اطلاعات جدید از Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اطلاعات جدید از دنباله ی Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

bayonetta6.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز نوید اطلاعات جدیدی از عنوان محبوب و پرطرفدار خود یعنی Bayonetta داد...(اییییییول:d)
Yusuke Hashimoto در توییتر خود اعلام کرد :
""صبح به خیر(صبح توهم بخیر:d) ظاهرا"(!)قصد داریم تو این هفته اطلاعات جدیدی از Bayonetta رو به اشتراک بذاریم .دنبالش باشین! "
از دید من و تمامی طرفداران این بازی،این میتونه یه خبر عالی باشه...عنوانی که تو سال 2009 عرضه شد و الحق والانصاف عنوانی فوق العاده خوش ساختی بود وتا کنون بر روی PS3 & XBOX 360 بالای 1.1 میلیون نسخه هم فروش داشته...
کامیا خالق بازی و مایک هایس رئیس شعبه ی غربی Sega اعلام کرده بودن علاقه دارند ادامه ی Bayonetta رو ببینن،هرچند کامیا احتمال Spin-off بودن این دنباله رو داده...
(از خواب پاشدیم ذوق مرگ شدیم:d)
منبع:www.vg247.com

آخرین ویرایش:

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بايونتا عنوان بزرگ و جاهتلبانه اي بود.من که خودم تقريبا اکثر عنواني اين سبک رو بازي ميکنم.
کاملا اختلاف بزرگي بين بايونتا ميبينم با عنواني مثل gow3.بايونتا در بسياري از زمينه ها خيلي خوب بود مثل همين کمبو ولي در خيلي زمينا هم نه.مثل باس فايت ها که کلا بيش از 1 يا 2 عدد انها بقيه جذاب نبودنند.اما بازهم بايونتا واقعا عنوان جذابي و صد البته سليقه اي بود.
يک مشکل هم داشت اينکه کلا بازي ساده بود.
من بار اول که در حالت نرمال بازي کردم.فقط در 2 مرحله پاياني از سلاحاي غيره اصليه بازي استفاده کردم و از کيسه هاي سلامتي:d.کلا هم تو بازي نمردم.ديگه حالت آسون بازي چي بود خدا ميدونه.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
bayonetta بی شک یک شاهکار بود که خیلی خوب تونست انتظارات رو بر اورده کنه
بی صبرانه منتظر شماره دوم هستیم جمیعا

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بعضی دوستان مثل این که چیزی زدن که میان این بازی رو با غولی مثل GOW3 مقایسه میکنن شما بیا بگو چیش بهتره ما شاید قبل کردیم LOL .

1.داستان
2.گیم پلیش
3.گرافیکش
4.فیزیکش

اگه حتی به 1 درصدی این بالای ها رسید .که GOW3 در همشون خدا بود .

بازی خوبی بود اما نه این که بیاد بهتر از GOW3 باشه .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من نمیدونم این بحثا یعنی چی؟=))بایونتا باید با بازیهایی مثل darksider, dmc, dante inferno مقایسه بشه نه با ابر شاهکاری به اسم gow

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
کلا انگار عادت اینجا همه غلو کنن چرا اینقدر سخت میگیرین یه سری خی حال کردن با بایونتا یه سری هم نه... ولی به نظر منم مقیسش با GOW خیلی درست نیست ولی میشه با DMC مقایسه کرد که خوب DMC کلا بهتر بوده ولی دوستان عشق گ.آ.و تحمل کنین رقیب خوبی داره براش میاد شاید castlevania بهترم شد...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من نمیدونم این بحثا یعنی چی؟=))بایونتا باید با بازیهایی مثل darksider, dmc, dante inferno مقایسه بشه نه با ابر شاهکاری به اسم gow
شاید اون عظمت سری گاو رو نداشته باشه اما جهالت محضه که با دوزخ دانته جواط(Reza Said!)یا دارکسایدرز مقایسه شه...اما به نظرم آره؛کلاس کاریش تو همون مایه های دی . ام . سی ه...
حالا این که گاو بهتره یا دی.ام.سی بحث جداگونه ی خودشو داره.;)
1.داستان
2.گیم پلیش
3.گرافیکش
4.فیزیکش
عرضم حضور انورت که فیزیک،میره تو همون شاخه ی گرافیک قرار میگیره!lol!
تا تعریفت از گیم پلی پی باشه؛اکشن بیونتا نه تنها از گاو،بلکه از هر بازی اکشن سوم شخص دیگه ای بهتر و حرفه ای تر ه.b-)
کلا انگار عادت اینجا همه غلو کنن چرا اینقدر سخت میگیرین یه سری خی حال کردن با بایونتا یه سری هم نه... ولی به نظر منم مقیسش با GOW خیلی درست نیست ولی میشه با DMC مقایسه کرد که خوب DMC کلا بهتر بوده ولی دوستان عشق گ.آ.و تحمل کنین رقیب خوبی داره براش میاد شاید castlevania بهترم شد...
حرف حساب:D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به نظر من که Bayonetta از GoWIII خیلی بهتر است. هرچند میانگینش پایین تر است اما در مجموع بهتر است چون کمبوهای خیلی بهتری داشت. شخصیتش هم زن بود و آدم خوشش می آمد نگاهش کند اما کریتوش زشت بود و من از او خیلی میترسیدم. راستی Bayonetta از همه بازی های دیگر هم قشنگ تر است چون هم کمبو داشت و هم شخصیتش زن بود و من او را خیلی دوست می داشتم.

I Lov Bayonetta

من خیلی دوست دارم ادامه این بازی ساخته شود و این دفعه شخصیتش اولش دیگر لباس نپوشد.

I Lov Bayonetta

• Like
Reactions: capitanrayan

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
به نظر من که Bayonetta از GoWIII خیلی بهتر است. هرچند میانگینش پایین تر است اما در مجموع بهتر است چون کمبوهای خیلی بهتری داشت. شخصیتش هم زن بود و آدم خوشش می آمد نگاهش کند اما کریتوش زشت بود و من از او خیلی میترسیدم. راستی Bayonetta از همه بازی های دیگر هم قشنگ تر است چون هم کمبو داشت و هم شخصیتش زن بود و من او را خیلی دوست می داشتم.

I Lov Bayonetta

من خیلی دوست دارم ادامه این بازی ساخته شود و این دفعه شخصیتش اولش دیگر لباس نپوشد.

I Lov Bayonetta
حالا چرا ناراحت میشی ماکان؟!:d
بابا گاو،گاد آو گیم!خوبه الآن؟:d

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
این پست رو چند روز پیش میخواستم بدم که به موفق به ارسالش نشده بودم و الان ارسال میکنم :d

[/QUOTE]
به این میگن یه پوز زنی اساسی از خالقان DMC!!!!!!هر چقدر DMC 4 نا امیدمون کرد ، بیونتا جورشو کشید.

بهتره بچه ها نظرهای شخصی تون رو بهم دیکته نکنین یا با قاطعیت به درستیش اظهار نکنین . مثلا همین رفیقمون bayonetta مشخصه عاشق این بازیه و هیچ چیز نظرشو نسبت به این بازی عوض نمیکنه . من خودم بایونتا رو زیاد بازی نکردم در حد خیلی کم و به هیچ وجه این رو نمی پذیرم که DMC4 نا امید کننده بود ! من که زندگی کردم با این بازی . با گرافیکش با موزیکشبا کومبو ها لوکیشن ها و صلاح های بی نظیرش و از همه مهم تر کاراکتر های بازی . اصلا دانته یکه ! محبوب ترین کاراکتر تو بین بازی ها واسه من هست .اصلا کلاس دانته رو کاراکتر بایونتا نداره ( حالا نرو به کنار ! ) و با توجه به تریلر ها و ویئوهایی که از این کاراکتر و این بازی دیدم حتی کاراکتر های زن DMC4 هم زیبا و جذاب تر از بایونتا هستن . و این جمله اصلا برام قابل هضم نیست که میگن این بازی نا امید کننده بود ! خیلی هم بازیه خوب و جذابی بود که میتونست خیلی خیلی بهتر از این هم باشه . ولی با همه این حرفا هیچ اصراری به قطعی بودن نظرم ندارم و واسه من این وضعیت وجود داره .
bayonetta جون امیدوارم دلخور نشی فقط نظرمو گفتم :d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
این پست رو چند روز پیش میخواستم بدم که به موفق به ارسالش نشده بودم و الان ارسال میکنم :dبهتره بچه ها نظرهای شخصی تون رو بهم دیکته نکنین یا با قاطعیت به درستیش اظهار نکنین . مثلا همین رفیقمون bayonetta مشخصه عاشق این بازیه و هیچ چیز نظرشو نسبت به این بازی عوض نمیکنه . من خودم بایونتا رو زیاد بازی نکردم در حد خیلی کم و به هیچ وجه این رو نمی پذیرم که DMC4 نا امید کننده بود ! من که زندگی کردم با این بازی . با گرافیکش با موزیکشبا کومبو ها لوکیشن ها و صلاح های بی نظیرش و از همه مهم تر کاراکتر های بازی . اصلا دانته یکه ! محبوب ترین کاراکتر تو بین بازی ها واسه من هست .اصلا کلاس دانته رو کاراکتر بایونتا نداره ( حالا نرو به کنار ! ) و با توجه به تریلر ها و ویئوهایی که از این کاراکتر و این بازی دیدم حتی کاراکتر های زن DMC4 هم زیبا و جذاب تر از بایونتا هستن . و این جمله اصلا برام قابل هضم نیست که میگن این بازی نا امید کننده بود ! خیلی هم بازیه خوب و جذابی بود که میتونست خیلی خیلی بهتر از این هم باشه . ولی با همه این حرفا هیچ اصراری به قطعی بودن نظرم ندارم و واسه من این وضعیت وجود داره .
bayonetta جون امیدوارم دلخور نشی فقط نظرمو گفتم :d

نه عزیزم؛دلخور واسه چی؛هر کی نظر خودشو داره هرکیم ناراحت میشه میره تو بچه های IGN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d=))
میدونی،بازی اکشن سوم شخص ماجرایی از زیر دست من در نمیره و هر کدومشونو تا پوستشونو در نیارم بیخیالشون نمیشم...b-)
بعضی وقتا برو بچز دور هم جمع میشیم باهم کلکل و کومبو بازی!:d
به واقع تا قبل اومدن بیونتا اکشنی به حرفه ای بودن دویل می کرای 3 ندیده بودم،از همه نظر...ولی متاسفانه شماره ی چهارمش اکثر موارد دوست داشتنی شماره ی 3ش از بین رفته بود ؛ منیکه 10 بار 3 رو تموم کردم،بیش از 4 بار حاضر به تموم کردن 4ش نشدم،اینو فقط من نمیگم،اکثر کارشناسا و منتقدا به نا امید کننده بودن شماره ی 4 معترفن...منم باهاشون موافقم.:d
داداش بیونتا چیه!؟اسممو صدا کن!مردونگیمو داری زیر سوال میبری شما!:d)x

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
در اینکه GOW3 بهتر از بایونتا بود شکی نیست ولی این دلیل نمیشه که بگیم بایونتا بازی بدی بوده.بایونتا هم بازی خوبی بود و کمبو های جالبی داشت(ولی باز هم :xکریتونس:xو:xدانته:x نمیشه)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من طرفدار این بازی نیستم ، بیشتر برام یه بازی معمولی رو به خوب بود !
یعنی نظر کلی من اینه که بازی خوبی بود ! اما شاید نقطه ضعفش این بود که بالانس نبود ! یعنی بین گیم پلی ، داستان ، طراحی مراحل و کارگردانی هنری ، سختی و ... تعادلی وجود نداشت ! یعنی بازی درسته که Climax بود ولی بیشتر یه Mad H&S بود ! یعنی باید ذهنت خیلی باز باشه و خیلی هم سر حال باشی که بتونی 2 ساعت پشت سر هم بتونی همچین معجون شلوغ پلوغی رو بازی کنی . به هر حال من خودم تا وسطاش رفتم ولی خیلی ها رو دیدم که همون مرحله اول ولش کردن یا خیلی هم مثل این دوستمون 500 بار تموم کردن . سلیقه ای هست دیگه ، کاریش نمیشه کرد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر