راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
اصلا فکر نمی کردم روزی از محصولات lg استفاده کنم من هم به جمع LG W2261V ها پیوستم.
مهمترین ویژکی هاش
16:9 برای من به شخصه یکی از مهمترین فاکتور ها بود
می تونی هم زمان هم مانیتورت رو هم به xbox و هم به کامپیوتر وصل کنی و به راحتی با یک دکمه سویچ کنی
خروجی صدا داشتن
رزولوشن 1920در 1080نسبت به aoc که 1650 در....یک مزیت حساب میشه
و در اخر به نظر من این مانیتور رو فقط برای گیمرا ساختن:cheesygri
من 245 تومن خریدم

سلام من هم میخواهم برم بگیرم همین مدل رو من دستگاه هم مدل elite هستش میخواهم بدونم که این مانیتور رو شما گرفتی الا لرزشی نداره و ازش راضی هستی و رنگهاش زندهو زیبا هستند و روشنایش
اخه این جی تی ا رو من روی پلاسما بازی کردم حالم بد شد همه جا تریک خونه هستش

یا فوتبال فیفا

امزیتش هم با سامسونگ اینه اینا 16:9 هستن میخواستم سامسونگ بگیرم که دوستان گفتن این مدل فوق العاده هستش؟!!

راستی واسه صداش چی کار باید کرد چطوری باید وصلش کرد به سپیکر؟

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام من مانیتور مدل W2284F LG رو گرفتم XBOX هم مدل الایت هست میخواستم دستگاهمو بدون کابل VGA با این کابلی که میگن تو جعبه دستگاه هست بهش وصل کنم الان نفهمیدم مستقیم وصل میشه یا تبدیل باید بگیرم ممنون میشم کمک کنید.بعد کسی از دوستان داره از این مانیتور خوب هستش؟http://www.maadiran.com/Persian/PRODUCTS/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=960&ID=118
شما احتیاج به یه کابل HDMI-DVI داری!
بهتر بود این 2261 رو میخریدی چون این 16:9 و نسبت به اینکه خریدی برای کنسول مناسب تر بود!

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اقایون من اخرش نفهمیدم...اگر یک عدد W2261V بخرم...چون ارکید دارم باید چیکار کنم؟

من الان با یدونه از همون کابل هایی که مونیتور های CRT رو Xbox وصل میکنیم دارم استفاده میکنم و مدل F700P ال جی دارم...که خب یه سرش میخوره با تبدیل مادگی به مادگی به سر کابل مونیتور و یه سرش هم میشه 2 تا کابل صدا که میخوره پشت اسپیکر...

حالا بحث در اینحاست که اگر W2261V رو بخرم...میشه کاری کرد که هر دفعه کابل ها رو جابه جا نکنم و همیشه هر کدوم به PC یا Xbox جداگانه وصل باشن...تا اینجا خب بحثی نیست...یه کابل از پشت مونیتور میخوره به PC که همون کابل VGA هست و خلاص...

حالا برای Xbox باید چی کار کنم؟

1-همون کابل قبلی رو که نمیشه استفاده کنم...درسته؟ باید HDMI به DVI بخرم؟ درسته؟

2-البته الان دیدم کابل کامپوزیت تو جعبه ارکید هست...میشه همون رو استفاده کرد؟

3-مشخصات فنی رو که میبینم نوشته که مونیتور مربوطه هم HDMI داره هم DVI...خواهشا کسایی که دارن بیان یه عکس از پشت دستگاه و ورودی ها بزارن...یعنی هم یه ورودی HDMI داریم هم یه ورودی DVI?

خب اینطوری تکلیف چی میشه؟ هم میتونم کابل HDMI بخرم و بزنم یه سرش رو به xbox یه سرش به مونیتور و هم اینکه میتونم یه کابل HDMI به DVI بخرم که یه سرش بخوره به xbox یه سرش به مونیتور؟

4-خب حالا تکلیف صدا چی میشه ؟ خواهشا هرکی میدونه کمک کنه :cheesygri

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اقایون من اخرش نفهمیدم...اگر یک عدد W2261V بخرم...چون ارکید دارم باید چیکار کنم؟

من الان با یدونه از همون کابل هایی که مونیتور های CRT رو Xbox وصل میکنیم دارم استفاده میکنم و مدل F700P ال جی دارم...که خب یه سرش میخوره با تبدیل مادگی به مادگی به سر کابل مونیتور و یه سرش هم میشه 2 تا کابل صدا که میخوره پشت اسپیکر...

حالا بحث در اینحاست که اگر W2261V رو بخرم...میشه کاری کرد که هر دفعه کابل ها رو جابه جا نکنم و همیشه هر کدوم به PC یا Xbox جداگانه وصل باشن...تا اینجا خب بحثی نیست...یه کابل از پشت مونیتور میخوره به PC که همون کابل VGA هست و خلاص...

حالا برای Xbox باید چی کار کنم؟

1-همون کابل قبلی رو که نمیشه استفاده کنم...درسته؟ باید HDMI به DVI بخرم؟ درسته؟

2-البته الان دیدم کابل کامپوزیت تو جعبه ارکید هست...میشه همون رو استفاده کرد؟

3-مشخصات فنی رو که میبینم نوشته که مونیتور مربوطه هم HDMI داره هم DVI...خواهشا کسایی که دارن بیان یه عکس از پشت دستگاه و ورودی ها بزارن...یعنی هم یه ورودی HDMI داریم هم یه ورودی DVI?

خب اینطوری تکلیف چی میشه؟ هم میتونم کابل HDMI بخرم و بزنم یه سرش رو به xbox یه سرش به مونیتور و هم اینکه میتونم یه کابل HDMI به DVI بخرم که یه سرش بخوره به xbox یه سرش به مونیتور؟

4-خب حالا تکلیف صدا چی میشه ؟ خواهشا هرکی میدونه کمک کنه :cheesygri
شما یه کابل HDMI-MDMI بخر!بهترین کیفیت با همین کابل میتونی بگیری اما از همون کابل قبلی هم میتونی استفاده کنی!
برای صدا هم خود مانیتور خروجی داره و میتونی از پشت مانیتور برای اسپیکرها ورودی بگیری!
این مانیتور هم طوری طراحی شده که شما بین ورودی ها میتونی براحتی سویچ کنی و احتیاجی به در آوردن کابل ها نیست!

دوستان یکی که 2261 داره لطف کنه لیست رزولوشن ها و رفرش ریتی که در اون رزولوشن وجود داره رو بنویسن چون این مسئله برای PC Gamer مهمه به این دلیل که رفرش ریت زیر 70 چشمو اذیت میکنه!

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
دوستان یکی که 2261 داره لطف کنه لیست رزولوشن ها و رفرش ریتی که در اون رزولوشن وجود داره رو بنویسن چون این مسئله برای PC Gamer مهمه به این دلیل که رفرش ریت زیر 70 چشمو اذیت میکنه!
دوستمون توی این پست یک سری عکس گذاشته که ببینید البته اگر کسی عکس بیشتر داری لطفا کنه بزار تا بیشتر بدانیم فکر کنم من امروز یا فردا برم یکی از این مانیتورهای
W2261V-PF بخرم

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=628836&postcount=536

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
شما یه کابل HDMI-MDMI بخر!بهترین کیفیت با همین کابل میتونی بگیری اما از همون کابل قبلی هم میتونی استفاده کنی!
برای صدا هم خود مانیتور خروجی داره و میتونی از پشت مانیتور برای اسپیکرها ورودی بگیری!
این مانیتور هم طوری طراحی شده که شما بین ورودی ها میتونی براحتی سویچ کنی و احتیاجی به در آوردن کابل ها نیست!

اینو تو دفترچش که تو سایت LG داره نوشته که براتون میزارم :

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام بالاخره من رفتم یکی LG W2261V-PF خریدم همین بعد اظهری 253 هزار تومان

فقط میخواهم بدونم دوستان برای صداش باید چی کار کنم من توی سایت رسمیش دیدم جای پورت صدا هم داره فکر کنم همون باشه من هنوز از کارتون درش نیاوردم اخه مهمون داشتیم

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام بالاخره من رفتم یکی LG W2261V-PF خریدم همین بعد اظهری 253 هزار تومان

فقط میخواهم بدونم دوستان برای صداش باید چی کار کنم من توی سایت رسمیش دیدم جای پورت صدا هم داره فکر کنم همون باشه من هنوز از کارتون درش نیاوردم اخه مهمون داشتیم

پشتش یه خروجی داره از اون وصل کن به اسپیکرت عزیز

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366

ممنون....ولی باقی سوالات رو نگفتید ها...

کابل HDMI وقتی میخوره به کنسول و بعد میخوره به مونیتور در واقع هم حامل صدا هست هم تصویر؟ یعنی صدا و تصویر رو با هم میده به مونیتور؟

بعد تصویر که همونجا نشون داده میشه و صدا هم میتونیم براش خروجی بگیریم برای اسپیکر؟

درست فهمیدم؟؟

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
ممنون....ولی باقی سوالات رو نگفتید ها...

کابل HDMI وقتی میخوره به کنسول و بعد میخوره به مونیتور در واقع هم حامل صدا هست هم تصویر؟ یعنی صدا و تصویر رو با هم میده به مونیتور؟

بعد تصویر که همونجا نشون داده میشه و صدا هم میتونیم براش خروجی بگیریم برای اسپیکر؟

درست فهمیدم؟؟

بله هم تصویر هست هم صدا ...
اگه بعد خواستی بدی برای اسپیکر از مونیتورت خروجی میگیری دوباره

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
بله هم تصویر هست هم صدا ...
اگه بعد خواستی بدی برای اسپیکر از مونیتورت خروجی میگیری دوباره

بسیار ممنون...فقط یه سوال دیگه//:cheesygri

خروجی که از مونیتور میگیرم چجوری بدم به اسپیکر؟ منظورم اینه که باید فقط یه کابل دو سر audio بخرم؟ از همون ها که قرمز و سفید هست یه سرش و سر دیگه اش هم قرمز و سفید هست دیگه؟ که زیاد هم قیمتی نداره درسته؟

اون وقت کابل HDMI به HDMI هم قیمت ندارید؟ حدودی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
بسیار ممنون...فقط یه سوال دیگه//:cheesygri

خروجی که از مونیتور میگیرم چجوری بدم به اسپیکر؟ منظورم اینه که باید فقط یه کابل دو سر audio بخرم؟ از همون ها که قرمز و سفید هست یه سرش و سر دیگه اش هم قرمز و سفید هست دیگه؟ که زیاد هم قیمتی نداره درسته؟

اون وقت کابل HDMI به HDMI هم قیمت ندارید؟ حدودی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام همین سیم دوسر استریو که کامپیوتر رو وصل کردی به اسپیکر باهاش ;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اینو تو دفترچش که تو سایت LG داره نوشته که براتون میزارم :
یعنی فقط همین رزولوشن هارو داره و فقط تا این حد رفرش میکنه!!!!!!!
یکی از دوستان که این 22161 رو خریده لطف کنه از تو تنظیمات نگاه کنه و همه ی رزولوشن ها و رفرش ریتشونو بنویسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر