امتیازات MAFIA III

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
header.jpg

MAFIA III

تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)

سازنده : Hanger 13

ناشر : 2K Games

سبک : Action-adventure

پلتفرم : ps4 ،xone ، pc

Gamespot : 6

Eurogamer Italy
80

JeuxActu
70

LazyGamer
70

Multiplayer.It
78

ndtv : 8​

Mafia 3 Review | NDTV Gadgets360.com

PSX-Sense.nl 70

Areajogunes 60​

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یک ویدیو گذاشتن توی گف باگ های بازی رو نشون میده.اگه در این حد زیاد باشه فاجعه اس :

watch?v=JZokdmzvDGA
gta5 و rdr هم BUG FEST بودن دیگه . باگ داشتن مشکلی نیست که نشه حلش کرد :D . نکته مهم اینه که داستان و گیمپلی رواله ظاهرا .

اینو دو روز نشده ضبط کرده.در ضمن من تو اون دوتا بازی کردم به ندرت باگ دیدم:D.البته شاید آپدیت نزده.به هر حال من گذاشتم ملت ببینن خودم نظری ندارم:D

RDR یه باگ هایی داشت که کلا نابودت میکرد :D ساده ترین باگ های RDR و GTA5 این بود که اسب یا ماشینت غیب بشن درحین رانندگی یهویی :D

آخرین ویرایش:

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
من نه برام رنگ پوست طرف مهمه نه امتیازی که میگیره ! من با دیدن ویدیوی گیم پلی این بازی واقعا سرخورده شدم! چون این بازی دقیقا مثل GTA خیلی فان شده و اصلا با اون جو سنگین و مرموز نسخه ی اول در تضاد کامله!سوال اصلی اینه که این بازی دقیقا می خواد مافیا باشه یا GTA? اگه می خواد GTA باشه که اصلا احتیاجی بهش نیست چون GTA خودش به اندازه ی کافی خوب هست اما اگه می خواد مافیا باشه چرا انقدر از ریشه های خودش دور شده؟ تو نسخه ی اول آدم می ترسید حتی از یه چراغ قرمز رد بشه که یه وقت پلیس لهش نکنه اون وقت تو این بازی می تونی از ماشین پیاده شی خیلی ریلکس مثل GTA و محض خوشی همه رو پودر کنی بعد خیلی ریلکس تر سوار ماشین بشی و بری پی کارت! من اصلا با فلسفه ی وجودی این بازی مشکل دارم!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من كاري به لحن صحبت كاربر dongyami ندارم اما يه سو تفاهم بزرگ واسه حرف من و اين كاربر فكر كنم شكل گرفته
من كه نژادپرست نيستم خيلي هم از سياه پوستها خوشم مياد
ولي من مافيا رو به عنوان مردم سيسيلي ميشناختم ، خب تو فيلمهايي كه ديدم اين باور براي من شكل گرفته بود كه خب داخل تاريخ هم رده بالاها مافيا سياه پوست نبودن ،
وگرنه خيلي از بازيها مثل halo 5-watchdogs
شخصيت اصليشون سياهه كسي هم مشكلي نداره ، بحث من صرفا حس حالم از بازي بود كه اگه طرف سيسيلي بود بيشتر ميتونستم همزاد پنداري كنم :D

حسي كه تو اين تاپيك دوره بر ما شكل گرفته اينه فكر كنم :D

image.jpg

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    232.9 KB · مشاهده: 21

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یک سایت دیگه هم نمره داد
Mafia 3 Review - Repetitiveness The Game - Gamechup | Video Game News, Reviews, Features, Guides
10/6
گفته بازی یک clone از GTA هست خیلی هم روند تگراری ماموریت هاش داره
نقد جالبی بود خوشمان آمد نکته خیلی خوبش اینه که طرف به عنوان یه هوادار درجه یک مافیا 1 که اصلا از مافیا2 خوشش نیومده بود بازی رو نقد کرده که خیلی خوبه
حتما نقدش رو بخونید

• Like
Reactions: Amir gh and SHANSER

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
gta5 و rdr هم BUG FEST بودن دیگه . باگ داشتن مشکلی نیست که نشه حلش کرد :D . نکته مهم اینه که داستان و گیمپلی رواله ظاهرا .

RDR یه باگ هایی داشت که کلا نابودت میکرد :D ساده ترین باگ های RDR و GTA5 این بود که اسب یا ماشینت غیب بشن درحین رانندگی یهویی :D

والا همه بازیها باگ دارند حتی بازیهای خطی ! چه برسه به بازیهای جهان باز ولیکن این ویدیو وضعش خیلی داغون بود و فقط مرتبط با یک بخش خاص نبود تقریبا تو بازی هر چی از کف زمین و ماشین ها و هوش مصنوعی مردم عادی و دشمنان و همه چی کلا تو دیوار بود ! من GTA 5 روی 360 زدم که امکان اپدیت و این داستان ها نبود برام ولیکن اصلا باگ های اینطوری نبودا نهایتا شاید مردم عادی تو خیابون از بین صد تا یک نفر اسکل بازی در می اورد اما اینجا تو دو سه روز اینقدر باگ در اورده از بازی یک نفر خیلی حرفه !!!

• Like
Reactions: SHANSER

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یکی از موفقترین بازیهای تاریخ یعنی GTA در دو نسخه ی خودش که تفاقا موفقترین ها هم بودن شخصیت سیاه پوست داشته.
نکته دوم اینکه شهر نیو اورلینز اصلا بیشتر ساکنانش سیاه پوست هستن و اصلا عجیب نیست که شخصیت بازی که تو این شهر میگذره سیاه پوست باشه

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
تنها خوبی که انتشارش داشت این بود که بالاخره خبرای راکستار از راه میرسه چون Take Two محال بود بزاره خبری از راکستار تا قبل از انتشار Mafia III منتشر بشه.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
امیدوارم بازی موفق بشه. کلا به نظرم کسی که گیمر باشه راضی به شکست مافیا نیست، این IP دوست داشتنی و یونیک هست و به نظرم لازمه که باشه و خیلی ها هم باهاش خاطره داریم.
من کلا مشکل دارم با اینکه همه جهان آزادها سعی می کنن برن سمت GTA، این تا یه حدی مشکل نیست اما یه وقتایی واقعا الگوبرداری از GTA زیادی احساس میشه. نسخه دوم مافیا با همه مشلات، سعی نکرده بود GTA باشه و این ارزش داشت اما نسخه سوم حداقل تو تریلرها به نظرم خیلی سعی میکرد نظر طرفدارهای GTA رو به خودش جالب کنه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما سر چه چیز پوچی بحث میکنید شخصیت بازی و سیاه یا سفید بودنش!!
اکثر منتقد ها حال کردن با داستان بازی و کات سین هاش اصلا کسی به داستان گیر نداده داستانش جذابه مشکل تو تنوع هست دیزاین شهر و طراحیشم عالیه

• Like
Reactions: tom71

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
تعصب کورکورانه و توهم داشتن اطلاعات بالا.
کاری ندارم دوستانی که بحثهای تعصبی میکنند بحث رنگ پوست و اینا نظرات شخصیه ولی من خودم به شخصه با این کرکتر مافیا اصلا حال نمیکنم یعنی عملا تو عکس ها از پشت انگار فرانکلین هست یه سیاه هیلکی..همون سبک لباس و همون تیپ...دلیل نمیشه من نژاد پرست باشم

CJ هم تو سن آندریاس رنگ پوستش سفید نبود ولی همه باهاش حال میکردن ، خیلی ها از یک سیاه پوست هیکلی لات خوششون نمیاد ...من که به شخصه با طراحی این جور کرکترها مشکل دارم..
شما مطمئن باش یک کرکتر جذاب و حداقل معقولی مثال میزنم مثلا شبیه ویل اسمیت یا دنزل واشنگتن میساختن مطمئن باش همه خوششون می اومد...چیه همش سیاه لات هیکلی با اون لهجه ها!!

• Like
Reactions: z2s sas

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
مشکل سیاه پوست بودن شخصیت اصلی نیست. مشکل اینه که این بازی ادامه مافیا 1 و 2 نیست. اون دو تا بازی رو Daniel Vávra و تیم مربوط به خودش نوشتن و ساختن و از نظر شخصیت پردازی و داستان بی نظیر بودن. حالا اینا اومدن بازی با این ظرافت رو دادن دست یه تیم داغون، اینا هم الکی چهارتا شخصیت مسخره طراحی کردن ریختن تو بازی اسمشو گذاشتن Mafia 3! این بازی هیچ شباهتی به دو تا بازی قبلی نداره و بنظر من اگه طرفدار سرسخت دو نسخه اول هستید اگه اینو بازی کنید فقط خاطره خوب اونا رو توی ذهنتون خراب می کنید(چون بنظر میاد شخصیت های نسخه قبلی رو در کمال وقاحت و پررویی توی این نسخه آوردن) این بازی از نظر من یه آشغال به تمام معناست، متاش هم قول میدم بالای 72 نمیشه.

• Like
Reactions: Amir gh

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مشکل سیاه پوست بودن شخصیت اصلی نیست. مشکل اینه که این بازی ادامه مافیا 1 و 2 نیست. اون دو تا بازی رو Daniel Vávra و تیم مربوط به خودش نوشتن و ساختن و از نظر شخصیت پردازی و داستان بی نظیر بودن. حالا اینا اومدن بازی با این ظرافت رو دادن دست یه تیم داغون، اینا هم الکی چهارتا شخصیت مسخره طراحی کردن ریختن تو بازی اسمشو گذاشتن Mafia 3! این بازی هیچ شباهتی به دو تا بازی قبلی نداره و بنظر من اگه طرفدار سرسخت دو نسخه اول هستید اگه اینو بازی کنید فقط خاطره خوب اونا رو توی ذهنتون خراب می کنید(چون بنظر میاد شخصیت های نسخه قبلی رو در کمال وقاحت و پررویی توی این نسخه آوردن) این بازی از نظر من یه آشغال به تمام معناست، متاش هم قول میدم بالای 72 نمیشه.
اتفاقا داستان و کات سین های خوبی داره بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر