بازی با عینک 3d

ارشاد

کاربر سایت
Aug 26, 2009
18
آقا اگه اين عينک ها چيزه خاصی نيست پس چرا اينقدر گرونه؟(اندازه پوله يه بازی هست)
پول یه بازی اورجینال یا ......
یعنی اینقد گرونه!!!!
واسه تجربه 3D که عالی بود.من که حال کردم
شما شاید ندیدی نمی دونی،وقتی یه چیزی از TV پرت میشه تو صورت آدم چه حالی پیدا می کنه:pepsi:

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
پول یه بازی اورجینال یا ......
یعنی اینقد گرونه!!!!
واسه تجربه 3D که عالی بود.من که حال کردم
شما شاید ندیدی نمی دونی،وقتی یه چیزی از TV پرت میشه تو صورت آدم چه حالی پیدا می کنه:pepsi:

بابا چه خبره....ارجيينال نه که......
پس يعنی با اين تلق های معمولی نميشه ديگه؟(حتماً بايد عينک رو بخريم و نميشه درستش کرد؟)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بابا چه خبره....ارجيينال نه که......
پس يعنی با اين تلق های معمولی نميشه ديگه؟(حتماً بايد عينک رو بخريم و نميشه درستش کرد؟)
عزیز شما یه بازی آواتار بخر,برو تو ستینگ 3D ا enable کن.بعد از همین عینک آبی قرمز ها بخر و حال کن!وقتی 3d را فعال می کنی تصویر تار می شه و رنگهاش جدا می شه که عینک را که می زاری سه بعدی می شه.این تلویزیون های 3d ظاهرا خودش همه ی تصاویر را جدا میکنه.همین...

pinkfloyd2

کاربر سایت
May 24, 2010
87
نام
پینک فلوید
سلام دوستان من کل مطلب را نخادم پس اگر مشکلی است ببخشید.....
اما من یک توضیح کاملی در رابته با عنک های سه بعدی و بازی های سه بعدی توی لینک زیر نوشته بودم که گفتم شاید بردتان بخوره
http://film-baran.com/ftopict-299.html
یک لینک دیگه داخل این هست که اونم یک سری بزنید.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من یه جا خوندم این تلوزیونهای ال جی که سه بعدی هستند به همراه دو عینک که قیمت هر عینک 150 هزار تومان! می باشد وارد بازار میشود

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوستان من کل مطلب را نخادم پس اگر مشکلی است ببخشید.....
اما من یک توضیح کاملی در رابته با عنک های سه بعدی و بازی های سه بعدی توی لینک زیر نوشته بودم که گفتم شاید بردتان بخوره
http://film-baran.com/ftopict-299.html
یک لینک دیگه داخل این هست که اونم یک سری بزنید.

دستت درد نکنه
مطلب خوبی بود ، ولی تکراری
راستی رابطه اینجوریه نه اینجوری رابته، تو مطلبت هم اون طلق هست نه ترق

دوستان من عینکی هستم ( چشمم دوربین هست)
میشه به عینک سازی سفارش داد این عینک رو برام با نمره چشمم بسازه؟
با شیشه یا طلق قرمز و آبی؟

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
عزیز شما یه بازی آواتار بخر,برو تو ستینگ 3D ا enable کن.بعد از همین عینک آبی قرمز ها بخر و حال کن!وقتی 3d را فعال می کنی تصویر تار می شه و رنگهاش جدا می شه که عینک را که می زاری سه بعدی می شه.این تلویزیون های 3d ظاهرا خودش همه ی تصاویر را جدا میکنه.همین...

همين عينک که ميگی رو از کجا ميشه خودم بخرم و سفارش ندم به اين سايت ها که واسم بيارن؟

ارشاد

کاربر سایت
Aug 26, 2009
18
3500تومن که توش عکس و فیلم هم هست ولی با پول پیک شد 5600تومن.ازسایتی که دوستمون در 1-2صفحه ی قبل گذاشته.
لطفا لیست بازیها رو بذارید.
ببخشید مثل اینکه دفعه قبلی لیست بازی هارو با لینک سایت فروشنده گذاشتم پستم پاک شد:biggrin1:
اینم از لیست بازیها
BATMAN ARKHAM ASYLUM GOTY EDiTiON
James Cameron's Avatar

[FONT=&quot]البته در بازی [/FONT]James Cameron's Avatar[FONT=&quot] قابلیتی[/FONT] [FONT=&quot]به نام [/FONT]3d mode[FONT=&quot] وجود دارد که با فعال کردن آن و داشتن یک تلوزیون [/FONT]3D[FONT=&quot] شما قادر به دیدن تصاویر [/FONT]3D[FONT=&quot] فوق العاده با کیفیت خواهید بود.[/FONT]
[FONT=&quot]توجه داشته باشید که این بازی برخلاف بازی جدید [/FONT]BATMAN[FONT=&quot] از عینکهای [/FONT]3D[FONT=&quot] (آبی و قرمز) پشتیبانی نمی کند.[/FONT]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر