اسکافلید : 60 فریم MW3 رو کنسول یک حسن رقابتی است

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
20110630mw3.jpg

اقای اسکافیلد رئیس Sledgehammer در طی مصاحبه ای ، 60 فریم ریت MW3 را نکته قوتی دانست و هر گونه انتقادی را از موتور گرافیکی بازی رد کرد .
" MW3 روی 60 فرم ریت بر ثانیه اجرا می شود و این یک مزیت رقابتی است اما رقیبان ما این را قبول ندارن "
این سخنان آقای اسکافیلد بود که مدعی ست اجرای بازی روی 60 فریم بر ثانیه روی کنسول یک امر رقابتی است .
وی در ادامه افزود ، " من از اینده بازی ها نگران هستم چرا که بعید می دانم بازی ها روی 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها اجرا شوند و این عمل ما نکته برتری ای نسبت به BF3 می باشد " .
این حرف وی از جایی سرچشمه می گیرد که DICE کمپانی قدرتمند و سازنده بازی بزرگ BF3 در نمایشگاه E3 امسال اعلام کرد BF3 روی کنسول تنها با 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود .
وی در ادامه تمامی انتقاد ها بر موتور گرافیکی بازی را رد نمود و بیان کرد ما موتور MW3 را به طور کامل بازسازی کردیم و اضافه کردن بخش های جدید به این موتور کاملا اماده رویارویی با رقیبانمان هستیم
او در آخر گفت ما آماده هستیم تا تجربه جدیدی از سری COD را رغم بزنیم چرا که ما به خوبی با سلیقه گیمر ها و موتور خودمان آشنایی داریم .

Modern Warfare 3 نوامبر امسال برای Pc , Ps3 , X360 منتشر خواهد شد .
منبع

آخرین ویرایش:

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
من تا قبل از دیدن تریلرهای BF3 در E3 امسال خیلی به COD اعتقاد داشتم اما بتلفیلد چنان ظاهر شد که الان فکر میکنم میبینم بتلفیلد حقیقتاً یک نسل از COD جلو افتاده. خیلی دلم میخواد BF3 در فروش هم از COD پیشی بگیره تا بقیه یاد بگیرن بازیسازی یعنی چی. بفهمن پولی که از جیب مردم خارج میشه مفت به دست نیومده :| شاید با برتری بتلفیلد دنیای سازندگان بازی های بنجل و پرفروش هم یک تکان اساسی بخوره!!
فرض پول از جیب مردم خالی میشه از جیب شما که نسخه ی کپی میخرین پولی کم نمیشه

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
فرض پول از جیب مردم خالی میشه از جیب شما که نسخه ی کپی میخرین پولی کم نمیشه
تمام برداشتی که از صحبت من کردی همین بود؟
شما من رو از کل خریدارن این بازی که به صورت اصل بازی رو میخرن کم کن. مساله حل میشه؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
این حرفش کاملا مسخره هست.:d
مثلا کدوم شخصی ترجیح میده bf3 را با 60 فریم روی تنظیمات low بازی کنه به جای 30 فریم high ؟
بعدشم فریم موقعی برتری محسوب میشه که فاصله گرافیکی بین 2 بازی زیاد نباشه در صورتی که فاصله بین mw3 با bf3 در حد 4 سال تفاوت تکنولوژی هست.اگه این حرف را سال 2007 میزد قبول میکردم ولی الان نه.
بعدشم تنها برتری bf3 نسبت به mw3 بحث گرافیک نیست جزئیات محیط و حتی طراحی محیط و تخریب پذیری و افکت های مختلف ... و خیلی چیزای دیگه تو فریم دخیله.کی ترجیح میده اینا نکات بالا به حداقل کیفیت و جزئیات برسه که بتونی تو بازی 60 فریم بگیری؟؟
بعدشم این یعنی چی که به بهانه 60 فریم تا اخر این نسل کنسول ها شاهد گرافیک کسل کننده و یک نواخت cod باشیم؟؟

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اینکه تکسچرهای این بازی مال سی و شیش هفت سال پیش هستند خودش یه نکته مثبت محسوب میشه برایِ... همه بازی‌های دیگه :D یعنی عملا اگر این شصت فریم نبود این انجین و این بازی چی میخواست بگه در مورد گرافیک؟

• Like
Reactions: kayne

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اینکه 60 فریم بر ثانیه یه حسن رقابتیه رو قبول دارم اما اینکه گفته ما آماده ی رقابتیم و ... مزه اومده ! :d البته بنده که خیلی دوست دارم تو این 4 ماه گیم پلی E3 رو با یه گرافیک خیلی بهتر بدن بیرون اما سخته ...
البته همین گرافیکی که الان داره هم کافیه برای ما هواداران ... >:d<

جدا از این بحث رقابتی !
این صحبت بالا بردن گرافیک تو 4 ماه مونده به عرضه امکان نداره ! عملا دو ماه مونده
برای بالا بردن گرافیک باید انجین تغییر کنه ، کد ها عوض شه ، تقویت شه ، مدل ها و تکسچر ها همه عوض شن ! وقتی بازی رو دحال اجرا شدن نشون میدن یعنی Beta و بالاتر و اصلا نمیشه دست تو هیچ کدوم برد (کم کم 6 ماه وقت میخواد)
یعنی تغییر گرافیک، سخت که هیچ ، امکان ناپذیره تو 2 ماه ! 4 ماه تا عرضه یعنی 1 ماه تبلیغات و حاضر سازی ، 1 ماه هم Polish !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همم چیزی که توی E3 نشون دادن که ترکیبی از MW2 با COD BO بود و خسته نباشید میگم بهشون ...

هیچی هم بارشون نیست خداروشکر اگر 60 فریم رو هم نداشتن رسما باید میومدن جلو رفقا گدایی میکردن. دارن خودشون رو جر میدن.

• Like
Reactions: u.s.a

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
حالا خوبه یه موقع ببینیم اینک هایپ بوده و 60 فریمی هم دیگه در کار نیست :d
هان؟ نمیشه همچین چیزی، با توجه به سابقه و اینا.
اما مسلمه که برابر bf3 تیکه شیت است.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,800
نام
وحید
اینم از همین الان داره گرافیک پایین نسبت به بانل رو ماله میکشه ولی همه اینو میدونن که از نظر گرافیک توان برابری نخواهد داشت ولی همچنان بر این عقیده هستم یک بازی خوب به غیر از گرافیک چیزای دیگه هم میخواد

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
بابا واسه چی الکی دارین بحث بیخود میکنید . دیگه حالم داره از این فن بازی ها بهم میخوره . من به عنوان
یه طرف که اصلا فن این بازی ها نیستم با دیدن تریلر نظرم اینه BF یه سرو و گردن از MW بهتر هست .

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
جمع کن کاسه کوزه ات رو اکتی با این 60 فریم بازیت!!!!:d

شوخی کردم بابا نریزین سرم هااااااا:)

میترسم آخرش این بازی ، بازی کارش به اشکنک و سر شکستنک هم برسه:-/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوشم میاد sledgehammerدست بردار نیست.:d
کل‌کل باDICE فقط کار خودinfinity هست، کس دیگیی‌ حریفش نمشیه.:d حالا اینmodern noobfail 3 چند تا فریم بیشتر بده که چی‌، مهم اصل بازیه:d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
حالا فردا نوبته جواب bf هست :d دوباره یه دعوای دیگه :d بعد ایندفه اکتی میاد یه چی دیگه می گی :d در کل سرگرم کننده ست کاراشون :d:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جدا از این بحث رقابتی !
این صحبت بالا بردن گرافیک تو 4 ماه مونده به عرضه امکان نداره ! عملا دو ماه مونده
برای بالا بردن گرافیک باید انجین تغییر کنه ، کد ها عوض شه ، تقویت شه ، مدل ها و تکسچر ها همه عوض شن ! وقتی بازی رو دحال اجرا شدن نشون میدن یعنی Beta و بالاتر و اصلا نمیشه دست تو هیچ کدوم برد (کم کم 6 ماه وقت میخواد)
یعنی تغییر گرافیک، سخت که هیچ ، امکان ناپذیره تو 2 ماه ! 4 ماه تا عرضه یعنی 1 ماه تبلیغات و حاضر سازی ، 1 ماه هم Polish !

آره حرفات کاملا تائیئ میشه ! :D
چرا چون این چیزهایی که میگی به وضوح تو بازیهای ps3 هم دیده میشه از جمله gow3 که 3 ماه مینده دیدیم چه دگرگونیه گرافیکی توش رخ داد . البته kz2 هم همنطور .
----------------------------------

گذشته از اینها چقدر تو این چند ماه ما حرفهای bookmark زیادی در اختیار داریم !:D خلاصه الان فقط یه بازی را تا حد نابودی ببرید زیر سوال ولی اخرش حال و احوالتون را میپرسم :D

ولی یه چیزی را بگم اینجا بعضی ها دیگه شورش را در اوردند ! هر تاپیکی از mw3 میبینن فقط دارن بازی را تحقیر میکنن و الان تا جایی رسیده که دارن به طرفداراش هم توهین میکنن ! منظورم شخص خاصی نیست بلکه خیلی هاست . فقط میخوام بگم دست از این حماقتتون بردارید و اینهمه راحت رویه یه بازی قضاوت نکنید حداقلش این همه یه بازی را تحقیر نکنید که در عوض یه بازیه دیگه را هم فوق العاده ببریدش بالا بالا ها ! اخرش با کله میخورید زمین !
دو حالت داره یا حرفاتون درست از اب در میاد یا نادرست ولی امیدوارم گذینه دومی نباشه چون خیلی خیالی گرون تموم میشه براتون ! چون دیگه بیش از اندازه دارید یه بازی را میکنید اون زیرها !

الان یه سوال منطقی دارم ! شما ها چقدر شناخت از استادیوی Sledgehammer دارید ؟! جواب ؟ ندارید !
پس بزارید کارش را انجام بده!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر