راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,762
نام
وحید
دوستان من رفتم اون دنیا این alduin رو کشتم الان برگشتم به اسکایریم ولی دیگه هیچ ماموریتی روی نقشه نیست نوشته های بازی هم نیومد بالا که بگم تموم شده ابجکتیو اژدها دار هم دیگه تو کوئست ها نیست یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
سلام. من كنسول رو روشن و اسكايريم رو اجرا كردم اما هنگام لود شدن سيو, دستگاه سه چراغ قرمز نشون داد كه چشمك ميزدن،من كنسول رو خاموش و دوباره روشن كردم و اسكايريم رو گذاشتم و ايندفعه بي مشكل لود شد،چكار كنم؟ اخه قبلا شنيده بودم كنسولي كه سه چراغه ميشه عملا از كار ميافته،نميدونم بايد جايي نشون بدم كنسول رو يا نه،در ضمن من كنسولم رو دي ماه سال پيش گرفتم و super elite‏ هست.خواهش ميكنم اگه وارد هستيد كمك كنيد خيلي نگرانم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان من رفتم اون دنیا این alduin رو کشتم الان برگشتم به اسکایریم ولی دیگه هیچ ماموریتی روی نقشه نیست نوشته های بازی هم نیومد بالا که بگم تموم شده ابجکتیو اژدها دار هم دیگه تو کوئست ها نیست یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
به همین راحتی بازی تموم شد
چه مسخره!!!!! خیلی ابکی تموم شد

---------- نوشته در 11:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

سلام. من كنسول رو روشن و اسكايريم رو اجرا كردم اما هنگام لود شدن سيو, دستگاه سه چراغ قرمز نشون داد كه چشمك ميزدن،من كنسول رو خاموش و دوباره روشن كردم و اسكايريم رو گذاشتم و ايندفعه بي مشكل لود شد،چكار كنم؟ اخه قبلا شنيده بودم كنسولي كه سه چراغه ميشه عملا از كار ميافته،نميدونم بايد جايي نشون بدم كنسول رو يا نه،در ضمن من كنسولم رو دي ماه سال پيش گرفتم و super elite‏ هست.خواهش ميكنم اگه وارد هستيد كمك كنيد خيلي نگرانم.
شرمنده باید به تاپیک مشکلات کنسول xbox360 مراجعه کنید . اینجا راهنمای مراحله :groupwave:

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
من ماموریت های thieves guild رو دارم میرم الان رسیدم اونجایی که دست mercer رو شده که gallus رو کشته، باید برم خونش یه مدرکی پیدا کنم که کجا فرار کرده آیکن راهنما روی در جلوی خونه ست ولی در بسته ست و یه چوب پشت دره نمیشه رفت تو از در پشتی وارد خونه شدم همه جا رو هم تو خونه گشتم ولی هیچ چی پیدا نکردم یه نامه پیدا کردم روش یه چیزایی نوشته بود ولی وقتی برش داشتم هیچ اتفاقی نیافتاد هنوز علامته روی در خونه mercer هست
حالا یا راهنمایی کنین چطوری ردش کنم یا کد تقلبش رو بدین که این ماموریت تموم شه :d

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
نامه رو که همون موقع که میخوام برش دارم باز میکنه میخونه ولی با این حال دوباره رفتم بازش کردم ولی اتفاقی نیافتاد فکر کنم قاطی کرده

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
دو بار دیگه بازش کردم تمامش رو هم خوندم :d ولی نمیشه کلاً قاطی کرده اگه کسی کد تمام شدن این مرحله رو میدونه بگه لطفاً :>
شاید هم من اشتباهی یه چیز دیگه رو برداشتم اون نامه ای که باید پیدا کنم اینه؟:|
to the owner
55444513823403602201.png
ویرایش:حل شد یه در مخفی تو کمد بود یه چیز دیگه رو باید بر میداشتم :d

آخرین ویرایش:

.joker.

کاربر سایت
Nov 29, 2011
27
نام
ناصر جوکر
سلام دوست عزیز نگران نباش بعضی اوقات که کابل ادبتور رو درست سر جاش نزدی ممکن کنسول بهت اخطار بده یا موقعی که ولتاژ برق کم و زیاد میشه این سه چراغه شدن همیشه نشون دهنده سوختن دستگاه نیست و مایکروسافت به عنوان اخطار در دستگاه به کار برده برای شما هم به عنوان اخطار به کار برده وگرنه دیگه نباید دستگاهت روشن میشد

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
من ماموریت های thieves guild رو دارم میرم الان رسیدم اونجایی که دست mercer رو شده که gallus رو کشته، باید برم خونش یه مدرکی پیدا کنم که کجا فرار کرده آیکن راهنما روی در جلوی خونه ست ولی در بسته ست و یه چوب پشت دره نمیشه رفت تو از در پشتی وارد خونه شدم همه جا رو هم تو خونه گشتم ولی هیچ چی پیدا نکردم یه نامه پیدا کردم روش یه چیزایی نوشته بود ولی وقتی برش داشتم هیچ اتفاقی نیافتاد هنوز علامته روی در خونه mercer هست
حالا یا راهنمایی کنین چطوری ردش کنم یا کد تقلبش رو بدین که این ماموریت تموم شه :d
وارد خونه شدی برو به اتاقی که یک میز و یک تخت اونجا هست. اونجا در کمد رو باز کن یه در مخفی تو کمد هست. راهو ادامه بده تا نامه رو پیدا کنی

sspider

کاربر سایت
Dec 30, 2011
17
با سلام خدمت دوستان
من تو اون مرحله که elder scroll رو باید بالای کوه بخونی موندم
وقتی دمو رو نشون میده و اون دو نفر اژدها رو میکشن میرن یه گوشه وا میستن باید کار خاصی کرد؟ چون هیچ چیز خاصی اتفاق نمیفته

Arashtiger

کاربر سایت
Dec 8, 2011
48
نام
آرش
دوستان من توی یکی از مراحل گیر کردم.گفته Find Esbern in the ratway warrens.رفتم پشت اون در با Esbern حرف زدم.بعدش گفت Talk to Esbern.چه جوری با اون حرف بزنم؟اون دره باز نمیشه.هر چی کردم باز نشد.چی کار کنم؟مشکلش چیه؟اگه میشه هر چه زودتر جواب بدید.ممنون.

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
دوستان من توی یکی از مراحل گیر کردم.گفته Find Esbern in the ratway warrens.رفتم پشت اون در با Esbern حرف زدم.بعدش گفت Talk to Esbern.چه جوری با اون حرف بزنم؟اون دره باز نمیشه.هر چی کردم باز نشد.چی کار کنم؟مشکلش چیه؟اگه میشه هر چه زودتر جواب بدید.ممنون.
این باگه، esbern صدا نداره چون حرف نمیزنه بازی ادامه پیدا نمیکنه اینجا راه حلش رو نوشته بعد از نوشته Verification for مراحل رو انجام بده درست میشه اگه زبانت خوبه بخون اگه نه بگو خودم توضیح بدم
Skyrim talk:Esbern - UESPWiki
بعد از اینکه این کار رو انجام دادی یه بار برو بیرون از اتاق دوباره برگرد تو حل میشه ;)

Engeener

کاربر سایت
Jun 24, 2011
40
همونطور که گفته شد ابتلا به بیماری Lycanthropy و گرگ نما شدن، بیماری ومپایر بودن در شما رو درمان می کنه، و شما نمی تونید همزمان هم ومپایر باشید هم گرگ نما.
ببخشید یعنی چی میتونیم هر جفتش بشیم چطوری میشه استفاده کرد ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر