اطلاعات جدید از Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اطلاعات جدید از دنباله ی Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

bayonetta6.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز نوید اطلاعات جدیدی از عنوان محبوب و پرطرفدار خود یعنی Bayonetta داد...(اییییییول:d)
Yusuke Hashimoto در توییتر خود اعلام کرد :
""صبح به خیر(صبح توهم بخیر:d) ظاهرا"(!)قصد داریم تو این هفته اطلاعات جدیدی از Bayonetta رو به اشتراک بذاریم .دنبالش باشین! "
از دید من و تمامی طرفداران این بازی،این میتونه یه خبر عالی باشه...عنوانی که تو سال 2009 عرضه شد و الحق والانصاف عنوانی فوق العاده خوش ساختی بود وتا کنون بر روی PS3 & XBOX 360 بالای 1.1 میلیون نسخه هم فروش داشته...
کامیا خالق بازی و مایک هایس رئیس شعبه ی غربی Sega اعلام کرده بودن علاقه دارند ادامه ی Bayonetta رو ببینن،هرچند کامیا احتمال Spin-off بودن این دنباله رو داده...
(از خواب پاشدیم ذوق مرگ شدیم:d)
منبع:www.vg247.com

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خدمتِ شما عرض کنم که خالقِ DMC هم همین Hideki Kamiya هستش. البته شاید منظورِتون سازندگانِ DMC4 بوده که در اون صورت بحثی توش نیست.
در موردِ بازی Bayonetta هم بگم که در کل لیاقتش همون میانگینِ 90ی بود که گرفت یا از نظرِ بعضی ها شاید کمتر. ولی جمله ی

جُکی بیش نیست. ;)
...
نه نه نه !!!lol!
منظورمو شما ابدا نگرفتی!منظور بنده اتفاقا دقیقا با همین خالقش بود!برادر کامیا...!
این چهره!
347flo9.jpg

که با ساخت بیونتا پوز کپکامو DMC4 رو زد...
(البته ازین قضیه که شخصیت کپکام خدشه دار شه ناراضیم،اما حقایق تلخن...)
بعدشم شما چنان میگی همین 90ی که گرفت حقش بود که انگار کمه!
همین Alan Wake یا GOW چند شد میانگیناشون؟!
بیونتا دومین بازی پس از از افسانه زلدائه که به عنوان یه اکشن ماجرایی امتیاز کامل 40 رو از فامیتسو میگیره...
---------------------------------------------------
اینو ویرایشش کن رضا...بذارش تو اسپویلر،دمت گرم...
100%البته من بیشتر با بچه گیاش حال کردم،Cereza:D

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
فردین بهتره بگی هرکی که ... بوده جذبش شده .

برای این که به نظر من هم چرت بود DMC4 به نظرم در برابرش شاه بود . چون وقتی بازی میکردم یاد خود DMC میفتادم نه یه بازی تقلیدی از بازی دیگه .

کم مونده بود فقط بگن بفر ما اینم دانته .

بعدشم دوستان لطفا راجب GOW3 نظر های خوشحال ندین که واقعا آدم خندش میگیره .
جُکی بیش نیست.
ببخشید دوستان اولا هر کس نظر و عقیده ی خودشو داره دوما برو یه سری به امتیازای God Of War3(دقت کنید گفتم نسخه ی سوم)وDMC و Bayonetta رو تو هر سایتی دوست داشتین ببینید،بعد ببینید که نظر کی بیشتر خوشحال به نظر میاد(بازم هر کس نظر خودشو داره)در ضمن کارگردان این بازی(هیدکی کامیا) کم کارگردانی نیست که بهش تهمت تقلید زده بشه و خودش اصلا DMC رو به وجود آورده حالا سر اخلافاتی که با Capcom داره ازش جدا شده و یه بازی زده که بزنه رو دست DMC که زده
دوستان خواهشا نام شاهکاری به نام GOW 3 رو تو این تاپیک نیارن . غیر قابل مقایسه است این بازی با در پیتی به نام بایونتا یا بیونتا یا هر چیزی که تلفظشه !
بوسه بزنیم مشت بشه بره Demon بزنه یا لخت شیم قدرت بگیریم و این جور بچه بازیا !!!
ببین باز میگم هر کس عقیده ی خودشو داره خیلی متاسفم از رفتار بچگانه ی شما در ضمن اگه می خوای تاپیک رو به دعوا بکشونی این یه بحث دیگست

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دوستان خواهشا نام شاهکاری به نام GOW 3 رو تو این تاپیک نیارن . غیر قابل مقایسه است این بازی با در پیتی به نام بایونتا یا بیونتا یا هر چیزی که تلفظشه !
بوسه بزنیم مشت بشه بره Demon بزنه یا لخت شیم قدرت بگیریم و این جور بچه بازیا !!!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
جای خوشحالیه که کم کم همه دارن تلفظ درستشو یاد میگیرن!
اما هر کسی صلاحیت اینو نداره که به خودش اجازه بده به یه بازی به بزرگی Bayonetta بگه "درپیت" ...
شما به سحر میگی بچه بازی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ببخشید دوستان اولا هر کس نظر و عقیده ی خودشو داره دوما برو یه سری به امتیازای God Of War3(دقت کنید گفتم نسخه ی سوم)وDMC و Bayonetta رو تو هر سایتی دوست داشتین ببینید،بعد ببینید که نظر کی بیشتر خوشحال به نظر میاد(بازم هر کس نظر خودشو داره)

طبق گفته خودتون:

God of War 3 میانگین 92
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/godofwar3

Bayonetta نسخه 360 میانگین 90
http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/bayonetta

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
حرف شما درست اما بيشتر سايت هاي معتبر به bayonetta امتياز بيشتري دادن مثل gamespot و ign
راستش رو بخوايد من حتي اسم اين سايت رو نشنيدم
اگه دقت کنید این سایت میانگین امتیاز از حدود 90 سایت و مجله رو میگذاره. خودش امتیاز نمیده، نمرات سایتهای دیگر رو میگذاره و میانگین کلی رو میگیره. معمولا هم بر اساس همین میانگین امتیاز، کیفیت یه بازی مشخص میشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
اسم gow اینجا نیاد که من یکی بد غیرتی میشم:dgowکجاوbayonetta کجا...:-&
منم از شماره اول این بازی خوشم نیومد.خیلی زیادی فان بود.بدرد همون ژاپنیا با اون روحیه مامانیشون میخورد:d

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اگه دقت کنید این سایت میانگین امتیاز از حدود 90 سایت و مجله رو میگذاره. خودش امتیاز نمیده، نمرات سایتهای دیگر رو میگذاره و میانگین کلی رو میگیره. معمولا هم بر اساس همین میانگین امتیاز، کیفیت یه بازی مشخص میشه.
اتفاقا خوب شد گفتین من که بیشتر دقت کردم GOW 3 امتیاز 100 سایت رو میانگین گرفته بودند در صورتی که برای Bayonetta 86 سایت بود همچنین بیشتر کم شدن نمره ی Bayonetta بخاطر نمره ی سه سایت Gamers' Temple،The Onion ،BigPond GameArena بود که نمره های واقعا پایینی دادن مثل 50! در صورتی که بیشتر سایت های معتبر به Bayonetta امتیاز بالاتری داده بودند پس زیادم نمیشه نمره ی این سایت رو قبول کرد در صورتی میشه که شرایط نمره دادن دو بازی یکی باشه و دقیقا از سایت های یکسانی میانگین گرفته شده باشه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اتفاقا خوب شد گفتین من که بیشتر دقت کردم GOW 3 امتیاز 100 سایت رو میانگین گرفته بودند در صورتی که برای Bayonetta 86 سایت بود همچنین بیشتر کم شدن نمره ی Bayonetta بخاطر نمره ی سه سایت Gamers' Temple،The Onion ،BigPond GameArena بود که نمره های واقعا پایینی دادن مثل 50! در صورتی که بیشتر سایت های معتبر به Bayonetta امتیاز بالاتری داده بودند پس زیادم نمیشه نمره ی این سایت رو قبول کرد در صورتی میشه که شرایط نمره دادن دو بازی یکی باشه و دقیقا از سایت های یکسانی میانگین گرفته شده باشه
هیچ وقت انتظار نداشته باشه که GOW که دارای 2 تا نسخه عالی بوده و یه IP با سابقه بوده رو تعداد سایتهای برابر با بایونتا نقدش کنن.
ولی همین که یه IP جدید ساخته دسته استاد کامیا رو 86 تا سایت و مجله نقدر کردن ،همینش هم نشونه عالی هست،اگه اون 3 امتیاز ته دیگ هم نبود،اوضاع یه نمره نهایت بهتر میشد،نه بیشتر.ولی مهم نظر اکثریته که همه بالا بوده.(مثلا بازی جواتی مثل http://forum.bazicenter.com/showthread.php?goto=newpost&t=28235Dante's Inferno رو که مثلا هم سبکه و توسط EA گنده و گنده تر میشه رو 71 نقدر بیشتر ازش تو متا ثبت نشد)البته اینم باید در نظر گرفت که کلی نقد هستن که میان و میرن و تو متا ثبت نمیش(به هر دلیلی).

پ.ن:ما منتظر دومیش هستیم،هیچ جا نمیریم همنجا هستیم:D

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خوب شد کیوان لینک متاش رو داد تا با یه سایت کره بز به اسم BigPond GameArena آشنا شدم!حالا اینکه به بیونتا میده 50 من بعنوان یه فن ناراحت میشم؛این هیچ،اما این مرتیکه های ... نمیگن به خودشون که با این امتیازای شادمان به بازیهایی که از گیم اسپات و آی.جی.ان و سایر سایتای بزرگ امتیازای بالا(بسیار بالا) گرفتن دیگه فردا کسی واسه نقداشون تره هم خورد نمیکنه؟اعتبارشون تا زیر خاک تنزل پیدا میکنه؟
تورو خدا نقد رو بخونین!یارو اولش اومده کلاس سبک شناسی راه انداخته!و واسه هر سبک مثال زده!
-که چی مثلا؟!احمق...!چیو میخوای ثابت کنی؟که بگی نینجا گایدن بازی کردی؟!یا میدونی این بازی شبیه دی.ام.سیه؟!
تا حالا نقدی به مضخرفی این نخونده بودم...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
باید قبول کرد که Bayonetta تو سبک خودش هرکسی دوست نداره . این دلیل بر بد بودن کامل بازی نمیشه . کومبوهای بینهایت جذاب و زیبای بازی گیم پلی روون و ... ولی مشکل اصلی این بود که بازی با هرکسی نمیتونست رابطه برقرار کنه !!! مثلا منی که از این سبک خوشم میاد و عاشق DMC 3 هستم ولی اصلا نتونستم با بازی ارتباط برقرار کنم و رزود از بازی زده شدم . Bayonetta واقعا یک سبک خاص داره که خیلیا که این سبک رو هم دوست دارن شاید از این بازی خوششون نیاد .

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
باید قبول کرد که Bayonetta تو سبک خودش هرکسی دوست نداره . این دلیل بر بد بودن کامل بازی نمیشه . کومبوهای بینهایت جذاب و زیبای بازی گیم پلی روون و ... ولی مشکل اصلی این بود که بازی با هرکسی نمیتونست رابطه برقرار کنه !!! مثلا منی که از این سبک خوشم میاد و عاشق DMC 3 هستم ولی اصلا نتونستم با بازی ارتباط برقرار کنم و رزود از بازی زده شدم . Bayonetta واقعا یک سبک خاص داره که خیلیا که این سبک رو هم دوست دارن شاید از این بازی خوششون نیاد .

موافقم منم هیچ رقم نتونستم باهاش کنار بیام!خیلی خسته کننده و ت..... تخیلی بود!
SEGA دیگه! :))

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من مشکلم با Bayonetta سر طراحی مراحل، طراحی گیم پلی، رنگ بندی و کارگردانی هنری ضعیفش، تقلید هاش از DMC و تکیه بر جذابیت های جنسی خود بیونتا هست. کمبوهای بازی جالب بود، قبول! سیستم شکنجه جالب بود، قبول! (هرچند انم برای من بعد از چند ساعت بازی تکراری شد و دیگه اصلا بهش علاقه نداشتم) اما مگه یه بازی فقط کمبو هست؟ یعنی هربازی که اجازه داد کمبو پشت کمبو ردیف کنی رو باید بپرستی و میشه بهترین اکشن تاریخ؟

صد در صد موافقم!
طراحی مراحل خیلی بد بود و مخصوصا طراحی هنری بازی از خود خانم غیر جذاب گرفته تا دشمنان بازی که به نظر من بدترین شکل ممکن را داشتند.
در ضمن پیشنهاد می کنم بیشتر از Hard بازی نکید که مشکلات عصبی پیدا می کنید!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بابا اخه این بازی چیش با gow3 قابل مقایسس ؟
داستانش که هیچ
در صورتی که داستان کریتوس یکی از بهترین ها بود
خشونت هم که دیگه gow3 معروفه انقد بازی های خشن جلوش کم اوردن که میمدن یه زمانی جای نینجا گایدن gears 2 (lol) s رو با این مقایسه میکردن :D
بعدشم گیم پلی gow 3 عملا خدای هر چی گیم پلی بود
اون از boss fight ]ای خفنش که ته هر چی boss fight بودن ! :D
اون از طراحی بسیار زیبای کمبو ها اونم از کمبو های بسیار متنوع کریتوس
کلا gow 3 میخوره هر چی بازی تو این سبک هست
گرافیک gow 3 هم دیگه خیلی خیلی خیلی توپ بود
منو بهت زده کرد اولین باری که بازی کردم :D
بنده ps3 ندارم اما به عشق این بازی هر روز میرم کلوب یه 2 تایی مرحله میرم جلو :D

• Like
Reactions: snake_pianist
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر