راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

soheil_black

عضو جدید
Sep 27, 2006
124
نام
Soheil
اقا من کنسولم HDMI نداره و یه مانیتور 2261v دارم اگه بخام به ورودی HDMI مانیتورم وصلش کنم چه کار باید کنم .لطفا کمکم کنید الان دارم از RGB تصویر میگرم میخام از HDMI بگیرم;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اقا من کنسولم HDMI نداره و یه مانیتور 2261v دارم اگه بخام به ورودی HDMI مانیتورم وصلش کنم چه کار باید کنم .لطفا کمکم کنید الان دارم از RGB تصویر میگرم میخام از HDMI بگیرم;)
کاری نمیشه کرد ! اون چیزی که مهمه اینه که کنسول شما خروجی HDMI داشته باشه که نداره!
همینطوری که وصل کردی خوبه!

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
بچه من میخواستم یه مشورتی انجام بدم من الان یه مانیتور 1931BW+ سامسونگ دارم می خوام عوضش کنم و یه مانیتور FUll HD بگیرم میخواستم ببینم اصلا ارزش داره که اینو رد کنم بره و یه LG W2261V بگیرم؟؟؟؟ از کابل HDMI TO DVI استفاده میکنم
راستش از 1931 خوشم نیومد

آخرین ویرایش:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
بچه من میخواستم یه مشورتی انجام بدم من الان یه مانیتور 1931BW+ سامسونگ دارم می خوام عوضش کنم و یه مانیتور FUll HD بگیرم میخواستم ببینم اصلا ارزش داره که اینو رد کنم بره و یه LG W2261V بگیرم؟؟؟؟ از کابل HDMI TO DVI استفاده میکنم
راستش از 1931 خوشم نیومد
الان بهترن مانیتور full hd .. t220hd سامسونگه که هنوز تو ایران نیامده اگه نظر منو بخوای صبر کن t220 hd بیاد تو بازار بعد یکی واسه خودت بگیر من که خیلی وقته منتظر این مانیتور هستم تو هم اگه میخوای صبر کن..در ضمن ورودی hdmi هم داره.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
الان بهترن مانیتور full hd .. t220hd سامسونگه که هنوز تو ایران نیامده اگه نظر منو بخوای صبر کن t220 hd بیاد تو بازار بعد یکی واسه خودت بگیر من که خیلی وقته منتظر این مانیتور هستم تو هم اگه میخوای صبر کن..در ضمن ورودی hdmi هم داره.
البته چند تا نکته وجود داره این T220HD نسبت تصویرش 16:10 هست در صورتی که LG نسبتش 16:9 هست که بهتره.بعد این T220HD رزولوشنش 1650x1050 است که LG رزولوشنش 1920x1080 هست.

be_a_360

کاربر سایت
Dec 1, 2008
32
سلام به همگی

اگه زیاد ضرر نمیکنی 2261 بگیر.

فرهاد جان شما این اطلاعات زیبا رو از کجا گرفتی که حالا اومدی به بچه ها القا میکنی؟
این مانیتور توسط سایتهای مطمئن و موسق بررسی شده و به هیچ وجه فول اچ دی نیست. یه چیز در حدود همون AOC 2230FM هست که 1080P را نشان میدهد اما Native نیست. و به هر صورت تصویر رو میکشه.
رزولوشن Nativeشان 1680x1050 هست. جالبه که AOC چیزی در مورد 1080P به طور رسمی اعلام نداشته و طی تست ها کاربران متوجه این موضوع شده اند که میتواند 1080P را نشان دهد (با کشیدگی). اما سامسونگ مثل همیشه برای تبلیغات از هیچ چیزی نمیگذرد و حتی این قابلیت بی اهمیت را هم به رخ میکشد!

البته چند تا نکته وجود داره این T220HD نسبت تصویرش 16:10 هست در صورتی که LG نسبتش 16:9 هست که بهتره.بعد این T220HD رزولوشنش 1650x1050 است که LG رزولوشنش 1920x1080 هست.
دقیقا

البته ممد اشتباه نکن T220HD رزولوشنش 1920x1200 ـــه! اون T220P ـــه که 1680x1050 ـــه!
میثم جان حسابی داری گمراه میکنی بچه ها رو :eek:
دقیقا برعکس گفتی!!!

بد نيست جواب من هم بديد

بهترين مانيتور تا سقف 7-8 ميليون تومان چيه؟

با تشكر از شما
3 تا مانیتور 30 اینچ با پنل S-IPS بگیر حالشو ببر.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم جان حسابی داری گمراه میکنی بچه ها رو :eek:
دقیقا برعکس گفتی!!!
بله!من این موردو اشتباه گفتم(البته حواسم نبود واشتباه کردم و با مدل دیگه ای قاطی کردم)!
اما اینکه شما داری میگی "حسابی داری گمراه میکنی بچه ها رو" خیلی جالبه و 100 البته کنایه دار! لطف کن و بگو چطور حسابی بچه هارو گمراه کردم؟ نکنه از این راه پول تو جیبه من میره؟ یا شرکت سامسونگ مال بابامه؟

آخرین ویرایش:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
فرهاد جان شما این اطلاعات زیبا رو از کجا گرفتی که حالا اومدی به بچه ها القا میکنی؟
این مانیتور توسط سایتهای مطمئن و موسق بررسی شده و به هیچ وجه فول اچ دی نیست. یه چیز در حدود همون AOC 2230FM هست که 1080P را نشان میدهد اما Native نیست. و به هر صورت تصویر رو میکشه.
رزولوشن Nativeشان 1680x1050 هست. جالبه که AOC چیزی در مورد 1080P به طور رسمی اعلام نداشته و طی تست ها کاربران متوجه این موضوع شده اند که میتواند 1080P را نشان دهد (با کشیدگی). اما سامسونگ مثل همیشه برای تبلیغات از هیچ چیزی نمیگذرد و حتی این قابلیت بی اهمیت را هم به رخ میکشد!
آره جون خودت پس این همه تعریف تمجید تو همه سایتها حتی خود بروبچ بازی سنتر یعنی همه تعریفاشون از این مانیتور الکیه؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر