بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بچه ها این کمیکی که آرمین گذاشته بود به نظرم جالب بود، می تونیم راجع بهش بحث کنیم
داستان در مورد اینکه یک سال بعد از دویل 4 ورجیل سر و کله ش پیدا میشه اما خسته و زخمی ! اون بر می گرده پیش دانته ! دو برادر روزهای قدیم خودشون رو به یاد میارن و بعدش دانته متوجه زخمهای ورجیل میشه زخمها به نظر کاری نیست اما ورجیل رو به سختی از پا انداخته ! در واقع بعد از دویل 3 ، ورجیل اسیر موندوس شد و تبدیل به نلو انجلو ش ، موندوس تمام قدرت ورجیل رو گرفت و ورجیل انسان شده
------------------------------
حالا به نظرتون اگه ورجیل برگرده و تموم قدرت شیطانیش رو هم از دست داده باشه باید چیکار کنه ؟! تا قدرتش رو پس بگیره

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
حالا به نظرتون اگه ورجیل برگرده و تموم قدرت شیطانیش رو هم از دست داده باشه باید چیکار کنه ؟! تا قدرتش رو پس بگیره
ای بابا ..........چرا اینطوری؟!!
.........................................................
برادر پشت برادر (منکه عشق اینجور کارام)............. حالا که ورجیل برگشته دانته میتونه تمام تلاشش رو برا سر عقل آوردنش بکنه ، دانته هم حالا به ارزش اون چیزی که داشته بیشتر واقفه و باید لیاقت دوباره بدست آوردنش رو اثبات کنه................. ورجیل خیلی به موندوس نزدیک شده پس میتونه از لحاظ فکری کمکش کنه چون خیلی خوب دیگه اونو ، کاراش و نقشه هاشو میشناسه و دانته اجرا کنه تازه تریش هم هست................ورجیل راه سختی پیش رو داره و باید تو نقشه هایی که طرح میکنه همه و سلامتیشون رو در نظر بگیره........ دیگه نباید ضعیف و قوی بکنه شاید کار مهمتر ازدست ضعیفتره بر بیادش (مثل لدی)...... ( این مراحلی که دو برادر طی میکنن اگه بازی بشه چه حالی بده) ..........درآخر هم حتما یه جای حساسی هس ( مثل وقت روبرو شدن با موندوس)که یاماتو بدست ورجیل میوفته و ورجیل با میراث پدر احیاء میشه...
........................................................
ببخشید که بیخودی حرف زدما ................حالم خوب نیس امشب

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب این کمیک هنوز ادامه داره....
ولی یه خورده ابگوشتی بود......
ورجیل میره یاماتو رو از نیرو میگیره و قدرتش رو به دست میاره و همون اش و همون کاسه!!!
اتی از بابت کمیک ممنون و همچنین ارمین عزیز!!!

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
این کمیک مگه همش دو قسمته؟!!! بقیش چی شد؟ من الان گیج شدم :-o
ژولی این چیزی که تعریف کردی مربوط به همین کمیکه؟ یعنی کلا داستان کمیک رو گفتی؟؟ /:)

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
این کمیک مگه همش دو قسمته؟!!! بقیش چی شد؟ من الان گیج شدم :-o
چی میگین؟ 2تا؟ یعنی من با همین دوقسمت کلی برا خودم داستان ساختم.........
الآن دارم خجالت میکشم

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
درود بر دوستان خوبم...........یه سوالی داشتم در مورد این که حد بازی باید در چه سطحی باشه؟؟؟؟؟؟؟که در DMC2 تریش ودر DMC3 ورجیل ازاد بشه؟؟؟؟نرمال؟ایزی؟؟؟؟؟؟همه ی رتبه ها در حد A........:-/

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
بچه ها چه خبره!!! از دیشب تا حالا اومدم دیدم دو صفحه پر اومده:-o بیشتر هم راجب کمیکه هست. این کمیک 114 قسمته و دیدن قسمت ها خالی از لطف هم نیست.:d قسمت سه :
htp42kjnqglm81mdbclo.jpg

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
سلام بچه ها. من حدود 65 قسمت کمیک رو ترجمه کردم. در حال حاضر 114 قسمت آماده شده. ولی همچنان ادامه داره. من یه مشکله کوچولو دارم که اگه حل بشه قسمت 1 و2 رو هم میذارم. ولی اگه بن شدم بیاین پادرمیونی کنینا!!!;) این کمیک یه فن کمیکه که میتونید کاملش رو تو پروفایل karaii تو سایت deviantart ببینید.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
سلام بچه ها. من حدود 65 قسمت کمیک رو ترجمه کردم. در حال حاضر 114 قسمت آماده شده. ولی همچنان ادامه داره. من یه مشکله کوچولو دارم که اگه حل بشه قسمت 1 و2 رو هم میذارم. ولی اگه بن شدم بیاین پادرمیونی کنینا!!!;) این کمیک یه فن کمیکه که میتونید کاملش رو تو پروفایل karaii تو سایت deviantart ببینید.​
من اگه میخواین سانسورش میکنم چون اندکی قسمت درست نبود برا سایت:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
وایییییییییییییییییییییی نـــــــــــــــــــه اشکم در امد درسته با واقعیت فرق داره ولی ولی خیلی جالب بود بذار بذار که داره داستانش جالب میشه:((

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
خوب حالا فعلا یه خورده بمونید تو خماری. چون سایتی که عکسارو آپلود می کردم همین الان پکید!!!:|

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

یه خبر خوب. مشکل برطرف شد دوستان. این هم از بقیش.>:d<
21_24.jpg
25_28.jpg
29_32.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر