بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
خوب شد گفتی لیان جان!
من که فعلا رفتم روی 60 ساعت!!! گیم پلی DMC4-م!!! لا مصب دارم کمبو یاد میگیرم البالو!!!
GREAT...
به قول بچه ها ...
آورین... آورین...
راستش من فقط تو DMC 3 توی کومبوهاش Master شدم... چون خیلی بهم فاز داد...

اون روز به ابوذر می گفتم... می خوام تو یه عملیات انتحاری... وقتی که Collection اومد، برم و از یک تا 4 رو یه کله بازی کنم.

---------- نوشته در 12:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 PM ارسال شده بود ----------

در مورد DmC:
دیروز یه تریلر ازش دیدم (همینی که داره پشت سر یه دختره راه میره و یه دفعه میره تو لیمبو).موزیک بازیش خیلی جالب بود.کمبو ها هم میشه گفت 40 درصدشون همون کمبوهای DMC4 هستن.ولی خیلی ناجور میزد!!! خیلی سنگین و مجکم کمبو میزد!!! ولی در کل خیلی با این تریلرش حال کردم.....
آره، راستی اون دختره کیه....؟

منم با کومبوهای این شماره خیلی حال کردم.... مخصوصاً اونی که یه Slash میزنه و اون تق و لق هارو می فرسته رو هوا، بعدش یه Slash افقی دیگه شوت می کنه سمت دشمنای دورتر و روی زمین...

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام رفقا...
چطورید....؟
ببخشید، از وقتی این RE6 اومده خودمو گم کردم... ایشاا... DMC جدیده هم زودتر بیاد و این تاپیک هم یه جون اساسی بگیره...

چه خطرا... ؟ کسی DMC قدیمی شروع نکرده...؟ کسی جدیداً DMC جدید بازی نمی کنه...؟ حرفی... سخنی.... !!!!
منکه دوباره شروع کردم شماره 4 رو بازی کردن . همه بازی یه طرف این کتک زدن آگنوس هم یه طرف........ خیلی لذت میبرم ازین که میزنمش اساسی:d
البته بازم مزاحمتام برا دوستان به جای خودش باقیه :d
ممنون از همشتون@};-
...............................................................................
هیچ اطلاعات دیگه ای در خصوص شکسته شدن یاماتو وجود نداره؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
منکه دوباره شروع کردم شماره 4 رو بازی کردن . همه بازی یه طرف این کتک زدن آگنوس هم یه طرف........ خیلی لذت میبرم ازین که میزنمش اساسی:d
پایتم شدید...

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

هیچ اطلاعات دیگه ای در خصوص شکسته شدن یاماتو وجود نداره؟
راستش ابوذر این مسئله همچنان یه MYSTERY باقی مونده برای منم...

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
می خوام تو یه عملیات انتحاری... وقتی که Collection اومد، برم و از یک تا 4 رو یه کله بازی کنم.
یعنی میخوایی خودکشی کنی؟؟ چرا آخه؟؟:-o حال بازیو ببر خودتو خفه نکن... نه...نه... نـــــــــه لئون :d
===
آرمین ما هیچجا نمیریم منتظر بعدی هستیم :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
GREAT...
به قول بچه ها ...
آورین... آورین...
راستش من فقط تو DMC 3 توی کومبوهاش Master شدم... چون خیلی بهم فاز داد...

اون روز به ابوذر می گفتم... می خوام تو یه عملیات انتحاری... وقتی که Collection اومد، برم و از یک تا 4 رو یه کله بازی کنم.

فکر نکنی فقط خودتی هان منم هستم میخوام یه ضرب همشون رو بازی کنم مخصوصا یکشو
راستی بدبختی اینه که 1 رو که بازی کردم راهای مخفی بازی فقط دوتاشون رو پیدا کردم و از بقیه خبری نبود لامصب نمیدونم کجا قایمشون کرده بود امیدوارم این دفعه همشون رو پیدا کنم و همین طور اون ابی ها رو

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
آرمین ما هیچجا نمیریم منتظر بعدی هستیم :d
اره منم موافقم:d

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:56 PM ارسال شده بود ----------

راستی بدبختی اینه که 1 رو که بازی کردم راهای مخفی بازی فقط دوتاشون رو پیدا کردم و از بقیه خبری نبود لامصب نمیدونم کجا قایمشون کرده بود امیدوارم این دفعه همشون رو پیدا کنم و همین طور اون ابی ها رو
حسین جان تو که DMC1 و2 رو بازی کردی بگو کیفیت بازی ها چطوره؟؟؟:-/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اره منم موافقم:d

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:56 PM ارسال شده بود ----------

حسین جان تو که DMC1 و2 رو بازی کردی بگو کیفیت بازی ها چطوره؟؟؟:-/

ببین یاسین جان نباید انتظار گرافیک را داشته باشی به هیچ عنوان شما باید فقط به داستانش و گیم پلیش بیشتر اهمیت بدید و همین طور محیط ترسناکش>:)
گرافیکش نسبت به سال 2000 باید چه انظاری داشته باشی
اگر اشتباه نکنم سال 2000 یا 2001 بود دویل 1 امد

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
ببین یاسین جان نباید انتظار گرافیک را داشته باشی به هیچ عنوان شما باید فقط به داستانش و گیم پلیش بیشتر اهمیت بدید و همین طور محیط ترسناکش>:)
گرافیکش نسبت به سال 2000 باید چه انظاری داشته باشی
اگر اشتباه نکنم سال 2000 یا 2001 بود دویل 1 امد
حتما بازی میکنم........داستانش مهم تره:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حتما بازی میکنم........داستانش مهم تره:d
هان راستی درباره دویل2 هم که باید عرض کنم که
متاسفانه خط داستانی جالی نداره و گیم پلیش تا یه حدی خوبه و دانته اونجا هم سنش بالاست و با ترجبه و قوی هم هست و گرافیکش هم نسبت به 1 خیلی بهتر شده
هان راستی یه اسپویل از بازی که اگر بازی رو تمام کنی یه شخصیت برایتون باز میشه که میتونید باهاش بازی کنید اینو همین الان یادم امد
شخصیتی که برایتون باز میشه اسمش تریش هست که میتوانید با اون بازی کنید حالا دقیقا یادم نیست کل مرحله را میشه باهاش بازی کرد و یا نصف مرحله را
تازه اسپاردا هم دستش و میتونی با شمشیر اسپاردا هم دشمنها را نابود و یا سلاخی کنید>:)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
یعنی میخوایی خودکشی کنی؟؟ چرا آخه؟؟:-o حال بازیو ببر خودتو خفه نکن... نه...نه... نـــــــــه لئون :d
;)
چرا خودکشی...؟
اسم این کار جو گیریه و ادای فن ها رو درآوردن...
;)
شوخی کردم... آره واقعاً احساس می کنم که نیاز دارم به همچین کاری... تازه با Collection بازی Silent Hill هم می خوام همین کار رو کنم...

---------- نوشته در 04:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:49 PM ارسال شده بود ----------

Hooo Hoooooooooo
پس بیا با هم بزنیم که شدید می خوامت...
من بیام اصفهان یا تو میای تهران...؟
;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب میخواد چیکار کنید تا این دویل می کرای نیاد و اون کالشن هم نیاد که فایده نداره
خدا رو شکر که حداقل DmC داره میاد که حداقل یه بحثی بشه سرش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر