بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
به به ........اقا ارمین گل هم طرفدار نیرو بن ورجیل شد:dمن و لئون جون هم طرفدار ورجیل هستیم........شما؟؟؟؟
از اشنایی با شما خوشحالم و منم همونجور که گفتید طرفداری هر سه رو میکنم البته اول طرفدار نیرو دوم دانته و سوم ورجیل البته بین این اول و دوم و سوم فاصله خیلی کمیه!
این مسابقات رو در رمان من و آرمین دنبال کنین !!! :d
تایید میشه و منم راجب مبارزات چیزی نمیگم تا بچه ها بیان بخونن رمان رو:d
وا.........!!!!!!!کی یاماتو به دست نیرو رسید؟؟:-/تو اخر DMC3 که ورجیل با خودش برد:d
خوب همین یه قسمت خیل مجهوله که بعد از اینکه ورجیل نیلو شد چطور شمشیر رو از دست داد و افتاد دست اگنوس که بعد نیرو شمشیره رو بگیره:d;)

Dante won'tdie

کاربر سایت
Jan 18, 2012
8
خوب حالا دیگه خودم اومدم بدون یوزر پیوسته:d;)
بچه های این تابیک (البته قدمیا) من رو خوب میشناسن اما برای اونایی که جدید اومدن میگم طرفدار کیم:d
اول از همه عاشق دویل و بدون اون میمیرم و دوم اینه که فقط دانته رو دوست دارم و بشدت با نیرو مخالفم
و دیگه اینکه دانته رو قوی ترین شخصیت میدونم و البته بهترین مبارزه رو مبارزه دانته و ورجیل پسندیدم:d

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
دوستان عزیزی که جواب یاسین رو میدن میشه از شکستن یاماتو توضیح بدن؟
65114582012976716772.jpg

فکر کنم دویل 1 هس..............میتونی صبر بدی کالکشن بیادش
یاماتو مگه شکست؟؟؟؟؟؟؟؟حتما در عکس اشکالی هست:d
کالکشن یعنی چی؟؟؟؟؟:-/با این که نمی دونم چیه .......اگه هم بیاد مطمئن هستم برای PS2 نمیاد:((

---------- نوشته در 10:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 AM ارسال شده بود ----------

از اشنایی با شما خوشحالم و منم همونجور که گفتید طرفداری هر سه رو میکنم البته اول طرفدار نیرو دوم دانته و سوم ورجیل البته بین این اول و دوم و سوم فاصله خیلی کمیه!

تایید میشه و منم راجب مبارزات چیزی نمیگم تا بچه ها بیان بخونن رمان رو:d

خوب همین یه قسمت خیل مجهوله که بعد از اینکه ورجیل نیلو شد چطور شمشیر رو از دست داد و افتاد دست اگنوس که بعد نیرو شمشیره رو بگیره:d;)
من هم همینطور;)
من رمان رو خوندم خیلی عالی بود.......فقط من فکر کردم اصل داستانه چون خیلی عالی بود:dبه همین دلیل در مورد اخر رمان گفتم که یاماتو رسیده به دست اسپاردا:d
اگنوس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d:-/

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
یاماتو مگه شکست؟؟؟؟؟؟؟؟حتما در عکس اشکالی هست:d
کالکشن یعنی چی؟؟؟؟؟:-/با این که نمی دونم چیه .......اگه هم بیاد مطمئن هستم برای PS2 نمیاد:((

---------- نوشته در 10:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 AM ارسال شده بود ----------

من هم همینطور;)
من رمان رو خوندم خیلی عالی بود.......فقط من فکر کردم اصل داستانه چون خیلی عالی بود:dبه همین دلیل در مورد اخر رمان گفتم که یاماتو رسیده به دست اسپاردا:d
اگنوس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d:-/
سلام بچه ها چه خبرا؟ کلی از بحث جا موندم نه!؟:(
دوست عزیز مگه شما دویل 4 رو بازی نکردی؟ آگنوس همون یارو بد ترکیبس که دانته آخر سر دخلشو میاره دیگه.:>
بچه ها من دارم یکی از کمیک های دویل رو ترجمه می کنم که اگر موافق باشید بذارمش تو این تاپیک.OK?:-/

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
خوب حالا دیگه خودم اومدم بدون یوزر پیوسته:d;)
بچه های این تابیک (البته قدمیا) من رو خوب میشناسن اما برای اونایی که جدید اومدن میگم طرفدار کیم:d
اول از همه عاشق دویل و بدون اون میمیرم و دوم اینه که فقط دانته رو دوست دارم و بشدت با نیرو مخالفم
و دیگه اینکه دانته رو قوی ترین شخصیت میدونم و البته بهترین مبارزه رو مبارزه دانته و ورجیل پسندیدم:d

زود تند سریع خودتو معرفی کن با اون آواتار خاک به سرمون شدنیت :d

---
آگنوس تو DMC4 ـه و تو همین بازی نشون میده که یاماتو شکسته... منتها معلوم نیست یاماتو چطوری شکسته و رسیده دست این انسان ها خبیث :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوست عزیز مگه شما دویل 4 رو بازی نکردی؟ آگنوس همون یارو بد ترکیبس که دانته آخر سر دخلشو میاره دیگه.:>
بچه ها من دارم یکی از کمیک های دویل رو ترجمه می کنم که اگر موافق باشید بذارمش تو این تاپیک.OK?:-/
اره بذار ما هم خوشحال میشیم که کمیک با ترجمه فارسی بخونیم و دستت هم درد نکنه

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
از اشنایی شما خوشحالم .......:d:d:d راستش اگه صفحه های قبلو نگاه کنین که محاله می فهمید که به دلایلی نمیشه:d
اگه بانو اتوسا اجازه بدن بذار تو تاپیک ایشون:d

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
مثل یه بچه خوب سماق میمکیم تا شاید شونصد سال دیگه،کپکام یادش بیاد که ای بابا یه زمانی ورجیلی هم بود!!!
اینم گفتم بیکار نباشیم گذاشتم:
متن پنهان:
e8kikksbsittfmitvfd.jpg
بچه ها این یه کمیک کاملیه بنام Dmc_vergil که 114 قسمتش منتشر شده و این الان قسمت 114 هست. با اجازتون من از قسمت اول میذارم کمیکو که داستان توپی داره:d
qf0l124hckjp3sd0758a.jpg

نه باو پسر کاری نکردیم خجالت زدمون نکن:d

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
بچه ها این یه کمیک کاملیه بنام Dmc_vergil که 114 قسمتش منتشر شده و این الان قسمت 114 هست. با اجازتون من از قسمت اول میذارم کمیکو که داستان توپی داره:d
برو قسمت بعدی :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام رفقا...
چطورید....؟
ببخشید، از وقتی این RE6 اومده خودمو گم کردم... ایشاا... DMC جدیده هم زودتر بیاد و این تاپیک هم یه جون اساسی بگیره...

چه خطرا... ؟ کسی DMC قدیمی شروع نکرده...؟ کسی جدیداً DMC جدید بازی نمی کنه...؟ حرفی... سخنی.... !!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب شد گفتی لیان جان!
من که فعلا رفتم روی 60 ساعت!!! گیم پلی DMC4-م!!! لا مصب دارم کمبو یاد میگیرم البالو!!!
در مورد DmC:
دیروز یه تریلر ازش دیدم (همینی که داره پشت سر یه دختره راه میره و یه دفعه میره تو لیمبو).موزیک بازیش خیلی جالب بود.کمبو ها هم میشه گفت 40 درصدشون همون کمبوهای DMC4 هستن.ولی خیلی ناجور میزد!!! خیلی سنگین و مجکم کمبو میزد!!! ولی در کل خیلی با این تریلرش حال کردم.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر