اسکافلید : 60 فریم MW3 رو کنسول یک حسن رقابتی است

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
20110630mw3.jpg

اقای اسکافیلد رئیس Sledgehammer در طی مصاحبه ای ، 60 فریم ریت MW3 را نکته قوتی دانست و هر گونه انتقادی را از موتور گرافیکی بازی رد کرد .
" MW3 روی 60 فرم ریت بر ثانیه اجرا می شود و این یک مزیت رقابتی است اما رقیبان ما این را قبول ندارن "
این سخنان آقای اسکافیلد بود که مدعی ست اجرای بازی روی 60 فریم بر ثانیه روی کنسول یک امر رقابتی است .
وی در ادامه افزود ، " من از اینده بازی ها نگران هستم چرا که بعید می دانم بازی ها روی 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها اجرا شوند و این عمل ما نکته برتری ای نسبت به BF3 می باشد " .
این حرف وی از جایی سرچشمه می گیرد که DICE کمپانی قدرتمند و سازنده بازی بزرگ BF3 در نمایشگاه E3 امسال اعلام کرد BF3 روی کنسول تنها با 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود .
وی در ادامه تمامی انتقاد ها بر موتور گرافیکی بازی را رد نمود و بیان کرد ما موتور MW3 را به طور کامل بازسازی کردیم و اضافه کردن بخش های جدید به این موتور کاملا اماده رویارویی با رقیبانمان هستیم
او در آخر گفت ما آماده هستیم تا تجربه جدیدی از سری COD را رغم بزنیم چرا که ما به خوبی با سلیقه گیمر ها و موتور خودمان آشنایی داریم .

Modern Warfare 3 نوامبر امسال برای Pc , Ps3 , X360 منتشر خواهد شد .
منبع

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اینکه 60 فریم بر ثانیه یه حسن رقابتیه رو قبول دارم اما اینکه گفته ما آماده ی رقابتیم و ... مزه اومده ! :d البته بنده که خیلی دوست دارم تو این 4 ماه گیم پلی E3 رو با یه گرافیک خیلی بهتر بدن بیرون اما سخته ...
البته همین گرافیکی که الان داره هم کافیه برای ما هواداران ... >:d<

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
بازی کردن روی 60 فریم ریت لذت بازی رو بالا می بره
به شخصه حاضرم گرافیک بازی یه کوچولو پایین تر باشه ولی روی 60 فریم بر ثانیه اجرا بشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
حالا اینهاهم جو گیر شدن می گن فریم رو 60 خدا میدونه دیگه چی می خواهند تحویل مردم بدهند خدا به داد نسخه pcبرسه :|

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
درسته که 60 فریم خیلی مهمه و حقیقتا برای بازیهای fps ضروریه.ولی:
من از اینده بازی ها نگران هستم چرا که بعید می دانم بازی ها روی 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها اجرا شوند
دقیقا منم نگرانم،چون با وجود کسانی مثل شماها داره گند میخوره به صنعت گیمینگ.همه فقط سعی دارن یه بازی بسازن که مثل شما بفروشه.حالا میخواد چه آشغالی باشه مهم نیست.یا مثلا موتورش ماله یه قرن پیش باشه،بازم مهم نیست،گیمرها هم چی میخوان بازم مهم نیست،فقط پول رو عشق هست.در ضمن در جواب این حرفش فقط میتونم بگم که لال شو.بازی ایی مثل rage داره میاد که 60 فریم هست.انگار تنها بازی ایی که تو دنیا 60 فریم هست فقط cod هست.هیلو هم 60 فریم بود.بازی ساختن که موتورش ماله عهد بوقه،با شماره قبلش هم هیچ فرقی از لحاظ گرافیکی نکرده،مسخره داره کلاس هم میزاره.برو بمیر بابا.در ضمن bf3 اصلش برای pc هست و ملت هم میرن رو پی سی بازی میکنن اونم با 60 فریم و بعدش هم به ریش تو و اون بازی مزخرفت که سرتاسر کلون هست میخندن:)):d
وی در ادامه تمامی انتقاد ها بر موتور گرافیکی بازی را رد نمود و بیان کرد ما موتور MW3 را به طور کامل بازسازی کردیم و اضافه کردن بخش های جدید به این موتور کاملا اماده رویارویی با رقیبانمان هستیم
همگی با هم.1 - 2 - 3
بیا شیشکی رو:d
آخه مردک دیوانه،شماها اگر عرضه داشتید 4 تا انیمیشن جدید اضافه میکردید.نه مثل اون مرحله که سوار قایق بود(که کلا از mw2 کپی شد بود)حتی انیمیشنهاش هم عینا مثل پرایس تو mw2 بود.حتی یک اپسیلون فرق نداشت.یا نحوه خشاب عوض کردن.آره جونه عمت،حتما میتونی مقابل اون گرافیک هیولای bf3 رقابت کنی.:))

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
این حرفش فقط میتونم بگم که لال شو.بازی ایی مثل rage داره میاد که 60 فریم هست.انگار تنها بازی ایی که تو دنیا 60 فریم هست فقط cod هست.هیلو هم 60 فریم بود.بازی ساختن که موتورش ماله عهد بوقه،با شماره قبلش هم هیچ فرقی از لحاظ گرافیکی نکرده،مسخره داره کلاس هم میزاره.برو بمیر بابا.در ضمن bf3 اصلش برای pc هست و ملت هم میرن رو پی سی بازی میکنن اونم با 60 فریم و بعدش هم به ریش تو و اون بازی مزخرفت که سرتاسر کلون هست میخندن:)):d
دقیقا حسین :d
حالا حساب کن rageکجا که قرار هست 60 فریم اجرا بشه و این کجا :d:))
نمی دونم چرا همه جدیدا جو گیر شدن می خواند بازی هارا رو 60 فریم اجرا کنند
البته mw3را می تونند حتا تا 80 فریم هم ببرند چون اصولا چیزی نداره که بخواهد فریم نده :d

• Like
Reactions: u.s.a

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
20110630mw3.jpg

اقای اسکافیلد رئیس Sledgehammer در طی مصاحبه ای ، 60 فریم ریت MW3 را نکته قوتی دانست و هر گونه انتقادی را از موتور گرافیکی بازی رد کرد .
" MW3 روی 60 فرم ریت بر ثانیه اجرا می شود و این یک مزیت رقابتی است اما رقیبان ما این را قبول ندارن "
این سخنان آقای اسکافیلد بود که مدعی ست اجرای بازی روی 60 فریم بر ثانیه روی کنسول یک امر رقابتی است .
وی در ادامه افزود ، " من از اینده بازی ها نگران هستم چرا که بعید می دانم بازی ها روی 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها اجرا شوند و این عمل ما نکته برتری ای نسبت به BF3 می باشد " .
این حرف وی از جایی سرچشمه می گیرد که DICE کمپانی قدرتمند و سازنده بازی بزرگ BF3 در نمایشگاه E3 امسال اعلام کرد BF3 روی کنسول تنها با 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود .
او در آخر گفت ما آماده هستیم تا تجربه جدیدی از سری COD را رغم بزنیم چرا که ما به خوبی با سلیقه گیمر ها و موتور خودمان آشنایی داریم .

Modern Warfare 3 نوامبر امسال برای Pc , Ps3 , X360 منتشر خواهد شد .
منبع

یه ذره دیر شد ... به بزرگی خودتون ببخشید
بالاخره یه خبر درست حسابی منتشر شد ، الان بعد از این طرفدارای بازی (copy) شده bf چند تا تاپیک میزنن ما پیش فروشمون بیشتر بود.از یه بچه که هیچی سرش نمیشه تا یه پلیر که 30 ساله داره بازی میکنه همه قبول دارن mw3 بهتره:d

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
مدیران محترم .. ممکن هست یه بخش به اسم « خبر های مربوط به CoD و B3 » توی این فروم ایجاد کنید که فقط هزیون های این ها رو توی اون بخش تاپیک کنن ؟!! :|

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
من تا قبل از دیدن تریلرهای BF3 در E3 امسال خیلی به COD اعتقاد داشتم اما بتلفیلد چنان ظاهر شد که الان فکر میکنم میبینم بتلفیلد حقیقتاً یک نسل از COD جلو افتاده. خیلی دلم میخواد BF3 در فروش هم از COD پیشی بگیره تا بقیه یاد بگیرن بازیسازی یعنی چی. بفهمن پولی که از جیب مردم خارج میشه مفت به دست نیومده :| شاید با برتری بتلفیلد دنیای سازندگان بازی های بنجل و پرفروش هم یک تکان اساسی بخوره!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شهر که کلانتر نداشته باشه،Sledeghammer هم هفت تیر کش میشه!
یکی نیست بگی آخه شما که تا دیروز نه سره پیاز بودین نه تهه پیاز چی میگین این وسط!؟

• Like
Reactions: Miesam and shefer

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
من که کلا از سری جدید cod متنفرم ولی یه نکته ای 60 فریم فقط مخصوص نسخه کنسولیه
رو نسخه pc راحت میشه fps lock رو برداشت کلا cod رو pc با 60 فریم خیلی مسخره به نظر میاد
اصل جذابیتش تازه از fps 125 به بالا تا 250 شروع میشه.

از Mw 1 به بعد متنفر شدم ازش یعنی همون wow و mw2 و BO

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر