آموزش بازی کردن PES2008 در شبکه Lan

سلام
مژده مژده مشکل PES در شبکه LAn حل شد و برنامه کامل کننده و حل کننده این مشکل اومده که من تو این تاپیک اونو قرار می دم البته همین اول بگم که این آموزش کار بروبچه های P30World هست و من فقط یه کپی پیست انجام دادم ولی خودمم این روشو تست کردم و جواب گرفتم .

خوب شما این فایل دانلود کنید و محتویات داخل فایل رو کپی و در جایی که بازی نصب کردید انتقال بدید و بعد از انتقال برنامه HAMACHi باز کرده و ( اینجارو خودم نوشتم) "این سروری که پایینه صفحه هست رو وارد hamachi کنید" و بعد برنامه Pesmagazine2008 Online اجرا کنید و سپس بازی Pes 8 باز کنید و برنامه Pesmagazine2008 Online بسته و دوباره باز کنید تا به برنامه به این شکل برایتان باز شود .
کد:
http://rs356.rapidshare.com/files/105013226/PesmagazineOnline08.rar
Snap1.jpg

خوب حالا شما می خواین به کسی که شما رو دعوت به بازی کرده متصل شوید باید در کادر ip طرف که تو HAMACHI هست اینجا وارد کنید و Client-Connect فشار دهید .
ولی اگر بخواهید خودتان سرور بسازید در کادر IP که توی HAMACHI دارید وارد کرده و Server-Host فشار دهید

Snap2.jpg

و بعد از فشار دادن دکمه Server-host کادری برای شما ظاهر میشود که همون LOADING هست و باید کمی صبر کنید تا فرد مورد نظر به شما کانکت بشه مانند زیر .

Snap3.jpg

و بعد که کانکت شد وارد بازی شده و به قسمت NETWORK رفته و در جایی که سریال بازی و کادری مبنی بر پسورد وجود داره در کادر پسورد 0000 قرار داده و لوگین کنید تا وارد یک صفحه شوید مانند زیر

Snap4.jpg

1. اگر شما سرور بودین گزینه اول سرور را انتخاب میکنید اگر شما وصل شونده یا همون Client بودین گزینه 2
2.حتما باید user طرف در hamachi رو داشته باشید .

وقتی که از این صفحه گذشتین به این صفحه می رسید

Snap5.jpg

اگر سرور بودین گزینه creat a match room انتخاب کنید اگر وصل شونده بودید برای پیدا کردن روم باید گزینه Search for a match room انتخاب کنید و بعد سرچ کنید تا سروری که ساخته پیدا شود .

این آخرم بگم من تو Hamachi یه شبکه درست کردم که نام و پسوردش. میزارم تا شما وصل بشید و بازی کنید.
Name :PES2008IRAN
Pass:123456
تو همین پستم اعلام می کنم که کل همتونو می خوابونم (جدی نگیرید):cheesygri

game-new-tech

کاربر سایت
Sep 18, 2008
4
نام
Mahdi
سلام
مژده مژده مشکل PES در شبکه LAn حل شد و برنامه کامل کننده و حل کننده این مشکل اومده که من تو این تاپیک اونو قرار می دم البته همین اول بگم که این آموزش کار بروبچه های P30World هست و من فقط یه کپی پیست انجام دادم ولی خودمم این روشو تست کردم و جواب گرفتم .

خوب شما این فایل دانلود کنید و محتویات داخل فایل رو کپی و در جایی که بازی نصب کردید انتقال بدید و بعد از انتقال برنامه HAMACHi باز کرده و ( اینجارو خودم نوشتم) "این سروری که پایینه صفحه هست رو وارد hamachi کنید" و بعد برنامه Pesmagazine2008 Online اجرا کنید و سپس بازی Pes 8 باز کنید و برنامه Pesmagazine2008 Online بسته و دوباره باز کنید تا به برنامه به این شکل برایتان باز شود .
کد:
Snap1.jpg

خوب حالا شما می خواین به کسی که شما رو دعوت به بازی کرده متصل شوید باید در کادر ip طرف که تو HAMACHI هست اینجا وارد کنید و Client-Connect فشار دهید .
ولی اگر بخواهید خودتان سرور بسازید در کادر IP که توی HAMACHI دارید وارد کرده و Server-Host فشار دهید

Snap2.jpg

و بعد از فشار دادن دکمه Server-host کادری برای شما ظاهر میشود که همون LOADING هست و باید کمی صبر کنید تا فرد مورد نظر به شما کانکت بشه مانند زیر .

Snap3.jpg

و بعد که کانکت شد وارد بازی شده و به قسمت NETWORK رفته و در جایی که سریال بازی و کادری مبنی بر پسورد وجود داره در کادر پسورد 0000 قرار داده و لوگین کنید تا وارد یک صفحه شوید مانند زیر

Snap4.jpg

1. اگر شما سرور بودین گزینه اول سرور را انتخاب میکنید اگر شما وصل شونده یا همون Client بودین گزینه 2

Snap5.jpg

اگر سرور بودین گزینه creat a match room انتخاب کنید اگر وصل شونده بودید برای پیدا کردن روم باید گزینه Search for a match room انتخاب کنید و بعد سرچ کنید تا سروری که ساخته پیدا شود .

این آخرم بگم من تو Hamachi یه شبکه درست کردم که نام و پسوردش. میزارم تا شما وصل بشید و بازی کنید.

سلام
من می خوام یه اکانت hamchi درست کنم توی سایت میرم ثبت نام می کنم ایمیل می زنند برای کامل شدن وقتی توی اون صفحه می رم یک نام نتورک وپسوردو انخاب بازی داره بعد از اینکه اینارو نوشتم گزینه ای نداشت که رجیستر یا Submit کنم لطفا کمک کنین:horse:

game-new-tech

کاربر سایت
Sep 18, 2008
4
نام
Mahdi
سلام

کد:
Snap1.jpg

Snap2.jpg

Snap3.jpg

Snap4.jpg

Snap5.jpg

کسی هست بیایم 1 ساعتی PES2008 بزنیم
اینم شبکه من
Name:Game-N-Tech
Pass:5222855

هرکی هست بگه یه وقت بازی کنیم
اینم ای دی من:mahdi_dash_gon@yahoo.com

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
میشه یکم ساده تر بگی که pes2008 چه جوری آنلاین کنیم چون من تا حالا با هاماچی کار نکردم اصلا نمیدونم باید چی کار کنم میشه راهنماییم کنید اگه ما 2 نفر باشیم فقط کافیه ip هاماچی همدیگرو بدونیم بعد یکیمون server host یکیمون client connect بشه یا باید از داخل هاماچی یکیمون create یکی دیگمون join بشه "ممنون":confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
میشه یکم ساده تر بگی که pes2008 چه جوری آنلاین کنیم چون من تا حالا با هاماچی کار نکردم اصلا نمیدونم باید چی کار کنم میشه راهنماییم کنید اگه ما 2 نفر باشیم فقط کافیه ip هاماچی همدیگرو بدونیم بعد یکیمون server host یکیمون client connect بشه یا باید از داخل هاماچی یکیمون create یکی دیگمون join بشه "ممنون":confused:

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
زياد به خودتون زحمت نديد حداقل نسخه كركش برا بازي كردن پر لگ هست يعني بهتره وقت خودتون رو تلف نكنيد ما كه كلي وقت صرف كرديم .

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
سلام
بعد از نودو بوقی اومدم ببینم چه خبره ..... :cheesygri
به قول احمد بی خیال شین بازی کردن 08 دیگه فایده نداره خودتونو برای 09 و حتی FIFA09 که قابلیت بازی 10به10 تو شبکه رو داره آماده کنین .

موفق باشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر