آموزش بازی کردن PES2008 در شبکه Lan

سلام
مژده مژده مشکل PES در شبکه LAn حل شد و برنامه کامل کننده و حل کننده این مشکل اومده که من تو این تاپیک اونو قرار می دم البته همین اول بگم که این آموزش کار بروبچه های P30World هست و من فقط یه کپی پیست انجام دادم ولی خودمم این روشو تست کردم و جواب گرفتم .

خوب شما این فایل دانلود کنید و محتویات داخل فایل رو کپی و در جایی که بازی نصب کردید انتقال بدید و بعد از انتقال برنامه HAMACHi باز کرده و ( اینجارو خودم نوشتم) "این سروری که پایینه صفحه هست رو وارد hamachi کنید" و بعد برنامه Pesmagazine2008 Online اجرا کنید و سپس بازی Pes 8 باز کنید و برنامه Pesmagazine2008 Online بسته و دوباره باز کنید تا به برنامه به این شکل برایتان باز شود .
کد:
http://rs356.rapidshare.com/files/105013226/PesmagazineOnline08.rar
Snap1.jpg

خوب حالا شما می خواین به کسی که شما رو دعوت به بازی کرده متصل شوید باید در کادر ip طرف که تو HAMACHI هست اینجا وارد کنید و Client-Connect فشار دهید .
ولی اگر بخواهید خودتان سرور بسازید در کادر IP که توی HAMACHI دارید وارد کرده و Server-Host فشار دهید

Snap2.jpg

و بعد از فشار دادن دکمه Server-host کادری برای شما ظاهر میشود که همون LOADING هست و باید کمی صبر کنید تا فرد مورد نظر به شما کانکت بشه مانند زیر .

Snap3.jpg

و بعد که کانکت شد وارد بازی شده و به قسمت NETWORK رفته و در جایی که سریال بازی و کادری مبنی بر پسورد وجود داره در کادر پسورد 0000 قرار داده و لوگین کنید تا وارد یک صفحه شوید مانند زیر

Snap4.jpg

1. اگر شما سرور بودین گزینه اول سرور را انتخاب میکنید اگر شما وصل شونده یا همون Client بودین گزینه 2
2.حتما باید user طرف در hamachi رو داشته باشید .

وقتی که از این صفحه گذشتین به این صفحه می رسید

Snap5.jpg

اگر سرور بودین گزینه creat a match room انتخاب کنید اگر وصل شونده بودید برای پیدا کردن روم باید گزینه Search for a match room انتخاب کنید و بعد سرچ کنید تا سروری که ساخته پیدا شود .

این آخرم بگم من تو Hamachi یه شبکه درست کردم که نام و پسوردش. میزارم تا شما وصل بشید و بازی کنید.
Name :PES2008IRAN
Pass:123456
تو همین پستم اعلام می کنم که کل همتونو می خوابونم (جدی نگیرید):cheesygri

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
دوستان ، بعد از چند تست که هیچکدوم به کیفیت مطلوبی اجرا نشد و بدست آوردن اطلاعات جدید به این نتیجه رسیدیم که برای بازی در حالتی مناسب و بدون ایراد حداقل سرعت اینترنت 1mb و در شرایط استاندارد باید 2mb باشد که متاسفانه در ایران کمتر کسی به این سیستم دسترسی دارد و به نظر میرسد که باید در مورد این مقوله صرف نظر کرد .

باز هم چنانچه سوالی داشتید بنده پاسخگو هستم. pes2008_iran

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
من پچه خود كونامي رو گرفتم اما خطا ميده موقع نصبش
اشكال ماله دي وي دي بازيمه يا نه .

نباید پچو روی بازی کرک شده بریزی ، بازی رو پاک کن دوباره نصب کن قبل از اینکه کرک کنی پچ رو بریز و بعد کرک رو بریز.

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
سلام
عزیزم تو صفحه اول یه آموزش کامل یکی از دوستان گل با تصویر قرار دادن و فک نکنم از اون کامل تر بشه گفت . اونو بخون .
باتشکر

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
تورو خدا يكي آموزش كامله آنلاين pes2008 رو بذاره .
فقط كامل باشه/:)

دوست عزیز شما 1 پیغام به id من میدی بعد مابقی رو اینجا میگی.عزیز همونطور که در یاهو بهتون گفتم شما نیازی به پچ نداری و بقیه مراحل رو میتونی انجام بدی.

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
سلام
امروز میخام بترکونمتون :laughing:
یه ورژن جدید از PESMagazin اومده که توی توضیحاتش زده No Lag من خودم تست نکرم ولی گرفتمش و تو Rapidshare آپلود کردم تا همه حالشو ببرین اینم لینکش
http://rapidshare.com/files/116044344/PesmagazineOnline08_v.06.rar.html
19MB
بچه ها تست کنین بعد اینجا بگین چطور بود
تقدیم به همه 2 آتیشه های PES
حالشو ببرین

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
از بین شماها اونایی که DSL دارن و پایه نابود شدنن یه قرار بگذاریم بازی کنیم... فقط من پچ 1.20 و BundesLiga دارم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر