تریلر عجیب منتشر شده در مورد PlayStation بیانگر چه چیزی میباشد ؟!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,957
نام
فرهاد

uyfp5ho8kbnhk6a94qu.jpg

در پی انتشار تریلری از سوی شرکت سونی با نام PlayStation 3 -- Long Live Play و نشان دادن تاریخ 10.5.2011 این سوال پیش امد که این تریلر بیانگر چه چه چیزی میباشد! . در این ویدئو که 53 ثانیه میباشد ، سربازی اویزان از درخت بر روی زمین میافتد و با یکی دیگر از هم دستانش به مکانی شبیه به یک هتل و یا یک بار میروند ؛ این دو که از لباسشان مشخص است سرباز هستند پس از وارد شدن به هتل با خانمی صحبت و بعد پرداخت وجهی وارد دری میشوند که در این میان صدا هیاهو افرادی از در بلند میشود و این دو داخل میشوند .
هنوز دقیق مشخص نیست در تاریخ ذکر شده در مورد PS چه چیزی را ما شاهد هستیم ولی در این تیزر رد پای بازیهایی چون Twisted Metal, Resistance, Parappa the Rapper, Metal Gear Solid, Little Big Planet, Final Fantasy, Ratchet and Clank دیده میشود و یا شاید مسئله جدیدتری را در میان باشد .

برای مشاهده نتیجه تریلر منتشر شده چند روز پیش کلیک کنید

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من تبدیلش کردم به gif و سایزشو آوردم پایین دیگه اگه کمتر از این میاوردم چیزی دیده نمیشد خواستم همون عکسو آپلود کنم که دیدم حجمش بالاست تاپیک سنگین میشه تبدیل کردم به rar و پیوست کردم توش قشنگ کریتوس معلومه
ببینید حالشو ببرید
به دست راستش توجه کنید Golden Fleece معلومه
من به اون کاسه که اولش یه چیزی میندازن توش مشکوکم، اون برای پول نیست یه سری وسایلی که توشه رو اگه میشناسین بگین ببینیم برای کیاس؟
شکم میره اون گویه روشنه برای رچت باشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,918
نام
malek
من به اون کاسه که اولش یه چیزی میندازن توش مشکوکم، اون برای پول نیست یه سری وسایلی که توشه رو اگه میشناسین بگین ببینیم برای کیاس؟
مشکوک چرا اون گوی و بقیشون واحد پول اجنه تشریف دارن:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مشکوک چرا اون گوی و بقیشون واحد پول اجنه تشریف دارن:d
بابا بچه ها قبلاً n بار اشاره کردن که :D
Little Big Planet :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
هرچی هست تا 5-6 روز دیگه خبرش میاد بزنه یه سری بازی انحصاری باشه کخ داستاناش به هم گره خوردن
چه شود.....:d
توهم هم حدی داره ها:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
آره؛ احتمالا داره فکر میکنه ببینه به چی میتونه تبدلیش کنه! :d
ممنون از حمايتت:d
فردا سوني مياد ميگه اصلا اين هيچي نبوده فقط مي خواستيم يه چيزي بيرون داده باشيم بعد ببينيم چند نفر بازديد كننده ي آنلاين داشته اونا رو اذيت كنيم به ريششون بخنديم.:d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر