انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,436
نام
رضا چشمی
شروع بازی وقتی اون عکس دختره چشماشو به هم میزد آدم دلهره می گرفت.در کل چه فیلم چه بازی چه داستان ،ژانر وحشت فقط ژاپنی.
ژانر وحشت ژاپنی نشات گرفته از فرهنگ 50 هزار ساله ژاپنه و البته آئین های مختلف مردمشون.همیشه یه ردی از ترس های فلسفی تو آثار ژانر وحشتشون دیده می شه که تو هیچ جای دنیا ما به ازاء نداره.
کلا کشور عجیب و غریبیه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
یادش بخیر! من و داداشم رفته بودیم بازی سگا بگیریم و این رو دیدیم. اون زمان هم تازه Doom رو روی کامپیوتر بازی کرده بودیم و خیلی تو جَو این بازی بودیم. برای همین چشممون به کلمه Doom توی Doom Troopers که خورد، فکر کردیم از همون سری هست و خریدیمش.
حتی بعد از بازی کردنش هم هنوز نمی‌دونستیم کلاً ربطی به Doom نداره! :D چون اتمسفر بازی و میزان خشونت فجیع و حال و هواش شباهت‌هایی هم به Doom داشت و تا مدت‌ها فکر می‌کردیم یه نسخه‌ی جدید از اون مجموعه بوده، تا اینکه دوران اینترنت رسید و یه بار یادم افتاد این رو سرچ کنم و فهمیدم کلهم ربطی به Doom نداشته! :D
چقدر هم خون و خونریزی داشت، در حدی که مثلاً یه جسدی از درخت آویزون می‌شد و سرش کنده می‌شد و بعد مگس می‌اومد دورش و یه همچین چیزایی! :| به شدت هم سخت بود و فکر کنم فقط تا غول اول بازی رفتیم.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
یادش بخیر! من و داداشم رفته بودیم بازی سگا بگیریم و این رو دیدیم. اون زمان هم تازه Doom رو روی کامپیوتر بازی کرده بودیم و خیلی تو جَو این بازی بودیم. برای همین چشممون به کلمه Doom توی Doom Troopers که خورد، فکر کردیم از همون سری هست و خریدیمش.
حتی بعد از بازی کردنش هم هنوز نمی‌دونستیم کلاً ربطی به Doom نداره! :D چون اتمسفر بازی و میزان خشونت فجیع و حال و هواش شباهت‌هایی هم به Doom داشت و تا مدت‌ها فکر می‌کردیم یه نسخه‌ی جدید از اون مجموعه بوده، تا اینکه دوران اینترنت رسید و یه بار یادم افتاد این رو سرچ کنم و فهمیدم کلهم ربطی به Doom نداشته! :D
چقدر هم خون و خونریزی داشت، در حدی که مثلاً یه جسدی از درخت آویزون می‌شد و سرش کنده می‌شد و بعد مگس می‌اومد دورش و یه همچین چیزایی! :| به شدت هم سخت بود و فکر کنم فقط تا غول اول بازی رفتیم.

یادم میاد جزع عنواینی بود که رو sega به سختی تونستم مراحلش رد کنم واقعأ سخت بود ..یه قول اسکلت داشت که استخوان پرتاب میکرد باید با تفنگ شلیک میکردی به استخوانها تا برگشت بخوره به خودش.تا خونش کم میشد .فکر کنم مرحله آخرشم تو یه غار بود داخل مواد مضاب بود من داداشم دو نفره بازیش انجام میدادیم هنوز تازه کار بودیم تو بازیش اون زمان واقعأ سخت بود رد کردن مراحلش البته این بازی استانداردش تک نفره هست نمیدونم چه جور بازیش دو نفره انجام میدادیم واقعأ حرفه ای بودیم ..ولی حال میداد..:pepsi:

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
s
یکی از ترسناک ترین و عجیب و غریب ترین بازی های پلی استیشن 2 که خیلی هم سر و صدا نکرد ولی یکی از بهترین تجربه های من در سبک ترس و تا حدودی بقا هست
این بازی خیلی شبیه به بازی Fatal Frame بود و واقعا به زمان خودش خیلی ترسناک بود

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
چقدر از این بازیCutthroat Island خاطره دارم رو sega یادش بخیر یادم میاد کارتریج sega شو با دردسر گیر آوردم.واقعأ آرشیوی کمیاب بود فکر کنم سال 80 بود ..بازیش واقعأ سخت ولی قلق داره یاد بگیری تمام مراحل میتونی رد کنی..البته بازیش خیلی بامزه هست :Cheesygrin: منظورم همون دزدهای دریایی دست پا چلفتی.مراحل گاری سواریش واقعأ با حال بود سخت. .ولی مرحله آخرش خیلی سخت تر بود.تو یه سیاه چال شروع میشد.اشتباع میکردی کارش تموم بود باید دنبال گنج کاپیتان میگشتی ..واقعأ جزع عنواینی هست که به sega جاودانگی بخشید..:x البته ورژن سوپر نینتندو هم داره ولی چنگی به دل نمیزن.کیفیت صدا وموزیکش افتضاح هست .ولی sega چیز دیگس..
IMG_۲۰۲۰۰۳۱۸_۲۲۰۰۱۴.jpg

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یکی از ترسناک ترین و عجیب و غریب ترین بازی های پلی استیشن 2 که خیلی هم سر و صدا نکرد ولی یکی از بهترین تجربه های من در سبک ترس و تا حدودی بقا هست
عجب اسم قشنگی هم داره

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
هر وقت صفحه انتخاب کاراکترها رو میدیدیم برادرم میگفت کاش بازی اینجوری بود .

همیشه به برادرم میگم بزرگ شدن تو ژاپن چقدر سخت بوده بالاخره با یه چیزی سکته میدادنت.معمولا نتیجه هر پدیده طبیعی یا حتی در بعضی مواقع غیر طبیعی به عمل یک یوکای نسبت داده میشد.اتفاقا بعضی از داستانها خیلی هم قدیمی نیستند و به دوران ادو برمیگرده یا تو اون دوران شاخ و برگ پیدا کرده.ذهن خلاق و تفکر فانتزیشون هم خیلی جالبه (مثلادیدشون به ماوراالطبیعه یا روح). برای مثال 赤手児 آکاتکو نمونه جالبی از ترس از یک چیز عجیب هست.نمیخوام روده درازی کنم مورد آخرم اینکه به نظرم بیشتر داستانهای قشنگشون توی فیلمها یا افت میکنند یا به یه فیلم آشغال تبدیل میشن.مثل داستان 口裂け女 کوچیساکه اونّا که از دیدن فیلمش پشیمونم.قهرمان پروری غربی که درآخر همه شیاطینو نابود میکنند افتضاحه.بازی fatal frame 2 یکی از بازیهای مورد علاقه من هست ولی فقط روی نرمال (به خاطر پایانش بدش روی هارد).داستان مورد علاقه خودم هم توی این زمینه番町皿屋敷 بانچو سارایاشیکی هست (امضا) .
Fatal Frame II Crimson Butterfly یکی از بهترین بازی ها بود
و تو نسخه 2 میزان ترس و درام و... بالانس تر شده بود .
و با اون قسمت حرف هات موافقم تو درست کردن فیلم ها شدیدا افت میکنن و..
لطفا اینارو یه توضیحی بده .
بانچو سارایاشیکی؟ آکاتکو ؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
من خیلی از بازی میترسیدم . اصلا یه حس بدی بهم میداد نمیدونم چرا . واسه همین نتونستم تمامش کنم . تا همین چند سال پیش که فهمیدم این بازی ساخت استودیو From Software بوده.خیلی
دوست دارم دوباره برم سراغش ولی خب هنوز قسمت نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر