تریلر عجیب منتشر شده در مورد PlayStation بیانگر چه چیزی میباشد ؟!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد

uyfp5ho8kbnhk6a94qu.jpg

در پی انتشار تریلری از سوی شرکت سونی با نام PlayStation 3 -- Long Live Play و نشان دادن تاریخ 10.5.2011 این سوال پیش امد که این تریلر بیانگر چه چه چیزی میباشد! . در این ویدئو که 53 ثانیه میباشد ، سربازی اویزان از درخت بر روی زمین میافتد و با یکی دیگر از هم دستانش به مکانی شبیه به یک هتل و یا یک بار میروند ؛ این دو که از لباسشان مشخص است سرباز هستند پس از وارد شدن به هتل با خانمی صحبت و بعد پرداخت وجهی وارد دری میشوند که در این میان صدا هیاهو افرادی از در بلند میشود و این دو داخل میشوند .
هنوز دقیق مشخص نیست در تاریخ ذکر شده در مورد PS چه چیزی را ما شاهد هستیم ولی در این تیزر رد پای بازیهایی چون Twisted Metal, Resistance, Parappa the Rapper, Metal Gear Solid, Little Big Planet, Final Fantasy, Ratchet and Clank دیده میشود و یا شاید مسئله جدیدتری را در میان باشد .

برای مشاهده نتیجه تریلر منتشر شده چند روز پیش کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
کاری به این حرفا ندارم اگه چیزی در مورد متال گیر و اسنیک باشه ! هر چی باشه ! اگه بود شماره کارت بدید پول یه شامه درست حسابی رو واستون کارت به کارت کنم مهمون من ! :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Long Live Play. See beyond the doors 10.5.11

البته دوستان خودش هم گفت چی هستش یک جورایی در you داره صدای شخصیت های بازی ها میاد فکر کنم همون کمپین تبلیغاتی چیزی باشه .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

این 2 سرباز دارن به خانواده ی انحصاری سونی میان باو

منطقی به نظر میرسه این نظریه .

------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما بیشتر مثل گردهمایی عنوان های PS3 به نظر میرسه که منتظر یک عنوان جدید باشن این جوری هم میشه نگاه کرد .

میتونه یک کمپین تبلیغاتی آنلاین باشه برای عنوان های PS3 .

میتونه کمپین بازی های PS3 باشه در HOME .

البته با توجه به این که فکر نمیکنم روی PS3 با همچین شکل و شمایل عنوان های انحصاری سرباز داشته باشیم میتونه عنوان جدید هم باشه .

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
برای سومین بار که نگاه کردم آخر trailer تصویر که نیلوفر گفت کریتوسو رو نشون میده واقعا نشون میده ها:d

درستی پیدا نیست ولی اگه دقت کنین پیدا میشه:d

kgi5sugb0pugcbfqx68.jpg

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
برای سومین بار که نگاه کردم آخر trailer تصویر که نیلوفر گفت کریتوسو رو نشون میده واقعا نشون میده ها:d

درستی پیدا نیست ولی اگه دقت کنین پیدا میشه:d

kgi5sugb0pugcbfqx68.jpg
شما بزار رو 1080 بعد صفحه رو بزرگ کن
واضح معلوم میشه تو ویدیو، تو عکسا زیاد نشون نمیده

• Like
Reactions: محمد رضا mr

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من تبدیلش کردم به gif و سایزشو آوردم پایین دیگه اگه کمتر از این میاوردم چیزی دیده نمیشد خواستم همون عکسو آپلود کنم که دیدم حجمش بالاست تاپیک سنگین میشه تبدیل کردم به rar و پیوست کردم توش قشنگ کریتوس معلومه
ببینید حالشو ببرید
به دست راستش توجه کنید Golden Fleece معلومه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
منم با حرف ماكان جون موافقم فكر نكنم كه يه بازي باشه و احتمالا يه كمپين تبليغاتي هستش و به نظرم اون تاريخ عرضه و ايناشم همش فيك و خالي بنديه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر