اطلاعات جدید از Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اطلاعات جدید از دنباله ی Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

bayonetta6.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز نوید اطلاعات جدیدی از عنوان محبوب و پرطرفدار خود یعنی Bayonetta داد...(اییییییول:d)
Yusuke Hashimoto در توییتر خود اعلام کرد :
""صبح به خیر(صبح توهم بخیر:d) ظاهرا"(!)قصد داریم تو این هفته اطلاعات جدیدی از Bayonetta رو به اشتراک بذاریم .دنبالش باشین! "
از دید من و تمامی طرفداران این بازی،این میتونه یه خبر عالی باشه...عنوانی که تو سال 2009 عرضه شد و الحق والانصاف عنوانی فوق العاده خوش ساختی بود وتا کنون بر روی PS3 & XBOX 360 بالای 1.1 میلیون نسخه هم فروش داشته...
کامیا خالق بازی و مایک هایس رئیس شعبه ی غربی Sega اعلام کرده بودن علاقه دارند ادامه ی Bayonetta رو ببینن،هرچند کامیا احتمال Spin-off بودن این دنباله رو داده...
(از خواب پاشدیم ذوق مرگ شدیم:d)
منبع:www.vg247.com

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اگه کسی به هر دلیلی از Bayo یا GOW خوشش نمیاد، خوب به Dead cow's fart که خوشش نمیاد. لازم نیست حتما خودتون را اثبات کنید. اصلا کسی به خبر توجه می‌کنه؟
هیچ اطلاعات خاصی نبود. انتشار دوباره بازی در ژاپن.

• Like
Reactions: nihilnigritude

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
والا خود من که فقط به خاطر GoW 3 با هزار جور قرض و قوله و پارتیزان بازی PS3 خریدم کلا نا امید شدیم.یه سو استفاده ی کامل از اساطیر یونان بود.به نظر من مقایسه ی Bayonetta با GoW 3 مثل مقایسه ی تیم ملی آلمانه با سن مارینو.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ماکان اون پست رو به مسخره گفت، مگه ندیدید خودش هم تو 3 پست قبلی گفت؟ واقعا ترکوندید...

:D

هر وقت هر پستی بدی باید بعدش 10 تا پست دیگه بدی تا به اینا بفهمونی منظورت چی بود! :D

من هم با ماکان موافقم به نظر من این Bayonetta از GOWIII بهتره بود .

چی چیو با من موافقی؟ من توی اولین پست این ترد امدم گفتم از نظر من bayonetta آشغال ترین بازی سال بود!

نه اصلا هم این طوری نیست ! من نمیگم که GOW سری بدی هست میگم که من از Bayonetta بیشتر خوشم اومد همین !

خوب وقتی GoWIII رو اصلا بازی نکردی و فقط Bayonetta رو تجربه کردی معلومه که بایدم از Bayonetta خوشت بیاد!

دیگه الان برای من مسلم شده تمامی پسرهای 15 16 ساله و حالا یکم این ور ان ور جزو طرفداران Bayonetta هستن. البته حقم دارن چون این بازی و شخصیتش براشون جذابه!

پ.ن: صدرا بابا چیزی رو نشکون! :D همون بهتر که هرکسی طرفدار GoWIII نیست! باور کن! حداقل بلایی که سر FF امد و خزش کردن سر GoW نیومد! مگه نمیبینی الان هر کی یه ID ـه Versus یا Noctis Lusic گرفته و شده FF Die Hard Fan در صورتی که اصلا نمیدونه FF چی هست!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خدا رو شکر مشخص شد خبر در چه مورد بوده تا بیش از این دیگه وقت دوستان اینجا هدر نره :bye:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر