تریلر عجیب منتشر شده در مورد PlayStation بیانگر چه چیزی میباشد ؟!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد

uyfp5ho8kbnhk6a94qu.jpg

در پی انتشار تریلری از سوی شرکت سونی با نام PlayStation 3 -- Long Live Play و نشان دادن تاریخ 10.5.2011 این سوال پیش امد که این تریلر بیانگر چه چه چیزی میباشد! . در این ویدئو که 53 ثانیه میباشد ، سربازی اویزان از درخت بر روی زمین میافتد و با یکی دیگر از هم دستانش به مکانی شبیه به یک هتل و یا یک بار میروند ؛ این دو که از لباسشان مشخص است سرباز هستند پس از وارد شدن به هتل با خانمی صحبت و بعد پرداخت وجهی وارد دری میشوند که در این میان صدا هیاهو افرادی از در بلند میشود و این دو داخل میشوند .
هنوز دقیق مشخص نیست در تاریخ ذکر شده در مورد PS چه چیزی را ما شاهد هستیم ولی در این تیزر رد پای بازیهایی چون Twisted Metal, Resistance, Parappa the Rapper, Metal Gear Solid, Little Big Planet, Final Fantasy, Ratchet and Clank دیده میشود و یا شاید مسئله جدیدتری را در میان باشد .

برای مشاهده نتیجه تریلر منتشر شده چند روز پیش کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
در مورد بازی نیست هرچی هست. شمشیر لایتنینگ توی FFXIII کنار باقی تفنگاست.

046ny1fwbd37bzvm4xd1.jpg

باقی اسلحه ها فکر کنم ماله Kz و Resistance و اینا باشه.

ولی بشدت تیزر باحالی بود با اینکه چیز خاصی نبود :D! من با این مدل تیزر ها نافرم حال میکنم :D!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اینا همش ایده های سانتامونیکا هست که می خواد ذهن ما رو با جنگ جهانی منحرف کن:D خدا کنه پروژه بعدی اونا باشه!

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
آره سلاح ها واسه عناوینه معروفه یه معنی داشت که همه اونارو اونجا گذاشتن حالا تو چه خبره که حمه غلاف کردن رفتن تو خدا میدونه:d منم حدسم یه قابلیته جدید واسه هومه ولی امیدوارم چیزه بهتر باشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر