خبر رسمی اخبار‌مربوط به HANDHELD PC

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
اخبار مرتبط به HANDHELD PC در این تاپیک اطلاع رسانی میشود

Screenshot_20210715-214129_Twitter.jpg

کنسول دستی استیم به اسم steam deck رونمایی شد

مشخصات:

Screenshot_20210715-214229_Twitter.jpg

قیمت :

۶۴ گیگ ۴۰۰ دلار
۲۵۶ گیگ ۵۳۰
۵۱۲ گیگ ۶۵۰

-سیستم عاملش نسخه ای از لینوکس هست ولی میتونه تمام بازیهای ویندوز و لینوکس رو اجرا کنه.
-ماوس و کیبور و مانتور بهش وصل میشه.
-بازیهای در حالت ۷۲۰ اجرا میشوند.
- نسخه های ۵۱۲ گیگ و ۲۵۶ گیگ از nvme استفاده کردن که باعث لود شدن سریعتر بازی ها میشه.
- در اصل استیم دک یک pc هست...میتونید هرکار خواستید باهاش انجام بدین...نصب ویندوز و یا استورهای دیگه.
- سایز صفحه ۷ اینچ هست که رزولوشن 1280×800 هست
- هر ۳ مدل sd کارت هم رو هم ساپورت میکنن

ویدو ign اطاعات بسیار‌کاملی میده

۳۱ سوال که ممکنه سوال خیلی ها باشه:

دسامبر امسال هم عرضه میشه.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
مشکل اینجاست 200 دلار دارن 16 17 می دن چرا؟ چون عادت کردن اول هر چیزی که میاد گرون بدنش
زمانی که من می گفتم هر چیزی به نسبت قیمت دلاریش بخرید برای همین بود الان عادت کردن تا اون اولش سود خوب نکنن بیخیال نمی شن

آخه دستگاهی که خودش هیچ قدرتی نداره هیچ کاری نمی‌تونه انجام بده ۲۰۰ دلار هم نمی‌ارزه
سوئیچ لایت حداقل خودش بازی اجرا می‌کنه و غیره ۲۰۰ دلاره
بعد اون رو میشه با ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان مثلاً به فرض خرید
بعد این رو زدن ۱۷ میلیون
شرافت و وجدان داشتن هم چیز بدی نیست

• Like
Reactions: Persia Tech

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
کی فکر میکرد یک زمانی کنسول دستی که یکی از پایی های صنعت گیم بود که با پلی استیشن و نینتندو شروع شد و تا اواخر 2012 که ویتا اومد به تاریخ پیوست تا دوباره یکی از گردن کلفت های این روزگار سویچ رو داد و بعد از اون یکی از اون گردن کلفت تر استیم دک رو داد ، بعدش ایسوس، بعدش ریز، بعدش لنوا بنظرم عصر عصر کامپیوتر های جیبی هست اگر این مشکلات باطری نبود:| خداوکیلی مشخصات ایسوس رو میبینم کف خون قاطی میکنم 120 هرتز و اولد و 8 هسته فوق پر قدرت 16 گیگ رم ، 512 گیگ SSD :| کاملا یک سیستم گیمینگ عالی! احتمال 90 درصد چند ماه حقوق رو سیو اپ کنم یکیشون رو بخرم... :D بین ایسوس و لنوا...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
کاملا یک سیستم گیمینگ عالی!
سیستم گیمینگ و کنسول رو عمرا نمیشه با این دیوایز هندهلد یکی کرد!
تمام لذت گیمهای روز که روی کنسولهای خونگی و سیستمهای گیمینگ میان به اینه که روی نمایشگرهای بزرگ بازی کنی، دیوایز هندهلد دقیقا همین بازی های نینتندو روش بیشتر جواب میده
PSP هم موفق شد از همین فرمول پیروی میکرد یه گرافیک در حد بین PS1 و PS2 عرضه میکرد با کلی JRPG ناب و بازی پلتفرمر که هیچ کدوم این برگ برنده هاش توشون گرافیک مطرح نبود. بازیهای گرافیک بالا هم روی PSP و DS یا هر کنسول هندهلد طوری طراحی شده بودن که به گروه خونی هندهلد بخورن مثلا گاد اف وارهای PSP کوتاه تر و ساده تر از نسخه های کنسولی بودن.
به نظرم این دستگاه ها فقط مشخصات سخت افزاری خفن دارن صرفا و شایدم 20درصد بازیهای مثلا پلتفرمر و امثالهم که به درد این دستگاهها میخوره روشون جواب بده.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
سیستم گیمینگ و کنسول رو عمرا نمیشه با این دیوایز هندهلد یکی کرد!
تمام لذت گیمهای روز که روی کنسولهای خونگی و سیستمهای گیمینگ میان به اینه که روی نمایشگرهای بزرگ بازی کنی، دیوایز هندهلد دقیقا همین بازی های نینتندو روش بیشتر جواب میده
PSP هم موفق شد از همین فرمول پیروی میکرد یه گرافیک در حد بین PS1 و PS2 عرضه میکرد با کلی JRPG ناب و بازی پلتفرمر که هیچ کدوم این برگ برنده هاش توشون گرافیک مطرح نبود. بازیهای گرافیک بالا هم روی PSP و DS یا هر کنسول هندهلد طوری طراحی شده بودن که به گروه خونی هندهلد بخورن مثلا گاد اف وارهای PSP کوتاه تر و ساده تر از نسخه های کنسولی بودن.
به نظرم این دستگاه ها فقط مشخصات سخت افزاری خفن دارن صرفا و شایدم 20درصد بازیهای مثلا پلتفرمر و امثالهم که به درد این دستگاهها میخوره روشون جواب بده.
موافقم باهات، اصل کاری همون بازی ها هستن، در اخر ما هستیم و بازی ها و خاطر ها، سخت افزار ها میان و میرن مهم بازی ها هستن واسه همون هم واقعا پی اس پی دوران خوبی بود
ولی اگر این پنج مارک ها رو چک کنی حتی بازی مثل لست پارت یک هم به راحتی رو استیم دک اجرا میشه چه برسه به ایسوس و لنوا و غیره
در کل برای بازی های 2015 به قبل کاملا با گرافیک هیولایی جواب هستن و خیلی راحت پلی 4 رو میزارن تو جیبشون مشکلشون فقط باطری هست که نمیشه از توان کلی شون استفاده کرد...

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
کی فکر میکرد یک زمانی کنسول دستی که یکی از پایی های صنعت گیم بود که با پلی استیشن و نینتندو شروع شد و تا اواخر 2012 که ویتا اومد به تاریخ پیوست تا دوباره یکی از گردن کلفت های این روزگار سویچ رو داد و بعد از اون یکی از اون گردن کلفت تر استیم دک رو داد ، بعدش ایسوس، بعدش ریز، بعدش لنوا بنظرم عصر عصر کامپیوتر های جیبی هست اگر این مشکلات باطری نبود:| خداوکیلی مشخصات ایسوس رو میبینم کف خون قاطی میکنم 120 هرتز و اولد و 8 هسته فوق پر قدرت 16 گیگ رم ، 512 گیگ SSD :| کاملا یک سیستم گیمینگ عالی! احتمال 90 درصد چند ماه حقوق رو سیو اپ کنم یکیشون رو بخرم... :D بین ایسوس و لنوا...
مهم نیست هند هلد ها چه کانفیگی دارن
مهم اینه که تصویر اندازه فتدق به چه دردی میخوره ؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
مهم نیست هند هلد ها چه کانفیگی دارن
مهم اینه که تصویر اندازه فتدق به چه دردی میخوره ؟
من نفهمیدم منظورتون رو واقعا...چه دلیلی وجود داره یک پلتفرمی که واسه یک موقعیت دیگه درست شده صفحه اش بزرگ باشه؟ اصلا اسمش روشه دستی یعنی هر جایی خواستی ببری، زیر پتو گرفته، داخل ماشین و مسافرت و کار و غیره ،مثل این میمونه بگی چرا لپ تاب ها 65 اینچ صفحه نمایش ندارن :|

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
من نفهمیدم منظورتون رو واقعا...چه دلیلی وجود داره یک پلتفرمی که واسه یک موقعیت دیگه درست شده صفحه اش بزرگ باشه؟ اصلا اسمش روشه دستی یعنی هر جایی خواستی ببری، زیر پتو گرفته، داخل ماشین و مسافرت و کار و غیره ،مثل این میمونه بگی چرا لپ تاب ها 65 اینچ صفحه نمایش ندارن :|
شما فرمودین عصر، عصر کامپیوتر های جیبی است
بنده هم عرض کردم کامپیوتر جیبی مثل باد میمونه
میاد و میره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
ظاهرا یه چیزایی لیک شد.

MSI CLAW

View attachment 324159
View attachment 324160
رو کاغذ که تا اینجا زده مابقی از جمله Ally رو ترکونده.
ولی باید دید این cpu اینتل از لحاظ گرافیکی چطور عمل میکنه.
Msi چی تو این چیپ اینتل دیده که اون رو به amd ترجیح داده.

ظرفیت باتریش چقدره؟

مهمتر اینکه قیمتش چقدر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر