سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
عجب مسخره هنوز کنسول نیومده یه تایبک بیخودی زدید که چی بشه

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من که خیلی خوشحال شدم معرفی شد ..از این ور هم ناراحت هستم که دی 92 میاد!! اون موقع قیمت ها بیداد میگنه که ادم نباید بگیره تا بیاد جا بیافته ما باید 93 بخریم !!!!تازه بازی هاش رو که فکر کنم رو 200 هزارتومان باشه !!راستی یه چیزه دیگه اگه دلار همینجوری پیش بره میشه دلاری 10 هزارتومان !!!! دیگه که هیچی فکر کردن بهشم ادم رو دیونه میکنه !!!!حالا نیمه خوبه لیوان رو میبینیم که قیمت دلار میاد پایین میشه دلاری 1000 تومان و ما راحت با 600 هزار تومان ps4 میخریم !!!فکرش رو بکنید !!یعنی میشه ..؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
یعنی ادم شاخ در میاره دیگه :| باو تاحالا بالای 1000 بازی کتاب فیلم برنامه گفتن هالیدی سیزن و کریسمس عرضه شده !
درست میگید شما Holiday از یه 1شنبه خشک خالی بگیر تا تعطیلات تابستون میشه هالیدی ولی در Media وقتی میگن هالیدی منظور کریسمس هست شما چیکار با معنی لغوی داری بله معنی لغوی 1000 تا معنی داره ولی باید دید در عموم و رسانه منظور چی هست !
در ضمن کنفرانس گفتن Holiday 2013 که 99.999999999% منظور کریسمس هست

بعد از یه دانشجوی زبان پرسیدم گفت قرابت معنایی بیشتری با روز مقدس داره
بنده خودم دانشجوی ادبیات انگلیسی هستم و جدی میگم این خنده دار ترین و سطحی نگری ترین حرفیه که یه دانشجو زبان میتونه بزنه !

با یه سرچ ساده تو Google کاملا معلومه که منظور از هالیدی 1-3 ماه آخر سال هست

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
چه گیری دادی :| بابا Holiday میشه کریسمس :| دیگه این مسخره بازی ها چیه :|
کی میشه PS4 بیاد ماهم بخریمش پز بدیم :D 8-}

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ممکنه پیش خودتون فکر کرد باشد " خب، تکلیف این همه بازی روی دیسک و خرید هام از PSN چی میشه". جوابش اینکه همه اونها رو باید ببوسید بزارید کنار :D.
Shuhei Yoshida تایید کرده دیسک بازیهای ps3 به ps4 نمیخوره و همیچ Save یا بازی یا کانتنت های خریداری شده از PSN به PS4 انتقال پیدا نمیکنه.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
این سونی نمیشد تاریخ رو درست بگه من که میدونم عمرا امدنش تا کریسمس طول بکشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هی خواستم هیچی نگم هالیدی میشه روز مقدس!تو ایران جا افتاده که معمولا هالیدی رو مصادف با کریسمس میکنند!
خودت نمیدونی ایراد از بقیه نگیر!
اگه منظور فقط کریسمس بود یارو نمیومد بگه امیدوارم روز مقدس عید پاک معرفی بشه!((Here's hoping they mean Easter holiday.))
http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-20-sonys-new-playstation-reveal
بعد هم ویکی پدیا:
Many holidays are linked to faiths and religions (see etymology above). Christian holidays are defined as part of the liturgical year, the chief ones being Easter and Christmas
ترجمش کنی میفهمی نوشته رئیس (بزرگترین یا ...)هالیدی عید پاک و کریسمس هست!
Holiday - Wikipedia, the free encyclopedia
در ادامه متن بیان میشه که بزرگترین هالیدی اسلام:
"The Passover".[SUP][2][/SUP] In Islam, the largest holidays are Eid ul-Fitr (immediately after Ramadan) and Eid al-Adha (at the end of the Hajj)
معنیش میشه بزرگترین روز مقدس مسلمانان برابر با عید فطر هست!
روز شکرگزاری یا 4 نوامبر هم هالیدی هست!
((من اول فکر کردم هالیدی میشه تعطیل بعد از یه دانشجوی زبان پرسیدم گفت قرابت معنایی بیشتری با روز مقدس داره!))

داداش منو چرا نقل کردی!من خطاب به اون دوستمون که میگه تابستون میاد گفتم!
من میگم مشخصه هالیدی کیه!
شما جواب اون سوال اولیمو میدونی?ویتا و 4

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید کسی سایت پلی استیشن4 رو داره که بشه در اونجا سوال پرسید از مسئولین پلی استیشن4؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
قیمتش هم خیلی خوبه

البته نه وقتی که تو ایران میاد

چون الان دارن PS3 رو دور و بر 1400 میدن بعد عمرا بیان PS4 رو 1600 بدن (تازه کمتر از 1600 هم درمیاد)
دادا هنوز بازاری جماعت ایرانو نشناختی؟
قیمت ps3 های مونده توی بازارو کم که هرگز... پلی4 رو حداقل دوبرابر این رقم میکنن
یَک جونو......ین اینا

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
ببینم راستی میشه تروفی هارو با همون id از ps3 به ps4 انتقال داد مال من و خیلیا براشون تروفی ها مهمه یه همچین خبری چیزی نیمده میشه یا نه؟
حالا من نه ولی یکسریا 20تا یا بیشتر پلات دارن خب بخوان دوباره از 0 شروع کنن یکم خیلی سخته

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این سونی نمیشد تاریخ رو درست بگه من که میدونم عمرا امدنش تا کریسمس طول بکشه
بکش بیرون عزیز من!
تا حالا موردی نداشتیم اعلام بشه Holiday و تو روز عید پاک بیاد! Sony مریض نیست که اگر چیزی بود می‌گفت Easter Holidays در ضمن اگر عید پاک بیاد، Sony کجا می‌خواد خود کنسول رو نشون بده؟! اگر تو اون روز باید بیرون رسما تو E3 2013 کتلت می‌شه! چون هیچ چیزی برای نمایش نداره!

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
دوست عزیز من نتونستم ثبت نام کنم تو سایتش اگه کسی ثبت نام تونست تو سایت کنه میتونه سوالش رو اینجا بزنه PlayStation®4 - First Impressions - Page 2 - PlayStation Forum هرکی جواب گرفت اعلام کنه

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز اصلا رئیس سونی گفته داره تصمیم گیری میکنه که کنسول در E3 نمایش بده یا نه و گفته مشخص نیست کنسول در E3 نمایش داده بشه و طبق گفته رئیس سونی حتی ممکن در E3نمایش داده نشه؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,025
نام
اسماعیل
راسته از معماري X86 استفاده كردن؟سيستم عامل رو معرفي نكردن؟XMB كه به نظر من خوب بود چرا ولش كردن؟!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
ببینم راستی میشه تروفی هارو با همون id از ps3 به ps4 انتقال داد مال من و خیلیا براشون تروفی ها مهمه یه همچین خبری چیزی نیمده میشه یا نه؟
حالا من نه ولی یکسریا 20تا یا بیشتر پلات دارن خب بخوان دوباره از 0 شروع کنن یکم خیلی سخته
نه سیو ها انتقال داده میشه نه پروفایل نه بازی ها روش اجرا میشه!
البته یوروگیمر نوشته بود اعصابش هم حسابی داغون بود گفته بود حتما در این مورد با سونی صحبت میکنه و اطلاعات بیشتری میگیره و خبر رو آپدیت میکنه!

Last edited by a moderator:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر