انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
البته یه ورژن هم دار xbox orginal ..عنوان سومش..وقتی بازی تموم میکنی دو شماره اول house of the dead آزاد میکن
آره دقیقا فکر کنم داشتمش منم یادش به خیر . نسخه چهارم برای Ps3 هست با موو هم هماهنگه.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
خیلی دوست دارم یه Xbox Original فول کپی برای بازی با هارد با کنترلر بزرگ های سری اول گیر بیارم ترو تمیز .
یا جای مطمعن پیدا کنم 360 Jtag کنم

واقعأ xbox orginal بهترین کنسول برای رترو وغیره.هست.خودم یکی موجود دارم حدود 11 سال .هاردش 500 گیگ یادگار قدیم ..
ولی هیچی به خود کنسول نمیشه xbox 360 نمیتونه جاشو بگیر .xbox 360 فقط برای بازیهای خودش خوب .خودم جفتشو دارم.
IMG_۲۰۱۸۰۹۰۷_۰۹۳۰۱۹.jpg IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۸۵۵.jpg IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۸۲۲.jpg

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
واقعأ xbox orginal بهترین کنسول برای رترو وغیره.هست.خودم یکی موجود دارم حدود 11 سال .هاردش 500 گیگ یادگار قدیم ..
ولی هیچی به خود کنسول نمیشه xbox 360 نمیتونه جاشو بگیر .xbox 360 فقط برای بازیهای خودش خوب .خودم جفتشو دارم.
View attachment 134648View attachment 134652View attachment 134654
بزرگترین حصرتم فروشه Xbox original بوده همیشه . چه فارکرایی داشت یادش به خیر. سراغ داشتی تمیزشو بهم بگو لطفا. جای مطمعنم برای Jtag میشناختی همینطور:-c^:)^

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
بزرگترین حصرتم فروشه Xbox original بوده همیشه . چه فارکرایی داشت یادش به خیر. سراغ داشتی تمیزشو بهم بگو لطفا. جای مطمعنم برای Jtag میشناختی همینطور:-c^:)^

نه فقط همین یکی دارم..حتمأ اطلاع میدم اگه کیر آوردم..البته اگه نزدیک تهران هستی زیاد جا هست برای jtag کنسول من خودم شهرستان هستم. تو همین بازیسنتر هستند بچه ها که کارشون با نام کاربری sepehr58 .اون موقع 90 دادم جیتگ کردم..الان فکر کنم گرون تر..
سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
134681
اون قدیما اگه روزی 1 ساعت تکن 2 نمیزدم میمردم. با اینکه تکن تگ و تکن 3 رو هم داشتم ولی نمیدونم چرا با تکن 2 خیلی حال میکردم. شاید به این خاطر بود که تو تکن 3 kazuya نبود و منم کلا عشق kazuya بودم. تک تک موزیکا و استیج های بازی برام خاطرن به خصوص باس آخر بازی که رسما با اون استیج و موزیکش برام کابوس بود تو بچگی.

134682
با اینکه هیچوقت نتونستم bionic commando اوریجینال رو تموم کنم ولی از cool ترین و باحال ترین بازیای بچگیام بود. یه جورایی حکم assassins creed رو داشت برام تو بچگی :D از مینی گیم مپ بازی تا bonus level هاش تا پارکور :D با چنگکش همگی خیلی خوفناک خوب بود اون موقع ها.

Xhalot

کاربر سایت
Nov 4, 2017
2
سلام دوستان، بنده آرین هستم، ۲۷ سالمه، طراحی بازی انجام می‌دم و به روانشناسی رفتاری و تحلیل و طراحی سیستم‌ها هم علاقه‌مندم. بنده همچنان بازی می‌کنم، در حال حاضر Rainbow Six Siege و League of Legends رو به صورت رقابتی بازی می‌کنم و بقیه بازی‌ها رو برای تجربه مدیوم‌های مرتبط با کارم بازی و بعد نقد و بررسی و اصطلاحا Deconstruct می‌کنم و اصلا از اصطلاح «پیر» خوشم نمیاد چون هنوز از لحاظ عقلی ۷-۹ سالمه :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,054
نام
سهند
سلام دوستان، بنده آرین هستم، ۲۷ سالمه، طراحی بازی انجام می‌دم و به روانشناسی رفتاری و تحلیل و طراحی سیستم‌ها هم علاقه‌مندم. بنده همچنان بازی می‌کنم، در حال حاضر Rainbow Six Siege و League of Legends رو به صورت رقابتی بازی می‌کنم و بقیه بازی‌ها رو برای تجربه مدیوم‌های مرتبط با کارم بازی و بعد نقد و بررسی و اصطلاحا Deconstruct می‌کنم و اصلا از اصطلاح «پیر» خوشم نمیاد چون هنوز از لحاظ عقلی ۷-۹ سالمه :D
روانشناسی رفتاری همون علوم شناختیه یا از زیرشاخه هاشه ؟
کلا علم باحالیه خیلی چیزا رو پیش بینی میکنه

• Like
Reactions: che-jaleb

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,585
نام
Alireza
136687

از اون بازیای لایسنسی بد بود ولی چقدر با انیمیشن اول بازی و اون قسمت‌هایی که از فیلم کپی کرده بودن و نشون میدادن حال میکردم...البته اون نسخه‌ای که من داشتم باکس آرتش منشوری بود :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر