انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
برو بالاتر
30 که سنی نیست آخه :D
خوب تو مقیاس گیمینگ دیگه. دهه 50 و 60 تو گیمینگ پیرمردان و پیرزنان هستند. :D تو قرون وسطی عمر میانگین 45 سال بوده
ولی در کل بنظرم دهه 60 و 70 بهم میخورن جرقه میزنن:D اینه که من به فاصله گذاری اجتماعی اعتقاد راسخ دارم

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
آقا یه بازی بود من 17 18 سال قبل بازی میکردم رو PC اول شخص بود کوتاه بود یعنی من اول تا آخر بازی حفظ شده بودم بدون سیو میرفتم هر باس یه نقطه ضعف داشت فکر کنم با رنگ قرمز مشخص میکرد سبک بازی ترسناک بود باس آخرشم یه چیز تو مایه ها وسکر بود که هی به اینور اونور میرفت شما میتونید اسم انگلیسی شو به من بگید؟
ما اون زمان بهش میگفتیم خون آشام
و اول بازی هم شخصیت اصلی با ماشین میومد و بعد از ماشین پیاده میشد بازی شروع میشد

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,068
نام
Ali
آقا یه بازی بود من 17 18 سال قبل بازی میکردم رو PC اول شخص بود کوتاه بود یعنی من اول تا آخر بازی حفظ شده بودم بدون سیو میرفتم هر باس یه نقطه ضعف داشت فکر کنم با رنگ قرمز مشخص میکرد سبک بازی ترسناک بود باس آخرشم یه چیز تو مایه ها وسکر بود که هی به اینور اونور میرفت شما میتونید اسم انگلیسی شو به من بگید؟
ما اون زمان بهش میگفتیم خون آشام
و اول بازی هم شخصیت اصلی با ماشین میومد و بعد از ماشین پیاده میشد بازی شروع میشد
House of dead

• Love
Reactions: Un_Tlou

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
861
اینو یادتونه؟! ما بهش میگفتیم قطار مرگ!

View attachment 134553

دو تا دیسک داشت و اون موقع بدجوری گرافیکش برام خفن بود! مخصوصا اولش که روی قطار، توی هوای برفی باید حرکت میکردی...فک کنم کل بازی هم توی قطار بود...
کلا بازی جالبی بود...خیلی از Resident Evil الهام گرفته بود...حتی مدیریت آیتم‌ها هم دقیقا مثل رزیدنت بود!

View attachment 134559View attachment 134560
این جزو اون بازی هایی بود که فقط به واسه 2 دیسکه بودن باهاش اشنا شده بودم ! یعنی میرفتیم مغازه گیم بگیریم قوطی کدومش ضخیمتر بود یعنی 2 دیسک داشت :D و نتیجه میگرفتیم که یه بازی کاملا خفن و گرافیک بالا هست :-" و میخریدیمش (مثل parasite eve 2 - syphon filter 2 - alone in the dark )
ولی خب کپی درجه 2 از رزیدنت بود و گان پلی بازی اگه یادم باشه تو دیوار بود و اصلا حس رزیدنت رو نداشت

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
احتمالا منظورت اینه:

View attachment 130058

یادش بخیر...اون موقع خیلی با دیدن گرافیکش حال میکردم...انیمیشن همین دشمنای سایه‌ای خیلی خوب و روون بود...نمونش رو کم دیده بودیم اون موقع.
وای ..... وای:-t.... این بازی Heart Of Darkness ... شاهکار بود . شاهکار . وقتی اومد از زمان خودش باور کنید جلو تر بود . گیم پلی ، گرافیک ، انیمیشن های بی نظیرش . لول دیزاین دیوانه وار بازی ، داستان ، گیم پلی و .... همه چیز .... همه چیز در بالا ترین سطح خودش بود . باور کنید همین الان این بازی ریمیک بشه و با گرافیک روز ساخته بشه مثل بنز میفروشه و متاش به راحتی هر چه تمام تر بالای 90 میگیره . این بازی ابر شاهکار بود ....

باور کنید هر وقت مینشستم پاش و بازیش میکردم چشم هام برق میزد ... این بازی بی نظیر بود ... بی نظیر .... ^:)^:Rose:

61gvsCvVZkL._AC_SX342_.jpg

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
اینو یادتونه؟! ما بهش میگفتیم قطار مرگ!

View attachment 134553

دو تا دیسک داشت و اون موقع بدجوری گرافیکش برام خفن بود! مخصوصا اولش که روی قطار، توی هوای برفی باید حرکت میکردی...فک کنم کل بازی هم توی قطار بود...
کلا بازی جالبی بود...خیلی از Resident Evil الهام گرفته بود...حتی مدیریت آیتم‌ها هم دقیقا مثل رزیدنت بود!

View attachment 134559View attachment 134560

باس آخرش خیلی باحال بود با تفنگ آتیشی براش میومد تو قطار..

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,587
نام
Alireza
وای ..... وای:-t.... این بازی Heart Of Darkness ... شاهکار بود . شاهکار . وقتی اومد از زمان خودش باور کنید جلو تر بود . گیم پلی ، گرافیک ، انیمیشن های بی نظیرش . لول دیزاین دیوانه وار بازی ، داستان ، گیم پلی و .... همه چیز .... همه چیز در بالا ترین سطح خودش بود . باور کنید همین الان این بازی ریمیک بشه و با گرافیک روز ساخته بشه مثل بنز میفروشه و متاش به راحتی هر چه تمام تر بالای 90 میگیره . این بازی ابر شاهکار بود ....

باور کنید هر وقت مینشستم پاش و بازیش میکردم چشم هام برق میزد ... این بازی بی نظیر بود ... بی نظیر .... ^:)^:Rose:

دقیقا من همیشه فکر میکردم بازیش از آینده اومده چون هیچی شبیه‌اش نبود...

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,068
نام
Ali
پشمام پسر پشمام خود خودشه :D
الحق پیر گیمی :D
البته من سن و تجربه گیمم کمه در مقایسه با اساتید این تاپیک :D
اگر این سبک سری house of dead رو دوست داری virtua cop 2 هم بازی خیلی خوبیه

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
پشمام پسر پشمام خود خودشه :D
الحق پیر گیمی :D

اگر دوست داری نسخه 2و3 تو یه پکیج و نسخه Overkill هم جدا اگر اشتباه نکنم به صورت انحصاری برای Wii اومد میتونی با شبیه ساز تستی بزنی. نسخه House of the Dead: Scarlet Dawn هم بعدا برای دستگاه آرکید اومد.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,800
نام
وحید
بچه ها یه بازی بود که تقریبا همش فیلم بود و شما حرکت شخصیت رو انتخاب میکردید مرحله اولش هم یه دزد بود امده بود برای دزدی
من تو ps1 بازیش کردم اون موقع خیلی با حال بود کسی اسمش رو میدونه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
بچه ها یه بازی بود که تقریبا همش فیلم بود و شما حرکت شخصیت رو انتخاب میکردید مرحله اولش هم یه دزد بود امده بود برای دزدی
من تو ps1 بازیش کردم اون موقع خیلی با حال بود کسی اسمش رو میدونه؟

Fox hant

• Like
Reactions: bayern_vahid

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
اگر دوست داری نسخه 2و3 تو یه پکیج و نسخه Overkill هم جدا اگر اشتباه نکنم به صورت انحصاری برای Wii اومد میتونی با شبیه ساز تستی بزنی. نسخه House of the Dead: Scarlet Dawn هم بعدا برای دستگاه آرکید اومد.

البته یه ورژن هم دار xbox orginal ..عنوان سومش..وقتی بازی تموم میکنی دو شماره اول house of the dead آزاد میکن

• Like
Reactions: unloved

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر