بهترين بازي استراتژي از نظر شما

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
سلام دوستان ( واقعا من نميدونم چرا بچه ها نسبت به اين بازي بي انصافي ميكنند :(( )

با احترام به نظر بچه ها:
من خودم تا چند سال پيش اصلا با بازي هاي استراتژي ميونه ي خوبي نداشتم (و از بازيهاي مثل Generals و.. اصلا خوشم نميومد شايد چون گرافيك و داستان مضخرفي جدا از شبكه داشت كه با اون هم حال نكردم مثل اسباب بازي ميمونه) ولي بعد از اينكه Desperados - Wanted: Dead or Alive رو بازي كردم و تمام كردم واقعا ناراحت شدم كه چرا بازي تمام شد بازي از نظر داستان و محتوا و موسيقي وسترن و گرافيك زيبايي كه داشت (كه شايد يكي از دلايل مهم جذب من به اين بازي گرافيك زيبا و طراحي هاي اشكال اين بازي است) تا سالها من رو درگير خودش كرد اين بازي از شركت Spellbound منتشر شده و از بازي هاي زيباي ديگر اين شركت ميتوان به بازي Robin Hood - The Legend of Sherwood هم اشاره كرد البته Commandos رو هم واقعا دوست دارم...
در پايان عكسهايي از بازي Desperados - Wanted: Dead or Alive :
پيشهاد ميكنم حتما بازي كنيد و مراحل اون رو بگزرانيد اون وقت مي فهميد من چي ميگم...
tvtop.jpg
tvr.jpg
1.jpg
tvr.jpg
tvbot.jpg
Recommend This Screen to Others? Recommend It - - Do Not Recommend It
You Have Not Voiced your Opinion on this Screenshot
Visit GameSpot To View All 40 Screenshots! Screenshots
Page: 1 2 3 4

آخرین ویرایش:

THE LAST EMPEROR

کاربر سایت
Feb 17, 2008
6
سلام
Image Gallery with PicTiger
شما تا حالا بازی European wars;cossacksرو دیدین؟این بازی برا سال 2001 و در مورد اروپای قرن 14 تا 18 هست و تمام کشورهای اون زمان رو داره.مثل عثمانی،ونیز،روسیه،فرانسه،انگلیس....که هر کدوم ویژگی بنایی و نیرویی خاصی دارن!جنگ های دریایی هم داره که خیلی جالبه!هیچ وقت از این بازی خسته نمی شید!از جنرال ها و قلعه خیلی بهتره!

یادش بخیر قلعه ها!یادش بخیر جنرال ها!:)

mr_darknox

کاربر سایت
Jan 6, 2007
63
نام
محسن
Warcraft III
Stronghold Crusaders
و THE SETTLERS - Heritage of Kings که در حال حاضر دارم ادامه می دم. پیشنهاد می کنم امتحان کنید. map و کلا ظاهرش شبیه warcraft هستش. از لحاظ سبک چیزی بین warcraft و stronghold. نه مثل warcraft خیلی ساده و جم و جوره نه مثل stronghold پیچیده و سرگیجه آوره... در ضمن داستان هم داره... مدیریت داخل شهر هم داره و حدود 6 نوع منبع طبیعی داره... درضمن میشه تصویرو نزدیک برد و تمام جزئیات کارهارو دید...
the-settlers-heritage-of-kings-20050301034237762-000.jpg

5364_medium.jpg

settlers-heritage-kings-1.jpg

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان ( واقعا من نميدونم چرا بچه ها نسبت به اين بازي بي انصافي ميكنند :(( )

با احترام به نظر بچه ها:
من خودم تا چند سال پيش اصلا با بازي هاي استراتژي ميونه ي خوبي نداشتم (و از بازيهاي مثل Generals و.. اصلا خوشم نميومد شايد چون گرافيك و داستان مضخرفي جدا از شبكه داشت كه با اون هم حال نكردم مثل اسباب بازي ميمونه) ولي بعد از اينكه Desperados - Wanted: Dead or Alive رو بازي كردم و تمام كردم واقعا ناراحت شدم كه چرا بازي تمام شد بازي از نظر داستان و محتوا و موسيقي وسترن و گرافيك زيبايي كه داشت (كه شايد يكي از دلايل مهم جذب من به اين بازي گرافيك زيبا و طراحي هاي اشكال اين بازي است) تا سالها من رو درگير خودش كرد اين بازي از شركت Spellbound منتشر شده و از بازي هاي زيباي ديگر اين شركت ميتوان به بازي Robin Hood - The Legend of Sherwood هم اشاره كرد البته Commandos رو هم واقعا دوست دارم...
در پايان عكسهايي از بازي Desperados - Wanted: Dead or Alive :
پيشهاد ميكنم حتما بازي كنيد و مراحل اون رو بگزرانيد اون وقت مي فهميد من چي ميگم...
tvtop.jpg
tvr.jpg
1.jpg
tvr.jpg
tvbot.jpg
Recommend This Screen to Others? Recommend It - - Do Not Recommend It
You Have Not Voiced your Opinion on this Screenshot
Visit GameSpot To View All 40 Screenshots! Screenshots
Page: 1 2 3 4

واقعا خیلی بازی قشنگیه هرکی بازیش نکرده بره حتما بازیش کنه :cheesygri

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
به نظر من سری بازی های Stronghold (از قدیمیا) و Company Of Heroes (از جدیدا) :cheesygri

ولی فکر کنم Warcraft بازی خوش شانسی بوده که انقدر الکی معروف شده :eek:

lllidan

کاربر سایت
Jun 9, 2008
38
نام
فردان
داستان و گرافیکی که برای starcraft و همه شماره هایwarcraft واقعا عالی بودن بخصوص داستانش:love:
من از بازی های استراتژی خیلی خوشم میاد در واقع بیشترشون رو بازی کردم البته اونایی که واقعا جالب هستند:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر