راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستان به نظر من LG بگیرین خیلی بهتره.
چون من دوستم گرفته . انصافا خیلی کارش بیسته.
من که خیلی خوشم اومده و حتما شنبه 1 دونه میگیرم.در یک کلام اگه داشته باشین حالشو میبرین:biggrin1:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دوستان به نظر من LG بگیرین خیلی بهتره.
چون من دوستم گرفته . انصافا خیلی کارش بیسته.
من که خیلی خوشم اومده و حتما شنبه 1 دونه میگیرم.در یک کلام اگه داشته باشین حالشو میبرین:biggrin1:
مدلش چی هست؟:-"

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
من نمیفهمم چه داستانی هستش که هرکس اینجا هر مدلی میگیره بعد میخواد بگه اون بهترین هستش حتی اگه خودش هم راضی نباشه !!!!
نمیدونم هدف شما دوستان چی هستش اینجا آیا میخواین به هم کمک کنید ؟ یا اینکه میخواین بگین خودتون بهترین اینتخاب رو کردید؟!!!
من این سامسونگ ها رو ندارم که بخوام براتون عکس بذارم اما 2261 ال جی و 2230 ای او سی رو داشتم و برای شما دوستان عکس گذاشتم و تست عملی و برتریهای هر کدوم رو گفتم و انتخاب رو گذاشتم با خودتون چه دلیلی داره بخوام نظرم رو تحمیل کنم؟!!!
قرار هستش به دوستان کمک بشه که امیدوارم تا اندازه ای این کار رو انجام داده باشم
موفق باشید

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من نمیفهمم چه داستانی هستش که هرکس اینجا هر مدلی میگیره بعد میخواد بگه اون بهترین هستش حتی اگه خودش هم راضی نباشه !!!!
نمیدونم هدف شما دوستان چی هستش اینجا آیا میخواین به هم کمک کنید ؟ یا اینکه میخواین بگین خودتون بهترین اینتخاب رو کردید؟!!!
من این سامسونگ ها رو ندارم که بخوام براتون عکس بذارم اما 2261 ال جی و 2230 ای او سی رو داشتم و برای شما دوستان عکس گذاشتم و تست عملی و برتریهای هر کدوم رو گفتم و انتخاب رو گذاشتم با خودتون چه دلیلی داره بخوام نظرم رو تحمیل کنم؟!!!
موفق باشید
به نظرت تو مانیتورهای full hd سامسونگ و ال جی کدومشون بهترن؟

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
به نظرت تو مانیتورهای full hd سامسونگ و ال جی کدومشون بهترن؟

دوست عزیز من سامسونگ رو ندارم همونطوری که گفتم این 2 تا رو الان دارم
2230fm AOC
2261 LG
ولی فکر نکنم توی یه مونیتور 22 اینچ اختلاف بین lg و samsung مشاهده کنید شما تو اون سایز اصلا خودش رو نشون نمیده ... خوب ال جی تست کردم کاملا جواب میده و راضی هستم در مورد سامسونگ هم میتونین از دوستانی که موجود دارند بپرسید .. اما بهتون اطمینان میدم که فرق محسوسی نباید درشون وجود داشته باشه
موفق باشید

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دوست عزیز من سامسونگ رو ندارم همونطوری که گفتم این 2 تا رو الان دارم
2230fm AOC
2261 LG
ولی فکر نکنم توی یه مونیتور 22 اینچ اختلاف بین lg و samsung مشاهده کنید شما تو اون سایز اصلا خودش رو نشون نمیده ... خوب ال جی تست کردم کاملا جواب میده و راضی هستم در مورد سامسونگ هم میتونین از دوستانی که موجود دارند بپرسید .. اما بهتون اطمینان میدم که فرق محسوسی نباید درشون وجود داشته باشه
موفق باشید
به نظرت بین مانیتور ال جی W2261V و T220HD samsung چه فرقی هست؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
به نظرت بین مانیتور ال جی W2261V و T220HD samsung چه فرقی هست؟
شما اصلا پست صفحه قبل رو خوندید؟
البته چند تا نکته وجود داره این T220HD نسبت تصویرش 16:10 هست در صورتی که LG نسبتش 16:9 هست که بهتره.بعد این T220HD رزولوشنش 1650x1050 است که LG رزولوشنش 1920x1080 هست.
اینم اضافه کنم که LG فکر کنم 0.5 اینچ کوچیک تر است و T220HD ورودی Component هم داره. که LG نداره.
یه سوال داشتم . اینکه میگن بعضی از مانیتورها 1680 x 1050
و بعضی دیگه
1920 x 1080
بین اینا چه فرقیه و کدومشون بهترن؟
این همون رزولوشن مانیتور هست که مسلما هر چی بالاتر باشه بهتره و زمانی هم که 1920x1080 هست Full HD میشه در صورتی که اگر 1650x1050 باشه Full HD نیست.

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
خوب در عوض LG 1920x1080 هست . ولی سامسونگ 1920x1200
من نمیگم چی بگیرین چی نگیرین ولی پیشنهاد میدم LG رو بگیرین
LG W2261 V .
دوستان سعی کنید از تجربه های بچه های سایت استفاده کنن.
دوستان این لینک هم یه نگاه بندازین خالی از لطف نیست
http://www.youtube.com/watch?v=bdpHPxrhDW4

آخرین ویرایش:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
خوب در عوض LG 1920x1080 هست . ولی سامسونگ 1920x1200
من نمیگم چی بگیرین چی نگیرین ولی پیشنهاد میدم LG رو بگیرین
LG W2261 V .
دوستان سعی کنید از تجربه های بچه های سایت استفاده کنن.
دوستان این لینک هم یه نگاه بندازین خالی از لطف نیست
http://www.youtube.com/watch?v=bdpHPxrhDW4
منم میخوام همین رو بگیرم ولی یه مشکلی هست این مانیتور نسبت به 22 اینچ نیم اینچ پایین تره به نظر شما این نیم اینچ تو ذوق نمیزنه یعنی کوچیکتر نمیاد نسبت به 22 اینچ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ولی سامسونگ 1920x1200
میشه بپرسم کجا همچین چیزی نوشته T220HD رزولوشنش 1650x1050 هست.
این مانیتور نسبت به 22 اینچ نیم اینچ پایین تره به نظر شما این نیم اینچ تو ذوق نمیزنه یعنی کوچیکتر نمیاد نسبت به 22 اینچ؟
این مانیتور یعنی Samsung T220HD همون 22 اینچ هست .مانیتور LG W2261 V اندازش 21.5 اینچ هست.من خودم از این مانیتور ندارم ولی دوستان فکر کنم بتونن راهنمایی کنن.

پ.ن:در ضمن پست ها رو ویرایش کنید لازم نیست با این فاصله زمانی کم دوباره پست جدید بزنید.

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
این مانیتور نسبت به 22 اینچ نیم اینچ پایین تره به نظر شما این نیم اینچ تو ذوق نمیزنه یعنی کوچیکتر نمیاد نسبت به 22 اینچ؟
ای بابا شما چقدر پست تکراری میزنی..
نه عزیز, 0.5 اینچ پایین تر به چشم نمیاد, تقریبا اکثر نمایشگر های 16:9 نیم اینچ از سایزی که تو مدلشون نوشته شده کوچک تر هستن(چه مانیتور و چه HDTV)
و یک چیز عادی هست

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
الان 5-6 روزه که من ال جی W2261 گرفتم...واقعا محشره...کیفیت بسیار بالایی داره...FULL HD هم هست...من با کابل معمولی Xbox 360 رو تست کردم و بسیار خوب بود...اگر کابل HDMI باشه که دیگه معرکه میشه..متاسفانه فعلا ندارم این کابل رو...

کلا از نظر کیفیت و کارایی ال جی مدل خوبیه..من این چند روز حسابی راضیم...هم برای اینترنت گردی صفحه اش مناسبه یعنی چشم رو اذیت نمیکنه...دیدن فیلم هم توش خیلی خوبه...تست کردم و عالی هست...

برای بازی هم به نظر من بهترین گزینه حال حاضر با این قیمت مفت 240 تومن که من گرفتم...

be_a_360

کاربر سایت
Dec 1, 2008
32
بله!من این موردو اشتباه گفتم(البته حواسم نبود واشتباه کردم و با مدل دیگه ای قاطی کردم)!
اما اینکه شما داری میگی "حسابی داری گمراه میکنی بچه ها رو" خیلی جالبه و 100 البته کنایه دار! لطف کن و بگو چطور حسابی بچه هارو گمراه کردم؟ نکنه از این راه پول تو جیبه من میره؟ یا شرکت سامسونگ مال بابامه؟
میثم جان چرا ناراحت میشی. باور کن منظوری نداشتم. من بعضی موقع ها جو گیر میشم چندتا مطلب و تاپیکو همزمان میخونم بعد یه دفعه اینجوری میشه :D یعنی قاطی میکنم مطالبو. حالا شما اشتباه گفتی ماهم بالاخره اشتباه میکنیم دیگه. اینم اشتباه ما.
اتفاقا شما این همه راهنمایی کردی بچه ها رو. همه حرفاتم درست بوده. ولی میگم من اصلا منظوری نداشتم مطالبو قاطی کردم و اشتباه گرفتم.
من از شما معذرت میخوام. سعی میکنم دیگه همزمان نخونم که با هم دیگه اشتباه بگیرم.

آره جون خودت پس این همه تعریف تمجید تو همه سایتها حتی خود بروبچ بازی سنتر یعنی همه تعریفاشون از این مانیتور الکیه؟
میبینم که شما رو هم ناراحت کردم :D از شما هم معذرت میخوام.
حالا منظورت کدوم سایته. من تا اونجایی که دیدم همه ناراضی بودن (سایتهای خارجی). به هر حال برای کنسول که اصلا مناسب نیست.

ماهم قبلا از این کار قشنگتون تشکر کردیم. :love: بازهم تشکر میکنیم.

سپاسگزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر