آموزش بازی کردن PES2008 در شبکه Lan

سلام
مژده مژده مشکل PES در شبکه LAn حل شد و برنامه کامل کننده و حل کننده این مشکل اومده که من تو این تاپیک اونو قرار می دم البته همین اول بگم که این آموزش کار بروبچه های P30World هست و من فقط یه کپی پیست انجام دادم ولی خودمم این روشو تست کردم و جواب گرفتم .

خوب شما این فایل دانلود کنید و محتویات داخل فایل رو کپی و در جایی که بازی نصب کردید انتقال بدید و بعد از انتقال برنامه HAMACHi باز کرده و ( اینجارو خودم نوشتم) "این سروری که پایینه صفحه هست رو وارد hamachi کنید" و بعد برنامه Pesmagazine2008 Online اجرا کنید و سپس بازی Pes 8 باز کنید و برنامه Pesmagazine2008 Online بسته و دوباره باز کنید تا به برنامه به این شکل برایتان باز شود .
کد:
http://rs356.rapidshare.com/files/105013226/PesmagazineOnline08.rar
Snap1.jpg

خوب حالا شما می خواین به کسی که شما رو دعوت به بازی کرده متصل شوید باید در کادر ip طرف که تو HAMACHI هست اینجا وارد کنید و Client-Connect فشار دهید .
ولی اگر بخواهید خودتان سرور بسازید در کادر IP که توی HAMACHI دارید وارد کرده و Server-Host فشار دهید

Snap2.jpg

و بعد از فشار دادن دکمه Server-host کادری برای شما ظاهر میشود که همون LOADING هست و باید کمی صبر کنید تا فرد مورد نظر به شما کانکت بشه مانند زیر .

Snap3.jpg

و بعد که کانکت شد وارد بازی شده و به قسمت NETWORK رفته و در جایی که سریال بازی و کادری مبنی بر پسورد وجود داره در کادر پسورد 0000 قرار داده و لوگین کنید تا وارد یک صفحه شوید مانند زیر

Snap4.jpg

1. اگر شما سرور بودین گزینه اول سرور را انتخاب میکنید اگر شما وصل شونده یا همون Client بودین گزینه 2
2.حتما باید user طرف در hamachi رو داشته باشید .

وقتی که از این صفحه گذشتین به این صفحه می رسید

Snap5.jpg

اگر سرور بودین گزینه creat a match room انتخاب کنید اگر وصل شونده بودید برای پیدا کردن روم باید گزینه Search for a match room انتخاب کنید و بعد سرچ کنید تا سروری که ساخته پیدا شود .

این آخرم بگم من تو Hamachi یه شبکه درست کردم که نام و پسوردش. میزارم تا شما وصل بشید و بازی کنید.
Name :PES2008IRAN
Pass:123456
تو همین پستم اعلام می کنم که کل همتونو می خوابونم (جدی نگیرید):cheesygri

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
اولا که حریف نمیبینم .:p

عزیز (jabdon) تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما در قسمت رجیستری کد و پسورد بعد از زدن 0000 این ایراد رو میگیره:

BaziCenter.jpg

البته باید بگم در Hamachi کسی آنلاین نبود و در نتیجه در Pesmagazine2008 هم نتونستم به کسی کانکت بشم اما جفتش باز و فعال بود .حالا اگه فکر میکنید بخاطر کانکت نشدن به کسی هست (که من اینطور فکر نمیکنم و دلیل رو در نداشتن پسورد میدونم) یک زمان قرار بزارید (هر موقع که دوست دارید ولی 24 ساعت قبل اعلام کنید) تا هر دو با هم آنلاین بشیم و تست کنیم و اگر درست دربیاد من هم سعی میکنم یک لیگ در سطح بالا راه بندازیم.

اینهم آی دی یاهو من (ahm_ahmadi2003) هر زمان که قرار گذاشتی در همان ساعت مقرر با یاهو هم آنلاین شو که اگه مشکلی بود رفع کنیم.

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
من نفهمیدم یعنی تو سرور اصلی بازی میکنیم؟!یا private server هست؟!یا فقط میشه با یه نفر که قبلا باهاش هماهنگ کردیم و اون هم این تنظیمات رو انجاک داده میشه بازی کرد؟!

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
تا اونجا که من فهمیدم بله فقط میشه با یه نفر که قبلا باهاش هماهنگ کردیم و اون هم این تنظیمات رو انجاک داده میشه بازی کرد.

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
آقا اول 1 ایول داری چون از سد محکم پسورد گذشتیم.اما
بعد از وارد شدن (به کمک یکی از بچه های خوب سایت که موفق به کانکت بهم شدیم) این 2 ارور یکی برای هر کدام اومد. اگه راهنمائی کنید ممنون میشیم.(البته اگه میبینید نام رومها فرق میکنه دلیلش اینه که 2بار تست کردیم)

a.jpg

b.jpg

آخرین ویرایش:

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
سلام
بچه ها این ID yahooe منه هرکس مشکلی در راه اندازی PES داشت منو Add کنه بعد PM بده که درمورد PES هست تا یه بار با هم تست کنیم
J_Donyavi_85@yahoo.com
لطفا بعد از Add کردن PMبدین که در باره PES هست در غیر اینصورت من Accept نمی کنم
ممنون

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام
بچه ها این ID yahooe منه هرکس مشکلی در راه اندازی PES داشت منو Add کنه بعد PM بده که درمورد PES هست تا یه بار با هم تست کنیم
J_Donyavi_85@yahoo.com
لطفا بعد از Add کردن PMبدین که در باره PES هست در غیر اینصورت من Accept نمی کنم
ممنون

دوست عزیز اینجارو گذاشتن که مشکلات را اینجا بیان کنیم نه با آیدی شما اگر امکان داره مشکلو اینجا حل کن

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
دوستان عزیز راحت میشه این بازی را انجام داد ولی باید قبلش آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید من این بازی را امتحان کردم اگر کسی اهلش هست و میخواهد بازی کنه بیاد بالا

K0N4M1

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
خوب این هم یک آموزش کامل برای تمام علاقه مندان به بازی آنلاین PES 2008 .(در نظر داشته یاشید که شما میتواید با شخصی که از قبل هماهنگ کردید به بازی یپردازید و هر دو باید برنامه های زیر را دانلود کرده باشید.)

برای PES 2008 Online مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :
دانلود و نصب کنید : http://dl.konami-europe.net/PES2008Patch1_20.zip
دانلود و محتویات داخل آن را در پوشه ای که بازی را نصب کردید کپی کنید.
http://khaat.persiangig.ir/PES2008Online/PesmagazineOnline08.rar
دانلود و محتویات داخل آن را در پوشه ای که بازی را نصب کردید کپی کنید. http://khaat.persiangig.ir/PES2008Online/PES2008_-_Patch_1.2.0.1_-_CRACK_3.rar

برنامه آنتی ویروس خود را به طور کامل ببندید.

برنامه Pesmagazine2008 Online را اجرا کنید .
1Pesmagazine1.jpg

1Pesmagazine2.jpg

در این قسمت باید تصمیم بگیرید که شما Server باشید یا طرف مقابل (زیاد فرقی نمیکنه اما نباید هر دو یک حالت رو انتخاب کنید)اگر تصمیم بر Server بودن شما شد باید Server IP خود را وارد کنید و 1 را بزنید ،چنانچه قرار شد شما client بروید باید Client IP طرف مقابل را وارد کنید و 2 را بزنید.(باید با طرف مقابل در ارتباط باشید )

1Pesmagazine3.jpg

برای بدست آوردن Server IP یا Client IP طبق 2 عکس عمل کنید.

2IP1.jpg

2IP2.jpg

بعد از اینکه به هم کانکت شدید بازی را اجرا کنید.
3PES2008.jpg

نیازی به داشتن Password pes 2008 online نیست در اینجا شما میتوانید با زدن 0000 رد شوید.
4Online1.jpg

حال اگر شما Server بودید گزینه های 1و اگر Client بودید گزینه های 2 را انتخاب کنید.

4Online2.jpg

4Online3.jpg

ضمنا کیفیت خوب یا بد بازی بستگی به خطوط اینترنت شما و طرف مقابلتون داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر