راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
دوستان بین poco f5 و poco x5pro و honor 70 کدوم رو پیشنهاد میکنین. ؟

اگه اولویت گیم باشه poco f5
اگه دوربین باشه honor 70

poco x5 pro هم تو این ۳ تا جالب نیست.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
اینکه میگفتن اگزینوس از اسپندراگون بهتره پس چی شد؟
تا ۲۰ تومن میخواستم گوشی s21 fe بگیرم ولی با صحبت های این تاپیک دو دل شدم
الان یعنی توی بازی ها لگ داره؟
کلا با این مبلغ چی پیشنهاد میدین؟ و اینکه دوربین s21 چطوره؟شیائومی poco f5 چطوره؟
نه پیشنهاد نمیکنم s21 fe رو میگم 2 تا تو چند وقت اخیر ( بعد عید ) گرفتم واقعا راضی کننده نبودن چون هم باتری خوب نگه نمیدارن به دلیل اگزینوس بودن هم داغ میکنن
برای همین دلیل توی سری S23 کلا سامسونگ بی خیال اگزینوس شد اگر چیز خوبی بود که بازم ادامه میداد
اگزینوس همیشه پایین تر از اسنپدراگون بوده ، سریع داغ میکنه و افت میکنه (کلا بین اندرویدی ها اسنپدراگون ها بهترینن مخصوصا اونایی که tsmc هستن)
S21 FE گوشی خوبیه باتری نسبتا ضعیف و نسبت به هزینه دوربین خوبی داره ولی الان دیگه خریدش انتخاب خوبی نیست S23 FE در راهه
سری Poco کلا دوربین خیلی قوی ندارن برای این سری بیشتر تمرکز روی بخش های دیگه است
درسته اما حتی در واقع اگر پردازنده ای بخوایم نگاه کنیم s23 fe هم به احتمال زیاد اگر اگزینوس داشته باشه به درد نخواهد خورد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,847
نام
مهراد
نه پیشنهاد نمیکنم s21 fe رو میگم 2 تا تو چند وقت اخیر ( بعد عید ) گرفتم واقعا راضی کننده نبودن چون هم باتری خوب نگه نمیدارن به دلیل اگزینوس بودن هم داغ میکنن
برای همین دلیل توی سری S23 کلا سامسونگ بی خیال اگزینوس شد اگر چیز خوبی بود که بازم ادامه میداد

درسته اما حتی در واقع اگر پردازنده ای بخوایم نگاه کنیم s23 fe هم به احتمال زیاد اگر اگزینوس داشته باشه به درد نخواهد خورد
بنچمارکش اومد دیگه، اگزینوس 2200 هست. حالا اینکه آیا سامسونگ از دو سال پیش بهبودی روی ساختش داده یا همون باقی مونده های اون زمان میخواد استفاده کنه، مشخص نیست هنوز.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
این چه وضعیتیه
یه دلم با S23 Ultra عه یه دلم با وان پلاس 11 (از اونجاییکه 4 ساله وان پلاس 7 پرو دارم نه باطریش ضعیف شده نه گوشی هنگ منگ داره) یه دلم هم با آیفون 13 عه (اینم از اونجاییکه از آیفون 3جی اس تا آیفون 7پلاس همرو یه کله رفتم جلو) :D
بین اینا با اختلاف بهترین گزینه همون S23 ultra هست ولی بازم IDK
گوگل پیکسل 7 پرو هم هست

• Like
Reactions: Ecthelion

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
624
نام
Ali
اون که آره صد در صد S23 FE هم اگزینوس هستش،فقط در مقایسه با S21 FE گزینه بهتری هستش .
کلا سامسونگ خوب فقط پرچمداراش

• Like
Reactions: Ecthelion and blak

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
این چه وضعیتیه
یه دلم با S23 Ultra عه یه دلم با وان پلاس 11 (از اونجاییکه 4 ساله وان پلاس 7 پرو دارم نه باطریش ضعیف شده نه گوشی هنگ منگ داره) یه دلم هم با آیفون 13 عه (اینم از اونجاییکه از آیفون 3جی اس تا آیفون 7پلاس همرو یه کله رفتم جلو) :D
گوگل پیکسل 7 پرو هم هست
این گوشی آنر سری magic 5 چند روزه تو بازارهای مختلف بیشتر عرضه شده. ممکنه با قیمت مناسب چند وقت دیگه تو ایران هم پیدا شه. شاید بد نباشه اونم لحاظ کنی تو آپشن هایی که داری. سامسونگ هم چند وقته سیاست حوصله سر بر بودن و تکراری شدن گوشی های اپل رو تو طراحی گوشی هاش در نظر میگیره! وگرنه تو اونایی که گفتی فکر کنم s23 ultra بهتر باشه به صورت کلی. وان پلاس 11 دو تا ایراد داره از نظر من. یکیش ip rating و دومیش هم ورژن usb ش

• Like
Reactions: Ecthelion

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
این گوشی آنر سری magic 5 چند روزه تو بازارهای مختلف بیشتر عرضه شده. ممکنه با قیمت مناسب چند وقت دیگه تو ایران هم پیدا شه. شاید بد نباشه اونم لحاظ کنی تو آپشن هایی که داری. سامسونگ هم چند وقته سیاست حوصله سر بر بودن و تکراری شدن گوشی های اپل رو تو طراحی گوشی هاش در نظر میگیره! وگرنه تو اونایی که گفتی فکر کنم s23 ultra بهتر باشه به صورت کلی. وان پلاس 11 دو تا ایراد داره از نظر من. یکیش ip rating و دومیش هم ورژن usb ش
پیکسل ۷ پرو هم بنظر خیلی خوبه ولی واقعا نمیدونم رابط کاربری اندرویدش چجوریه تا حالا ندیدم اصن

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
پیکسل ۷ پرو هم بنظر خیلی خوبه ولی واقعا نمیدونم رابط کاربری اندرویدش چجوریه تا حالا ندیدم اصن
پیکسل 7 پرو مشکل اصلیش تو ایران قیمتشه که نسبت value/price ش جور در نمیاد در مقایسه با سامسونگ و بقیه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
دوستان در نهایت با بودجه ۲۰ میلیونی چه مدل گوشی پیشنهاد میدین؟؟
فقط دوربین خوبی داشته باشه
ممنون از نظرات پیشاپیش

تو ابن بازه پولی دو تا انتخاب هست که دوربین خوبی دارن.

Google pixel 6a قیمت ۲۳

Samsung galaxy s21 fe با حدود قیمت ۱۷.۵۰۰

که امتیاز دوربین پیکسل بالاتره

سامسونگ -------- Google pixel 6a
Screenshot_20230708-232756~2.png

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
265
دوستان بین poco f5 و poco x5pro و honor 70 کدوم رو پیشنهاد میکنین. ؟
F5.
این چه وضعیتیه
گوگل پیکسل 7 پرو هم هست
آیفون ۱۳ رو بیخیال شو. مگر اینکه نسخه پرو بگیری که اونم به قیمتش نمی‌ارزه.
پیکسل‌ رو چیزی که من دیدم و خوندم شارژ‌دهیش واقعا خوب نیست. همون s23 رو برو به نظرم .:D
ممنون از نظرات پیشاپیش
همینایی که دوستمون گفتن واسه دوربین.

اگر عجله نداری که s23 fe هم میاد و گزینه خوبیه.
ناتینگ فون ۲ هم میاد همین زودیا.
غیر از اینا یه خبری خوندم سامسونگ میخواد یه نسخه اسنپ ۸۸۸ s21 fe بزنه واسه هند. بلکه اینورا هم بیاد.:D

تو اون رنج قیمتی:
S21 fe که همین زودیا s23 fe میاد.
S20 fe 5g هم هست که یکم قدیمیه. حواست باشه حتما نسخه 5g.
Poco f5 اگر بتونی نسخه پرو بگیری بهتره.
Nothing phone1 که همین زودیا جایگزینش میاد.
البته xiaomi 12x هم هست. رو کاغذ گوشی خیلی خوبیه ولی به اون صورت بررسی چیزی نخوندم. بپرس از دوستان اگر کسی داشته.

اینا همگی دوربین معمولی دارن؛ واسه دوربین خودت ریز شو تو بررسی‌هاشون.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
ممنون از نظرات پیشاپیش
من بودم شیائومی 12x رو میگرفتم. سی پی یوش خوبه (به لحاظ تراتل نکردن و سرعت و...) ، دوربین و مشخصات و نقد هاش هم خوبه کلا

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,208
نام
آریا
یه سوال
آیفون 14 که رجیستر نشده باشه جز اینکه نمیشه زنگ زد و از سیم کارت استفاده کرد دیگه چه کارایی رو نمیتونیم باهاش انجام بدیم ؟
البته میدونم سوالم خیلی نوب بود ولی خب میخواستم مطمئن بشم :)

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
یه سوال
آیفون 14 که رجیستر نشده باشه جز اینکه نمیشه زنگ زد و از سیم کارت استفاده کرد دیگه چه کارایی رو نمیتونیم باهاش انجام بدیم ؟

البته بگیری ممکنه تا چند ماه هم قطع نشه و شانسی کار بده.
ولی قطع بشه فقط انتن سیم کارت میره.
به طبع تماس و اس ام اس و نت خط دیگه غیرقابل استفاده میشه.
ولی بقیه موارد در دسترسه.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,208
نام
آریا
البته بگیری ممکنه تا چند ماه هم قطع نشه و شانسی کار بده.
ولی قطع بشه فقط انتن سیم کارت میره.
به طبع تماس و اس ام اس و نت خط دیگه غیرقابل استفاده میشه.
ولی بقیه موارد در دسترسه.
خب خوبه پس >:D<
من میخواستم بگیرم از امکانات دیگش استفاده کنم و اینترنت هم با گوشی که الان دارم شیر می کنم خب

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان من در فکر خرید S21 FE هستم تا حدود 2-3 ماه دیگه (پاییز). توی این رینج قیمت گوشی بهتری هستش؟ (من برام دوربین مهمه و اینکه بشه با emualator بازی کرد).

یه سوال
هرچیزی که با اینترنت بشه انجام داد رو میتونی استفاده کنی. منتها چون ایران تحریم هستش نصف سرویس های اپل توی ایران کار نمیکنه <:-P

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر