راهنمایی در امر خرید موبایل

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
92
دوستان من امروز رفتم بازار یه گشتی بزنم و چنتا گوشی رو از نزدیک ببینم که نهایتا با یه A54 برگشتم! :D
یه مقدار خاص بود, مثلا شیشه بودن پشتس حس خوبی میداد و اینکه برای حاشیه های زیادش رنگ سفیدش جوابه. کمتر به چشم میاد.
ولی نکته ای که اصلا قابل چشم پوشی نیست ضخیم بودنشه! انگار تلویزیون CRTهای قدیمیه خود سامسونگه! :D (البته من اینو در مقایسه با galaxy s8 قبلی خودم میگم که یکم مقایسه منطقی نیست)

خلاصه اینکه شارژر نداشت (با اینکه میان رده به حساب میاد) یه شارژر اورجینال 15 واتی سامسونگ دارم با اون شارژش کنم باتری به چوخ نمیره ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blak and Ecthelion

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,849
نام
مهراد
دوستان من امروز رفتم بازار یه گشتی بزنم و چنتا گوشی رو از نزدیک ببینم که نهایتا با یه A54 برگشتم! :D
یه مقدار خاص بود, مثلا شیشه بودن پشتس حس خوبی میداد و اینکه برای حاشیه های زیادش رنگ سفیدش جوابه. کمتر به چشم میاد.
ولی نکته ای که اصلا قابل چشم پوشی نیست ضخیم بودنشه! انگار تلویزیون CRTهای قدیمیه خود سامسونگه! :D (البته من اینو در مقایسه با galaxy s8 قبلی خودم میگم که یکم مقایسه منطقی نیست)

خلاصه اینکه شارژر نداشت (با اینکه میان رده به حساب میاد) یه شارژر اورجینال 15 واتی سامسونگ دارم با اون شارژش کنم باتری به چوخ نمیره ؟
مبارکه. من واقعا آدما میرن تو شهرهای تهران و مشهد خرید یه حسی دارم فکر میکنم کلاه سرشون گذاشتن که گلس 7 لایه میزنم اینقدر و آنتی ویروس ... بیا برام تعریف کن با چنین شرایطی رو به رو شدی یا نه.

با اون شارژر میشه ولی 25 وات پشتیبانی میکنه، برای اینکه بین اورجینال و فیک و های کپی گیر نکنی، میتونی از برند های دیگه بخری. مثلا شارژر باسئوس بخر. 25 وات هم نداشت 33 وات بخر مشکلی نیست. گوشی های الان حسابی ضخیم شدن به جز یه مدل های خاص که اونام یا گرونن یا امکاناتشون با قیمتشون نمیخونه

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
92
مبارکه. من واقعا آدما میرن تو شهرهای تهران و مشهد خرید یه حسی دارم فکر میکنم کلاه سرشون گذاشتن که گلس 7 لایه میزنم اینقدر و آنتی ویروس ... بیا برام تعریف کن با چنین شرایطی رو به رو شدی یا نه.

با اون شارژر میشه ولی 25 وات پشتیبانی میکنه، برای اینکه بین اورجینال و فیک و های کپی گیر نکنی، میتونی از برند های دیگه بخری. مثلا شارژر باسئوس بخر. 25 وات هم نداشت 33 وات بخر مشکلی نیست. گوشی های الان حسابی ضخیم شدن به جز یه مدل های خاص که اونام یا گرونن یا امکاناتشون با قیمتشون نمیخونه
قربونت. فک نکنم تو عصر اینترنت دیگه کسی جرآت کنه همچین خزعبلاتی رو به مشتری ها بگه! :D (البته که مارک و کیفیت ها هم قطعا فرق میکنه)

شارژر 15 واتی رو چون اورجینال خود سامسونگه میگم, وگرنه اگه شارژر بالاتر اوکی باشه 67 واتی شیاومی هم تو خونه داریم! بالاتر از توان اعلامی سامسونگ باشه اتفاقی نمی افته؟ (یعنی خودش هوشمند جریان ورودی و ولتاژ رو فیکس میکنه ؟)

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,849
نام
مهراد
قربونت. فک نکنم تو عصر اینترنت دیگه کسی جرآت کنه همچین خزعبلاتی رو به مشتری ها بگه! :D (البته که مارک و کیفیت ها هم قطعا فرق میکنه)

شارژر 15 واتی رو چون اورجینال خود سامسونگه میگم, وگرنه اگه شارژر بالاتر اوکی باشه 67 واتی شیاومی هم تو خونه داریم! بالاتر از توان اعلامی سامسونگ باشه اتفاقی نمی افته؟ (یعنی خودش هوشمند جریان ورودی و ولتاژ رو فیکس میکنه ؟)
اتفاق خاصی نمیوفته براش

فروشنده اگر فروشنده باشد، تو عصر اینترنت هم میتونه ملتو فیلم کنه :) من چون قبلا موبایل فروش بودم همکاری خریدم میکنم برای خودم ولی دیگران میزارم برن تو دل شیر 🤣

• Smile
Reactions: Iman Shadow

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,513
نام
امین
درود تو رنج 15 تومن یه گوشی مناسب کاربری عادی معرفی کنید لطفا. دوربین و باتری گزینه های اصلی هستن. ممنونم.

تو هر دو مورد انر ۷۰ بهتر از a54, هست.
شارژز ۶۶ وات در مقابل ۲۵ وات
اختلاف ظرفیت ۲۰۰ تاست ولی سرعت شارژ ۲.۵ برابر.

Screenshot_20230625_164310~2.jpg

Screenshot_20230625_164336~2.jpg

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
منم دیروز با یه S21 FE برگشتم خونه .تا الان که خوب بوده
دیروز پرسیدم چطور گوشی ای هست که نظرم هنوز توسط مدیر تایید نشده ولی خریدم دیگه :D
گوشیه خوبیه من برای یکی از دوستام گرفتم باهاش کار کردم بد نبود فقط یکم باطری خوب نگه نمیداشت

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
این نرم افزار شیا دیگه دهن منو سرویس کرد
این A54 گوشی خوبیه ؟
میشه بگی دقیقا مشکل نرم افزارش چیه؟ من سال هاست دارم استفاده میکنم مشکل خاصی ندیدم باگ هم دارن که با آپدیت برطرف میشه قبول نداری یه سرچ بزن یوتوب از آی او اس مشکل هست که خدای نرم افزارای موبایله دیگه چه برسه به ااندروید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
میشه بگی دقیقا مشکل نرم افزارش چیه؟ من سال هاست دارم استفاده میکنم مشکل خاصی ندیدم باگ هم دارن که با آپدیت برطرف میشه قبول نداری یه سرچ بزن یوتوب از آی او اس مشکل هست که خدای نرم افزارای موبایله دیگه چه برسه به ااندروید
حالا میتونید گارد نگیرید
همین شیائومی رو برای مادرم گرفتیم برادرم هم خرید اصلا به شخصه نمیتونم تحمل بکنمش دیگه نظر شخصیه حالا شما حال میکنی خوش بحالتون
وگرنه خیلی از تک یوتیوبر ها هم نرم افزار شیائومی رو نمیپسندن
این نرم افزار شیا دیگه دهن منو سرویس کرد
این A54 گوشی خوبیه ؟
به نسبت چه مدل شیائومی ؟ بستگی داره خوب با چی مقایسه بشه

• Like
Reactions: Batsy

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
حالا میتونید گارد نگیرید
همین شیائومی رو برای مادرم گرفتیم برادرم هم خرید اصلا به شخصه نمیتونم تحمل بکنمش دیگه نظر شخصیه

به نسبت چه مدل شیائومی ؟ بستگی داره خوب با چی مقایسه بشه
الان 11 تی پرو دارم ولی اهل بازی نیستم
یه گوشی باشه که روون باشه و از نظر رابط کاربری هم آپدیت خوبی بده هم روون باشه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
الان 11 تی پرو دارم ولی اهل بازی نیستم
یه گوشی باشه که روون باشه و از نظر رابط کاربری هم آپدیت خوبی بده هم روون باشه
ببین شیائومی فکر کنم تجربه روون تری داره از مدل های سری A سامسونگ
تو سامسونگ بیشتر باید سعی بشه سری S خریداری بشه تا تجربه خوشایندی باشه
با گوشی الانت خوب 11 تی پرو گوشی بهتریه مشکلش چیه که کلافه شدی از دستش ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
ببین شیائومی فکر کنم تجربه روون تری داره از مدل های سری A سامسونگ
تو سامسونگ بیشتر باید سعی بشه سری S خریداری بشه تا تجربه خوشایندی باشه
با گوشی الانت خوب 11 تی پرو گوشی بهتریه مشکلش چیه که کلافه شدی از دستش ؟
من یدونه se 2022 هم دارم اما باطری اذیت میکنه
مشکلش ترم افزارشه برام خسته کننده و تکراری شده و البته باگاشم رو مخمه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
اره se که کلا باطریش مشکل داره
خوب منم به شخصه با نرم افزار شیائومی مشکل دارم وگرنه خود گوشی هاش بد نیست البته اونقدر کار نکردم باهاش که به باگ بیافته
ولی در کل a54 میشه گفت یه قدم رو به عقب به حساب میاد نسبت به 11 تی پرو
کلا من هیچ طوره پردازنده اگزینوس سامسونگ رو نمیپسندم به نظرم سر تا پا مشکل هستن یا داغ میکنن یا سرعتشون کم میشه بعد یه مدت یا باطری خوب نگه نمیدارن

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
اره se که کلا باطریش مشکل داره
خوب منم به شخصه با نرم افزار شیائومی مشکل دارم وگرنه خود گوشی هاش بد نیست البته اونقدر کار نکردم باهاش که به باگ بیافته
ولی در کل a54 میشه گفت یه قدم رو به عقب به حساب میاد نسبت به 11 تی پرو
کلا من هیچ طوره پردازنده اگزینوس سامسونگ رو نمیپسندم به نظرم سر تا پا مشکل هستن یا داغ میکنن یا سرعتشون کم میشه بعد یه مدت یا باطری خوب نگه نمیدارن
من هیچوقت تو هیچ زمینه ای گاردنمیگیرم شما این جور برداشت کردی ضمنا من به شما نگفتم که شما به من نقل قول میزنی :)

• Like
Reactions: Masood1992sdt

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
طبیعی گوشی شما قدیمی شده و دیگه براش آپدیتی نمیاد براهمین هرسال که نگهش داری قطعا باگاش بیشتر میشه هربرندیم بگیری همین داستانه اونییم که 4 تا آپدیت میدن به جای دوتا فقط به ظاهر بروز میشن ولی گوشی حسابی کند میشه داشتم که میگم شما هم راهی نداری جزاینکه گوشی بروز بگیری حالا دیگه چه برندی باشه به سلیقه شما برمیگرده کلا گوشیا الان جوری شدن نهایت استفاده مفیدشون یک سال و نیمه دوسال رد کنن باید تعویض کنی کاملا صنعتش مصرفی شده متاسفانه نسبت به قدیم اینجور نبود

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر