اسکافلید : 60 فریم MW3 رو کنسول یک حسن رقابتی است

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
20110630mw3.jpg

اقای اسکافیلد رئیس Sledgehammer در طی مصاحبه ای ، 60 فریم ریت MW3 را نکته قوتی دانست و هر گونه انتقادی را از موتور گرافیکی بازی رد کرد .
" MW3 روی 60 فرم ریت بر ثانیه اجرا می شود و این یک مزیت رقابتی است اما رقیبان ما این را قبول ندارن "
این سخنان آقای اسکافیلد بود که مدعی ست اجرای بازی روی 60 فریم بر ثانیه روی کنسول یک امر رقابتی است .
وی در ادامه افزود ، " من از اینده بازی ها نگران هستم چرا که بعید می دانم بازی ها روی 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها اجرا شوند و این عمل ما نکته برتری ای نسبت به BF3 می باشد " .
این حرف وی از جایی سرچشمه می گیرد که DICE کمپانی قدرتمند و سازنده بازی بزرگ BF3 در نمایشگاه E3 امسال اعلام کرد BF3 روی کنسول تنها با 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود .
وی در ادامه تمامی انتقاد ها بر موتور گرافیکی بازی را رد نمود و بیان کرد ما موتور MW3 را به طور کامل بازسازی کردیم و اضافه کردن بخش های جدید به این موتور کاملا اماده رویارویی با رقیبانمان هستیم
او در آخر گفت ما آماده هستیم تا تجربه جدیدی از سری COD را رغم بزنیم چرا که ما به خوبی با سلیقه گیمر ها و موتور خودمان آشنایی داریم .

Modern Warfare 3 نوامبر امسال برای Pc , Ps3 , X360 منتشر خواهد شد .
منبع

آخرین ویرایش:

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
60 فریم میدونید یعنی چی؟یعنی اینکه خاک تو سر activion که یه ذره عقل تو سرش نداره که بیاد یه موتور تمیز درست کنه .آخه چقدر آدم خسیس باشه .این همه فروش کرده تو دنیا این همه پول گیرش اومده این همه شهرت بدست آورده ...یعنی حاضر نیست یه موتور خوب با این پولاش درست کنه؟؟؟؟؟؟؟واقعا کاربرای قدیمیش حق داشتن از این شرکت برن.الان 4 ساله که داره 4 تا عنوان بازیاشو با همون موتور قبلیش میسازه.بعد میگه:
ما توانستیم این بازی را 60 فریم در ثانیه رویه کنسول ها اجرا کنیم
آخه احمق جان آقا منم میتونه با این موتور پکیده ی قدیمیه فسیل شده بازیا رو رو کنسول 60 فریم اجرا کنه.
داداش میتونستی از موتور call of duty 1 استفاده کنی تا بازیو بالای 100 فریم اجرا کنی:))
اگه اقتدار و قدرت با فریم بالااجرا کردن هستش BF3 هم میتونست از یه موتور آشغال استفاده کنه تا 60 فریم نشون بده.
بزودی BF3 عرضه میشه و فک سازندگان MW3 به اینصورت :o:oتا سالیان سال باز میمونه.

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
توی دمویی که تو کنفرانس مایکروسافت اجرا کردن اون یارو که تو قایق اینور و اونور تکون مخوره خیلی رو اعصابه
چی 60 فریم چه 600 فریم به گرد پای BF نمیرسه در گرافیک
البته70 درصد قضیه داستان و گیم پلی هست که MW همیشه روی این قضیه خیلی خوب عمل کرده

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
آدم یه حرفایی میشنوه که شاخ در میاره !!!
یکی از دوستان اومده میگه گرافیک بازی فلانه و مال چند سال پیشه و ... برادر من هنوز هیچ بازی نیومده که رو کنسول 60 فریم بر ثانیه رو با گرافیک خوب بهتر از MW2 اجرا کنه ! حالا میان میگن Rage ! این بازی که اصلا نیومده و معلوم نیست 60 فریم رو درست بده با بازی که تا حالا امتحانشو رو 60 فریم پس داده مقایسه نکنید و البته بدونید که ریج بیشتر روی گرافیک تمرکز داره و این کارمک پدر ما رو در آورد که البته حقم داره ... BF3 زمانی میتونه ادعای گرافیک کنه که رو کنسول 60FPS رو با این گرافیک بده و گرنه که با 30 فریم در مقابل کرایسیس در حد سوپر ماریو بیش نیست ! :d (حالا شاید ماریو کارت!)
دوم اینکه دوست عزیز چرا اطلاعات کذب صادر میکنی ؟! BF3 داستان جدیدی داره ؟! میشه بگی چیه ؟! نکنه شما بازی کردی ؟! میشه بگی داستان قدیمیه MW3 چیه ؟! میتونی بگی جای Price و Soap تو این داستان کجاست ؟! آخه خیلی کنجکاوم بدونم بعد از حرفایی که تو نسخه ی دوم با Makarov زدن الان کجان ؟! برادر من این یه 3گانست , توقع داری بعد از 2 تا قسمت که حالا داستان به اوج خودش رسیده و همه ی هوادارای بازی میخوان ببینن آخرش چی میشه و Soap و Price کجان , بیان یه داستان جدید تحویل بدن ؟! مثل این میمونه که بگی چرا تو God Of War 3 داستان 5 سال پیشو ادامه دادن !!! برادر من سری MW یه سری با ریشه و محبوب ترین سری FPS هست , مثل BF3 که بی ریشه نیست که بیاد بگه 2 تا بازیه قبلی برای خنده بودن , ما تازه فهمیدیم بازی داستان لازم داره !
در مورد گیم پلی , میشه شما به من بگی چقدر از گیم پلی BF3 یا MW3 رو بازی کردی ؟! برادر من چرا الکی سعی میکنی یه بازی رو خراب کنی ؟! تو MW3 سرعت همه چیزه (دقیقا مثل جنگ رو در رو) و تو BF3 احتمالا بحث تاکتیکی رو داریم که البته تا اینجا خیلی چیزی ندیدیم ازش . شما تو 10 دقیقه از MW3 باید غواصی کنی , یه زیر دریایی رو بکشونی به سطح آب با انفجار , یه قسمت اکشن تن به تن رو تو زیر دریایی تجربه کنی , بعد بیای سطح آب و سوار قایق بشی و تازه قایق سواری شروع میشه , بعد تیراندازی رو قایق , بعد سوار هلی کوپتر میشی .... حالا شما به من بگو تو 10 دقیقه از BF3 چی میبینی ؟! چند تا تانک تو یه صحرا که لحظه ی اول با لحظه ی آخر تو دمو هیچ فرق و هیجان یا استرسی نداره ... نمیگم BF3 بده اما من بازی رو دوست دارم که یکم استرس یا یکم اضطراب یا احساس داشته باشه ! چیزی که تا این لحظه تو 19 دقیقه از 20 دقیقه دموی MW3 دیدم اما تو 1دقیقه از 20 دقیقه دمو های BF3 ندیدم ...
بعد شما اومدی میگی مردم خسته شدن از بس بازی تکراری کردن و میخوان یه بازی بیاد که بتونن ساعت ها توش بازی کنن ... آخه یه لحظه فکر کن برادر من ! بازی که هرروز میلیونها نفر بازیش میکنن , اگه تکراری بود تا حالا دورش تموم شده بود اما هنوزم که هنوزه لابی های MW2 کیپ تا کیپ پره ! چرا الکی نظرات شخصیتونو به دیگرانم نسبت میدین ؟! شما هنوز 10 ثانیه از دموی MW3 تو بخش MP رو ندیدی و حتی نمیدونی ممکنه سرور داشته باشه یا نه چطور میای میگی MP تو BF3 بهتره ؟!
به خدا خستمون شد اینقدر با این کسایی که تا یه گرافیک خوب میبینن زمین و آسمونو هم میارن بحث کردیم ... :(
خب دوستانی که میگن ما به Fan های COD داریم توهین میکنیم جواب ایشون رو ما چی بدیم؟
من فقط چند تا نکته بهت بگم برادر ریشه بتلفیلد بیشتر از COD تو خاک بوده میتونی از این 2تا لینک چک کنی بعدم شما به COD میگی با اصالت ترین و با ریشه ترین FPS خب بعد Quake یا مثلا DOOM تکلیف اینا چیه بعد؟ بخوای تو این سبک بگی اول باید بری بگی MOH که روزی سازندها ی همین بازی که شما داری سنگشو به سینه میزدی اونو درست کردن رو بزنی که سازنده این سری بازی بودن
کلا شما خیلی جو گیری تو این مورد من دیگه با شما تا ماه نوامبر بحث نمیکنم وای میسم ببینم چی میشه .
http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty
http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_(series)

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
جانم ؟!؟! rage کشکه الان ؟ همین MW3 با همه مشکلاتش بوقه ؟!؟
کشکه خوب! شما فعلا معلوم نیست فن کدوم هستی یکبار میایی طرفداری از Bf میکنی وقتی خبر خوشی از اکتیوی میشه میان به cod می چسبی فعلا طرف حسابتونو مشخص کنید:-/

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
کشکه خوب! شما فعلا معلوم نیست فن کدوم هستی یکبار میایی طرفداری از Bf میکنی وقتی خبر خوشی از اکتیوی میشه میان به cod می چسبی فعلا طرف حسابتونو مشخص کنید:-/
شما EA هستی یا Acti که باید بدونی پوریا فن کدوم طرفه؟
حالا حتما باید فن باشه؟
نمیشه واقعیت رو گفت؟
ضمنا 60 فریم رو کنسول های فعلی امکان داره;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
برادر من سری MW یه سری با ریشه و محبوب ترین سری FPS هست , مثل BF3 که بی ریشه نیست که بیاد بگه 2 تا بازیه قبلی برای خنده بودن , ما تازه فهمیدیم بازی داستان لازم داره !
WTFFFFFFFFFFFFFFFFFf ؟
الان MW شد با ریشه ترین بازی FPS ؟ جان ؟ مطمئنیییی؟
اوهوم البته درست میگی MW3 اینقدر به ریشه و اصل و نسبش وفادار بوده که سازنده ها دلشون نیمده انیمیشن بازی رو تغییر بدن.
درضمن شما که میگی توی تریلر فلان دقیقه ای بازی استرس داشتی و توی BF3 نبود یه توضیح به من بده ببینم توی تریلر MW3 که نمایش دادن دقیقا چه چیز جدید دیدیم؟ بجزء تغییر محیط بازی؟ مرحله آخر Black Ops رو یاد داری؟ مرحله آخر MW2 رو یاد داری؟ ترکیبشون کن MW3 ازشون تولید میشه.

قانون شهف رو میدونید؟ :D.

یه MW2 و یه BO وارد میشند یه MW3 خارج میشه :-".

• Like
Reactions: MehradCreed

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
یعنی هیچی واسشون نمونده دو دستی و جفت پایی چسبیدن به 60 فریم
اقا من فکر کنم بیشتر به فکر فن هاشونن که دست خالی نمونن بندگان خدا !!! البته این 60 فریم 60 فریم هاش نخ سوزن هم حساب میشه برای اسمون ریسمون دوختن فن ها نمونش همین دوست عزیزمون Dante DMC
الان میگه
BF3 زمانی میتونه ادعای گرافیک کنه که رو کنسول 60FPS رو با این گرافیک بده و گرنه که با 30 فریم در مقابل کرایسیس در حد سوپر ماریو بیش نیست ! :d (حالا شاید ماریو کارت!)
بیا شعار جدید
ریج هم که زیر سوال برد جای فرخ خالی...
شما تو 10 دقیقه از MW3 باید غواصی کنی , یه زیر دریایی رو بکشونی به سطح آب با انفجار , یه قسمت اکشن تن به تن رو تو زیر دریایی تجربه کنی , بعد بیای سطح آب و سوار قایق بشی و تازه قایق سواری شروع میشه , بعد تیراندازی رو قایق , بعد سوار هلی کوپتر میشی .... حالا شما به من بگو تو 10 دقیقه از BF3 چی میبینی ؟!
اره غواصی جدیده!تو MW2 تو کویر با شترا یورتمه میرفتیم اندفعه غواصی بعد تازه قایق سواری داره خدای من
4fvfcja.gif
تو MW2 رو شن اسکی میکردیم اندفعه قایق سواری
COD همیشه نوع اوری تو چنته داره ...همیشه ها
بعد غواصی و تانک سواری که گفتی 100 در صَد 10 دقیقه زیر اب غواصی کردن و محیط یکدست ابی دیدن از کویر پهناور و خشک و بی اب و علف با اون گرافیک وحشتناک (!)پر حیجان تر و 100البته جذاب تره ...اره باو
بقیشم بیخی...
یه MW2 و یه BO وارد میشند یه MW3 خارج میشه :-".
بَه بَه به این میگن معجون اکتی
ناجنس از اعضای جدید IW ـیی؟؟:biggrin1:.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
گذشته از اینها چقدر تو این چند ماه ما حرفهای bookmark زیادی در اختیار داریم !:biggrin1: خلاصه الان فقط یه بازی را تا حد نابودی ببرید زیر سوال ولی اخرش حال و احوالتون را میپرسم :biggrin1:

ولی یه چیزی را بگم اینجا بعضی ها دیگه شورش را در اوردند ! هر تاپیکی از mw3 میبینن فقط دارن بازی را تحقیر میکنن و الان تا جایی رسیده که دارن به طرفداراش هم توهین میکنن ! منظورم شخص خاصی نیست بلکه خیلی هاست . فقط میخوام بگم دست از این حماقتتون بردارید و اینهمه راحت رویه یه بازی قضاوت نکنید حداقلش این همه یه بازی را تحقیر نکنید که در عوض یه بازیه دیگه را هم فوق العاده ببریدش بالا بالا ها ! اخرش با کله میخورید زمین !
دو حالت داره یا حرفاتون درست از اب در میاد یا نادرست ولی امیدوارم گذینه دومی نباشه چون خیلی خیالی گرون تموم میشه براتون ! چون دیگه بیش از اندازه دارید یه بازی را میکنید اون زیرها !

الان یه سوال منطقی دارم ! شما ها چقدر شناخت از استادیوی Sledgehammer دارید ؟! جواب ؟ ندارید !
پس بزارید کارش را انجام بده!
فرخ اصلا موضوع اینایی که تو گفتی نیست.درسته،بازی که بیاد من اولین نفر هستم که میخرم و ممکنه کلی هم باهاش حال کنم و بیام تعریف کنم.اما میدونی موضوع چیه؟موضوع سر اکتی هست.سر پر رویی بی حد و نصاب اکتی هست.سر کپی کاری هست.بله زمان mw2 یا mw1 اگر میومدن میگفتن هووووورا،بازی ما 60 فریم هست،حرفشون ارزش داشت.ولی نه الان که گرافیک بازی با mw2 هیچ فرقی نکرده و از اونطرف غولی مثل rage هم داره رو 60 فریم اجرا میشه.پس دیگه تو این سال و با وجود گرافیکهایی مثل کرایسس 2 و bf3 و geow 3 در 30 فریمها و rage - halo در 60 فریم ها،گرافیک mw3 اصلا به چشم نمیاد که اینا حالا افتخار میکنن که 60 فریم هم هست.ولی mw1 و یا mw2 اینجوری نبود و گرافیکشون زمان خودشون هم عالی بودن و خیلی جاها نامزد هم شدن.متوجهی چی میگم؟

موضوع دوم هم سر کپی کاری هست.تو تمام این نمایشهایی که من دیدم بازی هیچ فرقی با mw2 نداشته.از اون قایق سواری بگیر،تا صحنه ایی که هواپیماها اومدن عینا و عینا از mw2 برداشته شدن.خودتم خوب میدونی که اینا بدون وست و زامپلا هیچ غلطی نمیتونن بکنن،فقط نمیدونم چرا اینو هی پنهان میکنی.مثل ng که با رفتن ایتاگاکی ببین به چه روزی افتاده.یا مثل این میمونه که کلیف رو از گیرز بخوای جداش کنی.اصلا نشدنی هست.mwها هم همین بود.
وست و زامپلا بودن که شاهکار mw1 رو ساختن و با رفتنشون اینا فقط دارن رو کارای اونا اسکی میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر