بازی با عینک 3d

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
من lcd سه بعدی ال جی را از نزدیک دیدم و با همین عینک های جدید کلیپ سه بعدی تبلیغاتی را دیدم واقعا چیز توپیه کاملا 3 بعد را حس می کنی فقط هنوز فیلم سه بعدی خاصی وارد بازار نشده روی بلو ری تا جایی که می دونم فقط کارتون هیولاها vs فضایی ها سه بعدی هست. در مورد بازی هم اطلاعاتی ندارم. ال سی دی سامسونگ هم با قابلیت تبدیل تصویر دو بعدی به سه بعدی قراره بیاد فقط عینکش تو جعبش نیست باید جدا بخری !!!!

تصاویر سه بعدی جدید دیگه دو رنگه نیست فقط تصویر بدون عینک کمی مات هست.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
با تشکر فراوان از دوسته عزیز Rize Mize که اطلاعات بچه هارو کامل کرد
به نظ من که همین عینکا بهترین گزینست
در جواب اون دوستمونم باید گفت که اره منم شنیدم که اواتارم پشتیبانی میکنه بازی بتمن اب دیت شده شم هستش
در خصوص اون تی وی ها هم اگ قیمتش دوروبر پونصد تومن باشه تو ایران عالیه مخصوصا واسه اونایی که تی وی hd ندارن با یه تیر دونشون میزنن

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان من چند تا سوال دارم:
1. این تیوی ها (کلا قیمت سیستم تو ایران) قیمتشون چنده؟
2. تا بحال چند بازی بوده که قابلیت 3d رو داشته؟
3.اینا اچ دی هستند دیگه مگه نه؟
4.من میخواستم یه ال سی دی تیوی بگیرم. به نظرتون کدومشون بهتره؟:biggrin1:
:biggrin1::biggrin1:

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
دوستان من چند تا سوال دارم:
1. این تیوی ها (کلا قیمت سیستم تو ایران) قیمتشون چنده؟
2. تا بحال چند بازی بوده که قابلیت 3d رو داشته؟
3.اینا اچ دی هستند دیگه مگه نه؟
4.من میخواستم یه ال سی دی تیوی بگیرم. به نظرتون کدومشون بهتره؟:biggrin1:
:biggrin1::biggrin1:

1- سیتمه چی منظورته ؟
2- بازیه 360 تا حالا بتمن بوده.
3- می تونن اچ دی نباشن.
4- باید ببینی پولت چقدر میرسه .

بذارین من خیالتون رو راحت کنم ، تو پست های قبلیم هم گفتم مانیتور ها یا LCD هایی با رفرشریت 120 hz برای این کار هستن حالا هر چی میخوان باشن جدا از TV های مخصوص کاری به اون ها نداریم .
نمونه خوب LCD رو هم تو این پست گزاشتم .
اما برای TV مخصوص ، LG یک محصول خوب زده که میتونین از این لینک ببنینش .(تو ایران هم اومده)
لینک

اما اون دوستمون که درمورد کیت nvidia پرسیده بود باید بگم این کیت شامل عینک مخصوص $149 میشه که لینکش رو قرار میدم .
3D Vision Kit

در مورد بازی ها هم بگم محصولات کمی هستن که برای 360 یا ps3 اومده باشن ولی برای pc رو میشه زیاد نامبرد که به طور کامل از خود سایت nvidia که براتون میزارم میتونین ببینین.
GAME

و خود سایت nvidia یه سری عکس و فیلم هم گزاشته که پیشنهاد میکنم یه سر بزنین : (البته برای دوستانی هستش که دسترسی به عینک و LCD رو دارن)

عکس

فیلم

آخرین ویرایش:

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
1- سیتمه چی منظورته ؟
2- بازیه 360 تا حالا بتمن بوده.
3- می تونن اچ دی نباشن.
4- باید ببینی پولت چقدر میرسه .

بذارین من خیالتون رو راحت کنم ، تو پست های قبلیم هم گفتم مانیتور ها یا LCD هایی با رفرشریت 120 hz برای این کار هستن حالا هر چی میخوان باشن جدا از TV های مخصوص کاری به اون ها نداریم .
نمونه خوب LCD رو هم تو این پست گزاشتم .
اما برای TV مخصوص ، LG یک محصول خوب زده که میتونین از این لینک ببنینش .(تو ایران هم اومده)
لینک

اما اون دوستمون که درمورد کیت nvidia پرسیده بود باید بگم این کیت شامل عینک مخصوص $149 میشه که لینکش رو قرار میدم .
3D Vision Kit

در مورد بازی ها هم بگم محصولات کمی هستن که برای 360 یا ps3 اومده باشن ولی برای pc رو میشه زیاد نامبرد که به طور کامل از خود سایت nvidia که براتون میزارم میتونین ببینین.
GAME

و خود سایت nvidia یه سری عکس و فیلم هم گزاشته که پیشنهاد میکنم یه سر بزنین : (البته برای دوستانی هستش که دسترسی به عینک و LCD رو دارن)

عکس

فیلم
ممنون از جوابت دوست عزیز.....من میخوام یه تلویزیون بگیرم مونده بودم چی کارکنم اما قیمت سه بعدیا خیلی بالاست فکر نکنم کمتر از 2 میلیون باشه......:-":((

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ممنون از جوابت دوست عزیز.....من میخوام یه تلویزیون بگیرم مونده بودم چی کارکنم اما قیمت سه بعدیا خیلی بالاست فکر نکنم کمتر از 2 میلیون باشه......:-":((
فکر میکنم فعلا دست نگه داری بهتر باشه ، ولی اگر عجله داری بگیر حالش رو ببر
من 4 سال پیش بود حدودا واسه بازی یه فول اچ دی و یه سینما خانگی گرفتم رو هم 3.5
ولی خدایی حالی کردم باهاشون
راستی دوستان فقط به تصویر نچسبید چون صدای دالبی لامسب یه حاله دیگه ای داره;)

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
روشهای سه بعدی سازی متفاوتن میتونید راجبشون اینجا بخونید:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=407117

مرسی پست خوبی بود.

کسایی که میخوان تلویزیون 3d بخرن بهتره گول تبلیغ این برندارو نخورن به خصوص ال جی و سامسونگ باید صبر کنن چندجا تستشون بکنن ببینن مشکلاشون چیه به خصوص این کره ایها که تکنولوژیشون عقبه تو تبلیغ اراجیف زیاد سر هم میکنن تو ایرانم که قربونش برم ماشالا ملت اینقدر اهل مطالعه هستن که ...

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
مام شدیدا تو کفیم..نمی دونم ارزششو داره این همه پول بدیم واسه ال جی یا نه:((

این همه پول منظورت چه قدره
همون پونصد شیشصد تمن؟
اگه تی وی اچ دی داری که حق داری یکم زوره پول رو این تی وی ها بدی
اگرم مسه من نداری که میتونی بخری حالشو ببری
در کل به نظر من تا عرضه و تست این تی وی ها بهتره عینکه رو بگیریم که غقب نمونیم از دنیا

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
این همه پول منظورت چه قدره
همون پونصد شیشصد تمن؟
اگه تی وی اچ دی داری که حق داری یکم زوره پول رو این تی وی ها بدی
اگرم مسه من نداری که میتونی بخری حالشو ببری
در کل به نظر من تا عرضه و تست این تی وی ها بهتره عینکه رو بگیریم که غقب نمونیم از دنیا
نه دوست عزیز..من تی وی اچ دی ندارم تازه میخواستم یه ال سی دی بگیرم....منظورم هم از این همه پول همون ال ای دیه ال جی هستش که 55 اینچه و باید 2-3 میلیونی باشه(شایدم بیشتر)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر