بازی با عینک 3d

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
با این عینک های کاغذی من هیچ وقت حس سه بعدی کامل بهم دست نداد ولی وقتی سه بعدی های جدید (این عینک های شارژی با ال سی دی سه بعدی) را تست کردم کلا فهمیدم سه بعدی یعنی چی؟

مانیتور سه بعدی وارد ایران شده یا نه؟ اگه آره قیمتش در چه حدوده؟

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
چرا که نیومده :confused:
اتفاقاً من هم Avatar و هم Final Destination و هم Monster vs Aliens رو دانلود کردم و یه تجربه که به بچه ها بگم
یه عینک جوشکاری بگیرین حدود 2000 تومن
2 تا هم طلق یکی آبی و یکی قرمز مرتب ببرین و با شیشه های عینک عوض کنین و حالشو ببرین
با این عینک سه بعدی های کاغذی دوره چشمهاتون بازه و تشخیص داده نمی شه ولی با این طرح ابداعی من واقعاً‌ فیلم سه بعدی یه لذت دیگه ای داره :blushing:
دوست عزیز شما با عینک آبی قرمز تست کردید؟؟ یعنی با پلیر خود انویدیا؟؟؟آخه مقصد نهایی که سه بعدی نداشت اگه اینجوریه هر ویدیو رو میشه سه بعدی دید...........:-":-"

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
دوست عزیز شما با عینک آبی قرمز تست کردید؟؟ یعنی با پلیر خود انویدیا؟؟؟آخه مقصد نهایی که سه بعدی نداشت اگه اینجوریه هر ویدیو رو میشه سه بعدی دید...........:-":-"

مهندس شينو خان راس ميگن 3 بعدي مقصد نهايي و آواتار موجود هست من خودم با عينك ابتكاري ايشون :biggrin1: تو صحفه ال سي دي هاي 36 به بالا ديدم ولي فكر كنم شما هنوز متوجه نشدين فيلم 3بعدي اصلا چيه :eek::eek:

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
آقا ما بالاخره چه جوری بايد يه تجربه کوچيکی از 3 بعدی ديدن رو داشته باشيم؟
يعنی بايد چه فيلمی رو بخريم ؟
من اون عينک و درست کردم و باهاش اين عکس های زير و ديدم و هيچ تغييری تو عکس ها نديدم
http://www.3dartspace.com/images/stories/Galleries/3DArt/reaching/Reaching_red_blue_high.jpg
http://www.coryi.org/images/CCAFS3Dsmall.jpg
http://userweb.cs.utexas.edu/~fussell/courses/cs384g/projects/raytracing/redblue.jpg

آخرین ویرایش:

niyas4

کاربر سایت
Nov 1, 2009
22
کسایی که می خوان یه تجربه ساده از 3D داشته باشن می تونن نسخه Batman Arkham Asylum: Game of the year edition رو بخرن و بعد با استفاده از یه عینک قرمز/آبی که می تونین از سایت های اینترنتی بخرین یا بسازین و یک تلویزیون عادی یه تجربه ابتدایی از 3D داشته باشن فقط زیاد بازی نکنید سرتون درد می گیره :p

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
فکرکنم اگر بدیم یه عینک سازی با شیشه آبی و قرمز یه عینک برامون بسازه که تقزیبا استاندارد باشه دیگه خیلی اذیت نکنه، فکر کنم اذیتش و سرگیجه ای که میاره به دلیل تلق بودن و بیش از حد غیر استاندارد بودنش داره

ارشاد

کاربر سایت
Aug 26, 2009
18
دوستان کسی نمیدونه این عینک آبی و قرمز رو از کجا میتونیم گیر بیاریم؟
اینجا داره
راستی شنیدم میگن میشه این عینکهارو با طلق معمولی ساخت:laughing:
چه آدمایی پیدا میشن.این عینکها یه نوع ف ی ل ت ر مخصوص به حساب میان!
هر گردی که گردو نیست:biggrin1:

ارشاد

کاربر سایت
Aug 26, 2009
18
اگر کیت مخصوص nVidia رو بخریم باز هم نیاز به مونیتور یا TV مخصوص داریم؟؟
"ممنون ارشاد عزیز":love:
دوست عزیز این سایت که معرفی کردم کیت انویدیا نمی فروشه!
قیمت این کیت یه چیزی حدود 250 هزار هست و تو تهران که من گشتم (بازار رضا و ایرانیان) گیر نمیاد.و کیفیت فوق العاده بالایی داره
عینکهایه این فروشگاه از همون عینکهای مقوایی با طلقهایه آبی و قرمز معروف هست توش 3 تا فیلم گذاشته + پلیر مخصوصش که باید تو کامپیوتر نصب کردش.من که بار اولم بود تجربه 3D داشتم کلی حال کردم:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر