راهنمایی در امر خرید موبایل

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اندروید واقعا قدیم بد بود ولی الان مدتیه که بشدت بهتر و بهینه تر شده
اگر گوشی رو بازار شام نکنی(که خیلیا میکنن) و همشم نخوای بازی کنی کمه کم سه چهار سالی گوشیت بدون مشکل کار میکنه
موضوع بعدی هم بحث استفاده است که واقعا از گوشی چی میخوایم
مثلا من همینکه شبکه های اجتماعی و فیلم ببینم باهاش برام کافیه
پس باتوجه به نیازم هزینه میکنم
هنوزم با این وضعیت عجیب مملکت بازم دلم نمیاد بالای ۱۵ میلیون پول گوشی بدم چون حتی اگر پولشو داشته باشم میدونم که اون محصول به اون قیمت نمیرزه و کارایی برای من نداره
بنظرم فعلا بهترین انتخاب میانرده ها هستن و با فاصله دو الی چهار ساله تعویض کردنشون
موافقم دقیقا خرید پرچمدار به درد نمیخوره اصلا و چیز خیلی عجیبی به دست نمیاد با اون همه پول خرج کردن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دقیقا چون کاربری و کاربرد موبایل ( phone ) مشخصه
گوشی استاندارد با سیستم عامل اندروید یکیه دیگه
مثل قدیم الایام نیست که هر کمپانی سیستم عامل مخصوص خودشو داشت از سیمبین ، بلک اوس ، ویندوز موبایل ، ویندوز فون ، تایزن و ......

با گوشی آپولو که نمی‌خوایم هوا کنیم
تماس پاسخ بدیم ، sms بدیم
می‌خوایم یه وبگردی کنیم ، اسنپ اجرا کنیم ، اینستا و تلگرام اجرا کنیم

کامپیوتر که نیست که بگیم برای pc gamer ی می‌خوام the end اسمبل کنم
یا ادیتوری کنیم
حالا رد نمیکنم یه معتاد به گوشی بازی و اینا هم داریم که اون خوب بحثش جداس
ولی اره در کل یه گوشی میان رده معمولی باید بتونه 100 درصد کار های عادی و نرمال رو انجام بده
چون به نظر من منطقی نیست گوشی بگیری 60 تومن برای گیم روی گوشی
خوب برو 20 تومن استیم دک بگیر یا برو نینتندو سوییچ بگیر یا حتی یکی میگه 70 تومن میدم ایفون میگیرم برای عکاسیش خوب برو دوربین بگیر با 40 تومن حداقل 5 برابر ایفون عکس های بهتری میتونی بگیری اینو دیگه تجربش رو دارم هم ایفون دارم هم دوربین تازه دوربین من بخوای بگیری 20 تومنه :D

• Like
Reactions: Sega_genesis

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
ولی اره در کل یه گوشی میان رده معمولی باید بتونه 100 درصد کار های عادی و نرمال رو انجام بده
خوب برو 20 تومن استیم دک بگیر یا برو نینتندو سوییچ بگیر یا حتی یکی میگه 70 تومن میدم ایفون میگیرم برای عکاسیش خوب برو دوربین بگیر با 40 تومن حداقل 5 برابر ایفون عکس های بهتری میتونی بگیری اینو دیگه تجربش رو دارم هم ایفون دارم هم دوربین تازه دوربین من بخوای بگیری 20 تومنه :D
در بحث ایفون بگم متاسفانه چیزی هست به نام چشم هم‌چشمی/ پز /کلاس ..... خلاصه داستان اینه حالا درست غلطش به عهده خود شما
وبا توجه به قیمتش شاید ۱۰ درصد واقعا برای خودشون این گوشیارو میخرن نه برای مردم
و اما گوشی گیمینگ
تنها مزیتش حمل راحته به قول معروف تو جیب جا میشه 😂
که نه تو استیم دک نه تو سوییچ پیدا نمیکنی
گوشی های میان رده هم کم کم دارن فاصله خودشون با بالا رده ها کم میکنن چند وقت دیگه گوشی های بالارده توجیح اقتصادی نداره ادم بره سمتش

• Like

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
من برای دوربین 500 تومن کنار گزاشتم ولی آخر سر دیدم
کارم عکاسی نیست
تو جیب جا نمیشه دوربین و مخصوصا لنزش
در کل بهترین کار خرید پرچم دار هستش
مجموعه ای از تمام خوبی ها

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,998
نام
احمد
اگه گوشی اندروید میگیرد ، سعی کنید از گوشی های بگیرید که اندروید خام روش باشه، این گوشی من نوکیا ۸ تا همین ۶ ماه پیش آپدیت های امنیتی رو دریافت میکرد بعدش واقعا چون این اندروید که روش هست همون اندروید هست که رو گوشی های خود گوگل نصب شده واقعا هنوز بعد از 6 سال هیچ کندی و ضعف و لکی توش ندیدم در صورتی که هم رده های این گوشی مثل اس8 سامسونگ بودن تو همون بالا آوردن تلگرام موندن😁

• Like

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
از بچه هایی که خوره موزیک هستن کسی راجع به هندزفری وایرلس اطلاعات داره ؟
بین Beats Fit pro ، AirPods pro 2, Oneplus buds pro 2 موندم
از اونجاییکه گوشیم هم وان پلاسه احساس میکنم ممکنه بهتر کار کنه بادز پرو 2 ولی در کل موندم قیمت هر 3 تاشونم تو یه رنجه بین 8-10 تومن

• Like

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
از اونجاییکه گوشیم هم وان پلاسه احساس میکنم ممکنه بهتر کار کنه بادز پرو 2 ولی در کل موندم قیمت هر 3 تاشونم تو یه رنجه بین 8-10 تومن
ایرپادز پرو من دارم و عالیه منتها نمیدونم چقدر با اندرویید خوب کار کنه و اینم در نظر داشته باش یسریاشون مشکل باتری دارن و کیس باتری خالی میکنه.

• Like

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
هیچکدام!

برای موسیقی سراغ tws های سونی بری بهتره امکاناتشون هم بیشتر شارژدهی خوبی هم دارن.

خودم یه پشت گردنی دارم در آینده میخوام tws بگیرم حتما سونی میگیرم

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
گوشی‌های پرچمدار طول عمر بیشتری دارند و در مقایسه با گوشی‌های میان‌رده خیلی خیلی دیرتر به پایان عمر مفیدشون می‌رسن؛ و اگر درست نگهداری بشن اون اختلاف قیمت در بلندمدت هزینه معقولی به چشم میاد. کیفیت عکاسی هم که خب مشخصه‌ی گوشی‌های پرچمدار بوده همیشه و از دلایل اصلی اختلاف قیمت. میان‌رده‌ها ممکنه پردازنده خوب و کیفیت ساخت خوب به خودشون ببین ولی سخت‌افزار دوربین در حد پرچمدار نه. اینه که خریداران پرچمدار رو همیشه درک می‌کردم.:D
این رو عنوان کسی میگم تا ۲ سال پیش z2 داشته.:D همین الانش هم دارمش و کارم رو راه می‌اندازه ولی بحث استفاده دیتا و سرعت پردازش با استانداردهای فعلی که پیش میاد یکم خنگ می‌زنه.:D دیگه وارد بحث کاستوم‌ رام و ... هم نمیشم.

ایسوز چند روز پیش زنفون ۱۰ رو معرفی کرد. نسخه قبلی یه حرکت تقریبا جدید بین سازنده‌های اندروید بود. گوشی سایز‌کوچک با بهترین پردازنده موجود بازار و ظرفیت باتری بالا. سامسونگ هم داشت ولی این بهتر بود.:D
این جدیده هم باز همون سیستم رو داره. بعد مدت‌ها دوباره یه گوشی هست که خیلی دوست دارم داشته باشمش به عنوان گوشی دوم ولی نه با این قیمتا.:D
gsmarena_002.jpg

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا چه جرئتی دارید شونصد میلیون پا هندزفری وایرلس میدید، بیرون خونه اگه یه لحظه یکیش از گوشت بیوفته و گم بشه رسما سرویسی که :D
من تو این 3 سالی که دارم تاحالا گم نشده اما بازم یه چیزیه که هر چقدرم مراقب باشی ممکنه یه لحظه سوتی بدی بیوفته تو مترویی خیابونی جایی دیگه نتونی پیداش کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SiminSecret

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
هیچکدام!

برای موسیقی سراغ tws های سونی بری بهتره امکاناتشون هم بیشتر شارژدهی خوبی هم دارن.

خودم یه پشت گردنی دارم در آینده میخوام tws بگیرم حتما سونی میگیرم
اتفاقا داشتم سرچ میکردم تو همه ریویو ها کیفیت صدای بادز پرو 2 از سونی xm4 بهتر بود واسه همین تو لیست نذاشتم

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
دوستان سلام
یه سوال داشتم
من دنبال هندزفری ای هستم که کیفیت صداش عالی باشه
و همینطور 2 تا گوشی ها با سیمی رشته ای چیزی بهم متصل باشن یا اینکه
پشت گوش چفت بشن
من گوشام ایرفون توشون نگه نمیدارن و چون همیشه خیس عرقم اصلا تو گوشم وا نمیستن
ممنونم

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دوستان سلام
یه سوال داشتم
من دنبال هندزفری ای هستم که کیفیت صداش عالی باشه
و همینطور 2 تا گوشی ها با سیمی رشته ای چیزی بهم متصل باشن یا اینکه
پشت گوش چفت بشن
من گوشام ایرفون توشون نگه نمیدارن و چون همیشه خیس عرقم اصلا تو گوشم وا نمیستن
ممنونم
سلام ، پاور بیتز پرو خوبه ، من دارم ۴ ساله راضیم

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
اینکه میگفتن اگزینوس از اسپندراگون بهتره پس چی شد؟
تا ۲۰ تومن میخواستم گوشی s21 fe بگیرم ولی با صحبت های این تاپیک دو دل شدم
الان یعنی توی بازی ها لگ داره؟
کلا با این مبلغ چی پیشنهاد میدین؟ و اینکه دوربین s21 چطوره؟شیائومی poco f5 چطوره؟
اگزینوس همیشه پایین تر از اسنپدراگون بوده ، سریع داغ میکنه و افت میکنه (کلا بین اندرویدی ها اسنپدراگون ها بهترینن مخصوصا اونایی که tsmc هستن)
S21 FE گوشی خوبیه باتری نسبتا ضعیف و نسبت به هزینه دوربین خوبی داره ولی الان دیگه خریدش انتخاب خوبی نیست S23 FE در راهه
سری Poco کلا دوربین خیلی قوی ندارن برای این سری بیشتر تمرکز روی بخش های دیگه است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر