بهترين بازي استراتژي از نظر شما

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
World in Conflict تا به حال بهترین بازی Strategy نسل جدید بوده است.

دریافت امتیاز 9.5 از 10 از سایت GameSpot کار ساده ای نیست.

این بازی رسما در حال ساخت روی Xbox 360 می باشد و شما نباید یک کامپیوتر High-End برای بازی کردن World in Conflict تهیه کنید.
شما زمانی به کامپیوتر قوی برای اجرا این بازی نیاز پیدا مبکنید که بحواهید این بازی رو با DX10 اجرا کند.اگر بازی رو با DX9 (همون کیفیتی که 360 خواهد داشت )بخواهید اجرا کنید.چندان سیستم قوی نیاز نخواهد داشت

خدای کاربران

کاربر سایت
May 6, 2007
39
نام
محمد
به نظر من هیچ بازی استراتژیکی مثل جنگهای صلیبی و commandos
نمیشه
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
:sick::sick::sick::sick::sick::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
:eek::eek::eek::love::love::love::love::cool::cool::cool: :horse:

Rexxar

کاربر سایت
Jan 2, 2008
22
وقتی صحبت راجع به بازی های استراتژی می شه همه بازی ها یه جوری جلوی وارکرافت کم میارن. من میگم فقط وارکرافت 3 اون هم اکسپنشنش یعنی The frozen throne

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
Red Alert 2
Company of Heros
World in Conflict
Black and White 2
Stranglehold
و....

اینها که من باهاشون حال کردم هرچند که با استراتژی زیاد حال نمیام...

Rexxar

کاربر سایت
Jan 2, 2008
22
والا تا اونجایی که من می دونم فعلا که نیومده و معلوم هم نیست که بخوان بسازن.اگه خیلی حال می کنی میتونی دنیای وارکرافتو بازی کنی ولی سبکش فرق می کنه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
راستی بعد از نسخه فروزن ترون ادامه اش نیومده؟
نه، فعلاً هم بلیزارد داره روی Starcraft II کار میکنه و همه خودشون رو دارن واسش میکشن. اگه امسال بیاد، مسلماً مهمترین گیمی خواهد بود که توی 2008 میاد!
بعد از اون هم بعیده که بلیزارد فوری بره دنبال یه استراتژی دیگه. شایعه هایی که وجود داره اینجوریه که قراره یه بازی MMORPG ـــه دیگه بسازه. اینی که گفتم رو چند وقت پیش جایی دیدم و البته فقط در حد شایعه است.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
بازی های استراتژی

البته همیشه لزوما اینطورنیست که اگر نامی از wiC و CoH برده بشه حتما شخص تازه با استراتژی اشنا شده و تنها گرافیک بازی جذبش کرده باشه.
نه نه نه! فکر می کنم سوء تفاهمی شده من نگفتم که هر کی از WiC یا CoH خوشش بیاد تازه کاره یا اینکه صرفاً جذب گرافیک این بازی شده؛ از کلمه "بیشتر" استفاده کردم که با کلمه "همیشه" خیلی فرق داره. من بار ها گفتم CoH یکی از بهترین بازی های استراتژی تاریخه ولی قبول کنید خیلی ها به خاظر گیم پلی به این بازی جذب نمی شن بلکه گرافیک باعث جذب اونهاست. من با افراد خیلی زیادی که در این زمینه فعال هستند برخورد دارم و خیلی از اونها گرافیک این بازی رو دلیل برتری اون می دونستند نه گیم پلی اون رو.
در مورد گیم من این رو در بین بعضی گیمرهای قدیمی میبینم چه ایرانی چه فرنگی که به علت تعلق خاطری که به آثار کلاسیک و جاودانه هر ژانر پیدا میکنن در مواجه با آثار جدید همیشه با یک پیش فرض ذهنی تحقیر امیز جلو میرن و از این که خودشون رو در یک گروه سلیقه ای منحصر بفرد و دست نیافتنی میبینند احساس رضایت میکنند. البته تعلق خاطر داشتن به آثار کلاسیک خیلی هم خوبه مثلا من دوباره Planescape:Torment رو اینستال کردم و بازی میکنم و با وجود انکه جزو اثار بیاد ماندنی و نمونه میدونمش ولی این باعث نشده که کارهای جدید اون ژانر رو قابل ندونم یا اینکه خودم رو از افرادی که اصلا نمیدونن این گیم چی هست بالاتر بدونم. اینکه هر گیمی رو که سعی کرده جلوه های گرافیکی زیبا ارائه بده بطور اتوماتیک در گروه گیمهای فاقد گیم پلی جذاب دسته بندی کنیم درست نیست.
من کی این حرف ها رو زدم؟ یا خودم رو بالاتر دونستم؟ همیشه گفتم بازی جدید CoH یکی از بهترین های تاریخه الآن هم می گم این بازی جدید جزو بازی های محبوب منه. بحث سر نوستالژیا نیست؛ سر خوب بودنه. وقتی عنوان تاپیک بهترین بازیه استراتژی باشه؛ باید همه بازی ها رو که در طول تقریباً 30 سال حیات بازی های کامپیوتری تولید شدن در نظر بگیرید. ولی در مورد WiC باید بگم بازیه خوبیه ولی به نظر من جزو بهترین ها نیست. وقتی می بینیم تقریباً تمام بازی های لیست جدید هستند من به شخصه به این نتیجه می رسم بیشتر افرادی که تو تاپیک پست دادن تازه کار هستند (لطفاً توجه کنید؛ گفتم بیشتر نه همه).
retrogaming لذت بخشه ولی من نمیگزارم که باعث بشه راجع به گیمهای جدید نظر تلخی پیدا کنم.
کاملاً موافق هستم؛ ولی در مورد پست خودم متنی که نظر تلخی منو نشون بده ندیدم.

GorDaN

کاربر سایت
Sep 5, 2007
40
نه نه! فکر می کنم سوء تفاهمی شده من نگفتم که هر کی از WiC یا CoH خوشش بیاد تازه کاره یا اینکه صرفاً جذب گرافیک این بازی شده؛ از کلمه "بیشتر" استفاده کردم که با کلمه "همیشه" خیلی فرق داره. من بار ها گفتم CoH یکی از بهترین بازی های استراتژی تاریخه ولی قبول کنید خیلی ها به خاظر گیم پلی به این بازی جذب نمی شن بلکه گرافیک باعث جذب اونهاست. من با افراد خیلی زیادی که در این زمینه فعال هستند برخورد دارم و خیلی از اونها گرافیک این بازی رو دلیل برتری اون می دونستند نه گیم پلی اون رو.

مثل اینکه مشکل سر semantics هست. منم تا حدود زیادی حرف شما رو زدم. گفتم همیشه اینطور نیست که... شما هم میگی همیشه نیست ولی اکثرا اینطوره که گرافیک جذب میکنه...
من که تنا قضی نمیبینم ولی شاید مفهوم جور دیگه منتقل شده یا برداشت شده.
من کی این حرف ها رو زدم؟ یا خودم رو بالاتر دونستم؟ همیشه گفتم بازی جدید CoH یکی از بهترین های تاریخه الآن هم می گم این بازی جدید جزو بازی های محبوب منه. بحث سر نوستالژیا نیست؛ سر خوب بودنه. وقتی عنوان تاپیک بهترین بازیه استراتژی باشه؛ باید همه بازی ها رو که در طول تقریباً 30 سال حیات بازی های کامپیوتری تولید شدن در نظر بگیرید. ولی در مورد WiC باید بگم بازیه خوبیه ولی به نظر من جزو بهترین ها نیست. وقتی می بینیم تقریباً تمام بازی های لیست جدید هستند من به شخصه به این نتیجه می رسم بیشتر افرادی که تو تاپیک پست دادن تازه کار هستند (لطفاً توجه کنید؛ گفتم بیشتر نه همه).

شما که خودت به کلمات دقت میکنی پس دیدی که نوشتم "بعضی" گیمرهای قدیمی شما که جزو اون دسته نیستی که گیمهای جدید رو به خاطر جرم eye candy داشتن کنار میزارن. مخاطب حرفهام هم عموم بود نه نقل قول کردم نه بلا فاصله بعد از پست شما پست دادم.

کاملاً موافق هستم؛ ولی در مورد پست خودم متنی که نظر تلخی منو نشون بده ندیدم.

شما خودت رو مخاطب اصلی فرض کردی. اینجا هم همونطور که شماتو پست اولت نگاه کلی خودتو نسبت به پستهای تاپیک بیان کردی منم همین کار رو کردم و برای مثال منظور حرف شما رو متوجه خودم ندونستم وقتی که گفتی اکثرا WC3 رو نام میبرن چون فارسی شده.

ویک هم به نظر من تو سبک ار تی اس قالب شکنی کرده وقتی کامل تو مولتیش حل میشی طرز نوینی از تفریح با ار تی اس رو تجربه میکنی که تا بحال نکردی من اسم این رو میگزارم یک اثر انقلابی بعد از مدتها که سبک ارتی اس نواوری ماندگار نداشت.

تعداد یونیتهای تحت کنترل یک نفر انقدر زیاد نیست که درجه مشکل بودنش مثل یک ار تی اس کلاسیک فست پیس باشه ولی همکاری تاکتیکی بین اعضای تیم مهمه واجرای بی نقصش در مقابل یک تیم خوب و ورزیده حریف که بتونه به پیروزی منجر بشه از عهده مبتدیها بر نمیاد. اسکرین شاتها این گیم رو خیلی ساده انگارانه و خالی از تاکتیک نشون میدن به اشتباه. البته چون حرف ویک پیش اومد من خصوصیاتش رو گفتم وگرنه بنظرمن نفس کار دفاع کردن از یک بازی وقتی از دور نگاه کنی خیلی بچه گانه ا ست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر