راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Sia wayNe

کاربر سایت
Dec 8, 2011
43
نام
سیاوش
در مورد اون درمان Vampire شدن هم ؛ خودم نمیدونم چی کار کردم ولی درمون شد D: حالا این Quest فالیون رو میشه کلا پاکش کنم ؟! یا باید اون کاری که میخوادو حتما انجام بدم تا پاک بشه !؟

a-mis

کاربر سایت
Dec 12, 2011
5
سلام دوستان توی این کویست گیر کردم retrieve lisbet shipment from serpents bluff redoubt
میرم توی اون غاری که میگه چند نفر رو میکشم بعد یه جادوگر ایستاده جلو در اونم میکشم ولی دره هیچی نداره بازش کنم کویست هم بعد از دره
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
سلام دوستان توی این کویست گیر کردم retrieve lisbet shipment from serpents bluff redoubt
میرم توی اون غاری که میگه چند نفر رو میکشم بعد یه جادوگر ایستاده جلو در اونم میکشم ولی دره هیچی نداره بازش کنم کویست هم بعد از دره
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

اون وسط یه میز هست یه چیزی بزار روش که سنگین بشه بره پایین بعد در باز میشه

Evil-Land

کاربر سایت
Dec 24, 2011
22
نام
پدرام
سلام من تو بازی vampire (خوناشام) شدم تو هر منطقه میرم مردم میریزن سرم سیاه و کبودم میکنن راه حلی واسم سراق ندارید.
سپاس

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
سلام

لطفا هر كسي ميتونه در باره ي ازدواج تو اين بازي توضيح بده,البته خودم يه چيزايي ميدونم(اينكه كاراكتر بايد يه شيئي بخره و اونو هديه كنه به كسي كه ميخواد باهاش ازدواج كنه اما نميدونم اين شي رو از كي و كجا بايد بخره).در ضمن اگه كاراكتر يك بار ومپاير بشه و درمانش كنه دوباره ميتونه ومپاير بشه? سوال ديگه اينكه كاراكتر من عضو imperial army‏ هستش اگه خون اشام يا گرگ نما بشم و يا به گروه دزدان در riften‏ بپيوندم مشكلي ايجاد نميشه? من نسخه ي xbox360 را دارم بازي ميكنم اگه ميشه راه پول در اوردن اسون يا گرفتن سريع skill‏ هارو بگيد.ممنون.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوست عزیز خیلی در این رابطه توضیح داده شده اینجا هم خیلی بگیریم 15 تا پیجه پس یه جستجو کنید و پیداش کنید.
اون شیء هم amulet of mara هست در شهر riften در عبادتگاه مارا میتونید بخرینش؟ قیمتش 250 سکه هستش . و ازدواج هم راحت نیست باید کارای دختر مورد نظرو انجام بدید تا باهاتون ازدواج کنه

---------- نوشته در 12:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 AM ارسال شده بود ----------

اما من مخالف هستم که حتما باید amulet of mara رو به دختر مورد نظر بدید چون بعد ازدواج من هنوز اونو تو اینونتریم داشتم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان به جای ما ;)

کدومشون مردمی تر هستن؟
Stormcloak ها چون امپراطوری موقع صلح با الف‌ها قوانین اونارو قبول کرده بود دل خوشی‌ از امپراطوری ندارن میخوان از اسکایریم بندازن بیرون اونارو. میگن اسکایریم مال خودشون هست یه کم هم نژاد پرست تشریف دارن،رفتار خوبی‌ با نژاد‌های دیگه ندران. کلاImprial مهربون تر هست.:d

dr.dre

کاربر سایت
Dec 18, 2011
8
یه سوال راجبه داستان بازی ذهنه منو درگیر کرده !!!
وقتی alduin رو برای بار اول شکست میدیم 3 تا انتخاب میده!! توی یکی از این انتخابها (وقتی میریم پیش ebsern) میگه که اون اژدهایی که بهت کمک میکنه رو (اسمش هم طولانیه حفظ نیستم) رو هم باید بکشی !!! الان چون ebsen واسه من کلا تبدیل به یه باگ شده نمیتونم متوجه مکالماتش بشم !!! فقط الان سوالی که دارم اینه که دلیلی که برای کشتن اون میاره چیه؟؟؟ من واقعا وقتی این رو خوندم جا خوردم و خیلی ذهنم رو درگیر کرد !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر