امتیازات MAFIA III

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
header.jpg

MAFIA III

تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)

سازنده : Hanger 13

ناشر : 2K Games

سبک : Action-adventure

پلتفرم : ps4 ،xone ، pc

Gamespot : 6

Eurogamer Italy
80

JeuxActu
70

LazyGamer
70

Multiplayer.It
78

ndtv : 8​

Mafia 3 Review | NDTV Gadgets360.com

PSX-Sense.nl 70

Areajogunes 60​

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
جدی اینقدر امتیازش پایین ! البته باید منتظر بقیه موند ولی میشد انتظار داشت اینجوری بشه ابهت مافیا رو با این شخصیت اوردن پایین
مگه gta هست با پیراهن و شلوار درستش کردن

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یکی از یونیک ترین و خاص ترین آی پی ها رو چه بلایی سرش آوردند از همون تریلر هاش مشخص بود قراره چه بازی بشه واقعا باید برای 2k تاسف خورد که مافیا رو دادند دست یه سری تازه کار

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که حتما بازی را میگیرم این ۳ ۴ روز اخر هفته که تعطیله بازی کنم نمراتش پایین باشه این خوبی را داره قیمتش سریعتر تو ایران افت میکنه
:D
خدایی استدلالو داشتید

• Like
Reactions: amir code

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
فک کنم متا از نسخه2هم پایین تر بشه:D
ولی خب برام مهم نیست باهمون مافیا2هم کلی حال کردم من owدوستم:D از همه بازی های این سبک لذت میبرم مافیا هم که کلی خاطره باهاش دارم از بچگی:D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
واقعا چخ بلایی سر اون تیم سازنده نسخه اول آمد؟ و چرا همونا ادامه بازی رو نساختند!
این چیزیه که برای خودم هم سواله. شعبه چک 2K اگرچه نتونست موفقیت های نسخه اول رو تکرار کنه اما در هر صورت کم هم نذاشت و دست کم اون حس مافیا رو القا کرد.
بستن شعبه چک و سپردن این بازی به هنگر 13، کار اشتباهی نبود در صورتی که حداقل تعداد متوسطی از سازنده های نسخه های قبل رو به تیم فعلیش تزریق می کردند که خب انجام ندادن. خیلی از بازی ها بودن که سازندشون عوض شده اما ماهیت خودشون رو حفظ کردن. مث هیلو
در ضمن، بهتره که نسخه بازی رو با اولین نقد نپیچیم. نمی گم بازی حتماً عالیه و فلان و فلان، فقط میگم شاید در اون حدی که فکر می کنیم شکست نخورده باشه؛ شاید....

• Like
Reactions: Void Knight

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
صبر کنید تا چند تا نمره بیاد بعدا شلوغ کنید :|

اینقدر بازی بوده که امتیاز اولش بالای ۹ بود ولی متاش زیر ۸۰بود

بازم میگم متا هیچ اثری روی تجربه شخصی من نداره

مثال خوبش بازی کوانتوم بریک بود برا من بازی با متا ۷۰ جزو یکی از بهترین بازی های این نسل من بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر