امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
حالا چرا گریه میکنی؟؟عیب نداره شما هم ps3 میخری و gt5 رو تجربه میکنی انقدر ناراحت نباش;)
کی بهونه آورد ما که میگیم بازی بدردنمیخوره :d
چون نمیخوام دوباره بحث های قبلی از سر گرفته بشه و ... قسمت اول پستت رو جواب نمیدم، پس فکر نکن جوابی ندارم.
منم نگفتم شما چنین بهانه ای آوردید. گفتم که عدم پی بردن منتقدان به اینکه بازی AI و Damage ِ باز شونده داره رو دیگه بهانه ای برای کم شدن امتیازات بازی قرار ندید!
solved؟
آقا خواهش میکنم بسه دیگه...خسته نشدی واقعا؟ حیفه... ارزش خودت رو حفظ کن. شخصا خیلی وقتها پستهای مفید ازت دیدم ولی اخیرا خیلی داری زیاده روی میکنی. دوستانه و برادرانه میخوام که کوتاه بیای.
چشم.
امیدوارم ناراحت نشده باشی از من
نه عزیز ناراحت برای چی؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: capitanrayan

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
چون نمیخوام دوباره بحث های قبلی از سر گرفته بشه و ... قسمت اول پستت رو جواب نمیدم، پس فکر نکن جوابی ندارم.
منم نگفتم شما چنین بهانه ای آوردید. گفتم که عدم پی بردن منتقدان به اینکه بازی AI و Damage ِ باز شونده داره رو دیگه بهانه ای برای کم شدن امتیازات بازی قرار ندید!
solved؟
آقا خواهش میکنم بسه دیگه...خسته نشدی واقعا؟ حیفه... ارزش خودت رو حفظ کن. شخصا خیلی وقتها پستهای مفید ازت دیدم ولی اخیرا خیلی داری زیاده روی میکنی. دوستانه و برادرانه میخوام که کوتاه بیای. بابا این بازی بده و بهتر از اون هم خیلی زیاده. محیط فروم تبدیل به.... بی خیال بابا...:(
چشم.
چشمت بی بلا. امیدوارم ناراحت نشده باشی از من. ترجیح میدم وقتی میبینم پستی دادی بیام بخونم و مثل اکثر اوقات استفاده کنم. روی صحبتمم فقط با شما نیستا.هر دو طرف اخیرا زیاده روی کردن.
شرمنده به خاطر آف تاپیک...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Captain Mitchell

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
تو این 5 سال اگر کرایتک رو بازی کار میکرد مادر هرچی بازی رو میاورد جلوی چشمای بازیکن
میگم نکنه rage هم به سرنوشت همین دچار بشه:((

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
تو این 5 سال اگر کرایتک رو بازی کار میکرد مادر هرچی بازی رو میاورد جلوی چشمای بازیکن
میگم نکنه rage هم به سرنوشت همین دچار بشه:((
شما بشین بازی کن بعد بگو سرنوشت سرنوشت! یه جور میگید انگار یه بازی مزخرفه!

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
شما بشین بازی کن بعد بگو سرنوشت سرنوشت! یه جور میگید انگار یه بازی مزخرفه!
کلاً 99.5% کسانی که در مورد GT5 چنین نظر هایی میدن مطمئن باش باکس آرت بازی رو هم از نزدیک ندیدن چه برسه تجربش کنن، پس بیخیال. ;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
لازمه برای بار صدم یه توضیحی در مورد این عبارت تکراری "5 سال" بدم !

1
GT4 سال 2005 توی آمریکا و اروپا عرضه شد. مسلمآ PD به محض تموم شدن GT4 نیومده کار روی GT5 رو شروع کنه !

2
PD بعد از GT4 یه بازی کاملآ متفاوت (موتورسواری !) ساخت به نام Tourist Trophy که سال 2006 برای PS2 منتشر شد. پس تا اینجا شد 4 سال اختلاف بین 2006 و 2010

3
PD بعدش رفت سراغ پروژه GT HD (که اول با نام Vision GT شناخته میشد) که اواخر 2006 برای PS3 عرضه شد.

4
GT5: Prologue تازه در E3 2007 معرفی شد. فاصله 2007 تا 2010 میشه 3 سال. درسته کار از قبلش شروع شده ولی از اعلام رسمی ساخت بازی تا عرضه , 3 سال طول کشیده نه 5 سال.

5
PD یه تیم کوچیک 110 نفر هست (کوچیک در مقایسه با سایر ریسینگ سازها)
همین تیم پارسال GT PSP رو هم تولید کرد.

در مجموع بین GT4 و GT5 دو تا بازی کامل و یکی دو تا پروژه فرعی توسط تیم 110 نفره PD ساخته شده و GT5: Prologue هم اولین بار سال 2007 معرفی شده. پس لطفآ این عبارت "5 سال" رو انقدر تکرار نکنین. خودم توی یکی از پست های قبلی از عدم برنامه ریزی PD شکایت کردم ولی لطفآ فکر نکنین شب بعد از عرضه GT4 بروبچ PD جمع شدن و کار روی GT5 رو شروع کردن و شب و روز فقط سرگرم GT5 بودن ...

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آریا خودتو خسته نکن...

سر کانوکشن منُ سینا دهنمون سرویس شد ولی بازم هی میومدن میگفتن اینه بازی ای که 3-4 سال ساختنش طول کشیده؟!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
لازمه برای بار صدم یه توضیحی در مورد این عبارت تکراری "5 سال" بدم !

1
GT4 سال 2005 توی آمریکا و اروپا عرضه شد. مسلمآ PD به محض تموم شدن GT4 نیومده کار روی GT5 رو شروع کنه !

2
PD بعد از GT4 یه بازی کاملآ متفاوت (موتورسواری !) ساخت به نام Tourist Trophy که سال 2006 برای PS2 منتشر شد. پس تا اینجا شد 4 سال اختلاف بین 2006 و 2010

3
PD بعدش رفت سراغ پروژه GT HD (که اول با نام Vision GT شناخته میشد) که اواخر 2006 برای PS3 عرضه شد.

4
GT5: Prologue تازه در E3 2007 معرفی شد. فاصله 2007 تا 2010 میشه 3 سال. درسته کار از قبلش شروع شده ولی از اعلام رسمی ساخت بازی تا عرضه , 3 سال طول کشیده نه 5 سال.

5
PD یه تیم کوچیک 110 نفر هست (کوچیک در مقایسه با سایر ریسینگ سازها)
همین تیم پارسال GT PSP رو هم تولید کرد.

در مجموع بین GT4 و GT5 دو تا بازی کامل و یکی دو تا پروژه فرعی توسط تیم 110 نفره PD ساخته شده و GT5: Prologue هم اولین بار سال 2007 معرفی شده. پس لطفآ این عبارت "5 سال" رو انقدر تکرار نکنین. خودم توی یکی از پست های قبلی از عدم برنامه ریزی PD شکایت کردم ولی لطفآ فکر نکنین شب بعد از عرضه GT4 بروبچ PD جمع شدن و کار روی GT5 رو شروع کردن و شب و روز فقط سرگرم GT5 بودن ...
امیدوارم دایناسور جان منظورت این نباشه که عدم استقبال نه چندان دلچسب منتقدهارو از بازی به نبود زمان کافی برای ساخت بازی باشه.
چون PD واقعا زمان بسیار خوبی داشت تا بتونه یه شاهکار کامل حتی کاملتر از Forza بسازه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
امیدوارم دایناسور جان منظورت این نباشه که عدم استقبال نه چندان دلچسب منتقدهارو از بازی به نبود زمان کافی برای ساخت بازی باشه.
چون PD واقعا زمان بسیار خوبی داشت تا بتونه یه شاهکار کامل حتی کاملتر از Forza بسازه.
چه ربطی داره ! :D با چند تا مثال و مدرک که واقعیت هست (واقعیت رو که نمیشه زیر سوال برد) گفتم بازی 5 سال در دست ساخت نبوده و توی این مدت هم همه تمرکز PD روی این بازی نبوده ! چیکار به سایتها و منتقدها دارم ؟! :D خوبه گفتم برنامه ریزی PD افتضاح بوده ! اگه نمیگفتم چی میشد :D

کلآ توی 90% سایتها که برای دیدن نقد میری , یا اولش یا آخرش یا وسطش نوشتن : "بعد از 5 سال ..." , حتی اگه اشتباه نکنم 6 سال هم دیدم یه جاهایی !!! ولی کسی که با PD و بازیهاش و تعداد کارمنداش آشنا باشه میتونه با یه تجزیه تحلیل ساده , انقدر نگه 5 سال 5 سال :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آریا خودتو خسته نکن...

سر کانوکشن منُ سینا دهنمون سرویس شد ولی بازم هی میومدن میگفتن اینه بازی ای که 3-4 سال ساختنش طول کشیده؟!
3-4 سال!!!؟ سه-چهار سال!!!؟
کمترینش میگفت 5 سال!!!!!:D من دهن خودمو سرویس کردم این ایالات متحده باز میومد میگفت 5 سال!! البته به 6 سال هم رسونده بودن برخی دوستان!!!!:D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
3-4 سال!!!؟ سه-چهار سال!!!؟
کمترینش میگفت 5 سال!!!!!:D من دهن خودمو سرویس کردم این ایالات متحده باز میومد میگفت 5 سال!! البته به 6 سال هم رسونده بودن برخی دوستان!!!!:D
اره رسید به قبل از DA !:d یادش بخیر!:d
ببخشید به واسه off!

• Like
Reactions: TCSCELL

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
آقا چرا دعوا میکنید؟ من چاکر همه شما هستم
کلا 5 ساله دارن میسازنش دیگه چرا مقلطه میکنید؟

بعد هم همچین میگید 110 نفر!!!! هرکی ندونه فکر میکنه 5 نفرن!!!!!
الام خط تولید هر ماشینی که باشه 110 نفر نمیشه!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر