راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام دوستان ... من عضو جدید این سایت هستم
با عرض معذرت از اون بزرگواری که آواتارم مثله اونه

راستش از وقتی این بازی رو نصب کردم تمام زندگیم تحت شعاعش قرار گرفته
خواب خوراکمو گرفته

راستش الان رسیدم جایی که برای بدست آوردن یه elder scrol وارد یه دنیای زیر زمینی توی کوهستان میشیم
ماموریتی که بعد از رفتن به یه غار شمالی ترین نقطه نقشه و بالای کالج جادوگری هست بهم محول شده
خلاصه سرتونو درد نیارم ... من الان elder scrol رو پیدا کردم
از جادوگری که توی غار شمالی بود 2 قطعه گرفتم برایراه انداختن اش ولی انگار یه تیکه کمه !!!
سمته راسته دستگاه راه افتاده ولی سمته چپش انگار به یه پایه نیاز داره که قطعه دوم رو روش سوار کنم !!!
اگه با این توضحیات عزیزی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
اگه بتونم عکسش رو میدارم !! ولی الان نتونستم !

=-=-=-=-=-=-=-

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم !!! من برای عضویت توی گروه campions اقدام کردم و بهم یه شمشر دادن به اسمه vilka s sword !
گفتن این شمشیر رو به euroland تحویل بدم ! به خدا هر چقدر گشتم اینو پیداش نکردم ! این شمشیره از اول بازی تا حالا توی invintory من سنگینی میکنه ! حتی وقتی میرم زندان هم نمیتونم از شرش خلاص شم ... واقعا رو اعصابمه ... ممنون که چه عرض کنم دست بوستون میشم اگه راهنماییم کنید
دومیه رو میدونمببین از همونجایی که با اون مرده جنگیدی وشمشیرش رو گرفتی برو بالا یه پیرمرد هست باهاش صحبت وشمشیررو بهش بده{همونی که بهش گفتی مخوام عضو گروه بشم}

میشه یه چند تا follow بگید ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان ... من عضو جدید این سایت هستم
با عرض معذرت از اون بزرگواری که آواتارم مثله اونه

راستش از وقتی این بازی رو نصب کردم تمام زندگیم تحت شعاعش قرار گرفته
خواب خوراکمو گرفته

راستش الان رسیدم جایی که برای بدست آوردن یه elder scrol وارد یه دنیای زیر زمینی توی کوهستان میشیم
ماموریتی که بعد از رفتن به یه غار شمالی ترین نقطه نقشه و بالای کالج جادوگری هست بهم محول شده
خلاصه سرتونو درد نیارم ... من الان elder scrol رو پیدا کردم
از جادوگری که توی غار شمالی بود 2 قطعه گرفتم برایراه انداختن اش ولی انگار یه تیکه کمه !!!
سمته راسته دستگاه راه افتاده ولی سمته چپش انگار به یه پایه نیاز داره که قطعه دوم رو روش سوار کنم !!!
اگه با این توضحیات عزیزی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
اگه بتونم عکسش رو میدارم !! ولی الان نتونستم !

=-=-=-=-=-=-=-

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم !!! من برای عضویت توی گروه campions اقدام کردم و بهم یه شمشر دادن به اسمه vilka s sword !
گفتن این شمشیر رو به euroland تحویل بدم ! به خدا هر چقدر گشتم اینو پیداش نکردم ! این شمشیره از اول بازی تا حالا توی invintory من سنگینی میکنه ! حتی وقتی میرم زندان هم نمیتونم از شرش خلاص شم ... واقعا رو اعصابمه ... ممنون که چه عرض کنم دست بوستون میشم اگه راهنماییم کنید
در مورد اون Quest همون سمت راست کافی‌ هست. دکمه هارو اونقدر بزن که دکمه سوم فعال شه بعدا دکمه سوم رو بزن،بعدا دوباره اون بسته می‌شه.بازم اون دو دکمه اول رو بزن که دوباره باز بشه. بعدا یه بار دیگه دکمه سوم رو بزن دکمه چهارم باز می‌شه. یه بار هم اونو بزن حلِ .
در ضمن هیچ ترتیب خاصی‌ ندارن دو دکمه اول. همینطوری ول بده دکمه هارو شانسی تا دکمه سوم باز بشه.

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
برای این مرحله همون یک قطعه کافیه
j23xt4lxi854biz78mmb.jpg

کلا 4تا دکمس ترتیبش از راست به چپ 4بار دکمه دومی 2بار دکمه سومی و 1بار دکمه چهارمی :d

Sia wayNe

کاربر سایت
Dec 8, 2011
43
نام
سیاوش
درمان حالت ومپایر اگر در هر مسافرخانه ای از صاحبش در مورد شایعات بپرسید بهتون میگه که در شهر Morthal جادوگری به نام Falion داره در مورد ومپایرها مطالعه می کنه. به Morthal برید و با او ملاقات کنید. Falion از شما می خواد که یک Black Soul Gem براش ببرید، که البته می تونید توی همون صحبت هاتون به مبلغ 250 سکه از خودش این آیتم رو بخرید. مرحله بعد پر کردن اون Black Soul Gem با یک روح هستش که برای این کار باید جادوی Soul Trap رو روی یک حریف (شامل انسان - جانور -...) پیاده کنید و بعد به سرعت بکشیدش تا روحش وارد Soul Gem شما بشه. بعد از این که Black Soul Gem پر شده تون جور شد، برای Falion ببریدش. اون از شما می خواد در طلوع آفتاب (حدود ساعت 5 صبح به افق اسکایریم!) به محلی در خارج شهر برید و در اونجا مراسمی رو پیاده می کنه که شما رو از حالت ومپایر بودن خارج می کنه. نکات کنکوری ومپایر بودن:
با زدن دکمه کنسول (دکمه ` در بالای Tab) خط فرمان بازی رو بیارید و این کد رو تایپ و اجرا کنید: setstage 000eafd5 10 این فرمان باعث میشه بازی کوئست Falion رو تموم شده در نظر بگیره و ومپایر بودن شما درمان بشه.
رمز و که میزنم اجرا نمیکنه ! همیونو میزنم setstage 000eafd5 10 عمل نمیکنه ولی setstage 000eafd510 میزنم ؛ میگه complete scipt not saved اون Blck Soul هم ازش خریدم چند نفرم کشتم ولی چجوری شارژش کنم ؟! چه کنم ؟!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
درمان حالت ومپایر اگر در هر مسافرخانه ای از صاحبش در مورد شایعات بپرسید بهتون میگه که در شهر Morthal جادوگری به نام Falion داره در مورد ومپایرها مطالعه می کنه. به Morthal برید و با او ملاقات کنید. Falion از شما می خواد که یک Black Soul Gem براش ببرید، که البته می تونید توی همون صحبت هاتون به مبلغ 250 سکه از خودش این آیتم رو بخرید. مرحله بعد پر کردن اون Black Soul Gem با یک روح هستش که برای این کار باید جادوی Soul Trap رو روی یک حریف (شامل انسان - جانور -...) پیاده کنید و بعد به سرعت بکشیدش تا روحش وارد Soul Gem شما بشه. بعد از این که Black Soul Gem پر شده تون جور شد، برای Falion ببریدش. اون از شما می خواد در طلوع آفتاب (حدود ساعت 5 صبح به افق اسکایریم!) به محلی در خارج شهر برید و در اونجا مراسمی رو پیاده می کنه که شما رو از حالت ومپایر بودن خارج می کنه. نکات کنکوری ومپایر بودن:
با زدن دکمه کنسول (دکمه ` در بالای Tab) خط فرمان بازی رو بیارید و این کد رو تایپ و اجرا کنید: setstage 000eafd5 10 این فرمان باعث میشه بازی کوئست Falion رو تموم شده در نظر بگیره و ومپایر بودن شما درمان بشه.
رمز و که میزنم اجرا نمیکنه ! همیونو میزنم setstage 000eafd5 10 عمل نمیکنه ولی setstage 000eafd510 میزنم ؛ میگه complete scipt not saved اون Blck Soul هم ازش خریدم چند نفرم کشتم ولی چجوری شارژش کنم ؟! چه کنم ؟!

دستور همونه مطمئن باشید که اشتباه واردش نکنید.

خودتون می تونید در این صفحه ببینیدش:

Vampirism can be cured via a console command "setstage 000eafd5 10", this fast forwards your progress to the end stage of PlayerVampireQuest (Falion's Cure quest).d

در مورد شارژ کردن Soul Gem هم باید از جادوی Soul Trap استفاده کنید که این جادو مثل هر جادوی دیگه ای قابل خرید از جادوفروش ها (مثلا جادوگر مشاور Jarl توی شهر Whiterun) هستش. در مورد طرز استفاده جادو هم به طور کامل توی همون راهنما توضیح داده شده...

آخرین ویرایش:

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
این آدرسه دقیقه جاییه که باید بری
oh7nztp181cy1jbhzzj6.jpg

x4kw7o9rkw4dic6fme1.jpg

50lw9ljmlej9ojaei0jp.jpg

8i4impfxkln1ctli6pg2.jpg

میری به این مکانی که تو عکس هست بعد با این پسر بچه هه صحبت میکنی بعد ازون ماموریتتو تو نقشه نشون میده دیگه باید یه پیرزنو بکشی بعدشم بری یه جا 24ساعت بخوابی بعد ازون رئیس گروه دارک برادر هود بالا سرت ظاهر میشه و بت دستور میده که سه نفرو بکشی بعد از کشتن یکی از اون سه نفر دعوتت مکنن به گروه

این ماموریتی که این پسره میده یه جا هست تو Rifften یا همچین جایی. یه خونه هست که کلید می خواد. کلیدش رو از کجا باید گیر آورد؟

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
این ماموریتی که این پسره میده یه جا هست تو Rifften یا همچین جایی. یه خونه هست که کلید می خواد. کلیدش رو از کجا باید گیر آورد؟

والا من سیو قبل از عضویتمو لود کردم رفتم دمه دره یتیم خونه و ساعتو کردم 3شب تو این ساعت معمولا اکثره درا قفله ولی دره این یتیم خونهه باز بود شاید بخاطره اینه که قبلا بازش کردم :-??سعی کن تو روز بری دیگه نهایتش همونجوری که دره خونه پسررو باز کردی دره اینجارم باز کن اینم یه عکس از دره یتیم خونه تا مطمئن شی درست رفتی
sko143fc4bhmwdj3015x.jpg

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا من به یک باگ اعصاب خورد کن رسیدم که چون آخر مرحله هم هست حیفم میاد از چیت استفاده کنم کسی اگه راه حلشو میدونه بگه :
این در لعنتی بسته شده باز نمیشه !!!

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اقا من بازی که میکنم بعضی اوقات گیر میکنه هیج دکمه هم کار نمیکنه خیلی رو اعصابه چه کنم xbox 360 بازی میکنم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان ببخشیدا من میبینم شما درخواست کمک میکنید ولی چند وقتیه از بازی کردن میگذره و خیلی چیزا و گوشه کنارا بخصوص مرحله اصلی ( چون اول از همه تا اخرش رفتم ) میگذره و هرچی فکر میکنم یادم نمیاد فکر کنم الزایمرم گرفتم:punish:

ولی در مورد ایکباکس باید بگم احتمالا باتری دسته ضعیفه در غیر اینصورت اره این مشکل هست منم دارم

Sia wayNe

کاربر سایت
Dec 8, 2011
43
نام
سیاوش
دوستان من اینجا گیر کردم ؛ این 3 تا مجسمه رو به چه شکلی درست کنم

---------- نوشته در 02:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من اینجا گیر کردم ؛ این 3 تا مجسمه رو به چه شکلی درست کنم
در مورد اون درمان Vampire شدن هم ؛ خودم نمیدونم چی کار کردم ولی درمون شد D: حالا این Quest فالیون رو میشه کلا پاکش کنم ؟! یا باید اون کاری که میخوادو حتما انجام بدم تا پاک بشه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر