امتیازات MAFIA III

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
header.jpg

MAFIA III

تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)

سازنده : Hanger 13

ناشر : 2K Games

سبک : Action-adventure

پلتفرم : ps4 ،xone ، pc

Gamespot : 6

Eurogamer Italy
80

JeuxActu
70

LazyGamer
70

Multiplayer.It
78

ndtv : 8​

Mafia 3 Review | NDTV Gadgets360.com

PSX-Sense.nl 70

Areajogunes 60​

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Review: Mafia 3 – PS4

8/10
Mafia 3 is all about Lincoln Clay's rise from the bottom. It's a good old fashioned single player experience that wants you to be suckered in. And you know what? The writers, developers, and actors all deserve your undivided attention whenever a character opens their mouth. Invest in Mafia 3's narrative and you'll be rewarded with a payoff that'll have you begging for more.

Gameplay is strong, even if it is a little bit on the samey side of things after a while, but with such a large map to explore and side missions and meaningful collectibles to, er, collect, there's no chance you're getting out of New Bordeaux in under 20 hours.
It’s a simple cycle of go here, kill this person, kill these people, do this task, help these people, Big Boss is here, kill that person, celebrate by going for a toilet break and a cup of tea. Does it get a little boring? Yeah, I guess it does. But is it worth it for the story mission and the twists and turns that come with each step forward towards the conclusion? Fuck yeah.

البته بازم منتقدا اندازه کارشناسان اینجا حالیشون نیست. جدی وضع یه سریاتون خیلی خرابه. بدون اینکه دست به بازی بزنید کامل نقدش می کنید. داستان بازیرو توضیح میدین.... میشه گفت Bazicenter exclusive

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
جدا این طور فکر میکنید که یکی میگه شخصیت سیاه پوست مناسب مافیا و حال حواش نیست ( نه صرفا جهت رنگ پوستش) به خاطر اینکه مافیا ها اصالتا ایتالیایی بودن و نه یه آمریکایی سیاه پوست یا چینی یا مکزیکی ، داره نژادپرستی میکنه؟
همینه نمیشه درمورد این مسائل حرف زد، کسی انتقاد کنه میشه نژاد پرست، یه عده هم این وسط واقعا میان حرفای جفنگ می زنن (اینجا نه، ولی دیدم هر جا نقد بازی ثبت شده اومدن مجبور شدن کامنت ها رو پاک کنن در یه سری موارد)، سر همین اصلا نمیشه حتی وارد این مسائل شد.
البته من قبول ندارم که حالا چون تو مافیا قبلا سیاه ها زیاد نبودن پس نباید داستان اینجوری رفت، دنیا مال تخیل این چیزاس قرار نیست همه چیز عین واقعیت باشه که! اتفاقا سیستم داستانی Fish out of water خیلی استفاده می شه تو داستان ها، یکی رو که اصلا ربطی به دنیای داستان نداره رو می اندازن توش ازش یه داستان در میارن. این بازی هم تا اونجا که دیدم قسمت مهمش بازخورد این بابا با مافیا هست، و خیلی تاکید داره رو سیستم سیاه ها تو زمان که کلی نژاد پرستی علنی وجود داشت و جزو مکانیک های اصلی بازی هست. این خودش می تونه دلیل خوبی باشه. از یه طرف هم می خواستن از اسم این سری بازی ها استفاده کنن برای تبلیغات و اینا، که خیلی نمیشه بهش اشکال گرفت.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من نمیدونم بازی با این ایده و پتانسیل فوق العاده رو چرا Take Two و 2K اینجوری باهاش برخورد کردن.
راحت میتونستن ازش یه بازی در حد رقابت با GTA بسازن.هر چند شماره اولش چیزی کم نداشت ولی بعد شماره 1 حس میکنم یه مسایلی در پشت پرده اتفاق افتاد که نذاشت بازی موفقیت های گذشته اشو تکرار کنه.(من حس میکنم نمیخواستن یه رقیب داخلی واسه GTA بتراشن)
این شماره رو هم دادن به یه استودیو گم نام که دیگه بعد این مافیایی نداشته باشیم.
من خودم عاشق این بازیم احتمالا این بدگمانی که دارم هم احساسی باشه:D ولی حس میکنم از قصد خواستن این IP فراموش بشه.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من نمیدونم بازی با این ایده و پتانسیل فوق العات رو چرا Take Two و 2K اینجوری باهاش برخورد کردن.
راحت میتونستن ازش یه بازی در حد رقابت با GTA بسازن.هر چند شماره اولش چیزی کم نداشت ولی بعد شماره 1 حس میکنم یه مسایلی در پشت پرده اتفاق افتاد که نذاشت بازی موفقیت های گذشته اشو تکرار کنه.(من حس میکنم نمیخواستن یه رقیب داخلی واسه GTA بتراشن)
این شماره رو هم دادن به یه استودیو گم نام که دیگه بعد این مافیایی نداشته باشیم.
من خودم عاشق این بازیم احتمالا این بدگمانی که دارم هم احساسی باشه:D ولی حس میکنم از قصد خواستن این IP فراموش بشه.
مافیا تنها رقیب واقعی و با شخصیت جی تی ای بود تو خیلی از مسائل از جی تی ای های هم دورش سر بود و بر عکس خیلی از اوپن ورد ها (True Crime و Just Cause و ...) هویت خودش رو داشت نقد های مافیا 1 هنوز موجوده که همه چقدر از جزییات زیاد بازی و داستان فوق العاده اش شوکه شده بودند خیلی از بازی ها بعد از همین مافیا تحت تاثیرش ساخته شدند (پدر خوانده و اسکارفیس دو نمونه مهمشون ) حالا چرا بازی مثل مافیا کارش به اینجا کشیده علامت سوال بزرگیه منم مثل شما احساس می کنم نمی خواستند جی تی ای رقیبی در حد خودش حتی بهتر داشته باشه

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظر من که مقایسه ی این بازی با Mafia 1 کاملا اشتباهه و یه توهین بزرگ برای اون بازی هست
Mafia 1 هنوز هم یه شاهکار تکرار نشدنی هست و اگه سازنده هاش دوباره جمع بشن بازم نمیتونن بازی در اون حد بسازن. تنها بازیی که میشه گفت از GTA های زمان خودش خیلی بهتر بود...

پتانسیل سری مافیا واقعا زیاده ولی 2K نتونست ازشون استفاده کنه. مخصوصا Mafia 2 بقدری پتانسیل بالایی داشت که شک نداشتم میتونه بهترین بازیه تاریخ بشه... ولی اخرش دیدیم که یه بازیه نصفه و نیمه تحویلمون دادن
البته Mafia 2 بازیه بدی نبود ولی از هر لحاظ نصفه و نیمه بود. از داستان و پایان بازی گرفته تا طراحی مراحل و گیم پلیش...
قسمت سوم هم طوریه که نمیشه اسم مافیا روش گذاشت و من فقط به دید یه بازیه سرگرم کننده با حال و هوای دهه ی 60-70 میبینم. این جوری که 2K داره پیش میره احتمالا قسمت بعدی مافیا یه چیزی در حد همون Godfather 2 در میاد:|

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
مافیا تنها رقیب واقعی و با شخصیت جی تی ای بود تو خیلی از مسائل از جی تی ای های هم دورش سر بود و بر عکس خیلی از اوپن ورد ها (True Crime و Just Cause و ...) هویت خودش رو داشت نقد های مافیا 1 هنوز موجوده که همه چقدر از جزییات زیاد بازی و داستان فوق العاده اش شوکه شده بودند خیلی از بازی ها بعد از همین مافیا تحت تاثیرش ساخته شدند (پدر خوانده و اسکارفیس دو نمونه مهمشون ) حالا چرا بازی مثل مافیا کارش به اینجا کشیده علامت سوال بزرگیه منم مثل شما احساس می کنم نمی خواستند جی تی ای رقیبی در حد خودش حتی بهتر داشته باشه
من به عنوان کسی که Just cause رو واقعا دوست دارم بنظر این که بگیم هویت نداشت واقعا بی انصافیه مافیا یک داستان فوق العاده ای داشت که با دوبله دارینوس لذتش چند برابر شد + تنوع فوق العاده مراحل چه از لحاظ داستانی چه گیمپلی + ریزه کاری های بالا مثلا از چراغ قرمز رد میشدی پلیس دنبالت میکرد و....
اما JC تمرکزش رو گیم پلی مخصوص خودش + طراحی هنری فوق العاده + انفجار انفجار و باز هم انفجار:D + تنوع آب هوایی و محیطی فوق العاده اش بود.این که بقیه فیزیکش رو هم مسخره میکنن رو کاری ندارم من با همون فیزیکش زندگی کردم ، تعداد بازی ها با فیزیک واقعی زیاده کسی خوشش نمیاد خوب اجباری رو بازی کردنش نیست. همینا برای من هویت JC هست داستان هم حداقل برای من تو JC اهمیتی نداره همون داستانش هم فقط برای روایت گیم پلی بازی هست نه بیشتر.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من به عنوان کسی که Just cause رو واقعا دوست دارم بنظر این که بگیم هویت نداشت واقعا بی انصافیه مافیا یک داستان فوق العاده ای داشت که با دوبله دارینوس لذتش چند برابر شد + تنوع فوق العاده مراحل چه از لحاظ داستانی چه گیمپلی + ریزه کاری های بالا مثلا از چراغ قرمز رد میشدی پلیس دنبالت میکرد و....
اما JC تمرکزش رو گیم پلی مخصوص خودش + طراحی هنری فوق العاده + انفجار انفجار و باز هم انفجار:D + تنوع آب هوایی و محیطی فوق العاده اش بود.این که بقیه فیزیکش رو هم مسخره میکنن رو کاری ندارم من با همون فیزیکش زندگی کردم ، تعداد بازی ها با فیزیک واقعی زیاده کسی خوشش نمیاد خوب اجباری رو بازی کردنش نیست. همینا برای من هویت JC هست داستان هم حداقل برای من تو JC اهمیتی نداره همون داستانش هم فقط برای روایت گیم پلی بازی هست نه بیشتر.
فکر کنم درست متوجه حرفم نشدی اول از همه بگم من کلا مافیا رو با دوبله دارینوس یکبار بیشتر تموم نکردم و هر موقع مافیا رو تموم کردم که تعدادش از دستم خارج شده نسخه اصلی بازی بوده (چون فکر می کنم دوبله دارینوس با تمام خصوصیات عالیش به اندازه صدای اصلی بازی جذاب نبود)
ببین مافیا وقتی اومد که چند ماه بیشتر از عرضه یکی از مهم ترین و انقلابی ترین بازی های تاریخ نگذشته بود (gta III) توی اون جوی که برای جی تی ای به وجود اومده بود بازی اومد که کاملا متفاوت با جی تی ای بود صرفا تشابه این دو بازی خلاصه میشد تو اینکه سبکشون یکیه و تو هر دو بازی میشه سوار ماشین شد :D یعنی شما هیچ شباهتی نمی تونستید بین این دو بازی پیدا کنید چه تو هندلینگ ماشین ها چه تو ساختار شهر حتی نوع برخورد و تخریب پذیری و فیزیک بازی واقعا هیچ شباهتی به هم نداشتند این دو بازی میشه گفت اولین بازی های جهان بازی بودند که امروزه کم و بیش باهاشون اشنا هستیم بعد از این دو بازی سیل جهان باز ها که بر اساس این دو تا ساخته شده بودند شروع شد به طوری که یه بازی کلاسیک و فوق العاده مثل درایور کل پیشینه اش رو فراموش کرد و سعی کرد شبیه جی تی ای باشه که البته گند زد اینکه میگم مافیا هویت داشت به این دلیله که کاملا با جی تی ای متفاوت بود ولی بازی هایی مثل just cause و True Crime اومدند از المان های جی تی ای استفاده کردند (البته Just Cause ایده های جالب و جدیدی هم همراهش داشت که نمیشه منکرش شد ) نکته جالب هم اینه که من از هیچ کدوم از بازی هایی که نام بردم بدم نیومده و برعکس خیلی باهاشون حال کردم (بعضی هاشون مثل پدر خوانده 1 و Just Cause خیلی بازی های خوبی هم بودند )

• Like
Reactions: shekib

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من که از همون اول هم هیچ امیدی به این بازی نداشتم

با سیاه بودن شخصیت بازی مشکلی ندارم ولی بنظرم هیکل و قیافه ی لینکلن کلی بیشتر برای بازی هایی مثل WWE و Fight Night مناسبه و بدرد مافیا نمیخوره:-j
گرافیک و انیمیشن ها شبیه بازی های نسل هفتمه و گیم پلی هم اصلا حس واقعی نداره بیشتر مثل Saints Row و GodFather 2 هست. فقط کافیه تریلرهای بازی رو ببینید تا خودتون متوجه بشید...
البته من تا فردا بازی رو میگیرم و تستش میکنم ولی بعید میدونم نظرم در موردش عوض بشه

دوستانی هم که بازی رو گرفتن اکثرا نظر مثبتی نداشتن و نقد های متنشر شده از بازی هم چندان جالب نیست
این جوری که بنظر میاد متای بازی از محدوده 70 نمیتونه بالاتر بره
ببخشید شما مطمئنی نسل 7 رو بازی کردی؟؟گرافیکه نسل 7؟؟گرافیک نسل 7 چش بودعزیز؟؟
حالا خوبه نصف بازیهای این نسل ریمستر نسل هفته...
انیمیشن؟؟یسری بازیها تو نسل هفت هستن که هنوز انیمیشناشون کلاس درس نسل هشته .نمیدونم شاید منظورت نسل 6 باشه...
اون انقلاب و فکی که خورده شد زمین از نظر گرافیک و کیفیت و یه اثر هنری و اینکه بلاک باستر های هالیوودو به زانو دراوورد نسل 7 بود...نسلی که هیچوقت تکرار نمیشه بنظرم...
اگه به انیمیشنای نسل 7 شک داری بگو چنتا بازی بهت بگم برو ببین اصلا باورت نمیشه که اینا انیمیشن نسل هفته یا هشته:D

• Like
Reactions: mohsen2012

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
IGN:
Even with these reservations, I’m excited about pressing forward with Mafia 3. The story and characters are fantastic, and I’m continually excited to reach the next major mission where Hangar’s creativity really shine

GAMESPOT
The faux-documentary framing uses a familiar format that hooked me instantly. The atmosphere--which flows from both the rich, era-appropriate soundtrack and the intoxicating New Orleans-inspired backdrop--pulled me in further. And the characters, all of whom feel distinctive and memorable, deepened my investment in the events unfolding before me.
امتیاز 2-3 روز دیگه منتشر میشه.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
After spending about 15 hours with Mafia 3, the thing that’s surprised me the most is how smart, mature, and well written the story has been.

این نظر سایت ign
گویا داستان بازی بهترین بخشه اگه گیم پلی معمولی باشه و تو بخش گرافیک و پرفورمنس مشکلی نباشه متا میتونه نزدیک 80 هم بشه حرفمو پس میگیرم که گفتم متا زیر 65 میشه :D الان نمرات قشنگ بستگی به این داره که اون منتقد چقدر براش گیم پلی مهمه چقدر داستان

• Like
Reactions: Squidward

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
معمولا تو بعضي بازی ها ممکنه نمرات تأثیر خیلی زیادی برای فروششون نذاره و به نوعی هر شخصی بخواد تجربه ش کنه. از یه طرف داشتن یه داستان قوی میتونه بعضي از مشکلات بازی رو بپوشونه و همین امر باعث بشه تا منتقد دید مثبت تری به بازی پیدا کنه. چیزی که مافیا 3 داره نشون میده یه داستان خوب با یک گیم پلی سرگرم کننده اما نچندان هیجان بر انگیز هست اما خب مشکلاتی که توی بازی وجود داره تا حدودی میتونه طبیعی باشه چون موقع عرضه همیشه نمیشه توقع یه عنوان خيلي کامل رو داشت چون بیشتر اوقات مشاهده میشه که سازنده ها بعد از انتشار بازی شروع به عرضه آپدیت و پچ میکنن و ضمن اینکه گیم پلی تکراری مشکل به حساب نمیاد(حتی اگه هوش مصنوعی پایینی رو توی یک بازی ببینیم نمیشه بهش مشکل گفت در واقع سطح گیم پلی در این صورت پایینه اما این یک مشکل نیست).
شخص منتقد هم یک انسان معمولیه مثل بقیه فقط از روی چیزی که داره تجربه ش میکنه مینویسه و سلیقه شون هم با هم ممکنه متفاوت باشه اما تمام منتقد ها محوریت اصلی رو در نظر میگیرن مینویسن نه اینکه بخوان از قصد یک عنوان رو سرکوب کنن.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دقیقا مشکل سیاه پوست بودن شخصیت بازی چیه؟ تو دفترچه اطلاعات سیاه ها نوشته نمیتونن عوض مافیا باشن یا...؟
تعصب کورکورانه و توهم داشتن اطلاعات بالا.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
یک ویدیو گذاشتن توی گف باگ های بازی رو نشون میده.اگه در این حد زیاد باشه فاجعه اس :

watch?v=JZokdmzvDGA

gta5 و rdr هم BUG FEST بودن دیگه . باگ داشتن مشکلی نیست که نشه حلش کرد . نکته مهم اینه که داستان و گیمپلی رواله ظاهرا .

اینو دو روز نشده ضبط کرده.در ضمن من تو اون دوتا بازی کردم به ندرت باگ دیدم:D.البته شاید آپدیت نزده.به هر حال من گذاشتم ملت ببینن خودم نظری ندارم:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر