آموزش بازی کردن PES2008 در شبکه Lan

سلام
مژده مژده مشکل PES در شبکه LAn حل شد و برنامه کامل کننده و حل کننده این مشکل اومده که من تو این تاپیک اونو قرار می دم البته همین اول بگم که این آموزش کار بروبچه های P30World هست و من فقط یه کپی پیست انجام دادم ولی خودمم این روشو تست کردم و جواب گرفتم .

خوب شما این فایل دانلود کنید و محتویات داخل فایل رو کپی و در جایی که بازی نصب کردید انتقال بدید و بعد از انتقال برنامه HAMACHi باز کرده و ( اینجارو خودم نوشتم) "این سروری که پایینه صفحه هست رو وارد hamachi کنید" و بعد برنامه Pesmagazine2008 Online اجرا کنید و سپس بازی Pes 8 باز کنید و برنامه Pesmagazine2008 Online بسته و دوباره باز کنید تا به برنامه به این شکل برایتان باز شود .
کد:
http://rs356.rapidshare.com/files/105013226/PesmagazineOnline08.rar
Snap1.jpg

خوب حالا شما می خواین به کسی که شما رو دعوت به بازی کرده متصل شوید باید در کادر ip طرف که تو HAMACHI هست اینجا وارد کنید و Client-Connect فشار دهید .
ولی اگر بخواهید خودتان سرور بسازید در کادر IP که توی HAMACHI دارید وارد کرده و Server-Host فشار دهید

Snap2.jpg

و بعد از فشار دادن دکمه Server-host کادری برای شما ظاهر میشود که همون LOADING هست و باید کمی صبر کنید تا فرد مورد نظر به شما کانکت بشه مانند زیر .

Snap3.jpg

و بعد که کانکت شد وارد بازی شده و به قسمت NETWORK رفته و در جایی که سریال بازی و کادری مبنی بر پسورد وجود داره در کادر پسورد 0000 قرار داده و لوگین کنید تا وارد یک صفحه شوید مانند زیر

Snap4.jpg

1. اگر شما سرور بودین گزینه اول سرور را انتخاب میکنید اگر شما وصل شونده یا همون Client بودین گزینه 2
2.حتما باید user طرف در hamachi رو داشته باشید .

وقتی که از این صفحه گذشتین به این صفحه می رسید

Snap5.jpg

اگر سرور بودین گزینه creat a match room انتخاب کنید اگر وصل شونده بودید برای پیدا کردن روم باید گزینه Search for a match room انتخاب کنید و بعد سرچ کنید تا سروری که ساخته پیدا شود .

این آخرم بگم من تو Hamachi یه شبکه درست کردم که نام و پسوردش. میزارم تا شما وصل بشید و بازی کنید.
Name :PES2008IRAN
Pass:123456
تو همین پستم اعلام می کنم که کل همتونو می خوابونم (جدی نگیرید):cheesygri

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
امروز میخام بترکونمتون :laughing:
یه ورژن جدید از PESMagazin اومده که توی توضیحاتش زده No Lag من خودم تست نکرم ولی گرفتمش و تو Rapidshare آپلود کردم تا همه حالشو ببرین اینم لینکش
http://rapidshare.com/files/11604434..._v.06.rar.html
19MB
بچه ها تست کنین بعد اینجا بگین چطور بود
تقدیم به همه 2 آتیشه های PES
حالشو ببرین
سلام
آقا فقط هر کسی امتحان کرد تو رو خدا زودتر بیاد نتیجش رو بگه .
یا علی مدد

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
دوستان PESMagazin جدید هم تست شد و هیچ تغییری حاصل نشد و همچنان بازی پر از لگ و بازی کردن بسیار دشوار.برای بازی آنلاین سرعت بالای 1mb میخواد که تو ایران کمتر کسی بهش دسترسی داره.
موفق باشید.

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
دوستان PESMagazin جدید هم تست شد و هیچ تغییری حاصل نشد و همچنان بازی پر از لگ و بازی کردن بسیار دشوار.برای بازی آنلاین سرعت بالای 1mb میخواد که تو ایران کمتر کسی بهش دسترسی داره.
موفق باشید.
سلام
از اینکه تست کردی ممنونم.فقط یه چیز شما هر دو تا بازیتو Patch 1.2 رو نصب داشت یا نه؟

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
Konami ترکوند

سلام
امروز یه خبر رسید به دستم گفتم حیفه که شما نفهمین البته به موضوع ربطه آنچنان نداره ولی انقدر زوق زده :biggrin1: شدم که گفتم همینجا بزارم بخونین حالشو ببرین

A lot of asking about Pes2009 come to me with msn etc...i like to give you and to the community these incredible news....remember : do not loose your head!

0:Pes2009 is about on 35% in develop..based on Pes2008 engine but with important new animations like more "motion capture" for any single player become "Live Motion Capture"
1:In Pes2009 all teams will be officially authorized..with 6 most important leagues
2:New modes will be avaible like Coach and Refereer
3:Seems That Ps3 version will have woman mode and about 29 woman teams from the world, from Usa, Germany, Brazil, Norway etc etc.....

Other news will come out in July E3
Available in Nov08-Feb09

فقط بگم که اسم همه تیما درسته و 6 تا لیگ داره و همچنین مود مربیگری داره و نسخه PS3 اون 29 تا تیم زن داره
:groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave:​

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
امروز یه خبر رسید به دستم گفتم حیفه که شما نفهمین البته به موضوع ربطه آنچنان نداره ولی انقدر زوق زده :biggrin1: شدم که گفتم همینجا بزارم بخونین حالشو ببرین

A lot of asking about Pes2009 come to me with msn etc...i like to give you and to the community these incredible news....remember : do not loose your head!

0:Pes2009 is about on 35% in develop..based on Pes2008 engine but with important new animations like more "motion capture" for any single player become "Live Motion Capture"
1:In Pes2009 all teams will be officially authorized..with 6 most important leagues
2:New modes will be avaible like Coach and Refereer
3:Seems That Ps3 version will have woman mode and about 29 woman teams from the world, from Usa, Germany, Brazil, Norway etc etc.....

Other news will come out in July E3
Available in Nov08-Feb09

فقط بگم که اسم همه تیما درسته و 6 تا لیگ داره و همچنین مود مربیگری داره و نسخه PS3 اون 29 تا تیم زن داره
:groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::group wave::groupwave:​
منبع؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر