گرافیکی دیدم از GDDR5 استفاده میکنند.

و این که نوشتند:
گرافیکی مشتق شده از نسل جدید تراشته های گرافیکی AMD RADEON با 1152 واحد پردازشی Stream که توان پردازشی 1.84 ترافلاپس را دارا می باشد

یعنی قدرتش میشه چقدر ؟ مساوی چه نوع کارت گرافیکی کامپیوتره؟

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
unboxing کنسول ps4 توسط من:d:d:d
sAmUSo.gif
یعنی میشه ما هم مثله بعضی از دوستان از این کارا کنیم:d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

الان واقعا نمیدونی Holiday یعنی چی یا میخوای تاپیکو به گند بکشی ؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستان خواهشا خبر هایی که هنوز تعید نشدن رو قرار ندین چون دیگر کاربران متوجه اخبار اصلی نمیشن.
هنوز نه خبری از قیمت!!!!
نه خبری از تاریخ انتشار و نه خبری از شکل ظاهری کنسول نیست.

به گفته ی یکی از سایت ها هنوز دارن روی طراحی PS4 کار میکنن. ولی هنوز به تولید انبوه هم خیلی نرسیده.!!! تمامی موارد برای E3 هست. شک نکنید.
راستی مسئولین چرا PS4 رو زیر PS3 قرار دادن.! این کنسول جدید تره این باید بالاتر باشه.!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
انگاری دوستان فکر می کنن Holiday همون عید نوروز خودمونه :-/

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان خواهشا خبر هایی که هنوز تعید نشدن رو قرار ندین چون دیگر کاربران متوجه اخبار اصلی نمیشن.
هنوز نه خبری از قیمت!!!!
نه خبری از تاریخ انتشار و نه خبری از شکل ظاهری کنسول نیست.

به گفته ی یکی از سایت ها هنوز دارن روی طراحی PS4 کار میکنن. ولی هنوز به تولید انبوه هم خیلی نرسیده.!!! تمامی موارد برای E3 هست. شک نکنید.
راستی مسئولین چرا PS4 رو زیر PS3 قرار دادن.! این کنسول جدید تره این باید بالاتر باشه.!

تاريخ رو كه خودشون ديشب اعلام كردن :|

دليل اينكه زير هم افتادن هم اينه كه PLAYSTATION نوشتن شون مثل همديگه است ولي اون اوليه 3 بعدي 4 ! پس طبق حرفو الفباي انگليسي اول PS3 مياد بعد PS4

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نمایشو ندیدم.
جریان اینکه میگن میشه بازیارو با ویتا انجام داد چیه? یعنی ویتا میشه دسته یا نه یه چیزی مثل همون قابلیت remote play تو 3 هست?یعنی ما تصاویرو تو ویتا میبینیم و بازی میکنیم?
---------------------------------
خود سونی گفته هالیدی بعد شما میگی تابستون میاد?تاحالا دیدی شرکتی که تاریخ انتشار داده(حالا اینکه کنسولم هست تازه)زودتر از تاریخ عرضه ش کنسولو عرضه کنه?(جنسو) بلکم بعضیاشون تاخیرم میزنن!
شما از بچه 9 ساله بپرسید هالیدی چیه یا کی هست میدونه:/
پر پر پر 11 ماه دیگه میاد.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر